Stranica 1 od 9 123 ... ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 1 do 20 od 168

Tema: Tačka

  1. #1
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Tačka

    Zanima me, ne sa čisto sex. aspekta, da li umete da stavite tačku na vezu, odnos, kres kombinaciju? Da li sve ima početak i kraj, ili se oteže do beskonačnosti, koristi i upražnjava u trenutcima frustracije, utehe, dosade?
    Stavljam tačku, sečem, ne umem drugačije... ne umem da krpim, lepim, nastavljam i sastavljam... da ostavim odškrinuta vrata. Zalupim ih dupetom, i nema biše nazad.
    I ne mogu da shvatim ljude koji po završetku nekog odnosa ostavljaju prostora za menevrisanje, u smislu da se taj kraj modifikuje i prolongira, da nema jasne granice, da uvek ostane ono "opet ćemo nekad", makar to bio i samo sex.
    Ne mislim da to rade sa svakim odnosom, ne vredi svaki čak ni povremenog drugarskog sexa u danima usamljenosti... samo ne vidim čemu i kuda to vodi.
    Naročito u odnosima koji su vam nekada nešto značili i koji vas ugrožavaju i kada se završe. U tom smislu mi je lakše da nema ništa više, jer bi svako otezanje bilo mučenje. Oni drugi, koji me ne ugrožavaju, pa možda bih nekad... samo opet ne vidim čemu... da je vredelo, trajalo bi i dalje. A polovično ne mogu da prihvatim kao zadovoljvajuće.

  2. #2
    Registrovani Član
    QueenOfClubs avatar
    Status : QueenOfClubs je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Pol:
    Lokacija : Београд
    Poruke : 6,436
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Tačka

    Да, умем. И кад је крај знам тачно због чега је и онда не видим како би могло назад.
    Није ни мени невесто то баш јасно.
    Такве ситуације покушавам да објасним да се људи плаше било каквог краја па чекају ваљда да се угаси само од себе...
    Мудрост се састоји у томе да се баци у море што мањи део товара да би брод пловио лако.

  3. #3
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Tačka

    Citiraj Prvobitno napisano od QueenOfClubs Vidi poruku
    Да, умем. И кад је крај знам тачно због чега је и онда не видим како би могло назад.
    Није ни мени невесто то баш јасно.
    Такве ситуације покушавам да објасним да се људи плаше било каквог краја па чекају ваљда да се угаси само од себе...
    Ja sam od jedne osobe dobila sasvim suprotno objašnjenje... da se plaše gašenja, pa ostavljaju onu srž kao neki pokretač za nastavak. Dok još imaju čemu da se vrate, ne seku, nego prekidaju... po meni opet besmisleno.
    Dok traje, neka traje kako treba, a kada se završi, amputacija.

  4. #4
    Registrovani Član
    eqrem avatar
    Status : eqrem je odsutan
    Registrovan : Oct 2010
    Pol:
    Poruke : 189

    Početno Re: Tačka

    Citiraj Prvobitno napisano od Đavolja nevesta Vidi poruku
    Nisam nadrkana... što svi misle da sam nadrndana ako nema smajlija... Samo se trudim da budem ozbiljna.
    ti ozbiljna? aj ne zaebavaj me bre

    inace tedoh samo da napisem da lose zatvaras vrata doopetom jer da uspesno zatvaras imala bi pogolemo ... mis' doope... vaqo posto je cvrsto i misicavo, drhtavo i malecno nemas dobar odraz da dobro uvatis zamah i tresnesh...

    a mogu zaista i na post al se neces nimalo sloziti

  5. #5
    Registrovani Član
    eqrem avatar
    Status : eqrem je odsutan
    Registrovan : Oct 2010
    Pol:
    Poruke : 189

    Početno Re: Tačka

    Citiraj Prvobitno napisano od Đavolja nevesta Vidi poruku
    Dok traje, neka traje kako treba, a kada se završi, amputacija.
    to ko muJo kad se zaebo kod doktora i mesto da kaze vakcinacija on reko kastracija

  6. #6
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Tačka

    Citiraj Prvobitno napisano od eqrem Vidi poruku
    ti ozbiljna? aj ne zaebavaj me bre

    inace tedoh samo da napisem da lose zatvaras vrata doopetom jer da uspesno zatvaras imala bi pogolemo ... mis' doope... vaqo posto je cvrsto i misicavo, drhtavo i malecno nemas dobar odraz da dobro uvatis zamah i tresnesh...

    a mogu zaista i na post al se neces nimalo sloziti
    Rekoh već da ne zatvaram ako me ne ugrožava...
    Ako je drugačije, umem da napravim radikalan potez i zalupim ih, bez ikakve šansse za popravku, potrudim se da tako bude, ako tako mora... ako je to jedini način da se nešto preseče... a postoje i takvi odnosi, u kojim se neprestano vrtiš u krugu i vraćaš, svaki put drugačiji... dok ne skontaš da ne znaš više čemu se vraćaš. I da je ono s početka mutiralo u neki bolesni odnos zavisnosti... Tu neminovno dolazi do povređivanja, mučenja kroz vreme, i takve odnose treba srušti, na način koji ne daje prostora za povratak...

  7. #7
    Registrovani Član
    eqrem avatar
    Status : eqrem je odsutan
    Registrovan : Oct 2010
    Pol:
    Poruke : 189

    Početno Re: Tačka

    Citiraj Prvobitno napisano od Đavolja nevesta Vidi poruku
    Rekoh već da ne zatvaram ako me ne ugrožava...
    Ako je drugačije, umem da napravim radikalan potez i zalupim ih, bez ikakve šansse za popravku, potrudim se da tako bude, ako tako mora... ako je to jedini način da se nešto preseče... a postoje i takvi odnosi, u kojim se neprestano vrtiš u krugu i vraćaš, svaki put drugačiji... dok ne skontaš da ne znaš više čemu se vraćaš. I da je ono s početka mutiralo u neki bolesni odnos zavisnosti... Tu neminovno dolazi do povređivanja, mučenja kroz vreme, i takve odnose treba srušti, na način koji ne daje prostora za povratak...
    vis ovo je lepo stos rekla....

    aj sad ja da te pitam.... a koji je to normalan odnos da moras da zalupis vrata ko stoka iza sebe osim nekog drasticnog kiksa koji covek nije video u njegovom zacetku i lazno se zanosio da ce biti bolje... moj stav je da ako su ljudi iole normalni i iole normalno udju u vezi bilo koje vrste dupetom se retko zatvaraju vrata....

  8. #8
    Registrovani Član
    QueenOfClubs avatar
    Status : QueenOfClubs je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Pol:
    Lokacija : Београд
    Poruke : 6,436
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Tačka

    Citiraj Prvobitno napisano od eqrem Vidi poruku
    vis ovo je lepo stos rekla....

    aj sad ja da te pitam.... a koji je to normalan odnos da moras da zalupis vrata ko stoka iza sebe osim nekog drasticnog kiksa koji covek nije video u njegovom zacetku i lazno se zanosio da ce biti bolje... moj stav je da ako su ljudi iole normalni i iole normalno udju u vezi bilo koje vrste dupetom se retko zatvaraju vrata....
    ПА ако је оном другом још увек стало...
    Тад је боље направити оштар прекид а не мучити га.
    Мудрост се састоји у томе да се баци у море што мањи део товара да би брод пловио лако.

  9. #9
    Registrovani Član
    eqrem avatar
    Status : eqrem je odsutan
    Registrovan : Oct 2010
    Pol:
    Poruke : 189

    Početno Re: Tačka

    a za ostatak... ne mozes da srusis nesto ako nesto tinja u tebi... jer da ne tinja ne bi ni razmisljala o tresqanju doopetom... znaci stvar je jako prosta u m/z odnosima i svodi se samo na jedno....

    u odnos ulazis cista srca ili neiskrena srca... ako oboje udjete cista nema greske i vrata ostaju u ragastovu... ako je jedno od vas neiskreno kupuje novi shtok onaj koji ima manje doope...nema treceg

    ima i kompromisa al' tu nije bilo strasti u onoj meri da implicira moguce renoviranje drvenarije jer nije bilo ni krechenja

  10. #10
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Tačka

    Citiraj Prvobitno napisano od eqrem Vidi poruku
    vis ovo je lepo stos rekla....

    aj sad ja da te pitam.... a koji je to normalan odnos da moras da zalupis vrata ko stoka iza sebe osim nekog drasticnog kiksa koji covek nije video u njegovom zacetku i lazno se zanosio da ce biti bolje... moj stav je da ako su ljudi iole normalni i iole normalno udju u vezi bilo koje vrste dupetom se retko zatvaraju vrata....
    Ne ulaziš u svaki odnos sa nekim višim ciljem, sem trenutnim... niti svaki obećava, niti svaki ima neku perspektivu... A ja mozgom nikada ne ulazim ni u šta, znači nisu u pitanju očekivanja, već samo sada i ovde je bitno... sve ostalo sporedno. Kada postane ozbiljnije, a odnos nije "obećavajući" tek onda moram da se zapitam: kako ću sad dalje, kad sam se ukopala do grla? Da ostanem da se davim u sopstvenoj čorbi, ili da je prospem... kad sam već uzela preveliki zalogaj?

  11. #11
    Registrovani Član
    QueenOfClubs avatar
    Status : QueenOfClubs je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Pol:
    Lokacija : Београд
    Poruke : 6,436
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Tačka

    Citiraj Prvobitno napisano od Đavolja nevesta Vidi poruku
    Ne ulaziš u svaki odnos sa nekim višim ciljem, sem trenutnim... niti svaki obećava, niti svaki ima neku perspektivu... A ja mozgom nikada ne ulazim ni u šta, znači nisu u pitanju očekivanja, već samo sada i ovde je bitno... sve ostalo sporedno. Kada postane ozbiljnije, a odnos nije "obećavajući" tek onda moram da se zapitam: kako ću sad dalje, kad sam se ukopala do grla? Da ostanem da se davim u sopstvenoj čorbi, ili da je prospem... kad sam već uzela preveliki zalogaj?
    Јој, па није ваљда такав осећај кад постане озбиљно...
    Мудрост се састоји у томе да се баци у море што мањи део товара да би брод пловио лако.

  12. #12
    Registrovani Član
    eqrem avatar
    Status : eqrem je odsutan
    Registrovan : Oct 2010
    Pol:
    Poruke : 189

    Početno Re: Tačka

    Citiraj Prvobitno napisano od Đavolja nevesta Vidi poruku
    Ne ulaziš u svaki odnos sa nekim višim ciljem, sem trenutnim... niti svaki obećava, niti svaki ima neku perspektivu... A ja mozgom nikada ne ulazim ni u šta, znači nisu u pitanju očekivanja, već samo sada i ovde je bitno... sve ostalo sporedno. Kada postane ozbiljnije, a odnos nije "obećavajući" tek onda moram da se zapitam: kako ću sad dalje, kad sam se ukopala do grla? Da ostanem da se davim u sopstvenoj čorbi, ili da je prospem... kad sam već uzela preveliki zalogaj?
    pa tis onda materijalista u m/z odnosima i posle se cudis sto si neshvacena

    sala mala naravno... svaki covek kada dodje u fazu da tako rezonuje i postavlja principe zivljenja nekada je davno bio jako povredjen i to je ostavilo oziljak... stvar je samo njegovog karaktera da li ce u svakoj novoj vezi da trazi koren tog nezadovolsjtva ne dajuci nikad sebe ni za pola tanjira... a to moze nekome da bude cool al za ovisnika od partnerske veze nimalo nije dobro jer mnogo losih ne daju jedno dobro...ma ne daju ni cetvrt.

  13. #13
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Tačka

    Citiraj Prvobitno napisano od eqrem Vidi poruku
    a za ostatak... ne mozes da srusis nesto ako nesto tinja u tebi... jer da ne tinja ne bi ni razmisljala o tresqanju doopetom... znaci stvar je jako prosta u m/z odnosima i svodi se samo na jedno....

    u odnos ulazis cista srca ili neiskrena srca... ako oboje udjete cista nema greske i vrata ostaju u ragastovu... ako je jedno od vas neiskreno kupuje novi shtok onaj koji ima manje doope...nema treceg

    ima i kompromisa al' tu nije bilo strasti u onoj meri da implicira moguce renoviranje drvenarije jer nije bilo ni krechenja
    Ne pitam da li možeš, već kada shvatiš da moraš...
    Lako je kada imaš izbor, kada taj odnos nije mučenje, onda ne moraš, zašto bi stavio tačku, ako te ne ugrožava emotivno... I nemoj se toliko hvatati za postupak koji će zalupiti vrata, ne moraš da uradiš ništa što će tu drugu osobu oterati, ili povrediti... ali jednostavno moraš da odeš, i ne smeš da se osvrćeš... Jer ako to jednom uradiš, znaš da se nikada neće završiti lepo, niti ćeš biti sposoban da nastaviš dalje, sa nekim drugim, sve dok prvo ne presečeš.

  14. #14
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Tačka

    Citiraj Prvobitno napisano od eqrem Vidi poruku
    pa tis onda materijalista o m/z odnosima i posle se cudis sto si neshvacena

    sla mala naravno... svaki covek kada dodje u fazu da tako rezonuje i postavlaj principe zivljenja je nekada davno bio jako povredjen i to je ostavilo oziljak... stvar je samo nejegovog karaktera da li ce u svakoj novoj vezi da trazi koren tog nezadovolsjtva ne dajuci nikad sebe ni za pola tanjira... a to moze nekomda bude cool al za ovisnika od partnerske veze nimalo nije dobro jer mnogo losih ne daju jedno dobro...ma ne daju ni cetvrt.
    Ovo nije samo tvoje mišljenje... i nije tačno da me je neko nekada povredio, nije ni bilzu bilo... Ali, poznavajući sebe, ako skupim hrabrosti da se pustim, može da bude fatalno, to znam... a neću da dozvolim tako nešto. To je više urođeno kod mene, nego stečeno. Oprez, strah, panika...

  15. #15
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Tačka

    Citiraj Prvobitno napisano od QueenOfClubs Vidi poruku
    Јој, па није ваљда такав осећај кад постане озбиљно...
    Jeste, ako ulaziš u nešto a pri tom glava nije ta koja odlučuje...

  16. #16
    Registrovani Član
    QueenOfClubs avatar
    Status : QueenOfClubs je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Pol:
    Lokacija : Београд
    Poruke : 6,436
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Tačka

    Citiraj Prvobitno napisano od Đavolja nevesta Vidi poruku
    Jeste, ako ulaziš u nešto a pri tom glava nije ta koja odlučuje...
    А како се улази главом?
    Мудрост се састоји у томе да се баци у море што мањи део товара да би брод пловио лако.

  17. #17
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Tačka

    Citiraj Prvobitno napisano od QueenOfClubs Vidi poruku
    А како се улази главом?
    Razmisliš pre nego što se upustiš, ne dozvoliš da te nagon vodi... do trenutka kada ćeš skontati da nije samo to... a ti nisi htela ništa više.

  18. #18
    Registrovani Član
    QueenOfClubs avatar
    Status : QueenOfClubs je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Pol:
    Lokacija : Београд
    Poruke : 6,436
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Tačka

    Citiraj Prvobitno napisano od Đavolja nevesta Vidi poruku
    Rzmisliš pre nego što se upustiš, ne dozvoliš da te nagon vodi... do trenutka kada ćeš skontati da nije samo to...
    Али... хух... Па не можеш да знаш док не пробаш. зар не...
    Мудрост се састоји у томе да се баци у море што мањи део товара да би брод пловио лако.

  19. #19
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Tačka

    Citiraj Prvobitno napisano od QueenOfClubs Vidi poruku
    Али... хух... Па не можеш да знаш док не пробаш. зар не...
    Probaš da... ali se i ne zaustavljaš, u tome je problem...

  20. #20
    Registrovani Član
    eqrem avatar
    Status : eqrem je odsutan
    Registrovan : Oct 2010
    Pol:
    Poruke : 189

    Početno Re: Tačka

    Citiraj Prvobitno napisano od Đavolja nevesta Vidi poruku
    Ne pitam da li možeš, već kada shvatiš da moraš...
    Lako je kada imaš izbor, kada taj odnos nije mučenje, onda ne moraš, zašto bi stavio tačku, ako te ne ugrožava emotivno... I nemoj se toliko hvatati za postupak koji će zalupiti vrata, ne moraš da uradiš ništa što će tu drugu osobu oterati, ili povrediti... ali jednostavno moraš da odeš, i ne smeš da se osvrćeš... Jer ako to jednom uradiš, znaš da se nikada neće završiti lepo, niti ćeš biti sposoban da nastaviš dalje, sa nekim drugim, sve dok prvo ne presečeš.
    rekoh ja jednom mislim... ono moze covek svasta da presece u zivotu to je barem najlakse...moja mala od 14 god kad je saznala da je decko vara zvala drugaricu i rekla da mu namesti jednu devojcicu i mali se nalepio ko marmelada na lebac i tad je presekla ... znaci to je najlaksi cin..iskljucis se iz sveta gde je emotivna patnja bila i caos... ja ti govorim o sustini veze kao takve, jer ako neko kao ti kaze ja uvek dupetom zatvaram vrata pravim rez nema nazad a znam puno zena koje tako parlaju i znam koliko su nesretne ne zbog tog 'ebenog cina vec intimno zbog sebe i svog nezadovoljstva onda je pitanje zasto ulaziti u veze po svaku cenu kada znas kako se zavrsavaju.... svako ko ulazi u vezu gaji neki idealizam makar u pocetku... kontas da ne idem u dubinu ....

Stranica 1 od 9 123 ... ZadnjaZadnja

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •