Stranica 6 od 7 PrviPrvi ... 4567 ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 101 do 120 od 139

Tema: Potrošačko ćoše

  1. #101
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: potrošačko ćoše

    Citiraj Prvobitno napisano od Moonster Vidi poruku
    Sama je kriva kada radi sa našima Umesto da naruči direktno, jeste skuplje, ali barem dobiješ ono što si naručio
    kako misliš - da naruči direktno ako kupuje bošovu mašinu - da naruči od boša? pa svejedno ako se nešto pokvari, mora da zove ovlašćeni servis....
    a drugo, sećam se da je moja mila majka kupila baš od slovenaca gorenje mlin za kafu, koji je bespovratno crko sa prvim danom isteka garancije
    где си пошла с крмељиве очи

  2. #102
    Banovina
    mire avatar
    Status : mire je odsutan
    Registrovan : Oct 2011
    Pol:
    Poruke : 594

    Početno Re: potrošačko ćoše

    ma da, baš lupio mon...

    inače, četvrtog januara prošle godine smo kupili kamov prenosivi krevetac

    garancija godinu dana

    petog januara ove godine se, iz čista mira, rašio donji etaž, ispod dušeka

    psovke koje sam tad upotrebio nisu za nežne ovoforumaše

  3. #103
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: potrošačko ćoše

    Citiraj Prvobitno napisano od mire Vidi poruku
    ma da, baš lupio mon...

    inače, četvrtog januara prošle godine smo kupili kamov prenosivi krevetac

    garancija godinu dana

    petog januara ove godine se, iz čista mira, rašio donji etaž, ispod dušeka

    psovke koje sam tad upotrebio nisu za nežne ovoforumaše
    to kao na dugme, a istekne garancija, nesto se pokvari
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  4. #104
    Registrovani Član
    Moonster avatar
    Status : Moonster je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Lokacija : Τάρταρος
    Poruke : 14,354
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: potrošačko ćoše

    Citiraj Prvobitno napisano od pričalica Vidi poruku
    kako misliš - da naruči direktno ako kupuje bošovu mašinu - da naruči od boša? pa svejedno ako se nešto pokvari, mora da zove ovlašćeni servis....
    a drugo, sećam se da je moja mila majka kupila baš od slovenaca gorenje mlin za kafu, koji je bespovratno crko sa prvim danom isteka garancije
    Da, narudžba direktno od maloprodajnog centra u Nemačkoj,a ne preko "ovlaštenih" zastupnika koji rade u Srbiji
    Evo konkretno jedan primer iz moje prakse od pre nekoliko godina.
    Sedište kopanije je u Minhenu u Nemačkoj, za celu bivšu SFRJ postoje po nekadašnjim republikama ovlašteni distributeri.
    Ja se lepo obratim zvaničnom zastupniku za tu kompaniju koji se nalazi u Beogradu, platim normalno 100% avansno,
    robe nema
    Nakon natezanja sa njima i objašnjenja da je roba u Luci Beograd na carinskom postupku i izgubljenih oko 7 dana, koji dan manje više,lepo zvanični zastupnik vrati novac i ja ostanem neobavljena posla.
    Nakon toga lepo nazovem Nemačku, dobijem šefa odseka za Balkan (blago meni ) objasnim o čemu se radi, da i pored uplate nisam mogao da dobijem robu na vreme, da sam se obratio njihovom zvaničnom zastupniku, da robu moram da čekam mesec dana umesto sedam kako je navedeno kod njih jer pošiljka dolazi iz Nemačke....itd.
    Žena mi objasni da se roba šalje u roku 24 do 48 sati od momenta kada je naručena i da se za područje Evrope isporučuje u maksimalnom roku od 7 dana, da je po zakonima Srbije robu potrebno čekati mesec dana dok se izvrši carinjenje iste (tako je ženi objasnio njihov zvanični predstavnik preko koga sam pokušao da ostvarim kupovinu, što je apsolutna laž) te da iz navedenih razloga moram čekati mesec dana.
    Na moje insistiranje zatražim od njih da mi direktno iz Minhena pošalju robu i upitam za plaćanje preko interneta kreditnom karticom Visa electron ( bolje da nisam pitao, barem bih umro u lepom neznanju ).
    Objasne mi lepo da opcija kreditnom karticom, bez obzira što je u pitanju Austrijska banka (Raiffeisen u Resavskoj u Bg-u) ne dolazi u obzir ne samo za Srbiju, već za sve zemlje sa područja istočne Evrope i Balkana. Samo uplata avansna od 100% na njihov račun i nakon čišćenja računa pokreće se procedura isporuke robe, pošto sam kupac iz Srbije. Obrazloženje za takav tretman je ogroman broj prevara koje su imali kod kartičnog plaćanja iz navedenih zemalja koje uključuju i Srbiju
    Ukratko,nakon svega, naručio sam direktno, platio avansno kompletno, sačekao mesec dana i konačno dobio robu koju sam naručio

    To je samo jedno u nizu iskustava sa zastupnicima sa Balkana i sa "originalnom" robom, na primer, kod kupovine Samsungovog televizora, saznao sam da nije Samsung kada se nakon nekoliko meseci pokvario, pa smo mu skinuli plastiku i ugledali natpis Daewoo
    Mašine za obradu tekstila "original" Nemačke kupljene od zvaničnog zastupnika u Beogradu, koji mi se kleo u decu da su uvežene iz Nemačke. Nakon godinu dana rada, kada se naravno pokvarila, kada smo skinuli plastični oklop mašine i pogledali njeno dno gde nas je lepo sačekao natpis "Made in Turkey", naravno plastika je ipak bila original, nije čovek lagao

    Ako hoćete nešto što je sigurno original, ili Mađarska ili Hrvatska ili BiH pa kupovina tamo i uvoz ili se obratiti direktno maloprodajnom centru u zemlji iz koje jeste firma čija vas roba interesira, pa avansno sve uplatite, robu ocarinite i dobijte ono što ste platili, ja na drugi način osim navedenih više ništa ne nabavljam.
    Skuplje jeste, ali barem dobijete ono što ste i platili, a kvalitet je vredan plaćene cene, uvek.
    Homo homini lupus est.
    The others have failed - Learn from them but do not follow

  5. #105
    Registrovani Član
    Moonster avatar
    Status : Moonster je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Lokacija : Τάρταρος
    Poruke : 14,354
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: potrošačko ćoše

    Citiraj Prvobitno napisano od mire Vidi poruku
    ma da, baš lupio mon...

    inače, četvrtog januara prošle godine smo kupili kamov prenosivi krevetac

    garancija godinu dana

    petog januara ove godine se, iz čista mira, rašio donji etaž, ispod dušeka

    psovke koje sam tad upotrebio nisu za nežne ovoforumaše
    jedno je zezanje, a drugo je sasvim kada pričamo ozbiljno
    A sa garancijom je stara šema, na ovim prostorima, to više ni ne gledam, samo se nasmejem kada mi spomenu garanciju.
    Klasično je da ako nešto nije u redu sa onim što je kupljeno, pozoveš se na garanciju, oni lepo preuzmu robu, sačekaju nekoliko meseci, ne urade baš ništa i sve lepo vrate, naravno oni su to popravili
    Možeš ponovo da im šalješ robu na popravak, oni će je ponovo preuzeti i ponovo zadržati nekoliko meseci, sve dok te jednom ne obaveste da ti je istekao garantni rok od godinu dana (ili duže, svjedno) te da ne mogu da prime robu na servis jer više nije pod garancijom
    Toliko o garancijama
    Homo homini lupus est.
    The others have failed - Learn from them but do not follow

  6. #106
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: potrošačko ćoše

    gorenje mapšina za veš (koju je majka kupila i ostavila u stanu, iz razloga koje me mrzi sad da objašnjavam) , ima garantni rok od 5 godina....mislim da sam zvala servis oko 7 puta, a ko ne i višeza nepune 4 godine....i sad čekam lepo da to gomno izbacim iz kuće, smučila mi se.
    ne kupujem slovenačku robu, a za tu vrstu zezanja koje je imao moonster nisam spremna, zaista.
    što god sam kupila, a da je nemačko - još uvek radi ili je radilo dok nisam kupila opet novo, nemačko. dakle, nemačka tehnika za kuću se ne kvari, prosto rečeno.
    где си пошла с крмељиве очи

  7. #107
    Registrovani Član
    mikili avatar
    Status : mikili je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Poruke : 2,848
    Tekstova u blogu : 7

    Početno Re: potrošačko ćoše

    moje iskustvo je da zavisi od serije i da su sve prve daleko bolje od dolazecih,da i renomirane fabrike poznatih imena prave robu razlicitog kvaliteta u zavisnosti za koje je trziste i da je roba pravljena za istocnu evropu fus..sto se tice-gorenja-znam da su nekad bili ime za kvalitet..ja imam dve masine za ves,jedna je -gorenje-stara 22 godine,na kojoj sem gume na vratima ,semeringa i lezaja tamo gde centrifugira nista nisam menjala,pere svakdonevno,od patika,staza..ma sve i svasta i novu koja i susi bosovu,od koje me boli glava cim je ukljucim...do sada je tri puta servisirana

  8. #108
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: potrošačko ćoše

    Iako se novi Zakon o zaštiti potrošača primenjuje već godinu dana, kupci se i dalje susreću sa problemima pri pokušaju reklamacije. Primera radi, trgovci ih ubeđuju da se obuća raspala jer loše hodaju ili da je se tehnika pokvarila zbog lošeg rukovanja.

    Marko P. kupio je patike koje su se posle nekoliko nošenja raspale. Trgovci su mu reklamaciju odbili jer je referentna laboratorija utvrdila da je za raspad patika kriv njegov loš hod.

    - Prodavci koji nisu uvažavali opravdane reklamacije potrošača nalaze se na našoj crnoj listi. To su “Vojvodina sport”, “Sport vižn”, “N sport” i “Planeta sport” - kaže Goran Papović iz Nacionalne organizacije potrošača.

    Dalibor Šarić, direktor “N sporta”, kaže - kako navodi list "24 sata" - da je ovaj lanac sportske opreme na crnu listu Nacionalne organizacije potrošača dospeo zbog jednog slučaja.
    - Treba uvažiti svaku opravdanu reklamaciju, a tu su i nadležne institucije koja treba da utvrde šta je dovelo do reklamacije - kaže Šarić.


    Slično se može čuti i u prodavnici “Sport vižn” u Beogradu, gde kažu da tehnolozi određuju da li je reklamacija opravdana ili ne.

    http://www.blic.rs/Vesti/Ekonomija/3...er-lose-hodate

    где си пошла с крмељиве очи

  9. #109
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,312
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: potrošačko ćoše

    Ne znam kako je kod vas regulisano pravnim aktima,ali bih rado pitala da li ste bili u situaciji da vam neki trgovac prilikom kupovine traži ličnu kartu i bilježi vaše podatke u cilju nekakve nagradne ili druge igre,skupljanja bonova et cet..to je ,inače,strogo zabranjeno

  10. #110
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: potrošačko ćoše

    nikad mi se to nije desilo, a i da mi traži iz tih razloga - znaš što bih mu dala ličnu kartu
    где си пошла с крмељиве очи

  11. #111
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,312
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: potrošačko ćoše

    ne znam..što bi mu dala ličnu

  12. #112
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: potrošačko ćoše

    Maj, jun i jul su meseci kada su jaja najjeftinija u godini.

    - Do kraja meseca trebalo bi da pojeftine do 20 odsto. Cena po komadu u hipermarketima iznosiće 14-15 dinara. To pojeftinjenje, međutim, neće biti trajno. Već do 15. avgusta cene jaja biće vraćene na sadašnji nivo, jer je hrana za piliće tada najskuplja, ali i zbog toga što u tom periodu dolazi do zamene jata - kaže Dragiša Jović, direktor farme „Mikros union“. Pojedine vrste povrća u proteklih mesec dana pojeftinile su i do 50 odsto, a Milan Prostran, savetnik u Privrednoj komori, kaže da će taj trend će biti nastavljen.

    http://www.blic.rs/Vesti/Ekonomija/3...ce-jaja-i-voce

    ništa novo za jaja tako svake godine.
    samo ne znam koje vrste povrća su pojeftinile za 50% da nije salata, koja i dalje košta oko 50 din...ili nedajbouže paradajz koji je 230?
    где си пошла с крмељиве очи

  13. #113
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Re: Potrošačko ćoše

    Za život fali još pola plate

    Standard građana Srbije, prema pokazateljima čak i zvanične statitike, pao na niske grane. Za mesečne troškove potrebna bar jedna i po zarada. Ugroženo 200.000 domaćinstava.

    ŽIVIMO od danas do sutra. Plata nikada nije bila dovoljna, ali sada traje sve manje. Kada legne, kupim evre za kiriju, platim račune i ostatak za hranu. U međuvremenu, deca stižu iz škole sa svojim zahtevima, ekskurzijama, sveskama... Ne daj bože da se neko razboli. Ionako svaki mesec zafali za nešto. Pozajmimo do prvog, pa vratimo. I tako sve ukrug.

    Priča Stanislave P. iz Beograda, samo je jedna u nizu sličnih. U Srbiji gotovo 200.000 domaćinstava živi na ivici egzistencije, a najgore je to što lepih prognoza nema ni na vidiku.
    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

  14. #114
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Potrošačko ćoše

    SKORO je izvesno da će cene voća, povrća, mesa i ostalih osnovnih životnih namirnica uticati da inflacija u toku letnjih meseci bude najviša od početka godine.
    - Tako nešto se moglo i očekivati - tvrde stručnjaci i dodaju da je taj trend više puta najavljivala i centralna banka. - Moguće je čak da nam se ponovi situacija od pre dve godine kada su letnji meseci doneli izrazito visok rast cena i kada je trebalo više od pola godine da se, bar statistički, inflacija vrati u normalu. U to vreme se dešavalo da kilogram krompira košta i 200 dinara.

    http://www.novosti.rs/vesti/naslovna...e-poskupljenja




    pa vidim ja da je sve na pijaci (osim krompirića i peršuna) duplo skuplje...pa se mislim da sam se utripovala.
    где си пошла с крмељиве очи

  15. #115
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Potrošačko ćoše

    Poskupljenje nekih proizvoda mlekare “Megle” za dva do 10 odsto najnovije je u nizu povećanja cena raznih artikala u ovom mesecu, među kojima su i meso i mesne prerađevine, jestivo ulje, bezalkoholna pića i sokovi. Od ponedeljka će potrošače u trgovinama sačekati i nove cene bezalkoholnih pića više za dva do 12 odsto, a do kraja juna i nekih mesnih prerađevina i to od šest do devet procenata. Ovog meseca poskupelo je i jestivo ulje, od pet do devet odsto.

    Sokovi su poskupeli za četiri odsto. Ekspert Privredne komore Srbije Vojislav Stanković kazao je da je poskupljenje jestivog ulja pred žetvu suncokreta i soje postalo tradicija, iako za to nema osnova.

    - Prerađivači podignu cene svake godine - kazao je Stanković, koji je savetnik predsednika PKS za poljoprivredu. On je podsetio da je ove godine suncokretom i sojom zasejano po 160.000 hektara, istakavši da se očekuje prosečan prinos od 2,3 do 2,5 tona po hektaru.

    - To će obezbediti domaće potrebe koje iznose 11,3 litra po glavi stanovnika godišnje i značajne količine ulja za izvoz - naglasio je Stanković. Kako je ocenio, “ovo sve što se radi, radi se čisto da se trošak otkupa prebaci na teret potrošača”.

    Početkom juna smrznuta testa poskupela su tri odsto, mlečni namazi i prilozi za osam, a pivo pet procenata, dok su cene bezalkoholnih pića uvećane četiri odsto...

    izvor: www.blic.rs


    nemam pojma kako će ovo ovaj narod, koji već nema 'leba da jede, preživeti
    где си пошла с крмељиве очи

  16. #116
    Registrovani Član
    Asterix avatar
    Status : Asterix je odsutan
    Registrovan : Dec 2011
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 4,734

    Početno Re: Potrošačko ćoše

    a plata ista, a evro skace...

  17. #117
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Potrošačko ćoše

    Posle poskupljenja mleka i mlečenih proizvoda “Niške” i mlekare “Megle”, od sutra će na rafovima prodavnica osvanuti novi cenovnici i za neke osvežavajuće napitke i poslastice. Do kraja jula očekuju se više cene za najmanje dvadesetak proizvoda, među kojima su i kafa, uvozni slatkiši, dečja hrana i pelene pojedinih proizvođača.
    Pored poskupljenja pomenutih mlečnih proizvoda koje su u “Niškoj mlekari” opravdali rastom cena ambalaže, nove cene dobiće koliko od sutra “Nektarovi” sokovi, voćni napici i marmelade. “Milupa” dečja hrana poskupeće sedam, a sokovi “Verde” i “Dijamantovi” prelivi i sosovi devet odsto.

    - U petak, 22. juna, za dva odsto će biti korigovane i cene “Somboledovog” mleka, jogurta i namaznog sira, a do kraja meseca čeka nas i skok cena sredstava za ličnu higijenu i bebi kozmetike - kažu trgovci.



    I tu poskupljenjima nije kraj. Već prvog jula nove cene će dobiti maslinovo ulje, uvozni pirinač, testenine, sirće, mesne prerađevine kompanije “Agroživ” i vlažne maramice i sapuni “Dr Plant”.


    - U prvoj nedelji jula sledi rast cena uvoznih slatkiša, bebi pelena “evy”, vina, alkoholnih pića, instant kafe, konzervisane ribe, paštete, začina, i kozmetike. Nove cenovnike dobijamo svakodnevno, a proizvođači i uvoznici ih pravdaju kursom evra, cenama goriva, uvoznih sirovina i ambalaže - kažu trgovci.
    Goran Papović, predsednik Nacionalne organizacije potrošača Srbije, tvrdi da ova pokupljenja nemaju veze sa rastom kursa evra, jer proizvođači i uvoznici evro od početka godine računaju po 120 dinara.

    - Da imamo uređen sistem robnih rezervi ovakve stvari nam se ne bi dešavale. Proizvođači bi imali siguran plasman svoje robe, država mogućnost da trguje sa robnim viškovima, a potrošači zaštitu od monopolista koji uslovljavaju tržište. Ovako dozvoljavamo Evropi i drugim zemljama da se kod nas oslobađaju svojih robnih viškova - kaže Papović.


    Ekonomista Aleksandar Stevanović, međutim, razlog za poskupljenja vidi baš u depresijaciji dinara što, kako kaže, dovodi do povećanja opšteg nivoa cena, pogotovo ako se u proizvodnji koriste uvozne komponente.


    - Niko neće da se bavi biznisom i da bude humanitarna institucija jer proizvođači moraju da plate porez, zarade radnicima i ostale obaveze. Da li su najavljena poskupljenja opravdana, pokazaće tržište - tumači on.

    izvor: www.blic.rs

    где си пошла с крмељиве очи

  18. #118
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Potrošačko ćoše

    где си пошла с крмељиве очи

  19. #119
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Potrošačko ćoše

    Građanima Srbije bi do kraja septembra trebalo da bude omogućeno korišćenje struje po jeftinijoj tarifi i to dva sata tokom dana, a ne samo od ponoći do osam ujutro, najavila je jutros ministarka enegetike Zorana Mihajlović.

    http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/338997/Mihajlovic-Do-kraja-septembra-jeftinija-struja-i-danju


    nije to loše...doduše, nemam pojma koliko će mi to uštede uopšte doneti jer preko dana i nisam kod kuće ali verujem da ima onih kojima će i ovo da znači.
    где си пошла с крмељиве очи

  20. #120
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Potrošačko ćoše

    Trgovci za početak septembra najavljuju nove, više cene prehrambenih proizvoda i ostalih artikala, a iz Vlade Srbije poručuju da će se truditi da to poskupljenje bude što manje kako građani ne bi bili dodatno opterećeni.
    Mleko i mlečni proizvodi skoro svih domaćih proizvođača poskupeće za dva procenta, prerađeno voće i povrće u proseku 12 odsto, a sredstva za ličnu i kućnu higijenu od tri do osam procenata.
    Trgovci se ne upuštaju mnogo u objašnjavanje novih cenovnika, ističući da su ih dobili od dobavljača koji poskupljenja pravdaju skokom cena sirovina i nestabilnim kursom dinara.

    http://www.novosti.rs/vesti/naslovna...upljenje-hrane

    ******

    nemam pojma kako ljudi sastavljaju kraj sa krajem. imam sasvim pristojna primanja i zaista već osećam problem krize, ali se sve uzdam u to da su prihodi tu i da treba samo strpljivo izdržati sve ovo...ali, dokle
    где си пошла с крмељиве очи

Stranica 6 od 7 PrviPrvi ... 4567 ZadnjaZadnja

Slične teme

  1. automobil sa najmanjom potrošnjom
    Od ЖениМиСе u forumu Automobilizam
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 05-04-2012, 15:12
  2. Počeo Sajam potrošačke elektronike
    Od ribizla u forumu Surferski kutak
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 02-10-2011, 11:24

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •