Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 21 do 39 od 39

Tema: Sponzoruše

  1. #21
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Sponzoruše

    Citiraj Prvobitno napisano od marlon Vidi poruku
    pa nisu udate dok su sponzoruse ybt

    kad se udaju postaju cenjene dame u formi drustvenog dobra ..... eventualno nisu nimalo tuzne kad se udaju ...to tek sledi kasnije. a tuzne nisu one vec im je tuzna fizionomija. intimna tuga im se javi negde dosta kasnije, pre bi reko pogubljenost kad skontaju da pored sve love ne mogu i numeju da bud sretne kao neka zena koja se udala iz ljubavi... ma to vata inace svaku zenu koja nije iskrena prema sebi.... kad tad je rokne i onda je haos u dusi....
    e, u uvodnom postu to nisi baš jasno reko....bisa i ja se upljuvasmo da tumačimo brak iz računa.
    где си пошла с крмељиве очи

  2. #22
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: Sponzoruše

    Citiraj Prvobitno napisano od pričalica Vidi poruku
    e, u uvodnom postu to nisi baš jasno reko....bisa i ja se upljuvasmo da tumačimo brak iz računa.

    hahahaa... pa mnogo toga nisam rekao...imas i sponzoruse za noc dve ili tri a one se vis ne zovu vise qurwe ili qurwice jer su fino obucene i nisu ispod plavog mosta ili kod autoputa... ima dosta varijanta sponzorisanja, govorio sam o onome sto se nekad zvalo kolgerla a kod nas se odomacilo pezorativno kao qurwa iz haj sosajetija...ako kod nas tako drustvo uopste postoji posmatrajuci plavokrvne dinastije prostakolikih crta i istog takog vaspitanja i manira.

  3. #23
    Registrovani Član
    Raisa avatar
    Status : Raisa je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Lokacija : Jer noc je ceo moj svet i ovaj grad vec znam napamet
    Poruke : 1,036

    Početno Re: Sponzoruše

    To each their own.

    poshtujem ja i prostitutke,i striptizete,i go go igracice..to sto se neka vrti oko sipke ne znaci da je losha osoba..nek radi sta god zeli samo d ane zavisi od muskaraca..ima striptiyeta koje ,kad pogledas mislis '' o Boze teshke li k..ve '' a u stvari u torbici sa sobom nose pistolj pa ako ih taknes metak u celo...ne radi oan to for your entertainment,vec za prezivljavanje
    itd ali kod na su Srbiji,postoji,po meni barem

    a) sponzorusa iz lenjosti

    b) iz nuzde

    ovo drugo,iako mi je mrsko,donekle i razumem. Da nasha zemlja iole pruza neke mogucnosti i da nije sa brda gangsteraj zene bi jos i mogle nesto da urade a ovako..sta da radi,prosecna devojka,koja..nije nista posebno,ne ide joj faks ( ne mora da znaci da je glupa ) ,ima ionako losu situaciju kod kuce,kuci siromashni ,koja nije posebno snalazljiva da sad ima neke ideje za biznis itd..koji su njeni izbori? da smo u Americi pa jos da kazes d aiz nicega mozes biti nesto ali ovde je vise izvesno,ako si dosao iz nicega malo teze da ces biti..nesto.Naravno,postoje i one koje su previshe ponosne,i koje bi radije crkle nego nekom slabicu ( jer takvi mushki su slabici ) da rashire noge...
    ali cinjenica je,nazalost tu na Balkanu sva moc pripad vecinski slabicima ( msukarcima ),napravljen je taj mentalitet da ne mozes bez muskarca da uspes( pevaljke nashe itd ),da je on taj u separeu sa sto riba a ona celo veche igra za mrvicu njegove paznje iako ''hiljadu ljudi u njene grudi gleda '' jer on '' njen sadista ''
    ..ne vide da vrede vise od svoje lepote..treba skresati ''moc'' koju muski imaju ovd ekod na si dati je zenama,da se osete mocno,snazno,da nemaju potrebe da klece pred nekim .

    Its a Mans World..so you best become like a man if your interested in your own survival.

    e da..sponzoruse su jos dokaz koliko glupi muskarci mogu biti..ja stvarno..nikad to necu moci poshtovati,jer ne poshtujem ljude koji toliko izgube vlast i kontrolu nad sobom... Kako neki od vas mozete dopustiti sebi da toliko gubite glavu za necijim telom,da troshite svoje pare,dajete svoja kola,vile,milione da bi ta sponzorusha izgledala sto bolje..pa ja da sam musko,ja bih eventualno to sve radila dok ne dobijem ono sto hocu,i posle kraj...

    ne vidi se to samo po sponzorusama,nego eto,da se sad postavi slika neke brutalne ribe, ko mravi bi navalili '' juuuuu sta bih ti radio sve bih joj dao '' i tako po sto njih udri komentare,gubite previse lako glavu,ocu reci,ispadate budale. nemojte to sebi dozvoliti,pa cete videti broj skupih k..vi kako ce se makar malim delom smanjiti.

  4. #24
    Registrovani Član
    john preston avatar
    Status : john preston je odsutan
    Registrovan : Jul 2010
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 340

    Početno Re: Sponzoruše

    srecom nemam para i ne mogu da budem sponzor

  5. #25
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: Sponzoruše

    Citiraj Prvobitno napisano od Raisa Vidi poruku
    e da..sponzoruse su jos dokaz koliko glupi muskarci mogu biti..ja stvarno..nikad to necu moci poshtovati,jer ne poshtujem ljude koji toliko izgube vlast i kontrolu nad sobom... Kako neki od vas mozete dopustiti sebi da toliko gubite glavu za necijim telom,da troshite svoje pare,dajete svoja kola,vile,milione da bi ta sponzorusha izgledala sto bolje..pa ja da sam musko,ja bih eventualno to sve radila dok ne dobijem ono sto hocu,i posle kraj...
    moram te razocarati... muskarci su jako tupava stvorenja da bi se lozili na neko telo, znaci sise dupe i slicno... obicno se naloze na nacin kako im ta qurwica prefrigrano pridje i ponudi uvijeno ono sto oseti da mu treba tog trenutka...znaci one nisu samo fuqsice vec su fuksice sa kalkulataorom mesto mozga a obicno su sve indoktrinirane od majke da budu takve... znaci skolu su izucile od jako dobrih i zrelih ucitelja... govorim o profi sponzorusama o kojima citamo u zutoj stampi... one nit umeju da pevaju nit umeju da zavode nit umeju da glume jos manje su neke lepotice, gradjene nis posebno ali imaju kako rekoh onaj lukavi gen za prepoznavanje ugrozenog muskarca sa lovom prevashodno... takvom je svejedno dal 'ebe neku koja ima noge ko naomi kempbel il' dve leve njemu je bitno da mu je ona nametnula mantru da je on njoj jedini a ona je mlada a on krepak ko za sarkofag... njoj je bitno samo da nije rkljush da makar na nesto lici da moze da ga podnese u retkim trenucima intime a njemu da je ona skuckana i da moze da je seta ko mecku bozenu i pokazuje.... kad se skrase pocinje drugi deo plana a to je kidanje zivaca zrtvi da sto pre krepa il se razvede da bi qurwica imala apanazu do kraja svog jadnog zivota... majke su najkrivlje za takve devojke. jako mali broj njih je postao to iz ubedjenja ili mode...

  6. #26
    Registrovani Član
    mikili avatar
    Status : mikili je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Poruke : 2,848
    Tekstova u blogu : 7

    Početno Re: Sponzoruše

    ako su majke krive sto postoje takve zene,ko je kriv za postojanje takvih muskaraca?i samo nemoj da mi prodajes pricu da tzv.sponzoruse to uspevaju samo kod muskaraca u godinama.uspevaju one to kod muskaraca u bilo kom zivotnom dobu.poznajem neke koji imaju 28,29 ali smatraju da je devojka s kojom su za njih-klasa- ,da nikad ne bi drugacije mogli da budu s nekom tog izgleda i daju sve od sebe,pozjmljuju,zaduzuju se na raznim mestima kako bi ispunili razne hirove.

  7. #27
    Registrovani Član
    Raisa avatar
    Status : Raisa je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Lokacija : Jer noc je ceo moj svet i ovaj grad vec znam napamet
    Poruke : 1,036

    Početno Re: Sponzoruše

    Bas tako mikili...

    da ne pominjem da je za sve to kriva ova zemlja i hebeni Balkan gde je sve sranje

    zen a je osudjena na propast ako nije 10 puta uspesnija od muskarca,ako tuplo vise ne gura itd

    kad ostane bez icega ovde jedino moze preziveti kao k.urva i to je ono sto me boli jer zene vrede mnogo vise neko neki prolazni sidekick u vazem zivotu koji se moze baciti

    zato i kazem sve zene,a kojima nesto ne ide na Bakanu, bezite iz ove zemlje negde gde mozete svoju srecu stvarati iz nicega,tipa Amerika itd gde mozes,iako si prosjak da postanes sta god zelis ako imas talenta

    ovde ne mozes. i to muskarci onako, zaboravljaju,jer im odgovara

    nama je mnogo teze nego vama. ne osudjujem zene koje su postale sponzoruse jer im nije nista drugo preostalo vec naprotiv krivo mi je i samo sam besna na hebenu zemlju, sto velica hebenu kitu jer Boze moj samo onaj sa kitom moze postici nesto i mlatiti pare

    zato i volim Italijansku mafiju, tamo je zena vodja

    ovde na Balkanu nazalost vlada zakon muskarca

  8. #28
    Registrovani Član
    QueenOfClubs avatar
    Status : QueenOfClubs je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Pol:
    Lokacija : Београд
    Poruke : 6,436
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Sponzoruše

    Раиса, да ли ти заиста мислиш тако?
    Спонзоруше...
    То су девојке које су желеле лакши начин.
    Кад су схватиле да је тежи, углавном је било касно.
    Мислим да мајка не мора да има пресудну улогу у томе.
    Пре ће то бити ћерке разочараних и неуспешних жена.
    Мудрост се састоји у томе да се баци у море што мањи део товара да би брод пловио лако.

  9. #29
    Registrovani Član
    Zak avatar
    Status : Zak je odsutan
    Registrovan : Sep 2010
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 584

    Početno Re: Sponzoruše

    Ja koliko znam Don Korleone je bio musko.

  10. #30
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Sponzoruše

    Možda se samo tako češljao.
    Večnost je čista sadašnjost.

  11. #31
    Registrovani Član
    QueenOfClubs avatar
    Status : QueenOfClubs je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Pol:
    Lokacija : Београд
    Poruke : 6,436
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Sponzoruše

    Мени није уопште јасна та подела: мушкарци владају или жене владају.
    И сад је то као нека борба полова, шта?
    Или једни или други?
    Не разумем...
    Мудрост се састоји у томе да се баци у море што мањи део товара да би брод пловио лако.

  12. #32
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Sponzoruše

    Citiraj Prvobitno napisano od john preston Vidi poruku
    srecom nemam para i ne mogu da budem sponzor
    Al zato možeš spomzorku da nađeš.
    Večnost je čista sadašnjost.

  13. #33
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Sponzoruše

    Citiraj Prvobitno napisano od QueenOfClubs Vidi poruku
    Мени није уопште јасна та подела: мушкарци владају или жене владају.
    И сад је то као нека борба полова, шта?
    Или једни или други?
    Не разумем...
    Dok smo se mi svađali, deca su počela da vladaju.
    Večnost je čista sadašnjost.

  14. #34
    Registrovani Član
    QueenOfClubs avatar
    Status : QueenOfClubs je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Pol:
    Lokacija : Београд
    Poruke : 6,436
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Sponzoruše

    Citiraj Prvobitno napisano od kojica Vidi poruku
    Al zato možeš spomzorku da nađeš.
    Прича ми другарица како је неко вече била у локалу где су мушки спонзоруше.
    Мудрост се састоји у томе да се баци у море што мањи део товара да би брод пловио лако.

  15. #35
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Sponzoruše

    prostitutke, spomzoruše.. sve u žemskom rodu, a to su zapravo unikeks zanimanja...
    Večnost je čista sadašnjost.

  16. #36
    Banovina
    twm avatar
    Status : twm je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Poruke : 1,004

    Početno Re: Sponzoruše

    Citiraj Prvobitno napisano od kojica Vidi poruku
    prostitutke, spomzoruše.. sve u žemskom rodu, a to su zapravo unikeks zanimanja...
    plus su i ambivalentna

  17. #37
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: Sponzoruše

    Citiraj Prvobitno napisano od mikili Vidi poruku
    ako su majke krive sto postoje takve zene,ko je kriv za postojanje takvih muskaraca?i samo nemoj da mi prodajes pricu da tzv.sponzoruse to uspevaju samo kod muskaraca u godinama.uspevaju one to kod muskaraca u bilo kom zivotnom dobu.poznajem neke koji imaju 28,29 ali smatraju da je devojka s kojom su za njih-klasa- ,da nikad ne bi drugacije mogli da budu s nekom tog izgleda i daju sve od sebe,pozjmljuju,zaduzuju se na raznim mestima kako bi ispunili razne hirove.
    muskarci o kojima govoris su kolateralna steta ove planete...sigurno da uspevaju kod tih ko sto kazes muskaraca u "godinama" jer onaj ko ima 30 ne pada na to osim ako nije totalni debil a njih fala bogu ima relativno malo jer mu nije mozak skroz zakrecio... zene su po prirodi iskusnija ziva bica, lukavija ziva bica, namazanija ziva bica posto razmisljaju ipak malim delom mozga za razliku od muskaraca koji ne razmisljaju istim organoma u takim situacijama 'de su zavrbovani od iskusne sponzorke i tu godine nemaju neke vaznosti... njoj je uvek isto quraz... quraz...lova je ono sto je bitno kao i mentolizam vlasnika zlatne kartice.....da skratim jer ako krenem da pisem izazvacu pandemiju dama sa bacanjem ulozaka na mene ako se osvrnem na to da svaka zena ponekad u zivotu bude sponzorka makar u prenesenom smislu...

    sponzoruse nemaju blage veze samo sa balkanom i sl. primitivnim sredinama jer to izbija iz raisinog posta ko bubuljica pred mecu.... sponzorisanje postoji otkako je sveta i veka i ugradilo se najbolje u najlicemernijim drustvima a to je zapad i njegova tzv. kultura i maniri gde za razliku od nas to poprima malo sofisticiraniji oblik jer su njhove zene ruzne ko sami djavoli pa moraju svakodnevno i po vasceli dan da maskiraju nedostatke ne bi li u sitiaciji koju stvore ispale fatalne ribe ko ona nesretna pipa midlton o kojoj svi seru kako je "fatalna", zena sa trulim sisama i ravnim doopetom al' za impotentne u mozak britance ona je pojam lepotice i gde bi moje doope uzgred bilo lepse kad bi uso u ono 'aljinche od 10 soma funti ... jadnik koji bude moro da je qara morace da se stipa za sopstveno u nedostatku njenog da zna da je tu.... u sustini sve su one manje vise kurwe kao sto kaze raisa jer zena kad ciljno smuva nekog lika iskljucivo i primarno zbog materijalne koristi cak i da se posle smrc smrc zaljubi u doticnog opet ostaje drolja..... surovo jeste posto zene imaju vise duse i srca od svakog muskaraca zato sto su odredjene da nastavljaju ljudski rod pa makar bile i drolje, koje su inace jako zanimljive zene i svasta covek moze od njih da nauci o zivotu i psihologiji patnji osecanjima i o ljubavi koju jadnice zatomljavaju da ne bi mislile na nju pored bolesnih skotova sa kojma moraju da se svakodnevno tucaju .....

    razocaravate me inace... mnogi od vas pisete na temama po red dva samo da bi bilo vise postova i koristite tipicne forumske mantre... mozete vi to bolje siguran sam.... aj' vidimo se za mesec dana opet...pa pa

    p.s. nem da mislite da mi je pipa antipaticna simpaticno celjade izuzetno sopsobno i mudro ali od nje mediji i debili prave high class sponzorusu a ona polako pocinje da se uzivljava u tu ulogu....

  18. #38
    Registrovani Član
    mikili avatar
    Status : mikili je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Poruke : 2,848
    Tekstova u blogu : 7

    Početno Re: Sponzoruše

    posto pisem poruku odmah ispod tebe,mislim da nije potrebno da citiram ovo tvoje zbrda-zdola izlaganje,koje je ocigledno sastavljeno od misli koje su ti padale na pamet onako bez veze i nemaju zato neki poseban smisao koji treba demantovati.osim jedne recenice,budi siguran da je broj debila od 3o tak godina mnogo veci.pojam vezan za zenu sponzorusu po meni je i uspesan trgovac.ona je jednostavno iznela na trziste svoj izgled,telo ,usluge,drustvo i okacila cenu.onaj ko smatra da mu je upravo to neophodno -placa.onaj ko tako leci komplekse isto placa.i to je njegov izbor,bio svestan toga,a mnogi jesu ali ne mare,ili ne...tu pipu ne moram ni da primetim..stvar ukusa.pa pa i tebi..za mesec dana..

  19. #39
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Sponzoruše

    dragi marlone, ne mora svako da napiše 200 redova u jednom postu da bi izneo svoje mišljenje...i broj redova u postu opšte ništa ne znači, to bi bar trebalo da znaš sa tolikim forumaškim stažom.
    a što se tiče sponzoruša - ima ih dok god ima muškaraca kojima su takve žene potrebne....a kakvi su to muškarci, radije ne bih da kvarim ovaj petak po podne...i ovako je dovoljno glup.
    где си пошла с крмељиве очи

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Slične teme

  1. Nisam sponzoruša, majke mi!
    Od ribizla u forumu Ženski kutak
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 06-06-2011, 06:20
  2. Da li je štrumpfeta laka ženska/sponzoruša ?
    Od Пркос u forumu Filozofija
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 30-10-2010, 21:44
  3. Udruženje sponzoruša Srbije
    Od Man u forumu Ženski kutak
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 28-05-2010, 21:03

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •