Stranica 4 od 6 PrviPrvi ... 23456 ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 61 do 80 od 103

Tema: nova tema o nama starima

  1. #61
    Registrovani Član
    dr.Kadžija avatar
    Status : dr.Kadžija je odsutan
    Registrovan : Jul 2010
    Pol:
    Lokacija : Mračno doba šverca srednjevekovnih štamparskih boja
    Poruke : 940
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: nova tema o nama starima

    Citiraj Prvobitno napisano od malavelika Vidi poruku
    ne komentarisem, vec pitam, bas zato sto mi nije jasno
    diskusija slusi tome, zar ne?
    ne vidim zasto imas toliki problem u komunikaciji sa mnom
    hoces li, molim te, biti ljubazan i odgovoriti, na primer na ta boldovana pitanja
    dakle, ko nam natura obrazac, zasto mislis da mi nemam svoju viziju starosti, vec usvajamo tudju i cija je ta tudja?
    Ja nemam problema ni sa kim, pa ni sa tobom
    hoću, biću ljubazan, filozofiraću na tu temu , ali ne mogu sada....to bi bilo da sedim na tri stolice, a moram se skrasim na jednu ...al sad samo da pokušam da ti pojasnim...

    tema je vise o tome kako zamisljamo da cemo provesti starost...da li bi voleli da poput rumenih nemackih i japanskih turista obilazimo svet, ili da docekujemo unuke sa kolacima svakog vikenda u seoskoj kucici, ilio nesto trece, cetvrto, peto...
    got it?
    every year, every week, every day, every memory

  2. #62
    Registrovani Član
    dr.Kadžija avatar
    Status : dr.Kadžija je odsutan
    Registrovan : Jul 2010
    Pol:
    Lokacija : Mračno doba šverca srednjevekovnih štamparskih boja
    Poruke : 940
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: nova tema o nama starima

    Citiraj Prvobitno napisano od QueenOfClubs Vidi poruku
    Баш ниси друг, стварно.
    Уместо да ме посаветујеш, да ми учиниш живот квалитетнијим колико је то у твојој моћи, ти ме остављаш збуњену и у незнању.
    Ne trabunjaj ...ja sam ti prihvaćenim drugarstvom već život učinio boljim i kvalitetnijim , detalji oko kojih kukaš su tvoji da ih odradiš
    every year, every week, every day, every memory

  3. #63
    Registrovani Član
    malavelika avatar
    Status : malavelika je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Poruke : 1,065
    Tekstova u blogu : 35

    Početno Re: nova tema o nama starima

    Citiraj Prvobitno napisano od dr.Kadžija Vidi poruku
    Ja nemam problema ni sa kim, pa ni sa tobom
    hoću, biću ljubazan, filozofiraću na tu temu , ali ne mogu sada....to bi bilo da sedim na tri stolice, a moram se skrasim na jednu ...al sad samo da pokušam da ti pojasnim...



    got it?
    ne, ne razumem
    dala san samo dva banalna primera, svako iole duhovot bi uhvatio ironiju
    ti, molim te, odgovori konkretno na pitanja i daj svoju filozofiju, viziju, sta god
    kad god mozes, take your time, tu smo mi, ru je razbibriga, a tu je i starost
    bar nekima od nas

  4. #64
    Registrovani Član
    QueenOfClubs avatar
    Status : QueenOfClubs je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Pol:
    Lokacija : Београд
    Poruke : 6,436
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: nova tema o nama starima

    Citiraj Prvobitno napisano od dr.Kadžija Vidi poruku
    Ne trabunjaj ...ja sam ti prihvaćenim drugarstvom već život učinio boljim i kvalitetnijim , detalji oko kojih kukaš su tvoji da ih odradiš
    Па ја сам те зато и звала, да ме посаветујеш, а не само да ми гунђаш како ништа не вредим
    Реко, сад ће се сигурно нешто променити.
    И ја не трабуњам, но баљезгам, заборавио си.
    Мудрост се састоји у томе да се баци у море што мањи део товара да би брод пловио лако.

  5. #65
    Registrovani Član
    G avatar
    Status : G je odsutan
    Registrovan : May 2010
    Pol:
    Poruke : 4,502

    Početno Re: nova tema o nama starima

    Citiraj Prvobitno napisano od malavelika Vidi poruku
    ne, ne...G, ima istine u tome
    haha Ne bi komentarisao demagoške istupe ali da li živim danas živim i to punim plućima... A imam i radi koga i čega i čim i sa čim a i sa kim da planiram i razmišljam i dalje od danas popodne pa i narednog vikenda, odmora, poslovnog poteza pa i takvih stvari kao što je planiranje narednih 1, 5, 10, 20 godina... I to nije pitanje viška vremena nego utvrđivanja želja i rada na ispunjenju želja...Pa čak i tako daleko u godinama ispred. Odlična je tema i zaista smatram da si konstruktivno diskutovala, a što je bitnije i potakla me na neka razmišljanja i procene vremena koje je ispred...

  6. #66
    Registrovani Član
    malavelika avatar
    Status : malavelika je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Poruke : 1,065
    Tekstova u blogu : 35

    Početno Re: nova tema o nama starima

    Citiraj Prvobitno napisano od G Vidi poruku
    haha Ne bi komentarisao demagoške istupe ali da li živim danas živim i to punim plućima... A imam i radi koga i čega i čim i sa čim a i sa kim da planiram i razmišljam i dalje od danas popodne pa i narednog vikenda, odmora, poslovnog poteza pa i takvih stvari kao što je planiranje narednih 1, 5, 10, 20 godina... I to nije pitanje viška vremena nego utvrđivanja želja i rada na ispunjenju želja...Pa čak i tako daleko u godinama ispred.
    upravo o tome se i radi
    kvalitetan zivot podrazumeva i razmisljanje i planiranje kako da takav ostane jos dugo, pa i za nekih 40-50 godina
    nekvalitetan zivot podrazumeva razmisljanje, planiranje, pa (zasto da ne?) i nadanje da ce se stvari promeniti, makar i za 40-50 godina
    i bukvalno sva filozofija lezi u tome

  7. #67
    Registrovani Član
    tol avatar
    Status : tol je odsutan
    Registrovan : Aug 2010
    Pol:
    Poruke : 1,506

    Početno Re: nova tema o nama starima

    "kvalitetan-nekvalitetan zivot podrazumeva"...blah blah blah...
    Nista se ne podrazumeva..to su obrasci koje samo -željama svojim sačinimo...ili copy-paste deja vu-iz okoline koja diktira crno-beli svet.

    Mozemo planirati kratkorocno (dugorocno je totalni apsurd)..no i to je neizvesno jer je nebrojeno puno elemenata iz makro i mikro worlda koje diktiraju realizaciju želja..od zdravlja preko novca elementarnih nepogoda raznih lomova(porodičnih...poslovnih..)pa i politike same drzave..
    No gledajuci ova ludila koje ranjena priroda i izbusena zemlja pričinjava...sve je na kratkom stapu i kanapu.Ne podslikavam pesimizam...niti neizvesnot..strah...no treba jasno otvoriti oči i sagledati sve varijante.

    a...sada tema..

    Ne mogu komparirati svoj život sa obrascem iz porodice jer su u totalnoj opoziciji..Moji roditelji su klasični primer aktera bivseg i ovog vremena i davno proslavili zlatnu svadbu ja sam individualac sa atipičnim shvatanjem veze i uloge i ulogAnja partnera.
    Gde cu zavrsiti i kako...nemam ideju...volela bih na moru da docekam neko trajanje partnersko..

  8. #68
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: nova tema o nama starima

    Čitavog života nešto čekamo i nečemu se nadamo.
    Prvo čekamo da završimo škole, pa onda da se zaposlimo.
    E kad se zaposlimo i osamostalimo kako ćemo biti srećniii...
    Dok se ne smislimo da nam nedostaje porodica.
    Onda čekamo da deca bar malo porastu, jer su užasni smorovi
    kad su mali. A ono, što su veći to su gori smorovi, i sve nam veće
    brige zadaju, pa se nađemo u situaciji da jedva čekamo da se
    oni osamostale i odu od kuće.
    E kad odu, ne da nismo srećni, nego očajni..
    Pa više ne čekamo ništa lepo, do da nas ukopaju jednog dana,
    tako da se vraćamo u prošlost i davimo okolinu i sebe pričama
    ''kako sam nekada bio srećan''
    A kad je to bilo?
    Večnost je čista sadašnjost.

  9. #69
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: nova tema o nama starima

    pa ne znam šta da kažem sad na ove ozbiljne postove....
    moj život je uvek isti. ne mislim da je isti u smislu kolotečine, nego u smislu osećajnosti....ima svega - ljubavi, radovanja, nerviranja, straha, neizvesnosti, posla, pa onda sve to izmešano i u krug.
    i ne verujem da će to ikada da se promeni, dok sam na zemlji.
    ne čekam ništa, to hoću da kažem.
    i neću sebi da dozvolim da čekam nešto, nego svaki dan se trudim da budem korektna, koliko sam u stanju.
    i, nadam se, da će mi to biti moguće i kad budem stara.
    где си пошла с крмељиве очи

  10. #70
    Registrovani Član
    Tibi avatar
    Status : Tibi je odsutan
    Registrovan : Jul 2010
    Poruke : 2,175
    Tekstova u blogu : 10

    Početno Re: nova tema o nama starima

    Ala ste nerealni (citaj, neiskusni), sve sto planirate u zivotu, uvek bude...drugacije. Nastavite i dalje da planirate(mastate), jednoga dana ce te shvatiti da sam u pravu, mada...i ja i dalje...mastam

  11. #71
    Registrovani Član
    malavelika avatar
    Status : malavelika je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Poruke : 1,065
    Tekstova u blogu : 35

    Početno Re: nova tema o nama starima

    Citiraj Prvobitno napisano od tol Vidi poruku
    "kvalitetan-nekvalitetan zivot podrazumeva"...blah blah blah...
    Nista se ne podrazumeva..to su obrasci koje samo -željama svojim sačinimo...ili copy-paste deja vu-iz okoline koja diktira crno-beli svet.

    Mozemo planirati kratkorocno (dugorocno je totalni apsurd)..no i to je neizvesno jer je nebrojeno puno elemenata iz makro i mikro worlda koje diktiraju realizaciju želja..od zdravlja preko novca elementarnih nepogoda raznih lomova(porodičnih...poslovnih..)pa i politike same drzave..
    No gledajuci ova ludila koje ranjena priroda i izbusena zemlja pričinjava...sve je na kratkom stapu i kanapu.Ne podslikavam pesimizam...niti neizvesnot..strah...no treba jasno otvoriti oči i sagledati sve varijante.

    a...sada tema..

    Ne mogu komparirati svoj život sa obrascem iz porodice jer su u totalnoj opoziciji..Moji roditelji su klasični primer aktera bivseg i ovog vremena i davno proslavili zlatnu svadbu ja sam individualac sa atipičnim shvatanjem veze i uloge i ulogAnja partnera.
    Gde cu zavrsiti i kako...nemam ideju...volela bih na moru da docekam neko trajanje partnersko..
    pa, nije bas tako, Tol
    postoje neke osnovne odredbe koje prave razliku izmedju kvalitetnog i nekvalitetnog zivota-zdravlje, pre svega, a zatim i socio i ekonomski status
    da li si zdrav, ili ne, da li imas elementarne uslove za zivot, da li si okruzen pordicom i prijateljima su stavke koje ipak odredjuju, generalno, da li se neki zivot moze nazvati "kvalitetnim", ili ne
    naravno, svako od nas razvije i neke svoje finese u pogledu toga sta je kvalitetno, sta nije, i to je normalno i neizbezno, ali ipak neke opste granice odredjuju ovo o cemu pricam

  12. #72
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: nova tema o nama starima

    zdravlje, pa zdravlje...

    A što molim te lepo neko ne može da ima kvalitetan život ako nije sasvim zdrav?
    Evo imam jednog prijatelja koji je doguro do šeset i neke, iako je težak astmatičar
    još od detinjstva. Nisam ga pitala koliko je zadovoljan kvalitetom svog života, ali
    kada posmatram kako živi, vidim da je prilično srećan. Onoliko koliko je jednom
    prosečnom smrtniku to moguće i ništa manje nego neko ko je sasvim zdrav.
    Večnost je čista sadašnjost.

  13. #73
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: nova tema o nama starima

    Mislim.. ako to zdravlje baš toliko određuje kvalitet života, ja najbolje da se upucam
    i da što pre krenem nanovo...

    Eto juče sam na primer provela čitavo pre podne u čekaonici sa stotinjak ljudi koji
    imaju preko sedamdeset godina. I svi su u meneme gledali. Ko vele šta se ova
    umešala ovdi?
    Ili je to samo proradio moj kompleks neprilagođenosti.
    Večnost je čista sadašnjost.

  14. #74
    Registrovani Član
    malavelika avatar
    Status : malavelika je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Poruke : 1,065
    Tekstova u blogu : 35

    Početno Re: nova tema o nama starima

    Citiraj Prvobitno napisano od trojica Vidi poruku
    zdravlje, pa zdravlje...

    A što molim te lepo neko ne može da ima kvalitetan život ako nije sasvim zdrav?
    Evo imam jednog prijatelja koji je doguro do šeset i neke, iako je težak astmatičar
    još od detinjstva. Nisam ga pitala koliko je zadovoljan kvalitetom svog života, ali
    kada posmatram kako živi, vidim da je prilično srećan. Onoliko koliko je jednom
    prosečnom smrtniku to moguće i ništa manje nego neko ko je sasvim zdrav.
    kojice, niko od nas nije sasvim zdrav
    kad se kaze zdravlje i bolest, misli se (ili, hajde-JA mislim) pre svega na neku tesku bolest, na onu koja te onemogucava da obavljas svakodnevne zivotne potrebe, koja ti bolom unistava svaki dan, koja ti svojim (verovatnim) ishodom urusava buducnost
    astam je stvar koja se drzi pod kontrolom, ali bi meni, priznajem, uticala na kvalitet zivota, jer znam kako neke druge zdravstvene stvari menjaju moj zivot
    Ima ljudi koji i kao paraplegicari zive sretno i kavlitetno, ali to nije uobicajno stanje stvari
    hajde da se ipak drzimo nekog proseka kada posmatramo svet oko sebe, nekih opste prihvacenih normi, kada pricamo na ovu temu
    ovakvih primera, kao tvojih, se naravno moze izvuci na desetine iz okruzenja svakoga od nas, ali to je IPAK retkost, ako se u obzir uzme statistika

  15. #75
    Registrovani Član
    malavelika avatar
    Status : malavelika je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Poruke : 1,065
    Tekstova u blogu : 35

    Početno Re: nova tema o nama starima

    Citiraj Prvobitno napisano od trojica Vidi poruku
    Mislim.. ako to zdravlje baš toliko određuje kvalitet života, ja najbolje da se upucam
    i da što pre krenem nanovo...

    Eto juče sam na primer provela čitavo pre podne u čekaonici sa stotinjak ljudi koji
    imaju preko sedamdeset godina. I svi su u meneme gledali. Ko vele šta se ova
    umešala ovdi?
    Ili je to samo proradio moj kompleks neprilagođenosti.
    i ja sma upravo dosla iz ordinacije lekara u kojoj uopste ne bi trebala da budem
    i znam o cemu pricas
    i znam kako na moj zivot uticu takve stvari
    ali, verujem da niko, ali bas niko na ovom svetu belom, ma koliko godina da ima, ma koliko novca da zaradjuje, ma koliko da je ispunjen, ne moze da porekne da je zdravlje osnovna stvar koja odredjuje kvalitet zivota

  16. #76
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: nova tema o nama starima

    Citiraj Prvobitno napisano od malavelika Vidi poruku
    kojice, niko od nas nije sasvim zdrav
    kad se kaze zdravlje i bolest, misli se (ili, hajde-JA mislim) pre svega na neku tesku bolest, na onu koja te onemogucava da obavljas svakodnevne zivotne potrebe, koja ti bolom unistava svaki dan, koja ti svojim (verovatnim) ishodom urusava buducnost
    astam je stvar koja se drzi pod kontrolom, ali bi meni, priznajem, uticala na kvalitet zivota, jer znam kako neke druge zdravstvene stvari menjaju moj zivot
    Ima ljudi koji i kao paraplegicari zive sretno i kavlitetno, ali to nije uobicajno stanje stvari
    hajde da se ipak drzimo nekog proseka kada posmatramo svet oko sebe, nekih opste prihvacenih normi, kada pricamo na ovu temu
    ovakvih primera, kao tvojih, se naravno moze izvuci na desetine iz okruzenja svakoga od nas, ali to je IPAK retkost, ako se u obzir uzme statistika
    E pa ja ne mogu da se držim proseka, jer sam sasvim iznad proseka.



    Sad ozbiljno. Čitajući ovaj tvoj komentar, mogu reći da sam srećna što sam lekciju
    naučila malo ranije. Eto ne moram da čekam staros da bih videla da te strašne bolesti
    i nisu baš tako strašne i da se može i sa njima živeti.
    A mogla sam da živim još dvadeset ili trideset godina u strahu od toga šta će me snaći
    kad odrtavim.
    Večnost je čista sadašnjost.

  17. #77
    Registrovani Član
    QueenOfClubs avatar
    Status : QueenOfClubs je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Pol:
    Lokacija : Београд
    Poruke : 6,436
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: nova tema o nama starima

    Citiraj Prvobitno napisano od malavelika Vidi poruku
    i ja sma upravo dosla iz ordinacije lekara u kojoj uopste ne bi trebala da budem
    i znam o cemu pricas
    i znam kako na moj zivot uticu takve stvari
    ali, verujem da niko, ali bas niko na ovom svetu belom, ma koliko godina da ima, ma koliko novca da zaradjuje, ma koliko da je ispunjen, ne moze da porekne da je zdravlje osnovna stvar koja odredjuje kvalitet zivota
    Па... рецимо да за новац не може да се купи здравље (мада је и то дискутабилно), али свакако може да спасе живот или да болест учини много лакшом.
    Мудрост се састоји у томе да се баци у море што мањи део товара да би брод пловио лако.

  18. #78
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: nova tema o nama starima

    Citiraj Prvobitno napisano od malavelika Vidi poruku
    i ja sma upravo dosla iz ordinacije lekara u kojoj uopste ne bi trebala da budem
    i znam o cemu pricas
    i znam kako na moj zivot uticu takve stvari
    ali, verujem da niko, ali bas niko na ovom svetu belom, ma koliko godina da ima, ma koliko novca da zaradjuje, ma koliko da je ispunjen, ne moze da porekne da je zdravlje osnovna stvar koja odredjuje kvalitet zivota
    Evo ja poričem.

    Kvalitet života određuje znanje, odnosno neznanje.
    Pri tom ne mislim na nabubana knjiška znanja, već na iskustvo.

    I nije da nisam upadala u očajanje, nego to očajanje nekako nije bilo stvarno.
    Više je bilo posledica nekog očekivanja.. u smislu..
    ''e sada bih trebala da se osećam tako i tako''
    Kao da sam pokušavala da se uživim u nekakvu ulogu. Srećom ne sasvim uspešno.

  19. #79
    Registrovani Član
    tol avatar
    Status : tol je odsutan
    Registrovan : Aug 2010
    Pol:
    Poruke : 1,506

    Početno Re: nova tema o nama starima

    Citiraj Prvobitno napisano od malavelika Vidi poruku
    pa, nije bas tako, Tol
    postoje neke osnovne odredbe koje prave razliku izmedju kvalitetnog i nekvalitetnog zivota-zdravlje, pre svega, a zatim i socio i ekonomski status
    da li si zdrav, ili ne, da li imas elementarne uslove za zivot, da li si okruzen pordicom i prijateljima su stavke koje ipak odredjuju, generalno, da li se neki zivot moze nazvati "kvalitetnim", ili ne
    naravno, svako od nas razvije i neke svoje finese u pogledu toga sta je kvalitetno, sta nije, i to je normalno i neizbezno, ali ipak neke opste granice odredjuju ovo o cemu pricam
    Ti bi da nametnes svoj obrazac kao pravim izborom...no svako od nas ima svoje vidjenje-definitivno..Da pojasnim:mene ne zanima ko i koliko ima u nekretninama i investicijama..jer ne mora da znaci da zivi kvalitetnije od mene..ne povodim se pritiscima medija..TV..i ostalim "učiteljima" o pravom zivotu...no..da ne dužim..definitivno se usadjuju neke norme "pravog" zivota od malena..no pitanje je koliko to prlagodimo ličnim željama...ili to ostavimo da kod rekapitulacije o zivotu (u nekim godinama) uvidimo ili ne-vlastite promasaje..i nacine da pospesimo - prilagodimo sebe da mir ne iščezne sasvim iz duše..

  20. #80
    Registrovani Član
    malavelika avatar
    Status : malavelika je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Poruke : 1,065
    Tekstova u blogu : 35

    Početno Re: nova tema o nama starima

    Citiraj Prvobitno napisano od tol Vidi poruku
    Ti bi da nametnes svoj obrazac kao pravim izborom...no svako od nas ima svoje vidjenje-definitivno..Da pojasnim:mene ne zanima ko i koliko ima u nekretninama i investicijama..jer ne mora da znaci da zivi kvalitetnije od mene..ne povodim se pritiscima medija..TV..i ostalim "učiteljima" o pravom zivotu...no..da ne dužim..definitivno se usadjuju neke norme "pravog" zivota od malena..no pitanje je koliko to prlagodimo ličnim željama...ili to ostavimo da kod rekapitulacije o zivotu (u nekim godinama) uvidimo ili ne-vlastite promasaje..i nacine da pospesimo - prilagodimo sebe da mir ne iščezne sasvim iz duše..
    svasta...
    kako ja to namecem moje obrasce???cime? gde?
    pitanjima kako svako od nas zamislja svoju starost????
    gde sam ja rekla da mi je bitno koliko ko ima u nekretninama?? da se povodim pritiscima medija i medijskim uciteljima??? da je tako, ja ne bih bila ovo sto jesam i gde jesam...
    ne poznjaes me i nemas prava da impliciras ovakve stvari
    ako cemo o MOJIM OBRASCIMA, mislim da se sasvim jasno vidi da je meni zdravlje (pre svega), a zatim neki normalni, prosecni uslovi zivota, prijatelji i porodica ono sto odredjuje "kvalitet" zivota
    odakle li si samo izvukla deo o nekretninama, nije mi jasno..sta , kao naglasavanjem "da pojasnim, mene ne zanima...to i to" postavljas razliku izmedju svojih i mojih obrazaca, u smislu da mene zanima, a da pre toga nisi imala na osnovu cega da zakljucis sta mene zanima
    definitivno stojim iza toga da vecina ljudi na planeti zemlji kvalitet zivota odredjuje zdravljem i skladnim odnosom sa bliznjima, kao i osnovnim, normlanim uslovima za zivot
    ne, nemam nikavu statistiku, mada verujem da postoji i da se lako moze iskopati na netu, oslanjam se na zdrav razum i logiku kad ovo kazem
    ako si ti sigurna u drugo nesto, ok

Stranica 4 od 6 PrviPrvi ... 23456 ZadnjaZadnja

Slične teme

  1. Nova mesta za druženje, nova pravila
    Od kojica u forumu Ljubav & Seks
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 10-02-2012, 10:17
  2. druga tema...
    Od rile_nezni_oblak u forumu Svaštara
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 08-01-2012, 23:16
  3. Tema nedelje
    Od kojica u forumu Ljubav & Seks
    Odgovora: 77
    Poslednja poruka: 30-12-2010, 22:53
  4. Tema :)
    Od G u forumu Filozofija
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 30-12-2010, 11:21
  5. nova tema
    Od Man u forumu Mp3
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 17-09-2009, 20:04

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •