Stranica 3 od 6 PrviPrvi 12345 ... ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 41 do 60 od 103

Tema: nova tema o nama starima

  1. #41
    Registrovani Član
    malavelika avatar
    Status : malavelika je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Poruke : 1,065
    Tekstova u blogu : 35

    Početno Re: nova tema o nama starima

    Citiraj Prvobitno napisano od G Vidi poruku
    Vidi mv ja sam zamislio kako bi to izgledalo i čini mi se da je to sasvim pristojna slika mene u tim godinama kao i osoba sa kojima bi se eventualno sretao u tim godinama...Cenim da je najboljih 20-ak godina života upravo ispred mene...
    pa, znam bre sta govoris
    i slzem se
    mislim da muskarci najbolje i najkvalitetnije zive upravo od neke 30te-35te, pa do 60te...i mislim da su razlike u kvalitetu zivota muskaraca i zena tada najvece..samo, moje pitanje se odnosilo bas na starost...gde smo manje-vise svi u istoj situaciji-bioloskoj, zdravstvenoj, socijalnoj, drustvenoj, materijalnoj..kad kazem svi-mislim i na muskarce i na zene

  2. #42
    Registrovani Član
    malavelika avatar
    Status : malavelika je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Poruke : 1,065
    Tekstova u blogu : 35

    Početno Re: nova tema o nama starima

    Citiraj Prvobitno napisano od ubarzagronje Vidi poruku
    @malavelika

    ti stvarno mislis da sam procitao prethodne postove?

    iskreno, ne razmisljam. bas nikada - do sada. samo se nadam da cu izbeci sudbinu ovih matorih klosara iz kraja, koji po ceo dan ispred dragstora resavaju najvece svetske misterije i zavere. : )

    imam 23 god.
    a, ok
    sad mi jasno
    samo polako, ima vremena kad ces onda i na starost da mislis

  3. #43
    Registrovani Član
    G avatar
    Status : G je odsutan
    Registrovan : May 2010
    Pol:
    Poruke : 4,502

    Početno Re: nova tema o nama starima

    Iskreno... Voleo bi (kad rasprodam svu imovinu i podelim klincima na ravne časti) da kupim sebi i ?????????? stančić i onako mirno uz kućnu pomoćnicu i plaćenu medicinsku pomoć u kući svedem račune smeškajući se i prisećajći se svega, pa i ovog dana i ovog posta...

  4. #44
    Registrovani Član
    malavelika avatar
    Status : malavelika je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Poruke : 1,065
    Tekstova u blogu : 35

    Početno Re: nova tema o nama starima

    i za jedno 35 godina svi mi razbibrizni u nekom fensi starackom domu u svojim sobicama sedimo za lapic topicima i visimo na chatu
    i dogovaramo forumaski susret
    na onome svetu

  5. #45
    Registrovani Član
    dr.Kadžija avatar
    Status : dr.Kadžija je odsutan
    Registrovan : Jul 2010
    Pol:
    Lokacija : Mračno doba šverca srednjevekovnih štamparskih boja
    Poruke : 940
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: nova tema o nama starima

    Citiraj Prvobitno napisano od malavelika Vidi poruku
    naravno da svoje vreme ne treba trositi najvecim delom na razmisljanje o necemu sto ce tek doci, niti na primer, na ono sto je vec proslo
    tema je vise o tome kako zamisljamo da cemo provesti starost...da li bi voleli da poput rumenih nemackih i japanskih turista obilazimo svet, ili da docekujemo unuke sa kolacima svakog vikenda u seoskoj kucici, ilio nesto trece, cetvrto, peto...
    ali, ako ti ne razmisljas bas ich o tome, ok....
    Prvo si koristila pojam razmišljanje, pa si sad prešla na zamišljanje...
    Da nemaš pretpostavljene (već postojeće) obrasce načina provođenja vremena u starosti, da li bi uopšte razmišljala o tome?
    Zašto u mladosti projektovati tuđ obrazac provođenja starosti na sebe i svoj život, koji možda uopšte nema nikakve veze sa ponuđenim obrascem života u starosti? Čemu to vodi? Šta čovek dobija razmišljanjem, ili zamišljanjem izgleda tuđe starosti, a potom i pokušaja projekcije/primene toga na svoj život? Dobije samo uludo potrošeno vreme na maštarenje i fantaziranje, što čovek inače svakodnevno radi(a to je većini jedino i preostalo) u okviru ispunjavanja svih protokola životnoponižavajućih planova koje je neko drugi osmislio za čoveka.
    Tako da ću uvek umesto maštarenja i fantaziranja izabrati da učinim nešto korisno i konkretno za sebe, dete, porodicu ili prijatelje.
    every year, every week, every day, every memory

  6. #46
    Registrovani Član
    malavelika avatar
    Status : malavelika je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Poruke : 1,065
    Tekstova u blogu : 35

    Početno Re: nova tema o nama starima

    Citiraj Prvobitno napisano od malavelika Vidi poruku
    Da li nekad razmisljate o svojoj starosti i kako je zamisljate? Kako bi voleli da izgleda vas zivot nakon neke, ajde recimo, 60-65te? A, kako mislite da ce stvarno izgledati? Da li se plasite tog perioda svog zivota, da li mislite da cete biti usamljeni, bolesni, zatvoreni u cetiri zida, zaboravljeni, da li mislite da necete ni doziveti starost, da li se radujete "penziji"?
    Citiraj Prvobitno napisano od dr.Kadžija Vidi poruku
    Prvo si koristila pojam razmišljanje, pa si sad prešla na zamišljanje...
    Da nemaš pretpostavljene (već postojeće) obrasce načina provođenja vremena u starosti, da li bi uopšte razmišljala o tome?
    Zašto u mladosti projektovati tuđ obrazac provođenja starosti na sebe i svoj život, koji možda uopšte nema nikakve veze sa ponuđenim obrascem života u starosti? Čemu to vodi? Šta čovek dobija razmišljanjem, ili zamišljanjem izgleda tuđe starosti, a potom i pokušaja projekcije/primene toga na svoj život? Dobije samo uludo potrošeno vreme na maštarenje i fantaziranje, što čovek inače svakodnevno radi(a to je većini jedino i preostalo) u okviru ispunjavanja svih protokola životnoponižavajućih planova koje je neko drugi osmislio za čoveka.
    Tako da ću uvek umesto maštarenja i fantaziranja izabrati da učinim nešto korisno i konkretno za sebe, dete, porodicu ili prijatelje.
    pogledaj moju prvu recenicu-pa ce ti se samo reci da nisam nista sam prvo koristila, pa presla na nesto drugo
    moje pitanje na temi je sasvim jednostavno i vidim da je vecina ukapirala i odgovorila najnormalnije, bez ikakvih preteranih filozofiranja
    neko ne veruje da ce docekati starost
    neko zamislja sebe sa nekim u kuci na selu, unuci dolaze vikendom u posetu
    ja bih na primer volela da starost provedem putujuci na ona mesta na kojima nikda nisam bila, iako realno ne verujem da cu docekati te godine
    to ne znaci da bilo ko od nas gubi pet sati dnevno na "zamisljanje kako i sta ce raditi sa 70", umesto da cita knjigu, igra se sa detetom, druzi se sa prijateljima, ide na posao, drugim recima radi sve ono iz cega se nasi zivoti sastoje
    razmisljati ponekad i o stvarima koje nas ne cekaju iza prvog ugla, ne znaci gubljenje vremena
    barem vecini ljudi
    to nre znaci da su njihovi zivoti toliko jadni da im nista osim zamisljanja ne preostaje (na to bi se mozda odnosila tema kako zamisljate letovanje, ili svoj idelani zivot, btw, pre nego razmisljanje o starosti-nikakve tu teske fantazije nema), vec da ti ljudi misle i o necemu drugom osim o tome sta ce danas da jedu za rucak i sta ima na TVu veceras

  7. #47
    Registrovani Član
    Sale avatar
    Status : Sale je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Poruke : 486

    Početno Re: nova tema o nama starima

    Citiraj Prvobitno napisano od malavelika Vidi poruku
    i za jedno 35 godina svi mi razbibrizni u nekom fensi starackom domu u svojim sobicama sedimo za lapic topicima i visimo na chatu
    i dogovaramo forumaski susret
    na onome svetu
    e vako sam ja piso na tu temu:

    Evo, ja sam bas nekidan dosao do pretpostavke da cu ceo zivot provesti sam... I moje misli su tekle ovako:

    Prvo sam razmisljao o tome da bi bilo lepo da se moje dete osposobi zivot, makar toliko da ima novca da me smesti u staracki dom. Ne bih voleo da joj budem na teretu... Mislim, ne treba nam to - ni njoj, ni meni. S druge strane, ne prija mi ideja da umrem ispod nekog mosta... Sto se mene tice, ja bih i sad voleo da se smestim negde gde cu imati tri obroka, krevet i drugare.

    Kao sto vidis, ideja o dozivotnoj samotinji dovodi do toga se covek oseca kao da nema nikakav cilj, pa smatra da mu je i zivot prosao... ceka smrt.
    Dakle, odmah posle ideje o sigurnom smestaju, poceo sam da planiram sahranu... Ako umrem sam, tako cu i biti sahranjen. Smestice me negde na Orlovacu, gde cu lezati za vijeki vijekov - sam kao panj u sumi. Svi ce imati nekog pored sebe, jos neko ime ce biti ispisano na granitnoj ploci - a ja ni to. I niko me nece obilaziti... Kao da nisam ni ziveo.

    Posto sam samosazaljiv, ni to mi se nije svidelo. Onda sam smislio da je najbolje da saopstim roditeljima da me sahrane u selu - na porodicnoj parceli... Naravno, to im nisam saopstio, al' tako sam razmisljao. Tu, u selu, bih bio medju svojima... Kad naidje neko da obidje svoje najblize, setio bi se i mene. Oplevio bi mi grob, a mozda bih se ogrebao i za neku zapaljenu svecu... I tako, mnogo sam jos razmisljao.

    Eto, vidis kako spoznaja da ce covek ostati sam do kraja zivota, utice na kreativnost i zelju da se ucini nesto samo za sebe...
    Pa daj da odmah predamo zahtev za rezervaciju. Mozda dobijemo grupni popust?
    Al' bilo bi, kao -
    "Ko su oni tamo sto vriste?"
    "Ma, pusti ih... To su neke budale sa foruma. Poceli su pre 30 godina da se svadjaju i ovde su nastavili... A vidis li onu gospodju sto svira klavir? E, to ti je cuvena anakin..."
    ko što rekoh, sad nisam više tolki optimista. samo bih volo da me strevi da ne budem na teretu ni drugima ni sebi.
    da ne bolujem umirući godinama.

  8. #48
    Registrovani Član
    malavelika avatar
    Status : malavelika je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Poruke : 1,065
    Tekstova u blogu : 35

    Početno Re: nova tema o nama starima

    Citiraj Prvobitno napisano od Sale Vidi poruku
    e vako sam ja piso na tu temu:

    ko što rekoh, sad nisam više tolki optimista. samo bih volo da me strevi da ne budem na teretu ni drugima ni sebi.
    da ne bolujem umirući godinama.
    pa, pazi, to je svakako najvaznije..mislim, to je najvaznije uvek u zivotu, bez obzira na godine
    ali, nekako mi tuzno kad ti se zivot svede samo na to, samo da nisam tesko bolestan i jedino sto me jos sigurno ceka, to je smrt
    i, onda, majke mi, pozelim da nikad ne ostarim

  9. #49
    Registrovani Član
    dr.Kadžija avatar
    Status : dr.Kadžija je odsutan
    Registrovan : Jul 2010
    Pol:
    Lokacija : Mračno doba šverca srednjevekovnih štamparskih boja
    Poruke : 940
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: nova tema o nama starima

    Citiraj Prvobitno napisano od malavelika Vidi poruku
    pogledaj moju prvu recenicu-pa ce ti se samo reci da nisam nista sam prvo koristila, pa presla na nesto drugo
    moje pitanje na temi je sasvim jednostavno i vidim da je vecina ukapirala i odgovorila najnormalnije, bez ikakvih preteranih filozofiranja
    neko ne veruje da ce docekati starost
    neko zamislja sebe sa nekim u kuci na selu, unuci dolaze vikendom u posetu
    ja bih na primer volela da starost provedem putujuci na ona mesta na kojima nikda nisam bila, iako realno ne verujem da cu docekati te godine
    to ne znaci da bilo ko od nas gubi pet sati dnevno na "zamisljanje kako i sta ce raditi sa 70", umesto da cita knjigu, igra se sa detetom, druzi se sa prijateljima, ide na posao, drugim recima radi sve ono iz cega se nasi zivoti sastoje
    razmisljati ponekad i o stvarima koje nas ne cekaju iza prvog ugla, ne znaci gubljenje vremena
    barem vecini ljudi
    to nre znaci da su njihovi zivoti toliko jadni da im nista osim zamisljanja ne preostaje (na to bi se mozda odnosila tema kako zamisljate letovanje, ili svoj idelani zivot, btw, pre nego razmisljanje o starosti-nikakve tu teske fantazije nema), vec da ti ljudi misle i o necemu drugom osim o tome sta ce danas da jedu za rucak i sta ima na TVu veceras
    Priznajem, prevideo sam prvobitni post i pominjanje zamišljanja u njemu
    Ja ovo nit sam napisao, nit pomislio niti aludirao na to, već je to tvoja interpretacija mojih reči.
    Znam da je tvoje pitanje jednostavno i da je većina ukapirala i odgovorila najnormalnije (što nikako ne znači da je sve to normalno), pa se pitam jel to znači da ja ne treba izrazim svoj stav ili mišljenje ukoliko ono uključuje i filozofiranje kao što ti kažeš, tj ako je drugačije od mišljenja većine?
    Dovoljan pokazatelj o tome koliko pridaješ značaj razmišljanju o starosti jeste i otvaranje ove teme. To znači da si ti u svom dosadašnjem životu toliko vremena provela razmišljajući ili maštajući o svojoj starosti, da je bilo potrebno i temu na forumu otvoriti o tome.
    Ni ovo nisam rekao ni napisao, i to je tvoja lična interpretacija mojih reči...već drugi put izvrćeš kontekst izrečenog (kulturno je da se pita ako ne znaš ili ako nije jasno, a ne da se izvrće kontekst izrečenog)
    every year, every week, every day, every memory

  10. #50
    Registrovani Član
    malavelika avatar
    Status : malavelika je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Poruke : 1,065
    Tekstova u blogu : 35

    Početno Re: nova tema o nama starima

    Citiraj Prvobitno napisano od dr.Kadžija Vidi poruku
    Prvo si koristila pojam razmišljanje, pa si sad prešla na zamišljanje...
    Da nemaš pretpostavljene (već postojeće) obrasce načina provođenja vremena u starosti, da li bi uopšte razmišljala o tome?
    Zašto u mladosti projektovati tuđ obrazac provođenja starosti na sebe i svoj život, koji možda uopšte nema nikakve veze sa ponuđenim obrascem života u starosti? Čemu to vodi? Šta čovek dobija razmišljanjem, ili zamišljanjem izgleda tuđe starosti, a potom i pokušaja projekcije/primene toga na svoj život? Dobije samo uludo potrošeno vreme na maštarenje i fantaziranje, što čovek inače svakodnevno radi(a to je većini jedino i preostalo) u okviru ispunjavanja svih protokola životnoponižavajućih planova koje je neko drugi osmislio za čoveka.
    Tako da ću uvek umesto maštarenja i fantaziranja izabrati da učinim nešto korisno i konkretno za sebe, dete, porodicu ili prijatelje.
    Citiraj Prvobitno napisano od dr.Kadžija Vidi poruku
    Priznajem, prevideo sam prvobitni post i pominjanje zamišljanja u njemu
    Ja ovo nit sam napisao, nit pomislio niti aludirao na to, već je to tvoja interpretacija mojih reči.
    Znam da je tvoje pitanje jednostavno i da je većina ukapirala i odgovorila najnormalnije (što nikako ne znači da je sve to normalno), pa se pitam jel to znači da ja ne treba izrazim svoj stav ili mišljenje ukoliko ono uključuje i filozofiranje kao što ti kažeš, tj ako je drugačije od mišljenja većine?
    Dovoljan pokazatelj o tome koliko pridaješ značaj razmišljanju o starosti jeste i otvaranje ove teme. To znači da si ti u svom dosadašnjem životu toliko vremena provela razmišljajući ili maštajući o svojoj starosti, da je bilo potrebno i temu na forumu otvoriti o tome.
    Ni ovo nisam rekao ni napisao, i to je tvoja lična interpretacija mojih reči...već drugi put izvrćeš kontekst izrečenog (kulturno je da se pita ako ne znaš ili ako nije jasno, a ne da se izvrće kontekst izrečenog)
    ne vidm sta sam izvrtala?
    ti si implicirao da razmisjlanjem o starosti projektujemo tud obrazac necega (zasto tud? ciji? ko ga je osmilsio?) i time gubimo vreme, zakidajuci ga od svog svakodnevnog zivota, prijatelja, dece i slicno
    za mene starenje jeste bitna stavka o kojoj razmisljam, ali otvaranje teme nije dokaz o tome..moja otvorena tema o sisama, ma sta ti mislio o tome ,uopste na primer, ne govori o mojoj toboznjoj opsesiji sisama (vise sam npr opsednuta nogama )..tacno, cetso razmisljam o tome, ali nije svako razmiljsanje o tome uzaludno..na primer, razmisljanje o starosti moze nekoga da dovede do konkretnog plana tipa uplacivanje penzije, ili zdravstvenog osiguranja sa strane, promena misljenjna o tome da li imati ili nemati decu i porodicu, i slicno...to se zove planiranje zivota, a ne uludo trosenje vremena...na stranu ono da se zivot ne moze nikada isplanirati do kraja, ipak se ne moze ziveti stihijski..mislim, moze ko hoce, ok, ali ja sma temu postavila prevashodno za neke druge ljude
    sto ne znaci, naravno, da bilo ko ne moze da odgovori ono sto misli i zeli, ne znam gde sam to bila nekulturna, ili bezobrazna u rasclanjivanju tvog misljenja i gde sam se postavila drugacije no u odgovoru ostalima???

  11. #51
    Registrovani Član
    QueenOfClubs avatar
    Status : QueenOfClubs je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Pol:
    Lokacija : Београд
    Poruke : 6,436
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: nova tema o nama starima

    Ево, ја о својој старости размишљам док се туширам, или док возим, или док радим неки досадни посао.
    Мене занима како ја паметније да потрошим то време или посветим га свом детету, рецимо...
    Мудрост се састоји у томе да се баци у море што мањи део товара да би брод пловио лако.

  12. #52
    Registrovani Član
    dr.Kadžija avatar
    Status : dr.Kadžija je odsutan
    Registrovan : Jul 2010
    Pol:
    Lokacija : Mračno doba šverca srednjevekovnih štamparskih boja
    Poruke : 940
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: nova tema o nama starima

    Citiraj Prvobitno napisano od malavelika Vidi poruku
    ne vidm sta sam izvrtala?
    ti si implicirao da razmisjlanjem o starosti projektujemo tud obrazac necega (zasto tud? ciji? ko ga je osmilsio?) i time gubimo vreme, zakidajuci ga od svog svakodnevnog zivota, prijatelja, dece i slicno
    za mene starenje jeste bitna stavka o kojoj razmisljam, ali otvaranje teme nije dokaz o tome..moja otvorena tema o sisama, ma sta ti mislio o tome ,uopste na primer, ne govori o mojoj toboznjoj opsesiji sisama (vise sam npr opsednuta nogama )..tacno, cetso razmisljam o tome, ali nije svako razmiljsanje o tome uzaludno..na primer, razmisljanje o starosti moze nekoga da dovede do konkretnog plana tipa uplacivanje penzije, ili zdravstvenog osiguranja sa strane, promena misljenjna o tome da li imati ili nemati decu i porodicu, i slicno...to se zove planiranje zivota, a ne uludo trosenje vremena...na stranu ono da se zivot ne moze nikada isplanirati do kraja, ipak se ne moze ziveti stihijski..mislim, moze ko hoce, ok, ali ja sma temu postavila prevashodno za neke druge ljude
    sto ne znaci, naravno, da bilo ko ne moze da odgovori ono sto misli i zeli, ne znam gde sam to bila nekulturna, ili bezobrazna u rasclanjivanju tvog misljenja i gde sam se postavila drugacije no u odgovoru ostalima???
    evo ovde si sama si sebi odgovorila ...znači, nije ti baš najjasnije šta sam napisao, al si svejedno uvatila da komentarišeš kao da ti jeste jasno
    every year, every week, every day, every memory

  13. #53
    Registrovani Član
    dr.Kadžija avatar
    Status : dr.Kadžija je odsutan
    Registrovan : Jul 2010
    Pol:
    Lokacija : Mračno doba šverca srednjevekovnih štamparskih boja
    Poruke : 940
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: nova tema o nama starima

    Citiraj Prvobitno napisano od QueenOfClubs Vidi poruku
    Ево, ја о својој старости размишљам док се туширам, или док возим, или док радим неки досадни посао.
    Мене занима како ја паметније да потрошим то време или посветим га свом детету, рецимо...
    To ti sama moraš da osmisliš, ne da ti neko drugi kaže ...u nedostatku dobrih i boljih ideja čovek se prepušta maštanju i fantaziranju, jer je to najlakše raditi, daleko lakše od činjenja bilo kakvog drugog napora.
    every year, every week, every day, every memory

  14. #54
    Registrovani Član
    malavelika avatar
    Status : malavelika je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Poruke : 1,065
    Tekstova u blogu : 35

    Početno Re: nova tema o nama starima

    Citiraj Prvobitno napisano od dr.Kadžija Vidi poruku
    evo ovde si sama si sebi odgovorila ...znači, nije ti baš najjasnije šta sam napisao, al si svejedno uvatila da komentarišeš kao da ti jeste jasno
    ne komentarisem, vec pitam, bas zato sto mi nije jasno
    diskusija slusi tome, zar ne?
    ne vidim zasto imas toliki problem u komunikaciji sa mnom
    hoces li, molim te, biti ljubazan i odgovoriti, na primer na ta boldovana pitanja
    dakle, ko nam natura obrazac, zasto mislis da mi nemam svoju viziju starosti, vec usvajamo tudju i cija je ta tudja?

  15. #55
    Registrovani Član
    QueenOfClubs avatar
    Status : QueenOfClubs je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Pol:
    Lokacija : Београд
    Poruke : 6,436
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: nova tema o nama starima

    Citiraj Prvobitno napisano od dr.Kadžija Vidi poruku
    To ti sama moraš da osmisliš, ne da ti neko drugi kaže ...u nedostatku dobrih i boljih ideja čovek se prepušta maštanju i fantaziranju, jer je to najlakše raditi, daleko lakše od činjenja bilo kakvog drugog napora.
    Баш ниси друг, стварно.
    Уместо да ме посаветујеш, да ми учиниш живот квалитетнијим колико је то у твојој моћи, ти ме остављаш збуњену и у незнању.
    Мудрост се састоји у томе да се баци у море што мањи део товара да би брод пловио лако.

  16. #56
    Registrovani Član
    malavelika avatar
    Status : malavelika je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Poruke : 1,065
    Tekstova u blogu : 35

    Početno Re: nova tema o nama starima

    Citiraj Prvobitno napisano od QueenOfClubs Vidi poruku
    Ево, ја о својој старости размишљам док се туширам, или док возим, или док радим неки досадни посао.
    Мене занима како ја паметније да потрошим то време или посветим га свом детету, рецимо...
    pa, razmisljas kvin npr, sa kime ti se dete druzi, a ne tamo o necemu sto se nikada nece ni dogoditi
    razumes?
    a, tek ako razmisljas i zamisljas turisticki put u svemir, koji je zaista malo verovatno da ce se dogoditi, e ti si onda dibidus promaseno stvorenje i duboko nesretna zena, samo jos nisi svesna toga

  17. #57
    Registrovani Član
    QueenOfClubs avatar
    Status : QueenOfClubs je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Pol:
    Lokacija : Београд
    Poruke : 6,436
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: nova tema o nama starima

    Citiraj Prvobitno napisano od malavelika Vidi poruku
    pa, razmisljas kvin npr, sa kime ti se dete druzi, a ne tamo o necemu sto se nikada nece ni dogoditi
    razumes?
    a, tek ako razmisljas i zamisljas turisticki put u svemir, koji je zaista malo verovatno da ce se dogoditi, e ti si onda dibidus promaseno stvorenje i duboko nesretna zena, samo jos nisi svesna toga
    Јој хвала ти ко сестри рођеној.
    Од сада ћу да размишљам само о корисним стварима.
    Ово ако ме не извуче, ништа неће
    Мудрост се састоји у томе да се баци у море што мањи део товара да би брод пловио лако.

  18. #58
    Registrovani Član
    malavelika avatar
    Status : malavelika je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Poruke : 1,065
    Tekstova u blogu : 35

    Početno Re: nova tema o nama starima

    Citiraj Prvobitno napisano od QueenOfClubs Vidi poruku
    Јој хвала ти ко сестри рођеној.
    Од сада ћу да размишљам само о корисним стварима.
    Ово ако ме не извуче, ништа неће
    i ja isto..od danas sam nova osoba...samo o onome sto ce mi se dogoditi u narednih par sati razmisljam, nista preko toga
    to se zove ziveti zivot punim plucima
    ostalo je za jadnike koji nemaju pravi zivot, pa se tese nekim buducim godinama

  19. #59
    Registrovani Član
    G avatar
    Status : G je odsutan
    Registrovan : May 2010
    Pol:
    Poruke : 4,502

    Početno Re: nova tema o nama starima

    Citiraj Prvobitno napisano od malavelika Vidi poruku
    i ja isto..od danas sam nova osoba...samo o onome sto ce mi se dogoditi u narednih par sati razmisljam, nista preko toga
    to se zove ziveti zivot punim plucima
    ostalo je za jadnike koji nemaju pravi zivot, pa se tese nekim buducim godinama
    ma daj...

  20. #60
    Registrovani Član
    malavelika avatar
    Status : malavelika je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Poruke : 1,065
    Tekstova u blogu : 35

    Početno Re: nova tema o nama starima

    Citiraj Prvobitno napisano od G Vidi poruku
    ma daj...
    ne, ne...G, ima istine u tome

Stranica 3 od 6 PrviPrvi 12345 ... ZadnjaZadnja

Slične teme

  1. Nova mesta za druženje, nova pravila
    Od kojica u forumu Ljubav & Seks
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 10-02-2012, 10:17
  2. druga tema...
    Od rile_nezni_oblak u forumu Svaštara
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 08-01-2012, 23:16
  3. Tema nedelje
    Od kojica u forumu Ljubav & Seks
    Odgovora: 77
    Poslednja poruka: 30-12-2010, 22:53
  4. Tema :)
    Od G u forumu Filozofija
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 30-12-2010, 11:21
  5. nova tema
    Od Man u forumu Mp3
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 17-09-2009, 20:04

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •