Stranica 7 od 10 PrviPrvi ... 56789 ... ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 121 do 140 od 190

Tema: 12.12.2012.

  1. #121
    Registrovani Član
    dr.Kadžija avatar
    Status : dr.Kadžija je odsutan
    Registrovan : Jul 2010
    Pol:
    Lokacija : Mračno doba šverca srednjevekovnih štamparskih boja
    Poruke : 940
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: 12.12.2012.

    to smo već konstatovali eqreme
    every year, every week, every day, every memory

  2. #122
    Registrovani Član
    eqrem avatar
    Status : eqrem je odsutan
    Registrovan : Oct 2010
    Pol:
    Poruke : 189

    Početno Re: 12.12.2012.

    samo ti konstatuj... ja bi se samo zapitao zasto ih svuda ima u svetu i svakodnevno se vidjaju na svakom ****nom mestu pa i u nasem okruzenju samo kod nas ne... zar smo tolko kuzni da nas i oni nece...

  3. #123
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: 12.12.2012.

    Citiraj Prvobitno napisano od dr.Kadžija Vidi poruku
    uf ne mogu sad o tome ..ja došo ovde da pišem o budi i isusu
    idem da nađem neku prikladniju temu
    otvori novu temu, slobodno..

  4. #124
    Registrovani Član
    dr.Kadžija avatar
    Status : dr.Kadžija je odsutan
    Registrovan : Jul 2010
    Pol:
    Lokacija : Mračno doba šverca srednjevekovnih štamparskih boja
    Poruke : 940
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: 12.12.2012.

    Citiraj Prvobitno napisano od eqrem Vidi poruku
    samo ti konstatuj... ja bi se samo zapitao zasto ih svuda ima u svetu i svakodnevno se vidjaju na svakom ****nom mestu pa i u nasem okruzenju samo kod nas ne... zar smo tolko kuzni da nas i oni nece...
    ...pa kažem ti...konstatovao sam već
    ja se zapitah odavno i dođoh do odgovora da su oni tu od početka
    ...a ima ih i kod nas , pa to nije nikakva tajna






    every year, every week, every day, every memory

  5. #125
    Registrovani Član
    eqrem avatar
    Status : eqrem je odsutan
    Registrovan : Oct 2010
    Pol:
    Poruke : 189

    Početno Re: 12.12.2012.

    ja pomislih ovo ozbiljna tema pa da se raspishem i pustim neqog goluba pismonoshu ko osama sho ima obichaj.... il da mozda mudrujem malqo o povezanosti coveqa i dosljaka ko kalifata abdulmesid o islamu... al ne vredi

  6. #126
    Registrovani Član
    dr.Kadžija avatar
    Status : dr.Kadžija je odsutan
    Registrovan : Jul 2010
    Pol:
    Lokacija : Mračno doba šverca srednjevekovnih štamparskih boja
    Poruke : 940
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: 12.12.2012.

    Citiraj Prvobitno napisano od eqrem Vidi poruku
    ja pomislih ovo ozbiljna tema pa da se raspishem i pustim neqog goluba pismonoshu ko osama sho ima obichaj.... il da mozda mudrujem malqo o povezanosti coveqa i dosljaka ko kalifata abdulmesid o islamu... al ne vredi
    ozbiljna il ne, ti ćeš pisati ako želiš da pišeš ... i to sa ili bez goluba pismonoše
    i ne znam što kažeš ''povezanosti čoveka i došljaka''?...jel time ukazuješ na pogrešno shvatanje da je čovek domaći , a svi ostali su došljaci?
    every year, every week, every day, every memory

  7. #127
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: 12.12.2012.

    a jesu li ono gore slike piramide ubosni?

  8. #128
    Registrovani Član
    dr.Kadžija avatar
    Status : dr.Kadžija je odsutan
    Registrovan : Jul 2010
    Pol:
    Lokacija : Mračno doba šverca srednjevekovnih štamparskih boja
    Poruke : 940
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: 12.12.2012.

    ne ne kojice...ono su ti slike najveće piramide na Zemlji visina 1566m , poznatija pod imenom planina Rtanj
    every year, every week, every day, every memory

  9. #129
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: 12.12.2012.

    au.. rtanj?! nisam znala...

  10. #130
    Registrovani Član
    eqrem avatar
    Status : eqrem je odsutan
    Registrovan : Oct 2010
    Pol:
    Poruke : 189

    Početno Re: 12.12.2012.

    Citiraj Prvobitno napisano od dr.Kadžija Vidi poruku
    ozbiljna il ne, ti ćeš pisati ako želiš da pišeš ... i to sa ili bez goluba pismonoše
    i ne znam što kažeš ''povezanosti čoveka i došljaka''?...jel time ukazuješ na pogrešno shvatanje da je čovek domaći , a svi ostali su došljaci?
    ja uvek zelim diskusiju i to si trebao da skontas jos kad si procitao moj prvi post a to bese jako davno.... problem je kad diskuija ode u zaebanciju a ovo nije nimalo naivna tema ...sad ako samo nas dvoje sviramo o necemu o cemu mnogi znaju samo nacetvrt veruj da ne zelim da se trtim

  11. #131
    Registrovani Član
    dr.Kadžija avatar
    Status : dr.Kadžija je odsutan
    Registrovan : Jul 2010
    Pol:
    Lokacija : Mračno doba šverca srednjevekovnih štamparskih boja
    Poruke : 940
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: 12.12.2012.

    Citiraj Prvobitno napisano od eqrem Vidi poruku
    ja uvek zelim diskusiju i to si trebao da skontas jos kad si procitao moj prvi post a to bese jako davno.... problem je kad diskuija ode u zaebanciju a ovo nije nimalo naivna tema ...sad ako samo nas dvoje sviramo o necemu o cemu mnogi znaju samo nacetvrt veruj da ne zelim da se trtim
    ne znam koji ti je prvi post, i kad to beše jako davno...ja sam ovde kratko, evo sad će tri meseca
    šta će doneti ozbiljnost ili ozbiljna diskusija na nimalo naivnoj temi? Kakva crna ozbiljnost i diskusija na temi o kojoj možemo samo da nagađamo na osnovu onoga što trenutno znamo ili ne znamo? Jel si i ti nafuran strahom koji postoji oko ove teme, pa ti je potrebna ozbiljnost?
    ovde ne možeš i ne moraš da se trtiš, jer ja te ne bih guzio sigurno, a za ove načetvrt ne garantujem
    every year, every week, every day, every memory

  12. #132
    Registrovani Član
    eqrem avatar
    Status : eqrem je odsutan
    Registrovan : Oct 2010
    Pol:
    Poruke : 189

    Početno Re: 12.12.2012.

    pa ako guzis samo cetvrtinom onda mi sav strah izvetrio preno sto se zacementiro :raz_067:

    zna se mnogo toga sto nije normalno i sto nije prirodno sta "moodar" covek danas pravi od ove yebene planete misleci da je sam bog tvorac.. ma visna u pm.. a mozga ima kolko za parmecijuma... ko sto rekose, otkrili smo novu silu u svemiru a ne znamo oklem je zasto je de ide i cija je..al su izmerili i znaju da je pogolema.. dileje... ko sto onaj mudrac u kolicima zna da bog ne postoji... on je najbolji dokaz da ga ima

  13. #133
    Registrovani Član
    dr.Kadžija avatar
    Status : dr.Kadžija je odsutan
    Registrovan : Jul 2010
    Pol:
    Lokacija : Mračno doba šverca srednjevekovnih štamparskih boja
    Poruke : 940
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: 12.12.2012.

    Citiraj Prvobitno napisano od eqrem Vidi poruku
    pa ako guzis samo cetvrtinom onda mi sav strah izvetrio preno sto se zacementiro

    zna se mnogo toga sto nije normalno i sto nije prirodno sta moodar covek danas pravi od ove yebene planete misleci da je sam bog tvorac.. ma visna u pm.. a mozg ima kolko za pamaecijuma... ko sto rekose otkrili smo ovu silu u svemiru a ne znamo oklem zast de ide i cija je..al su izmerili i znaju da je pogolema.. dileje... ko sto onaj mudrac u kolicima zna da bog ne postoji... on je najbolji dokaz da ga ima
    ovo za guženje nisi baš najbolje skapiro, izgleda te stra' omeo u tome
    koju smo silu otkrili u svemiru?...na koju otkrivenu silu misliš? ko ju je otkrio? šta su izmerili i šta je pogolemo? ...nemoj da generalizuješ da '' ne znamo odakle ide, gde ide, zašto, čija je''...ako neko ne zna, to ne znači da i drugi ne znaju
    every year, every week, every day, every memory

  14. #134
    Registrovani Član
    eqrem avatar
    Status : eqrem je odsutan
    Registrovan : Oct 2010
    Pol:
    Poruke : 189

    Početno Re: 12.12.2012.

    uzgred imas one pretpostavljano zagubljene nostradamusove spise koje su pronasli u jednom od vatikanskih podruma pre 15-tak godina..sad je nebitno dal' su njegovi il' nisu al baja koji ga proucava ceo zivot, znaci samo njega, britanac jedan napisao je finu knjigu... neces verovati da ovo sto danas dozivljavamo i gledamo je prva trecina knjige opisana u tancine... ja bi se makar zabrinuo 'nako znas cisto preventivno malqo...

  15. #135
    Registrovani Član
    eqrem avatar
    Status : eqrem je odsutan
    Registrovan : Oct 2010
    Pol:
    Poruke : 189

    Početno Re: 12.12.2012.

    Citiraj Prvobitno napisano od dr.Kadžija Vidi poruku
    ovo za guženje nisi baš najbolje skapiro, izgleda te stra' omeo u tome
    koju smo silu otkrili u svemiru?...na koju otkrivenu silu misliš? ko ju je otkrio? šta su izmerili i šta je pogolemo? ...nemoj da generalizuješ da '' ne znamo odakle ide, gde ide, zašto, čija je''...ako neko ne zna, to ne znači da i drugi ne znaju
    blagi boze dr-e... nemoj ko sizif onaj sa qrste da mi demagoski znas vec sta... pliz... ja da znam koja je ja bi ti rekao... nauka nema pojma ni o cemu nista vise sto ne snaju vec spekulisu ko debili.... imas nasin izvestaj o suncevim protuberancama i mogucem scenariju koje su inke predvidele gde je potpisano 250 zvucnih nasinih imena sa konstacijom i naslovom da je naslov ove teme moguc scenario kraha na zemlji...

  16. #136
    Registrovani Član
    dr.Kadžija avatar
    Status : dr.Kadžija je odsutan
    Registrovan : Jul 2010
    Pol:
    Lokacija : Mračno doba šverca srednjevekovnih štamparskih boja
    Poruke : 940
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: 12.12.2012.

    Citiraj Prvobitno napisano od eqrem Vidi poruku
    uzgred imas one pretpostavljano zagubljene nostradamusove spise koje su pronasli u jednom od vatikanskih podruma pre 15-tak godina..sad je nebitno dal' su njegovi il' nisu al baja koji ga proucava ceo zivot, znaci samo njega, britanac jedan napisao je finu knjigu... neces verovati da ovo sto danas dozivljavamo i gledamo je prva trecina knjige opisana u tancine... ja bi se makar zabrinuo 'nako znas cisto preventivno malqo...
    pa vidi...jel ti pala nekad na pamet mogućnost da je zapisano šta će se dešavati, i da neko postupa po napisanom kao po planu za sprovođenje svojih dela? šta ćeš da kažeš kad kroz neko vreme bude počeo da se odigrava biblijski scenario? pomislićeš da je biblija u pravu..da je neko predvideo biblijom pre 2000 godina šta će se dešavati? ili protokoli sionskih mudraca...svima je pažnja usmerena na to da li su ih pisali jevreji ili ne, ali oni se dešavaju i to u detalj kako je opisano...i ja sad treba da pomislim da su pisci tih protokola bili vidoviti ili umeli da predskažu buduća događanja?
    sve što će se dešavati je već odavno zapisano, a na nama je da pročitamo...nikakva predviđanja, proroci i bakrači nisu tu u pitanju
    every year, every week, every day, every memory

  17. #137
    Registrovani Član
    dr.Kadžija avatar
    Status : dr.Kadžija je odsutan
    Registrovan : Jul 2010
    Pol:
    Lokacija : Mračno doba šverca srednjevekovnih štamparskih boja
    Poruke : 940
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: 12.12.2012.

    jao breeee eqremeee ...pričaš o sunčevoj exploziji najavljenoj za 2013tu?
    every year, every week, every day, every memory

  18. #138
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: 12.12.2012.

    Citiraj Prvobitno napisano od dr.Kadžija Vidi poruku
    pa vidi...jel ti pala nekad na pamet mogućnost da je zapisano šta će se dešavati, i da neko postupa po napisanom kao po planu za sprovođenje svojih dela? šta ćeš da kažeš kad kroz neko vreme bude počeo da se odigrava biblijski scenario? pomislićeš da je biblija u pravu..da je neko predvideo biblijom pre 2000 godina šta će se dešavati? ili protokoli sionskih mudraca...svima je pažnja usmerena na to da li su ih pisali jevreji ili ne, ali oni se dešavaju i to u detalj kako je opisano...i ja sad treba da pomislim da su pisci tih protokola bili vidoviti ili umeli da predskažu buduća događanja?
    sve što će se dešavati je već odavno zapisano, a na nama je da pročitamo...nikakva predviđanja, proroci i bakrači nisu tu u pitanju
    e menemi je pala na pamet ova mogućnost...

  19. #139
    Registrovani Član
    eqrem avatar
    Status : eqrem je odsutan
    Registrovan : Oct 2010
    Pol:
    Poruke : 189

    Početno Re: 12.12.2012.

    Citiraj Prvobitno napisano od dr.Kadžija Vidi poruku
    pa vidi...jel ti pala nekad na pamet mogućnost da je zapisano šta će se dešavati, i da neko postupa po napisanom kao po planu za sprovođenje svojih dela? šta ćeš da kažeš kad kroz neko vreme bude počeo da se odigrava biblijski scenario? pomislićeš da je biblija u pravu..da je neko predvideo biblijom pre 2000 godina šta će se dešavati? ili protokoli sionskih mudraca...svima je pažnja usmerena na to da li su ih pisali jevreji ili ne, ali oni se dešavaju i to u detalj kako je opisano...i ja sad treba da pomislim da su pisci tih protokola bili vidoviti ili umeli da predskažu buduća događanja?
    sve što će se dešavati je već odavno zapisano, a na nama je da pročitamo...nikakva predviđanja, proroci i bakrači nisu tu u pitanju
    sad si usao na teru inkognitu

    pada meni svasta na pamet a kad bi pisao sta mi sve pada rekli bi da nisam normalan inace da bi skontao sustinu nekog odgovora moras da u pitanju vec posedujes njegov deo.... jedina nepobitna cinjenica je da nismo sami i da su oni medju nama jako dugo. zasto i qaqo zbog cega sta je vreme i slicne stvari mozemo samo da nagadjamo.

    ne pricam samo u suncevim eksplozijama... sve je to povezano ko creva ako nis znao iako se desavaju svakih 11 godina ali nikad u ovom intenzitetu i nikad u milenijumu nece planete biti u takvom polozaju kao tog famoznog datuma da nasa majqa zemlja nece imati skoro nikaku zastitu iz blizeg nam svemira pa sta nam upadne upadne... ma...zaboravi, nemam nesh volje da desifrujem sudbinu a jos manje demagoske lazi koje se serviraju svetu jos od rozvela...

  20. #140
    Registrovani Član
    dr.Kadžija avatar
    Status : dr.Kadžija je odsutan
    Registrovan : Jul 2010
    Pol:
    Lokacija : Mračno doba šverca srednjevekovnih štamparskih boja
    Poruke : 940
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: 12.12.2012.

    Citiraj Prvobitno napisano od eqrem Vidi poruku
    sad si usao na teru inkognitu

    pada meni svasta na pamet a kad bi pisao sta mi sve pada rekli bi da nisam normalan inace da bi skontao sustinu nekog odgovora moras da u pitanju vec posedujes njegov deo.... jedina nepobitna cinjenica je da nismo sami i da su oni medju nama jako dugo. zasto i qaqo zbog cega sta je vreme i slicne stvari mozemo samo da nagadjamo.

    ne pricam samo u suncevim eksplozijama... sve je to povezano ko creva ako nis znao iako se desavaju svakih 11 godina ali nikad u ovom intenzitetu i nikad u milenijumu nece planete biti u takvom polozaju kao tog famoznog datuma da nasa majqa zemlja nece imati skoro nikaku zastitu iz blizeg nam svemira pa sta nam upadne upadne... ma...zaboravi, nemam nesh volje da desifrujem sudbinu a jos manje demagoske lazi koje se serviraju svetu jos od rozvela...


    inače se moj post na koji si ti dao gorecitirani odgovor sastoji od takvih pitanja
    što se zaštite tiče, nije da nema zaštite...radi se na tome ...CERN projekat, large hadron collider što je sagrađen pa pušten u pogon, pa kao nešto ne radi, te se to sad ne koristi, treba da se još popravlja i šteluje...za LHC je osmišljena zvanična priča koja se plasira da on služi za ove ili one stvari, al on je tu sagrađen sa namerom da se Zemlja u određenom trenutku ''zaljulja'' i na taj način da se izbegne nadolazeći ''zrak'' ...al o tome možemo samo da nagađamo

    što se dešifrovanja tiče, ne znam šta su 'teli ovim da kažu kad su postavili 79te ono kamenje u džordžiji
    pogotovo ovaj prvi stih što kaže - održavajte čovečanstvo ispod 500 000 000 u večitoj ravnoteži sa prirodom
    every year, every week, every day, every memory

Stranica 7 od 10 PrviPrvi ... 56789 ... ZadnjaZadnja

Slične teme

  1. СМАК СВЈЕТА 2012
    Od waterpolista u forumu Svaštara
    Odgovora: 155
    Poslednja poruka: 11-12-2014, 12:40
  2. 21.12.2012
    Od Zolton u forumu Prirodne pojave
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 23-11-2012, 17:54
  3. Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 26-07-2012, 15:58
  4. EURO 2012
    Od причалица u forumu Sport
    Odgovora: 72
    Poslednja poruka: 02-07-2012, 18:34
  5. eurosong 2012
    Od причалица u forumu TV
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 25-05-2012, 19:04

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •