Stranica 47 od 242 PrviPrvi ... 3745464748495797147 ... ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 921 do 940 od 4839

Tema: Igra istine...

  1. #921
    Registrovani Član
    kojote avatar
    Status : kojote je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Mesto nenormalne lepote
    Poruke : 276

    Početno Re: Igra istine...

    Uglavnom se radije oslanjam na kratkoročne planove, mada, što imam jedan d u g o r o č a n!

    Koliko ste puta u svom ("jadnom, malom" što bi rekla moja veca) životu nosili tesne cipele, koje su vas ž u lj a l e?

    edit: Duboko verujem da tzv. "dobro razrađene planove" mogu koristiti inženjeri, arhitekte, vojni stratezi ili masovni ubice. Instinkt mi govori da ću ovde danas uloviti nešto majušno, lepo i dobro razrađeno.
    Žena je raj za okice, pakao za dušicu, i čistilište za džepČić.

  2. #922
    Registrovani Član
    malavelika avatar
    Status : malavelika je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Poruke : 1,065
    Tekstova u blogu : 35

    Početno Re: Igra istine...

    poslednji put sam tesne cipele (patike) nosila jednog leta u Lisabonu, jer nije bilo mog broja, a htela sam da kupim bas te
    zuljale su me strahovito
    medjutim, tog istog leta me je toliko zuljalo i bolelo nesto drugo, da doticne patike nisam ni osetila svesnim delom sebe
    kao posledica tog leta pojavila se duboka psihicka bol, svaki put kad obujem cipele koje me zaista zuljaju
    zato za udobne cipele ne zalim pare


    sta vas trenutno zulja najvise?

  3. #923
    Registrovani Član
    Zazijavalo avatar
    Status : Zazijavalo je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Poruke : 1,951

    Početno Re: Igra istine...

    Jesam, kao klinac. Sva ta gnjavaža bi mi brzo dosadila pa bih na kraju rekao da m jedan par pasuje. I onda oni gurnu prst iza pete i uvate me u laži i ondak mi daju cipele za dva broja manje, a ja kažem da su te dobre, a oni nisu imali di da ture prst, pa su mi poverovali.

    Edit: e, to me i danas žulja, samo kad se setim

    Da li se stidite što čitate horoskop?

  4. #924
    Registrovani Član
    malavelika avatar
    Status : malavelika je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Poruke : 1,065
    Tekstova u blogu : 35

    Početno Re: Igra istine...

    ne, al se stidim kad poverujem u ono sto pise
    moj licni horoskop za ovu, skoro pa proslu, godinu je ukljucivao razvod, veliku, tajnu ljubav, smrt majke, zivot u dva grada i dvostruki priliv finansija pocev od septembra meseca
    a, forum se nigde nije ni pominjao

    da li bi se kresnuli sa nekime samo zato sto se horoskopski slazete?

  5. #925
    Registrovani Član
    kojote avatar
    Status : kojote je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Mesto nenormalne lepote
    Poruke : 276

    Početno Re: Igra istine...

    Zazijavalo i ja se veoma dobro horoskopski slažemo, ali to ne znači da bih ga... ili, možda... čekaj malo, da razmislim.

    Imate li neki sexy-fetiš - konkretno, da li vas pale određeni delovi tela tipa: uši, dlanovi, đonovi, stopala i slično?
    Žena je raj za okice, pakao za dušicu, i čistilište za džepČić.

  6. #926
    Registrovani Član
    Zazijavalo avatar
    Status : Zazijavalo je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Poruke : 1,951

    Početno Re: Igra istine...

    Ja imam.
    Tamo di ćošak mandibule prelazi u vrat. Kad vidim žemsku koja to ima tako jasno definisano, ja kažem mojoj vlajni "drž me da se ne obrukam". I ona me ondak pridrži, pa se ne obrukam.

    A umete li da procenite goozu koja je utegnuta u tesne farmerke, il vas uvek iznenadi kolko može da stane u tu ograničenu zapreminu?

  7. #927
    Registrovani Član
    malavelika avatar
    Status : malavelika je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Poruke : 1,065
    Tekstova u blogu : 35

    Početno Re: Igra istine...

    kao zena, samim tim i vise bice u pogledu procene ljudskih karaktera i zenskih guzica, umem da procenim da li je ono sto se vidi na prvi pogled isto ono sto ce se pojaviti pod rukom
    test za procenu je vrlo jednostavan i ja cu vam ga otkriti zato sto sam, kao i svi koji na razbibrigu svrate, "jedna divna osoba"
    naime, kada guzica koja je predmet procene seta ispred vas, ne smete je hipnoticki pratiti pogledom, vec morate zazmuriti kada je u stanju kretanja i potpunog mirovanja (narocito ako je vlasnica nagnuta blago unapred, jer je to pozicija koja dupence izbacuje unazad i nagore, sto ometa pravilnu procenu),a pomno gledati kada je u onom kratkom vremenskom trenutku u toku hoda, kada je jednom nogom napred, a drugu krece da privlaci
    e, tada se obicno pojavi onaj dobro poznati nabor sala i celulita izmedju guze i noge, kod onih koje ga imaju
    kod onih koje ga nemaju, dupe ostaje u prvobitno obliku i za takvom damom krenite odmah do prvog haustora i tu je scepajte, jer ako necete vi, oce neko drugi vec do prvog mraka

    da li je dupence zaista tako vazno kad procenjujete neku zenu?

  8. #928
    Registrovani Član
    Zazijavalo avatar
    Status : Zazijavalo je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Poruke : 1,951

    Početno Re: Igra istine...

    Jašta je!
    Tu se ionako vidi sve. Recimo, dokle doseže ona donja ivica gatjica govori o stavu dotične prema sebi samoj.
    Ondak, jasno je da se tu kopiraju prehrambene i sportske navike.
    Po obliku, čvrstini i odjeku može se prilično precizno pogoditi čak i nacionalnost, način transporta i tip radnog mesta.

    Da li činite nešto što bi vam povećalo rejting pozadine, ovaj?

  9. #929
    Registrovani Član
    malavelika avatar
    Status : malavelika je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Poruke : 1,065
    Tekstova u blogu : 35

    Početno Re: Igra istine...

    cinim-saljem slike svoje nage pozadine odabranim forumasima na pp i za sada joj je rejting zavidan

    ako devojka nema dobru pozadinu, ali ima dobru dushu, da li ikako moze doci do vaseg srca?

  10. #930
    Registrovani Član
    Kovač avatar
    Status : Kovač je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Pol:
    Lokacija : Periferija...
    Poruke : 1,188
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Igra istine...

    Može,ako joj duša izadje kroz pozadinu.
    Koje je boje vaša pozadina?

  11. #931
    Registrovani Član
    Zazijavalo avatar
    Status : Zazijavalo je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Poruke : 1,951

    Početno Re: Igra istine...

    Devojke nemaju dušu, a mi nemamo srce. Tako da se sve ipak svodi na pozadinu.

    Da li pri kupovini pantalona koristite dva ogledala?

  12. #932
    Registrovani Član
    mona avatar
    Status : mona je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 1,626
    Tekstova u blogu : 7

    Početno Re: Igra istine...

    da

    a vi ne ???

  13. #933
    Registrovani Član
    malavelika avatar
    Status : malavelika je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Poruke : 1,065
    Tekstova u blogu : 35

    Početno Re: Igra istine...

    Citiraj Prvobitno napisano od Kovač Vidi poruku
    Može,ako joj duša izadje kroz pozadinu.
    Koje je boje vaša pozadina?
    Citiraj Prvobitno napisano od Zazijavalo Vidi poruku
    Devojke nemaju dušu, a mi nemamo srce. Tako da se sve ipak svodi na pozadinu.

    Da li pri kupovini pantalona koristite dva ogledala?
    @Kovac-zavisi da li je neposredno pre toga ispljeskana
    @ zazi-ne koristim ogledalo uopce, samo izadjem iz kabine za probu i prebrojim koliko ima zadivljeno otvorenih muskih i zlovoljno stisnutih zenskih usana

    dupence, ili sesi?

  14. #934
    Registrovani Član
    kojote avatar
    Status : kojote je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Mesto nenormalne lepote
    Poruke : 276

    Početno Re: Igra istine...

    Sesi I dupence.
    Citiraj Prvobitno napisano od Zazijavalo Vidi poruku
    Ja imam.
    Tamo di ćošak mandibule prelazi u vrat. Kad vidim žemsku koja to ima tako jasno definisano, ja kažem mojoj vlajni "drž me da se ne obrukam". I ona me ondak pridrži, pa se ne obrukam.

    A umete li da procenite goozu koja je utegnuta u tesne farmerke, il vas uvek iznenadi kolko može da stane u tu ograničenu zapreminu?
    Citiraj Prvobitno napisano od malavelika Vidi poruku
    kao zena, samim tim i vise bice u pogledu procene ljudskih karaktera i zenskih guzica, umem da procenim da li je ono sto se vidi na prvi pogled isto ono sto ce se pojaviti pod rukom
    test za procenu je vrlo jednostavan i ja cu vam ga otkriti zato sto sam, kao i svi koji na razbibrigu svrate, "jedna divna osoba"
    naime, kada guzica koja je predmet procene seta ispred vas, ne smete je hipnoticki pratiti pogledom, vec morate zazmuriti kada je u stanju kretanja i potpunog mirovanja (narocito ako je vlasnica nagnuta blago unapred, jer je to pozicija koja dupence izbacuje unazad i nagore, sto ometa pravilnu procenu),a pomno gledati kada je u onom kratkom vremenskom trenutku u toku hoda, kada je jednom nogom napred, a drugu krece da privlaci
    e, tada se obicno pojavi onaj dobro poznati nabor sala i celulita izmedju guze i noge, kod onih koje ga imaju
    kod onih koje ga nemaju, dupe ostaje u prvobitno obliku i za takvom damom krenite odmah do prvog haustora i tu je scepajte, jer ako necete vi, oce neko drugi vec do prvog mraka

    da li je dupence zaista tako vazno kad procenjujete neku zenu?
    Dupence nije presudno za procenu, ali je nenormalno važno! I dude, takođe.

    Pazite ovamo, Mala i Zazi:

    Spadam u ljude koji sebi ostavljaju dovoljno prostora da se iznenade, uzbude i začude. De. Često sam pokušavao - pokušavam - u takvim "tesne farmerke vs žensko dupence" prilikama da se, da tako kažem, otreznim, da problem sagledam empirijskim očima, ali uzalud! Sve mi se čini da je u vezu sa životom jednog ženskog dupenceta upakovanog u ("ah, taj divni, kruti-kruti jeans", što reče jedna moja, nije bitno šta i koja - nije tvoja!) moguće stupiti isklučivo u formi neke logičke igre, kao što čovek iga šah ili radi proračune na papiru; i iz nekih apstraktnih rezultata, na posve nedokučiv način najednom ispliva neka realnost; recimo, a tada je to bio jedan od mojih najomiljenijih primera pa sam ga pohranio u jedan od svojih mnogobrojnih foldera u glavi iz kojeg ga sada ovde prepisujem.

    Dakle, ženska guza pohranjena u tesne farmerke, to ti je isto kao kad čovek, recimo, spoji dve žice, učvrsti ih zavrtnjem, drugi kraj gurne u rupu u zidu, pritisne jedno dugme (veličine onog na ženskim farmerkama, iznad rajferšlusa) i - upali se lampa! Reč je o sasvim svesno izvedenom računu verovatnoće, razmišljao sam, rezultat je očekivan; uprkos tome, stvar je ipak zapanjujuća i, u izvesnom smislu, nerazumljiva, razmišljao sam tada.
    Sve, ama sve se svodi na puko zaključivanje, na uslov i na verovatnoću da u neosvetljene farmerke vel. 28 može da stane dupence iste veličine ili vidljivo malkice veće, a ne... Nigde nikakva sigurnost, izvesnost, nigde nikakava evidencija nije vođena koja bi nama muškarcima olakšala, usmerila nas, razmišljao sam.

    Šta je bivstvo ženske guze neodređene veličine u farmerkama tačno određene veličine? U čemu je njena suština? Zašto su brojevi na farmerkama i veličina ženske gooze uglavnom nauštrb farmerki? Na sve to, zapisivao sam u folder u svojoj glavi, beznadežno tražim, čak i ne odgovor, već samo pouzdane znakove i smernice; možda, ako bi se u mom životu našao jedan, samo jedan jedini takav trenutak u kojem bih istovremeno, kako bih rekao, u istom ritmu živeo detoksikacione aktivnosti mojih bubrega i jetrice, peristaltiku mog želudačnog i crevnog sistema, udisaje i izdisaje mojih pluća, sistolu i dijastolu moga srca kao i razmenu materija između mog mozga i spoljnog sveta uprtog u nju - žensku goozu, nastanak i uobličavanje apstaktnih misli moga duha, čistu svest o mojoj svesnosti o svemu i o samoj ženskoj goozi neodređene veličine, kao i prinudno, pa ipak krajnje milosrdno prisustvo moje transcendentne duše, garavih očiju i grubih dlanova.

    "Ne!", rekao sam odmah i smesta, bez kolebanja, i takoreći nagonski, da, još uvek nagosnki, za sada samo nagonski, pa makar i nagonima koji deluju protiv mojih prirodnih nagona pretvarajući se, međutim, u moje prirodne nagone, dakle još uvek ne mogu sa sigurnošću da procenim veličinu gooze utegnute u "ah, taj divni kruti-kruti jeans" i redovno ostajem iznenađen i čak zapanjen količinom mesa, strija, celulita i ostalih masnih naslaga upakovanih u ""ah, taj divni, kruti...".

    Sledeća naša fascinacija su ženske grudi. Možete li i sa kolikim procentom sigurnosti da prepoznate "silikonke"?
    Žena je raj za okice, pakao za dušicu, i čistilište za džepČić.

  15. #935
    Registrovani Član
    malavelika avatar
    Status : malavelika je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Poruke : 1,065
    Tekstova u blogu : 35

    Početno Re: Igra istine...

    jao, kojoticu, upravo te zbog ovakvih postova volim i oprastam gomilu gluposti
    dakle:procenu "silikoni, ili ne" vrsim vrlo subjektivno: ako doticna ima vece sesi od mene, ako pod njih ne moze da se ubaci prst, onako duzinom, ako se prvo pojavljuju sesi, pa ona, trenutacno i (priznajem) pomalo zlurado, zakljucujem da su silikoni
    taj moj zakljucak je pomalo zaprljan zaista malo verovatnom mogucnoscu da je 95% zena u Srbiji moglo da si priusti silikone, ali za sada uspesno prenebegavam tu senku sumnje

    da li verujete u ono da je zenama uvek jedna sisa vece od druge?

  16. #936
    Registrovani Član
    G avatar
    Status : G je odsutan
    Registrovan : May 2010
    Pol:
    Poruke : 4,502

    Početno Re: Igra istine...

    Ili druga munja Pa da...

    Da li podnosite nevaspitanu stoku više nego što je to otprilike normalno? Jeste li tolerantna osoba?

  17. #937
    Registrovani Član
    malavelika avatar
    Status : malavelika je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Poruke : 1,065
    Tekstova u blogu : 35

    Početno Re: Igra istine...

    tolerantna sam do stupidnosti
    prema glupima zato sto su to sto jesu
    prema nevaspitanima zato sto nisam sposobna da ih prebijem, a jedino to razumeju
    tolerisem ih zato sto ne mogu da me povrede

    sta ne mozete da tolerisete nikako?

  18. #938
    Registrovani Član
    kojote avatar
    Status : kojote je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Mesto nenormalne lepote
    Poruke : 276

    Početno Re: Igra istine...

    Citiraj Prvobitno napisano od malavelika Vidi poruku
    evo, na primer ovo-sto u dve recenice, bez razloga, izvredjas dvoje ljudi
    ajd, zdravo
    Osobicu koja na jedan ovako nenormalno šarmantan topic dovuče svoj arsenal nepatvorenih reči i
    od njega iskuje pitanje koje u sebi sadrži šabanizam poput "nevaspitana stoka", ne mogu smatrati kulturnim čovekom.
    Možda u tvom sistemu vrednosti postoji rupica za takve, ali sam ja ekstremno netolerantan prema takvima.
    Zdravo, mala ženo.
    Žena je raj za okice, pakao za dušicu, i čistilište za džepČić.

  19. #939
    Registrovani Član
    malavelika avatar
    Status : malavelika je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Poruke : 1,065
    Tekstova u blogu : 35

    Početno Re: Igra istine...

    cak i ako uzmemo u obzir da je doticna osoba mozda prva bacila udicu "nevaspitanom stokom", ja sam bila vrlo, vrlo ljubazna i dobra

    pa si me ipak nazvao "velikom vesticom, male pameti"
    pretpostavljam da je i to, poput "male droce" nastalo iz tvoje prevelike ljubavi prema meni?

  20. #940
    Registrovani Član
    kojote avatar
    Status : kojote je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Mesto nenormalne lepote
    Poruke : 276

    Početno Re: Igra istine...

    Citiraj Prvobitno napisano od malavelika Vidi poruku
    jao, kojoticu, upravo te zbog ovakvih postova volim i oprastam gomilu gluposti
    ...
    "Dragi moj sine, upravo te zbog ovoga tvoja mama-Velika voli i oprašta gomilu gluposti"

    Kapiraš? Ovako kako se ti meni obraćaš, mame se obraćaju svojim dragim mališanima. A mališanima, obično, za oko zapadne poneki nepromišljeno izgovoren - uvredljiv - detalj, ali ovaj "mališan" zbog toga nije dizao buku, niti je kmečao, već samo uzvratio istom merom.

    Iskreno se nadam da si u stanju da ovo (kod nas muškaraca) razumeš. U protivnom, ne bih da sam u koži tvog jedinca.
    Žena je raj za okice, pakao za dušicu, i čistilište za džepČić.

Stranica 47 od 242 PrviPrvi ... 3745464748495797147 ... ZadnjaZadnja

Slične teme

  1. Igra istine!
    Od paculjkica u forumu Svaštara
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 16-01-2014, 08:34
  2. Istine i zablude o ishrani
    Od mare u forumu Zdravlje
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 25-11-2013, 18:00
  3. Nagradna igra
    Od supermen*prvi u forumu Forumske Igre
    Odgovora: 148
    Poslednja poruka: 09-10-2013, 10:58
  4. Forumsko prase - od mita do istine ...
    Od Man u forumu Zona sumraka - Anarhija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 13-04-2011, 16:37
  5. Trenutak istine
    Od PRCKO u forumu TV
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 29-07-2010, 15:20

Članovi koji su pročitali ovu temu: 6

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •