Stranica 2 od 6 PrviPrvi 1234 ... ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 21 do 40 od 102

Tema: Dal' postoji neqi mushkarac koji razume zhene?

  1. #21
    Registrovani Član
    ljubičica avatar
    Status : ljubičica je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Poruke : 1,156
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Odg: Dal' postoji neqi mushkarac koji razume zhene?

    Citiraj Prvobitno napisano od QueenOfClubs Vidi poruku
    Баш си закомпликовао, а ствари су тако једноставне.
    Не врете се људски односи само око секса.
    Поштовање, компромис, пажња...
    То је углавном све што једну жену чини срећном.
    Остало дође само по себи.
    ahhahaha..ma da, kako ne...
    ako nema dobrog sexa, a zena je po prirodi strastvena, moz da je postuje do sutra..
    naravno da sex nije dovoljan, uz njega idu sve te druge stvari koje ljudksi odnos cine komletnim..i kvalitetnim
    ali ne treba potcenjivati njegov znacaj.
    kad je dobar, onda je to tek temelj dobre veze..i tek onda sledi nadogradnja.
    kad je los, onda je sve drugo dzaba..aj da se ne lazemo..
    if you open your mind too much your brain will fall out

  2. #22
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Odg: Dal' postoji neqi mushkarac koji razume zhene?

    a sha je to dobar sex?

  3. #23
    Registrovani Član
    ljubičica avatar
    Status : ljubičica je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Poruke : 1,156
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Odg: Dal' postoji neqi mushkarac koji razume zhene?

    onaj posle kog ne mozes da skines osmeh sa lica...
    if you open your mind too much your brain will fall out

  4. #24
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Odg: Dal' postoji neqi mushkarac koji razume zhene?

    jbg... meni taki izraz stalno a nemam ga jos od 27 god ... mora da sam malko caknut

  5. #25
    Registrovani Član
    QueenOfClubs avatar
    Status : QueenOfClubs je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Pol:
    Lokacija : Београд
    Poruke : 6,436
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Odg: Dal' postoji neqi mushkarac koji razume zhene?

    Citiraj Prvobitno napisano od koto Vidi poruku
    ahhahaha..ma da, kako ne...
    ako nema dobrog sexa, a zena je po prirodi strastvena, moz da je postuje do sutra..
    naravno da sex nije dovoljan, uz njega idu sve te druge stvari koje ljudksi odnos cine komletnim..i kvalitetnim
    ali ne treba potcenjivati njegov znacaj.
    kad je dobar, onda je to tek temelj dobre veze..i tek onda sledi nadogradnja.
    kad je los, onda je sve drugo dzaba..aj da se ne lazemo..
    Веруј ми да знам парове који су имали фантастичан секс а ипак су се разишли.
    Нису се надоградили
    Јесте значајан, мада све зависи од пара до пара...
    Кад се нађу двоје са врло сличном сексуалном енергијом, проблема у сексу нема.
    Мудрост се састоји у томе да се баци у море што мањи део товара да би брод пловио лако.

  6. #26
    Registrovani Član
    ljubičica avatar
    Status : ljubičica je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Poruke : 1,156
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Odg: Dal' postoji neqi mushkarac koji razume zhene?

    tako je, kad se nadju
    a sta ako nisu istih sexualnih energija?
    postoji li to postovanje i nadogadnja koja to moze da popravi?
    ono jes, ima mnogo takvih parova..gde je jedno ladno, a drugo svrlja..ali jebo to..
    if you open your mind too much your brain will fall out

  7. #27
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Odg: Dal' postoji neqi mushkarac koji razume zhene?

    zene su uvek bile naklonjene idealizovanju svega za razliku od muskaraca kod kojih je ironija obicno na nivou progresije karijesa. sto zub vise truli, metastaza opskurnosti prema estetskom sagledavanju sveta, zivota, ljubavi pa i sexa napreduje skokovito i svaka je bolna do srzi kako za njega tako i za one kojima je upucena. vecina zena kad dodje npr.u firencu i otvori prozor hotelske sobe pogled ce joj se obavezno zakucati na santa mariji del fiore kao maloj lusi u filmu room with a view. muskarac opet kad otvori prozor iste sobe moze da ovlas predje pogledom preko firentinskih mostova ili neba iznad njih pa da podrigne od loseg sinocneg vina i da uspaljenog pogleda prati mladu i vitku firentinku raspustene duge kose sa sve romaticnom leprsavom haljinom neznih boja bez da izbaci misao iz glave kako bi je sad naguzio bas tu, pored te fontane i to naocigled svih prisutnih. dva gledanja na isti prizor... zene i muskarci frenologiju zivota dozivljavaju potpuno razlicito kao i milion drugih stvari. ima li smisla yebati se ako cemo se osecati iscedjeno posle toga? pitanje je isto kao da smo pitali vredi li gajiti i vaspitavati decu na pravi nacin kad znamo kakav je danasnji svet oko nas pun izazova cak i za nas same a kamoli za radoznali deciji um.

  8. #28
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Odg: Dal' postoji neqi mushkarac koji razume zhene?

    zivot je izazov, kocka. neko se igra sa njim, neko ne. neko je hazarder a neko yayara. pokojni milosevic nije nikad sedeo a da iza njega nije bio zid od cvrste cigle pa mu to opet nije pomoglo da zavrsi ko pas. neko je promiskuitetan kao sam satir i kreše celog zivota bez ikakve zastite pa ostane zdrav a neko pored tri prezervativa zahvati aids na prvom snosaju. ima li smisla zeniti se i udavati ako smo slobodnog duha i neukrotivog karaktera? ima li smisla posvetiti ceo zivot jednoj zeni ili jednom muskarcu i postati rob sebe ili njega/nje. ima naravno... jer ideal cistog duha je bas takav, on ne trpi nikakva uslovljavanja efemernim stvarima kao sto je banalizovanje zivota sa prizemnim izazovima....

  9. #29
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Odg: Dal' postoji neqi mushkarac koji razume zhene?

    ili pak, ima li smisla da zena izjavljuje ljubav nekom muskarcu koji je radikalni kontrapunkt njene senzibilnosti i sofisticiranosti? neki ce reci da ima ako ju je dobro naguzio, neki opet da zivot i ljubav ne biraju kategorije, neki mogu da kazu ima li smisla da takva zena ili takav muskarac uniste deo sebe da bi se prilagodili onom drugom.... znaci, zivot je izazov kao sto smo vec apsolvirali. sta je smrt? genealogija bolesti nasih predaka, agregatno stanje, seljenje duha, zadnji izbacaj pre no sto nam zgasne svest... ili pak mozda samo hodnik ispunjen belinom.... ? ko zeli da se lisi ovog stvarnog i opipljivog na ustrb onog drugog i nepoznatog? da li je bolje vrabac na balvanu ili pak balvan u glavi? neko ima sve pa se ubije... neko nema nista pa zivi kao da se tek sad rodio. covek je gresno i nesavrseno bice i sto pre shvatimo tu peripateticnu istinu onda mozemo da nadjemo opravdanje ne samo za nase postupke i greske vec za one druge koji su se ogresili o nas. sad dolazimo polako na religijski zivi pesak gde pocinjemo da gradimo nasu vavilonsku kulu bez da nam savremeni neoliberalni staticari zvocaju da smo pogresili jer je tlo nepodobno za gradnju novog postanja u koje se razumeju ko marica u kriv quratz... ima li smisla ziveti kao religiozni fanatik drzeci brojanice i citati ocenase i lisiti se telesne strasti? ima li smisla zapostaviti fikciju samo radi ciste istorije?

  10. #30
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Odg: Dal' postoji neqi mushkarac koji razume zhene?

    ima naravno.... mladi nikad nece razumeti sustinu religijskog izazova i zanosa koji ljudi svesno ubace u svoje sive celije i time razviju antitela kojima se brane od okoline koja im ogadjuje zivot jos od malih nogu. cak im u kasnijoj fazi karmickog sazrevanja ni smrt ne izgleda tako strasna jer su se sa godinama dobro pripremili za nju. ali ima jedna stvar koju nijedna religija ne moze da usadi u coveka a to je upravo taj misticizam strasti i fantazma osecanja. takođe, ne moze ni da izbaci i potisne ono sto svaki covek ima u manjoj ili vecoj meri u sebi a to je strah. milenijumima su to pokusavali ali su uspeli samo kod malog broja pojedinaca da urade, nazalost samo ovo drugo. ono prvo se ne kupuje nigde. to imas ili ne i sa tim se radjas, zivis i umires. pitas se cesto ima li smisla ziveti sa tim i uzivati u tome ili ne? onda shvatis da samo suicidom mozes to da izbacis iz sebe a to ne ide jer si covek nacela da ti je zivot neko poklonio i da nemas prava da ga se odreknes tako bezocnim cinom. i onda nastavis da zivis.... punim plucima, neki put dises na skrge, neki put se upecas i batrgas na suvom, neki put se zakacis na durdubak ko najdebilnija somina ali se ipak boris. i onda jednog dana dodjes ko sto neko pametan rece u supak smrti i u delicu sekunde instinktom osetis matericu straha i tek onda pocnes da naslucujes prava osecanja, ono do cega ti je najvise stalo, onoga ko ti treba. ali kao u svakoj utopiji, jer zivot i jeste utopija zato i postoji smrt kao lazna nada ili kao lazni prorok koji lazima leci godisnja doba nasih nezadovoljstava, nemas mogucnost da realizujes svoje zelje jer si na granici sa koje nema povratka.

  11. #31
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Odg: Dal' postoji neqi mushkarac koji razume zhene?

    dozivljavas katarzu u zadnjem filmu koji ti ide kroz glavu i mozda u nekom frejmu tog filma vidis ponovo onu devojku iz firence koju sada ne bi naguzio kod onog hotela la due fontane vec bi mozda zeleo da joj vidis oci ili pak osmeh ili mozda da joj cujes glas.... vise te ne zanimaju ni sise, ni dupeta, ni novac, jos manje luksuz..... zelis samo da izadjes na svez vazduh iz sobe sa zidovima koji sive svakim sekundom sve vise i pogledas u nebo, mozda u zenu svog zivota i naravno u decu.... setis se i zadnje recenice iz knjige koju si najvise voleo.... nisam zeleo da predjem u novi zivot i uopste, zaista uopste nisam zeleo da umrem.... i onda dolazi mrak... za tebe, a za neke druge mozda i bozanska svetlost tvojim odlaskom, ali to je vec druga tema za pdf religija koji je uklonjen jer svi danas moramo da budemo ateisti i verujemo u samo jednog boga od sarenog papira. stara budisticka izreka je da u krvi i mesu nema trajanja... ogledalo svake karme je pamcenje pa ce tako i nas mozda pamtiti po necemu dobrom ili losem... ali retko ko ce biti poucen necijim tuđim zivotnim iskustvom jer obavljanje poslova ovoga sveta nema nikad kraja zato sto su vecina ljudi na mentalnom nivou paramecijuma sto je dokaz i ova apsurdna elaboracija o necemu tako stupidnom da li ima smisla ziveti

  12. #32
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Odg: Dal' postoji neqi mushkarac koji razume zhene?

    Citiraj Prvobitno napisano od marlon Vidi poruku
    a sha je to dobar sex?
    kako - šta je? onaj fenomanalni osećaj, bre...da si uradio(la) pravu stvar
    где си пошла с крмељиве очи

  13. #33
    nikad nema cigare !!!
    Ciciban avatar
    Status : Ciciban je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 6,206
    Tekstova u blogu : 19

    Početno Odg: Dal' postoji neqi mushkarac koji razume zhene?


    brak....nemam iskustva neka velika u tom smislu jer nikad nisam kuci kad me trebaju ali postoje brakovi i brakovi. emocionalana inteligencija partnera koji potpisuju da ce medjusobno da se kolju i mire do kraja zivota je najvaznija. ako nje nema zajednicki suzivot traje jako kratko. ko uvidi da se zaebo u toj racunici ako je pametan zatvorice finansijsku i emocionalnu konstrukciju lose i nakazne tvorevine u koju su usli i ziveti sam, sa decom, ili sa nekim novim i novom nadom da ce kalkulator da bude za nekoliko decimala precizniji u sledecoj varijanti za razliku od prethodne. za prevare u braku postoje i ne postoje validni razlozi.... muskarci varaju zbog svoje prirode, zbog nagona, zbog dolaska leta, zbog provokacija zena u cijem su okruzenju, zbog jake hrane zacinjene uljem od tartufa, zbog *****ranja sa zenom, zbog loseg sexualnog zivota, zbog izgublene ideje radi cega su uopste usli u brak, zbog dokazivanja pred sobom, prijateljima, a bogme i neprijateljima, zbog promasenog zivota i pogubljenih ideala.... i to rade celog zivota u traganju za sobom samim. znaci, zbog cega u nekom trenutku svog zhivota nadju opravdanje to im je motiv i pokretach zadovoljena nadignutog zhivana koji se ustremljuje na prvu mirisljavu picu na koju senzor pochne da mu zvoni kao alarm na antrax u pentagonu. zene ulaze iz drugih razloga..., zbog monotonije, zbog monotonije i opet zbog monotonije... naravno ima i zena koje zavrse sa debilom koji ih maltretira i kida im mladost i zivce pa ga varaju svakim trenom u mislima dok ne skupe hrabtrosti da to urade jednom i prvi put u stvarnosti i tad se menjaju...skroz...postaju druge osobe onako u trenu. retko koje veruju da je to istina ali bas je tako. tom prevarom dobijaju jedan smireniji deo sebe kao osnovnu crtu karaktera koju ce da nadgradjuju suptilno daljnim prevarama ali na mnogo perfidniji nachin no onaj prvi. imamo naravno i nimfose ali o njima nije ovde rech.


    Ciji potpis?

  14. #34
    nikad nema cigare !!!
    Ciciban avatar
    Status : Ciciban je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 6,206
    Tekstova u blogu : 19

    Početno Odg: Dal' postoji neqi mushkarac koji razume zhene?

    Citiraj Prvobitno napisano od marlon Vidi poruku
    zivot je izazov, kocka. neko se igra sa njim, neko ne. neko je hazarder a neko yayara. pokojni milosevic nije nikad sedeo a da iza njega nije bio zid od cvrste cigle pa mu to opet nije pomoglo da zavrsi ko pas. neko je promiskuitetan kao sam satir i kreše celog zivota bez ikakve zastite pa ostane zdrav a neko pored tri prezervativa zahvati aids na prvom snosaju. ima li smisla zeniti se i udavati ako smo slobodnog duha i neukrotivog karaktera? ima li smisla posvetiti ceo zivot jednoj zeni ili jednom muskarcu i postati rob sebe ili njega/nje. ima naravno... jer ideal cistog duha je bas takav, on ne trpi nikakva uslovljavanja efemernim stvarima kao sto je banalizovanje zivota sa prizemnim izazovima....
    ova dva posta mora da si pisao u razlicitim raspolozenjima .... osim ako zadnja recenica ovog posta nije cinizam na racun ideala cistog duha....
    Ciji potpis?

  15. #35
    Registrovani Član
    sani avatar
    Status : sani je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Lokacija : Novi Sad
    Poruke : 1,810
    Tekstova u blogu : 10

    Početno Odg: Dal' postoji neqi mushkarac koji razume zhene?

    QQ..ako me opet iskljuci

    DakleM..
    @Marlone uh , zaista je tesko replicirati na tvoje postove..a ja bas uvek imam potrebu nesto da kazem i da se oglasim.
    O tvojim pisanijama sam se vec izjasnila i znas sta mislim, mozda bolje da kazem kako ih dozivljavam..
    ali da ponovim- fascinantno.
    Medjutim citajuci tvoje pisanje redovno upadam u zamku..da li sve to da shvatim i prihvatim kao nesto samo Tvoje ili prihvatiti to kao aksiome i postulate vazece za ( ne preterujem jer tako stvarno mislim) Univerzum..

    Ovo nije pitanje za tebe..ovo je samo deoba u mojoj glavi


    Pijem da utopim tugu, al' prokleta stvar naučila da pliva.

  16. #36
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Odg: Dal' postoji neqi mushkarac koji razume zhene?

    Citiraj Prvobitno napisano od Ciciban Vidi poruku
    ova dva posta mora da si pisao u razlicitim raspolozenjima .... osim ako zadnja recenica ovog posta nije cinizam na racun ideala cistog duha....
    naravno cici.... globalno gledano posto sam globalni isti stav imam, malo protkan sarkazmom o zivotu ljubavi ili zeni... sustina je ista... duh je nemerljiv ijednim poznatim merilima i standardima... bas kao i umetnost... sve ostalo moze da se stavi u kalup.
    da.. sve osim zenske lepote i decije srece...

  17. #37
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Odg: Dal' postoji neqi mushkarac koji razume zhene?

    Citiraj Prvobitno napisano od sani Vidi poruku
    QQ..ako me opet iskljuci

    DakleM..
    @Marlone uh , zaista je tesko replicirati na tvoje postove..a ja bas uvek imam potrebu nesto da kazem i da se oglasim.
    O tvojim pisanijama sam se vec izjasnila i znas sta mislim, mozda bolje da kazem kako ih dozivljavam..
    ali da ponovim- fascinantno.
    Medjutim citajuci tvoje pisanje redovno upadam u zamku..da li sve to da shvatim i prihvatim kao nesto samo Tvoje ili prihvatiti to kao aksiome i postulate vazece za ( ne preterujem jer tako stvarno mislim) Univerzum..

    Ovo nije pitanje za tebe..ovo je samo deoba u mojoj glavi
    da nadopunim sani.... sve sto sm napisao mislim ovakve stvari sano pisem iz cuga znaci kad sam inspirisan necim... bilo sta da je uzrok, neko umetnicko delo, poznanstvo , neka zena ili sta ja znam vec... osetim poriv i dam sebe.... ono dno i vrh onoga sta u tom trenu mislim i osecam. znam da nije dobro biti iskren mnogo pa maskiram malo sa tim stilskim figurama i uvijem u oblandu umetnickog ili filozofskog i eto ti necega sto niko ne moze da kaze da je skolovano pisanje jer nije uopste jer svako ko zna vidi da je iskreno i bez licemrnog foliranja...
    voleti ili ne ovo me ne zanima... dok nisam dosao na forume nisam napisao ni jedno slovo nigde... ni dopisnicu... mrzeo sam pisanje iz dna duse.. e onda se nes otkacilo i pocelo sve ono godinam sta sam talozio da izlazi na keyboard... eto to sam ja..sve ostalo dalje znas....

  18. #38
    Registrovani Član
    bundeva avatar
    Status : bundeva je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Poruke : 98

    Početno Odg: Dal' postoji neqi mushkarac koji razume zhene?

    kako su oni meni ozbiljni :D

    nisam nikad razumeo zene.. ebi ga, mozda zato sto to pokusavam muskom logikom.. ali kako drugacije kad sam musko.. razmisljam da uzmem nik ruby.. mozda bi mi onda svanulo.. ma, salim se..

    i odavno vise ne pokusavam da razumem zene, a vec predugo pokusavam da razumem jednu zenu.. nekih petnaestak godina sastavljam ja taj mozaik.. prisecam se situacija, reci, gestova.. od toga isecam kvadratice i slazem ih.. i tako svaki dan..

  19. #39
    Registrovani Član
    JABUCHILO avatar
    Status : JABUCHILO je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Poruke : 13

    Početno Odg: Dal' postoji neqi mushkarac koji razume zhene?

    ja.

  20. #40
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Odg: Dal' postoji neqi mushkarac koji razume zhene?

    nisam bro pito za jednu no za sve
    ... mada ako razumes jednu shvatis onu drugu vecinu....

Stranica 2 od 6 PrviPrvi 1234 ... ZadnjaZadnja

Slične teme

  1. Da li ipak postoji ''nešto'' ?
    Od Sagacity u forumu Svaštara
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 02-02-2013, 15:38
  2. Koji horoskopski znak je ljubitelj snežnih čarolija, a koji ne
    Od причалица u forumu Moderna astrologija
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 11-12-2012, 21:44
  3. Zašto postoji religija?
    Od Sagacity u forumu Filozofija
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 06-12-2012, 20:28
  4. postoji li količina ljubavi
    Od DaDole u forumu Psihologija i Neurologija
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 22-09-2011, 08:03
  5. Sočna vibracija - mushkarac!
    Od Lilu u forumu Ženski kutak
    Odgovora: 132
    Poslednja poruka: 07-11-2010, 21:23

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •