Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234
Pokazuje rezultate 61 do 68 od 68

Tema: Fleksogamija ili ne - pitanje je sad !?

  1. #61
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je prisutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,390
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Fleksogamija ili ne - pitanje je sad !?

    Citiraj Prvobitno napisano od Cruz Vidi poruku
    bolesno drustvo radja bolesne ljude, nista ja u takvom odnosu ne nalazim normalno
    tačno je da je to bolesno,ali otkud nama pravo da ih osuđujemo..meni bude žao tih ljudi..
    evo kao primjer navešću nažalost istinit primjer..
    on je veoma obrazovan i izuzetno inteligentan čovjek..razveo se dva puta i treći put se oženio prekrasnom djevojkom,znatno mlađom od sebe.
    Prije par godina je postao svinger..odnosno treći dio "slagalice"..od tada pokušava da spasi svoj brak,jer ona ne zna ništa..a on sve teže živi "duplim"životom..kad sam mu predložila da se liječi,odbio je uvjeren da je to sasvim "prirodno" stanje..mišljenja sam da su to ljudi sa gadnim problemima..

  2. #62
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Fleksogamija ili ne - pitanje je sad !?

    ne osudjujem, samo sam iznela svoje misljenje, neka zivi ko kako hoce.. u principu ne volim da zalim nikoga, jer ne volim ni kada mene neko zali, ali se uvek trudim da pomognem..

    posto takvi parovi prihvataju svoju vezu kao normalnu, tesko da bilo kakav uticaj sa strane moze da ih skrene sa puta na kom su se nasli, sumnjam da posoje "izleceni", bar do sada nigde nisam tako nesto procitala
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  3. #63
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je prisutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,390
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Fleksogamija ili ne - pitanje je sad !?

    to i kažem..nisam ni mislila da ti ili bilo ko drugi osuđuje nekog..ali meni istinski bude žao onih koji ni ne znaju da im treba pomoć,a srljaju u patologiju..

  4. #64
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Fleksogamija ili ne - pitanje je sad !?

    malo sam listala net, nigde nisam mogla da nadjem neke konkretne podatke o ovom poremecaju, osim komentara na nekim forumima, jer poremecaj zaista jeste...
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  5. #65
    Banovina
    Steppenwolf avatar
    Status : Steppenwolf je odsutan
    Registrovan : Jan 2012
    Pol:
    Lokacija : vucja jazbina
    Poruke : 979

    Početno Re: Fleksogamija ili ne - pitanje je sad !?

    A to su oni sto su prestali da se zele pa su legalizovali svoje hebanje sa strane.

  6. #66
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Fleksogamija ili ne - pitanje je sad !?

    pa ako bukvalno prevedes jeste, mada je to mnogo vise od legalizacije, kako ti kazes..
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  7. #67
    Banovina
    Steppenwolf avatar
    Status : Steppenwolf je odsutan
    Registrovan : Jan 2012
    Pol:
    Lokacija : vucja jazbina
    Poruke : 979

    Početno Re: Fleksogamija ili ne - pitanje je sad !?

    Pa toga je oduvek bilo i bice, ljudi se dogovore da imaju nekog sa strane a nastavljaju da zive zajedno iz ko zna kojih razloga.
    Meni je to neshvatljivo ali ima i onih koji mogu tako da se aranziraju, ocigledno im seksualnost sa partnerom nista ne znaci.

  8. #68
    Registrovani Član
    Ljena avatar
    Status : Ljena je odsutan
    Registrovan : Mar 2012
    Pol:
    Poruke : 19

    Početno Re: Fleksogamija ili ne - pitanje je sad !?

    Meni se ovakav tip veze/braka ne dopada. Ne vidim poentu u svemu tome, sta da se ne propusti kojim slucajem nesto dobro sa strane? Svakako kome se dopada i ko se pronalazi u tome, neka navali.

Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234

Slične teme

  1. Pitanje i forumaš-ica
    Od DaDole u forumu Forumske Igre
    Odgovora: 574
    Poslednja poruka: 14-04-2014, 21:07
  2. Pitanje na odgovor :)
    Od Nežnicah u forumu Forumske Igre
    Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 13-03-2012, 13:04
  3. Pitanje: Koja je prava religija za mene?
    Od Пркос u forumu Religije Sveta
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 08-10-2011, 04:56

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •