Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345
Pokazuje rezultate 81 do 97 od 97

Tema: Ухапсите Србију! Ухапсите другачије мишљење!

  1. #81
    Registrovani Član
    Zazijavalo avatar
    Status : Zazijavalo je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Poruke : 1,951

    Početno Re: Ухапсите Србију! Ухапсите другачије мишљење!

    Vic je na da vreme kupiš tu kabanicu.

  2. #82
    Registrovani Član
    eqrem avatar
    Status : eqrem je odsutan
    Registrovan : Oct 2010
    Pol:
    Poruke : 189

    Početno Re: Ухапсите Србију! Ухапсите другачије мишљење!

    Citiraj Prvobitno napisano od Kovač Vidi poruku
    A meni najdalja tetka u Somboru
    za utehu ako odes u australiju ne mozes nidje ljudski da se okupas jer na potezu izmedju nje i n. zelanda ima koncentrisamo najvise ajkula no bilo de u svetu... a inace australijanci su sve genetski deportovani bivsi krimosi tako da mozda jedino odes kod aboridzina i ladis yaya, bavis se njihovom mitologijom i crnom odnosno belom magijom... e zbog toga mozda bi i vredelo

  3. #83
    Registrovani Član
    eqrem avatar
    Status : eqrem je odsutan
    Registrovan : Oct 2010
    Pol:
    Poruke : 189

    Početno Re: Ухапсите Србију! Ухапсите другачије мишљење!

    Citiraj Prvobitno napisano od Zazijavalo Vidi poruku
    Vic je na da vreme kupiš tu kabanicu.
    joq.. ja bas volim da pokisnem

    ****s zivot kad si uvek suv... postanes ko da nemas ornela u sebi.... sav neqaqo istanjen i josh vishe uqrut

  4. #84
    Registrovani Član
    Kovač avatar
    Status : Kovač je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Pol:
    Lokacija : Periferija...
    Poruke : 1,188
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Ухапсите Србију! Ухапсите другачије мишљење!

    Citiraj Prvobitno napisano od eqrem Vidi poruku
    za utehu ako odes u australiju ne mozes nidje ljudski da se okupas jer na potezu izmedju nje i n. zelanda ima koncentrisamo najvise ajkula no bilo de u svetu... a inace australijanci su sve genetski deportovani bivsi krimosi tako da mozda jedino odes kod aboridzina i ladis yaya, bavis se njihovom mitologijom i crnom odnosno belom magijom... e zbog toga mozda bi i vredelo
    Hvala na rečima utehe dragi prijatelju!
    Ostajem ovde.Sunce tudjeg neba neće mene grejati.

  5. #85
    Registrovani Član
    G avatar
    Status : G je odsutan
    Registrovan : May 2010
    Pol:
    Poruke : 4,502

    Početno Re: Ухапсите Србију! Ухапсите другачије мишљење!

    Citiraj Prvobitno napisano od Kovač Vidi poruku
    Hvala na rečima utehe dragi prijatelju!
    Ostajem ovde.Sunce tudjeg neba neće mene grejati.
    A i nešto nemamo izbor pa smo tu gde smo a za bolje valjda i nismo...

  6. #86
    Registrovani Član
    eqrem avatar
    Status : eqrem je odsutan
    Registrovan : Oct 2010
    Pol:
    Poruke : 189

    Početno Re: Ухапсите Србију! Ухапсите другачије мишљење!

    uveq se ima izbor....

  7. #87
    Registrovani Član
    G avatar
    Status : G je odsutan
    Registrovan : May 2010
    Pol:
    Poruke : 4,502

    Početno Re: Ухапсите Србију! Ухапсите другачије мишљење!

    Prilično je sužen ... Na žalost jeste.

  8. #88
    Registrovani Član
    Kovač avatar
    Status : Kovač je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Pol:
    Lokacija : Periferija...
    Poruke : 1,188
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Ухапсите Србију! Ухапсите другачије мишљење!

    Citiraj Prvobitno napisano od G Vidi poruku
    A i nešto nemamo izbor pa smo tu gde smo a za bolje valjda i nismo...
    Kader,komšija,kader.

  9. #89
    Registrovani Član
    Zazijavalo avatar
    Status : Zazijavalo je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Poruke : 1,951

    Početno Re: Ухапсите Србију! Ухапсите другачије мишљење!

    Citiraj Prvobitno napisano od eqrem Vidi poruku
    uveq se ima izbor....
    Jes. Ko u supermarketu. Ima se izbor, al se nema para...

  10. #90
    Registrovani Član
    eqrem avatar
    Status : eqrem je odsutan
    Registrovan : Oct 2010
    Pol:
    Poruke : 189

    Početno Re: Ухапсите Србију! Ухапсите другачије мишљење!

    Citiraj Prvobitno napisano od Zazijavalo Vidi poruku
    Jes. Ko u supermarketu. Ima se izbor, al se nema para...
    i tad se ima aqo su ti brze noge

  11. #91
    Registrovani Član
    G avatar
    Status : G je odsutan
    Registrovan : May 2010
    Pol:
    Poruke : 4,502

    Početno Re: Ухапсите Србију! Ухапсите другачије мишљење!

    Citiraj Prvobitno napisano od Kovač Vidi poruku
    Kader,komšija,kader.
    Kader komšija...ibadet u noći Kadera je vredniji od ibadeta u hiljadu meseci u kojima nema te noći.

    Kazao je Uzvišeni Allah: 'Mi smo ga objavili u noći Kadr – a šta ti misliš šta je noć Kadr? Noć Kadr je boja od hiljadu mjeseci.’ (El-Kader 1-3 ajet) Na ovo si mislio poštovani komšija? A kako prepoznati to? Eto malo tolerancije verske ...

    Nema ti nama moj komšija do živeti dodeljene nam živote na baš ovim meridijanima i truditi se da taj život olakšamo sebi i svojoj okolini koliko je to moguće ... Uskoro će izbori pa ćemo videti kako dalje. Da li prodavati imovinu pa put sveta ili ostajati ovde i "životinjariti" ili životariti? A kad će naša generacija živeti? Mi smo generacije koje su 90-ih služile vojni rok i završavali tih godina 90-95 škole i fakultete policijske, vojne i civilne a neki i u inostranstvu gde su valjda bolje prošli od nas ovde... Ima li života, pravde i prosperiteta za našu generaciju u ovoj zemlji?

  12. #92
    Registrovani Član
    zLozi avatar
    Status : zLozi je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Pol:
    Poruke : 397

    Početno Re: Ухапсите Србију! Ухапсите другачије мишљење!

    Citiraj Prvobitno napisano od Zazijavalo Vidi poruku
    zloziiii!
    pokupila mi reči iz usta, sa police, iz podruma...
    zazi
    ta moja misoa je bila u podrumu, ali se sada baskari po dnevnoj sobi.


    Citiraj Prvobitno napisano od eqrem
    ne lupaj zlozi i slusaj ovo...

    moj matori je bio na filmu neki qurchevi faqtor i radio sve glavne produqcije sa strancima... ja imo 17 god il 18... i zovnu oni njega u cinecitu da radi kucu dobio u centru rima malo iza fontane di trevi... ja klinac vec poco da ucim zabraski i merqam koji cu lambordzini il ferari da Bazarim klad upisem studije... drugari mi zavideli... i q od ovce... nije cale 'teo da se selimo zbog tashte ono kako ce ona da se snadje u italiji dok svi sljakamo i to .... eto ti prica pa da se obesis o prvo drvo....

    mada sa distance kad pogledam nije mi zao nimalo...dosta sam imao od zivota u onoj jugi a bome i sad tako da mi se s oprostenjem yebe za zapad.... medjutim danas je jako zaebano, novca je sve manje i bice jos gore tako da je jedini izlaz mozda bas to ako te neko primi u vreme recesije koja tamo vlada ali ne dugo jer ce i tamo biti nevidjenih pizdarija....
    nije meni do tih kola, ja kola nesto i ne volim, nego samo da nekog zivot u kome ce sve da ide po redu, mirno i stabilno, sigurnost je prava rec.
    meni ovo ovde sve vise lici na privid zivota, a ne zivot. najgore je sto ne vidim da ce se ikada nesto promeniti. kako god okrenem i obrnem, osudjenik.

  13. #93
    Registrovani Član
    eqrem avatar
    Status : eqrem je odsutan
    Registrovan : Oct 2010
    Pol:
    Poruke : 189

    Početno Re: Ухапсите Србију! Ухапсите другачије мишљење!

    Citiraj Prvobitno napisano od zLozi Vidi poruku
    nije meni do tih kola, ja kola nesto i ne volim, nego samo da nekog zivot u kome ce sve da ide po redu, mirno i stabilno, sigurnost je prava rec.
    meni ovo ovde sve vise lici na privid zivota, a ne zivot. najgore je sto ne vidim da ce se ikada nesto promeniti. kako god okrenem i obrnem, osudjenik.
    ja pokusah da te utesim na moj nacin al vim da ne ide... bolje ne razmisljaj jer ako pocnes analiticki da sagledavas mesto i vreme gde zivis i ako si jos matora ko ja pa da poznajes neponovljivi tok istorije koji neumitno namece isti sled desavanja i danas veruj bice ti jos gore... razmisljaj pozitivno ma kako da je lose.... to je prvi preduslov ka izbegavanju onog duhovnog nistavila koje je svuda oko nas i koje preti da nas sve proguta...a bez duha smo svi pogubljeni jer bez leba se neko vreme i moze al bez duha si propo nacisto...

  14. #94
    Registrovani Član
    G avatar
    Status : G je odsutan
    Registrovan : May 2010
    Pol:
    Poruke : 4,502

    Početno Re: Ухапсите Србију! Ухапсите другачије мишљење!

    Citiraj Prvobitno napisano od zLozi Vidi poruku
    zazi
    ta moja misoa je bila u podrumu, ali se sada baskari po dnevnoj sobi.




    nije meni do tih kola, ja kola nesto i ne volim, nego samo da nekog zivot u kome ce sve da ide po redu, mirno i stabilno, sigurnost je prava rec.
    meni ovo ovde sve vise lici na privid zivota, a ne zivot. najgore je sto ne vidim da ce se ikada nesto promeniti. kako god okrenem i obrnem, osudjenik.
    Citiraj Prvobitno napisano od eqrem Vidi poruku
    ja pokusah da te utesim na moj nacin al vim da ne ide... bolje ne razmisljaj jer ako pocnes analiticki da sagledavas mesto i vreme gde zivis i ako si jos matora ko ja pa da poznajes neponovljivi tok istorije koji neumitno namece isti sled desavanja i danas veruj bice ti jos gore... razmisljaj pozitivno ma kako da je lose.... to je prvi preduslov ka izbegavanju onog duhovnog nistavila koje je svuda oko nas i koje preti da nas sve proguta...a bez duha smo svi pogubljeni jer bez leba se neko vreme i moze al bez duha si propo nacisto...
    Upppppfffffffff oboje ste u pravu i zato i jesam besan i osećam nemoć a opet se batrgam ... Niti valja niti ima neke nade za prosperitet ali ni o predaji i apatiji ne sme biti reči...Gubitak duha jeste poguban i mora se očuvati, ali kome pokloniti poverenje? Bagra se uvukla u sve partije i NVO ... Sve je jad i beda i svugde je jad i beda... Imam puno prijatelja koji su u startnoj poziciji da rasprodaju imovinu i upute se u pečalbu...Masu ih je iako srpske nacionalnosti odavno po osnovu mešanih brakova zapalilo napolje. Najveći broj tu iza grane u Hungariju...Dokle bre?

  15. #95
    Registrovani Član
    eqrem avatar
    Status : eqrem je odsutan
    Registrovan : Oct 2010
    Pol:
    Poruke : 189

    Početno Re: Ухапсите Србију! Ухапсите другачије мишљење!

    pa brate ako sam ja spreman ko feniks da krenem negde sve ispocetka sto ne bi bili oni sa 25 god... problem je recesije i sto je svuda sraje neopevano, u evropi pogotovo... drugar mi je u dubaiju vozi onaj airbus peti pilot po rangu za emirates i kaze da razmislja da dodje ovde...o cemu mi onda pricamo?

  16. #96
    Registrovani Član
    G avatar
    Status : G je odsutan
    Registrovan : May 2010
    Pol:
    Poruke : 4,502

    Početno Re: Ухапсите Србију! Ухапсите другачије мишљење!

    Citiraj Prvobitno napisano od eqrem Vidi poruku
    pa brate ako sam ja spreman ko feniks da krenem negde sve ispocetka sto ne bi bili oni sa 25 god... problem je recesije i sto je svuda sraje neopevano, u evropi pogotovo... drugar mi je u dubaiju vozi onaj airbus peti pilot po rangu za emirates i kaze da razmislja da dodje ovde...o cemu mi onda pricamo?
    O glibu u kojem se koprcamo i nemamo pojma kako napolje...Nemamo viziju...Samo pojedinačne procene bazirane na tankim nogicama poznate teorije i do sada preživljenog...Neko to zove praksa a ja kažem da ovo nije bilo(SEK-a ovih razmera) i da se procene na osnovu našeg iskustva ne mogu doneti a da se bude siguran u dobar ishod...Čekamo već 20 godina bolje a dočekašmo "0"...

  17. #97
    Registrovani Član
    zLozi avatar
    Status : zLozi je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Pol:
    Poruke : 397

    Početno Re: Ухапсите Србију! Ухапсите другачије мишљење!

    Citiraj Prvobitno napisano od eqrem Vidi poruku
    ja pokusah da te utesim na moj nacin al vim da ne ide... bolje ne razmisljaj jer ako pocnes analiticki da sagledavas mesto i vreme gde zivis i ako si jos matora ko ja pa da poznajes neponovljivi tok istorije koji neumitno namece isti sled desavanja i danas veruj bice ti jos gore... razmisljaj pozitivno ma kako da je lose.... to je prvi preduslov ka izbegavanju onog duhovnog nistavila koje je svuda oko nas i koje preti da nas sve proguta...a bez duha smo svi pogubljeni jer bez leba se neko vreme i moze al bez duha si propo nacisto...
    nisma ko ti, ali razmisljam na sta trosim zivot u svojoj zemlji. i ne samo ja, nego i moji prijatelji. u svakom slucaju hvala na pokusaju utehe. za duh si u pravu, to sam ja u nekoj depresivnoj fazi najverovatnije. valjda mi se sve smucilo.

    Citiraj Prvobitno napisano od G
    Upppppfffffffff oboje ste u pravu i zato i jesam besan i osećam nemoć a opet se batrgam ... Niti valja niti ima neke nade za prosperitet ali ni o predaji i apatiji ne sme biti reči...Gubitak duha jeste poguban i mora se očuvati, ali kome pokloniti poverenje? Bagra se uvukla u sve partije i NVO ... Sve je jad i beda i svugde je jad i beda... Imam puno prijatelja koji su u startnoj poziciji da rasprodaju imovinu i upute se u pečalbu...Masu ih je iako srpske nacionalnosti odavno po osnovu mešanih brakova zapalilo napolje. Najveći broj tu iza grane u Hungariju...Dokle bre?
    i meni nekada dodje da se spakujem i odem.......u nepoznatom pravcu.

Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345

Slične teme

  1. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 11-03-2014, 19:58
  2. Odgovora: 40
    Poslednja poruka: 04-11-2011, 14:16
  3. Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 19-10-2011, 18:00
  4. Месечарење - Ноћни шетачи
    Od Ometač u forumu Psihologija i Neurologija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 14-07-2011, 09:48
  5. Бугари и балкански Словени
    Od Ometač u forumu Istorija Srba
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10-07-2011, 18:52

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •