Stranica 1 od 4 123 ... ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 1 do 20 od 70

Tema: eqrem o našim dragim 4umašicama

  1. #1
    Registrovani Član
    eqrem avatar
    Status : eqrem je odsutan
    Registrovan : Oct 2010
    Pol:
    Poruke : 189

    Početno eqrem o našim dragim 4umašicama

    mislim da mnoge dame odavde interesuje kakvo misljenje drug eqrem ima o njima pa da dam sebi malo oduska jer mi se nesh bash pishe iako sam se pre godinu dana zarekao sebi u pamet da nijedna zena iz vl sveta vise nece krociti u moju glavu pa sam zato drage moje svakodnevno vako lazno odbojan i to trebate razumeti....

    da pocnem sa jedinom zenom koja me je mozda skontala na pravi nacin i sa kojom sam ono sto nisam mislio da ikad mogu biti a to znaci prijatelj do groba i nazad a to je ninulica... nina je izuzetna i otmena zena koja kao i vecina 4umasica krije svoju detinju prirodu ispod maske ozbiljnosti i umerene distanciranosti koja u ovom svetu postavlja muskarce na pravo mesto tak tako iz cuga ako pocnu sa proseravanjima bilo kake vrste... najmirnija i najneupadljivija od svih.... u realu je nesto sto treba doziveti i biti spreman na sve samo ne na to daje vam utehu bez patetike, sarmira slobodom izrazavanja, fascinira svojom iskrenom jednostavnoscu bez ikakvih kompleksa... eroticna u onoj meri da ako samo na tren pomislis da ce biti tvoja ti si vec njen a da to nisi ni znao. najodanija osoba od svih...mada me u zadnje vreme tera u q non stop jer sam psoto nesnosan.....mana je sto ima 300 pari cipela i uvek joj fali jos jedan


    nevesta.. sta reci sto ne znamo. cosmic girl rece jamiroquai a ja kazem frost and fire bas ko bredberi opisujuci mars. ko zna sta mars simbolise razumece sta sam mislio. biti njen a i da ona bude polovicno vasa nije nikakva velika mistifikacija kod neveste ako umete da pritisnete njeno pravo skriveno dugme. ali kao sto znamo polovicnost je nista spram karmicke vecnosti. osetiti njenu slozenu kompleksnost mogu samo odabrani.... problem je kada osetite tu antropomorfnu mesavinu seksualnosti i misticne culnosti postajete rob njene magije koju mozete iz sebe izbaciti samo drugom zenom. nema drugog nacina. kada mi bude promicao zadnji film kroz glavu pre no sto ispustim dusu znam sigurno da ce ona biti u njemu


    najromanticnija od svih... devojcica, skroz luda a naizgled samo treperavo mirna... zivotinja koja se kontrolise da ne izjede samu sebe.... sani.... njen mrmot je mozda najsretniji coek u vojvodini jer uzeti je tako mladu i posle toliko vremena imati isto neiskvareno celjade pored sebe to moze da se desi samo srecnicima... nezgoda je sto je po mom misljenju nezasita sexualna masina al' ybg... ako mrmot vec voli punjene papriqe svaki dan nek malo vise radi na joj a ne samo da se izlezava jedna od retkih zena kod koje sam osetio strah da cu uraditi nesto pogresno jer ribe kad povredis to su oziljci koji nikad ne zarastaju


    jedna od onih zbog kojih sam jos ovde.... ona koja me voli i mrzi 1000 posto .... u poslednje vreme vise ovo drugo jer je izgubila ono sto je imala pre nekoliko godina a to je kreativno loodilo koje je privlacilo sve zive da se zaebavaju sa njom... nedodirljiva, tajnovita a istovremeno ona koji voli sve da zna ko sam mi5,6 i 7 .... otvorena za svaku vrstu zaebancije osim ako nije u pms-u... retko se otvara i ne svakom ali tek kada jednom razgovarate sa njom na onaj pravi nacin gde oboma oci vlaze shvatite svu njenu senzibilnost kao i strah male koshute.... jedna od retkih koja se drasticno promenila i koja ispod svoje marsovske ovnovske prirode krije neutazivu zelju za igrom koja joj daje snagu da prezivi sve trenutne nedace zivota... moja lilulica zvana fumare



    za danas dosta... nastavicu...

  2. #2
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: eqrem o nasim dragim 4umasicama

    o meni nemoj da misliš ni slučajno...
    Večnost je čista sadašnjost.

  3. #3
    Registrovani Član
    eqrem avatar
    Status : eqrem je odsutan
    Registrovan : Oct 2010
    Pol:
    Poruke : 189

    Početno Re: eqrem o nasim dragim 4umasicama

    ocem...

    il zovi na rucaq... pa necu

  4. #4
    Registrovani Član
    Zaga avatar
    Status : Zaga je odsutan
    Registrovan : Jul 2010
    Pol:
    Lokacija : NS
    Poruke : 999

    Početno Re: eqrem o nasim dragim 4umasicama

    :raz_117:...samo je još ovo falilo....

  5. #5
    Registrovani Član
    eqrem avatar
    Status : eqrem je odsutan
    Registrovan : Oct 2010
    Pol:
    Poruke : 189

    Početno Re: eqrem o nasim dragim 4umasicama

    a sho?... aj da pitamo opisane dame dal se ljute, samo ako se jedna ljuti oma brisite... eto jel u redu?

  6. #6
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: eqrem o nasim dragim 4umasicama

    Meni mi žao da ti spamujem temu, al pošto je gužva na čatu, moram odvde da te priupitam.
    Jel se važi da te zovnem, a ti da odbiješ? :raz_067:

  7. #7
    Registrovani Član
    Zaga avatar
    Status : Zaga je odsutan
    Registrovan : Jul 2010
    Pol:
    Lokacija : NS
    Poruke : 999

    Početno Re: eqrem o nasim dragim 4umasicama

    Citiraj Prvobitno napisano od eqrem Vidi poruku
    a sho?... aj da pitamo opisane dame dal se ljute, samo ako se jedna ljuti oma brisite... eto jel u redu?

    tolerantno...nema šta....

  8. #8
    Registrovani Član
    eqrem avatar
    Status : eqrem je odsutan
    Registrovan : Oct 2010
    Pol:
    Poruke : 189

    Početno Re: eqrem o nasim dragim 4umasicama

    a stas mislial da sam ja dripac...ja kad dolazim kucam na vrata nogom...

    uostalom sad poziv ne vazi samo za mene no za dvoje

  9. #9
    Registrovani Član
    eqrem avatar
    Status : eqrem je odsutan
    Registrovan : Oct 2010
    Pol:
    Poruke : 189

    Početno Re: eqrem o nasim dragim 4umasicama

    Citiraj Prvobitno napisano od Z Vidi poruku
    tolerantno...nema šta....
    tolerance is my middle name a aqo ne upali ima

  10. #10
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: eqrem o nasim dragim 4umasicama

    Citiraj Prvobitno napisano od eqrem Vidi poruku
    a stas mislial da sam ja dripac...ja kad dolazim kucam na vrata nogom...

    uostalom sad poziv ne vazi samo za mene no za dvoje
    Što znači da ako nastavim da pregovaram, moraću slavu da spremam...:raz_067:

    e onda ništa.. misli ti slobodno...

  11. #11
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: eqrem o nasim dragim 4umasicama

    znači, lepa tema.
    где си пошла с крмељиве очи

  12. #12
    Registrovani Član
    eqrem avatar
    Status : eqrem je odsutan
    Registrovan : Oct 2010
    Pol:
    Poruke : 189

    Početno Re: eqrem o nasim dragim 4umasicama

    ajmo josh malqice ...

    mirqa... sve sto njeno ime oznacava treba premetnuti i obrnuti.. cigra, na oprezu, uvek je kao puma iako izgleda pomalo odsutno, cvrsta a zivahna istovremeno, nervozno drhtava ali i nasmejana... uvek bira najbolje od zivota...pada cesto u krize ali se i brzo vraca u normalu... onu njenu mirqinu normalu.... strasna, neutaziva, doterana ili polugola, obozava neznosti. obaveze je sputavaju dok masta o romanticnom susretu kao neka siparica. tad je najlepsa i najsjajnija. zena-dete. takvu sam je i upoznao, u teksas sorcu i beloj bluzi koja vise otkriva no sto pokriva. takvu je i dan danas pamtim. ima cvrst boq koji sam nehotice zahvatio ovom mesarskom shakom umesto laktom kako to rade iskusne baye... jos mi taj osecaj nije izbledeo



    pretila mi je ali sam ipak skupio hrabrost kada nekoj zeni danas kazes da je staromodna a mladja je od tebe obicno te posalje u pizdu materinu... osim ako ta zena nije naklonjena tradicionalnim vrednostima i vaspitana u najboljem duhu... kojica je okoreli tradicionalista i za nekoga ko ne poznaje ljude delovala bi na prvi pogled preozbiljno... dok se ne nasmeje. duhovita osoba koja drzi do svojih principa sto je po meni jedna od najpozitivnijih osobina. ona je imperativna i ne prica mnogo, ali je izuzetno otvorena i druzeljubiva... njeno prijateljstvo koje vam ukaze nikad ne izneverite inace ce biti picvajza. odana je porodici u opsesivnoj meri ali kao i svaka zena voli flert, flert koji se ogleda u viviseksciji muskog ega. sto je taj ego jaci ona vise voli da ga secka...ko joj nije dostojan protivnik nije joj zanimljiv ni za ich iako ga iz vaspitanja tolerise... dok se nekad u toj igri ne pogubi i mozda cak i zaljubi.... ali bicete ipak liseni saznanja da joj se to desilo

  13. #13
    Registrovani Član
    misticlady avatar
    Status : misticlady je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : na relaciji milano-beograd
    Poruke : 2,146
    Tekstova u blogu : 34

    Početno Re: eqrem o nasim dragim 4umasicama

    auuuuuuuuu ebes mi sve odvescu te pred oltar...ljubim te u mozak i prste i tastaturu i gde god hoces...ovako samo veliki poznavalac zena moze da pise...

  14. #14
    Registrovani Član
    eqrem avatar
    Status : eqrem je odsutan
    Registrovan : Oct 2010
    Pol:
    Poruke : 189

    Početno Re: eqrem o nasim dragim 4umasicama

    Citiraj Prvobitno napisano od misticlady Vidi poruku
    auuuuuuuuu ebes mi sve odvescu te pred oltar...ljubim te u mozak i prste i tastaturu i gde god hoces...ovako samo veliki poznavalac zena moze da pise...
    a stas ti mislila da sam ja choban neqi

  15. #15
    Registrovani Član
    misticlady avatar
    Status : misticlady je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : na relaciji milano-beograd
    Poruke : 2,146
    Tekstova u blogu : 34

    Početno Re: eqrem o nasim dragim 4umasicama

    taman posla...ni pomislila, aman covek oborio si me s nogu...pa makar me i napljuvao u tvom malom eseju

  16. #16
    Registrovani Član
    eqrem avatar
    Status : eqrem je odsutan
    Registrovan : Oct 2010
    Pol:
    Poruke : 189

    Početno Re: eqrem o nasim dragim 4umasicama

    Citiraj Prvobitno napisano od misticlady Vidi poruku
    taman posla...ni pomislila, aman covek oborio si me s nogu...pa makar me i napljuvao u tvom malom eseju
    pa misticna o coveku mozes mnogo toga reci ako se udubis u ono sta pise .. ali ne ono sto svi citaju no ono izmedju redova sto izbija... osim sani i lilu sve ove dame sam imao prilike da upoznam i nisam se prevario ni ich

  17. #17
    Registrovani Član
    misticlady avatar
    Status : misticlady je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : na relaciji milano-beograd
    Poruke : 2,146
    Tekstova u blogu : 34

    Početno Re: eqrem o nasim dragim 4umasicama


  18. #18
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: eqrem o nasim dragim 4umasicama

    Citiraj Prvobitno napisano od eqrem Vidi poruku
    a stas ti mislila da sam ja choban neqi
    :raz_114:
    где си пошла с крмељиве очи

  19. #19
    Registrovani Član
    mona avatar
    Status : mona je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 1,626
    Tekstova u blogu : 7

    Početno Re: eqrem o nasim dragim 4umasicama


  20. #20
    Registrovani Član
    eqrem avatar
    Status : eqrem je odsutan
    Registrovan : Oct 2010
    Pol:
    Poruke : 189

    Početno Re: eqrem o nasim dragim 4umasicama

    zanimljivo da nijedna od citiranih da se izjasni

Stranica 1 od 4 123 ... ZadnjaZadnja

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •