Stranica 6 od 6 PrviPrvi ... 456
Pokazuje rezultate 101 do 112 od 112

Tema: Laksi nacin

  1. #101
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Laksi nacin



    e pa vidi, morala sam.. toliko se uplašijo da ću se ja zaljubiti i patiti,
    da sam morala da mu pokažem ko je njanjav..
    Večnost je čista sadašnjost.

  2. #102
    Registrovani Član
    Slowpoke Rodriguez avatar
    Status : Slowpoke Rodriguez je odsutan
    Registrovan : Sep 2009
    Pol:
    Lokacija : Pozarevac
    Poruke : 817

    Početno Re: Laksi nacin

    I dalje tvrdim da su svi ovi M/Z odnosi usko povezani sa promilima alkohola u krvi...

    Citiraj Prvobitno napisano od dr.kojica Vidi poruku
    Pa eto vidiš. Nekada se nađu ljudi jednakog senzibiliteta, pa im oboma odgovara
    da ne komplikuju previše, iz ko zna kakvih razloga. A ima i onih koji se svaki put
    ožene
    . :raz_095:
    Ima ih svakako... al to su oni nesrecnici sto kad se otrezne nedeljom jos im se i svidi... Eto ja se svaki vikend zenim i svake nedelje u rano popodne kad dodjem sebi na smrt se upudim i tako do sledeceg vikenda...

    Citiraj Prvobitno napisano od slonce Vidi poruku
    sto li ja slusham ove grandovce

    esi miraZdzika...traktor,junica,ektar zemlje...
    Sitan to miraz... nista bez kombajna (ostala masinerija se podrazumeva), stada ovaca 30+ komada, 20+ 'ektara i minumum mecka u garazi (i to se podrazumeva da ista sluzi samo za odlazak na vasar eventualno neku zavetinu i na familijarna slavlja), a za svaki dan makar 306 dva il tri komada cisto da se ne guramo...

  3. #103
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Laksi nacin

    Citiraj Prvobitno napisano od Say. Vidi poruku
    Posmatrajuci okolinu, ne bitno za godine, lakse je sa nekim ostvariti kres semu, biti ljubavnik/ljubavnica, nego biti u vezi. Glediste potice od stavke da su ljudi mahom razocarani svojim trenutnim stanjima,ranijim izborima, itd.
    E sad, obicno sa kim ce neko biti u kres varijanti se ne bira, da li je razveden jedan, oboje, slobodan, ima vec nekog, ili ih ima vise, dok se za ljubavnice/ke obicno biraju oni koji manje-vise odgovaraju i u nekim drugim segmentima, jer se tada ostvaruju i neki prijateljski odnosi, ne zasniva se sve na samom telesnom zadovoljstvu.
    Sa druge strane, vrlo je razocaravajuce da vecina tako funkcionise, i zadovoljna je takvim stanjima.
    Razlozi mogu da budu i ti sto je laksa prolaznost kod takvih zena/muskaraca, nema vezivanja, cak i kada jedna strana zatrazi vise, odnos se uglavnom prekida.
    Pa vas pitam, gde postavljate granicu i gde je zadovoljstvo u samom sexu ako je samo cisto telesno?
    I koje ljude i kakve birate za to?
    pa ja nemam takve varijante. ne biram nikoga sa strane.
    mislim da bi me veza sa strane uništila kao čoveka i komunistu...a kao ženu, da ne pričam.
    где си пошла с крмељиве очи

  4. #104
    Banovina
    BanovanKorisnik avatar
    Status : BanovanKorisnik je odsutan
    Registrovan : Nov 2010
    Pol:
    Lokacija : Novi Beograd
    Poruke : 58

    Početno Re: Laksi nacin

    Citiraj Prvobitno napisano od kojica Vidi poruku
    Pa ja sad ne znam što vičeš. Eto ja nikad nisam pristala na spontani seksualni
    odnos sa najboljim drugim.. pa ne vičem..
    ...a s' najboljim prvim?

  5. #105
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Laksi nacin

    Vidi stvarno sam to napisala...:raz_067:
    Večnost je čista sadašnjost.

  6. #106
    Registrovani Član
    Lunica avatar
    Status : Lunica je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Poruke : 16

    Početno Re: Laksi nacin

    Citiraj Prvobitno napisano od Say. Vidi poruku
    Posmatrajuci okolinu, ne bitno za godine, lakse je sa nekim ostvariti kres semu, biti ljubavnik/ljubavnica, nego biti u vezi. Glediste potice od stavke da su ljudi mahom razocarani svojim trenutnim stanjima,ranijim izborima, itd.
    E sad, obicno sa kim ce neko biti u kres varijanti se ne bira, da li je razveden jedan, oboje, slobodan, ima vec nekog, ili ih ima vise, dok se za ljubavnice/ke obicno biraju oni koji manje-vise odgovaraju i u nekim drugim segmentima, jer se tada ostvaruju i neki prijateljski odnosi, ne zasniva se sve na samom telesnom zadovoljstvu.
    Sa druge strane, vrlo je razocaravajuce da vecina tako funkcionise, i zadovoljna je takvim stanjima.
    Razlozi mogu da budu i ti sto je laksa prolaznost kod takvih zena/muskaraca, nema vezivanja, cak i kada jedna strana zatrazi vise, odnos se uglavnom prekida.
    Pa vas pitam, gde postavljate granicu i gde je zadovoljstvo u samom sexu ako je samo cisto telesno?
    I koje ljude i kakve birate za to?
    Ljudi su postali previse sebicni i usresredjeni samo i iskljucivo na svoje potrebe.Niko ne zeli da se odrekne svog konfora time sto ce trebati da zivi s nekim i da mu na neki nacin ustupi deo svog prostora.Postali smo previse samozivi i smatramo da je to normalno.
    Seks nikada nije samo telesno jer je pokretac za tako nesto strast koja je jaka emocija.
    Nisam nikada birala,jedostavno sam pustala da se desi...Ovo ili ono...

  7. #107
    Registrovani Član
    malavelika avatar
    Status : malavelika je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Poruke : 1,065
    Tekstova u blogu : 35

    Početno Re: Laksi nacin

    Citiraj Prvobitno napisano od Say. Vidi poruku
    Posmatrajuci okolinu, ne bitno za godine, lakse je sa nekim ostvariti kres semu, biti ljubavnik/ljubavnica, nego biti u vezi. Glediste potice od stavke da su ljudi mahom razocarani svojim trenutnim stanjima,ranijim izborima, itd.
    E sad, obicno sa kim ce neko biti u kres varijanti se ne bira, da li je razveden jedan, oboje, slobodan, ima vec nekog, ili ih ima vise, dok se za ljubavnice/ke obicno biraju oni koji manje-vise odgovaraju i u nekim drugim segmentima, jer se tada ostvaruju i neki prijateljski odnosi, ne zasniva se sve na samom telesnom zadovoljstvu.
    Sa druge strane, vrlo je razocaravajuce da vecina tako funkcionise, i zadovoljna je takvim stanjima.
    Razlozi mogu da budu i ti sto je laksa prolaznost kod takvih zena/muskaraca, nema vezivanja, cak i kada jedna strana zatrazi vise, odnos se uglavnom prekida.
    Pa vas pitam, gde postavljate granicu i gde je zadovoljstvo u samom sexu ako je samo cisto telesno?
    I koje ljude i kakve birate za to?
    pa, kres sema ne mora da donosi iskljucivo telesno zadovoljstvo
    zavisi kakva je
    meni je kres sema podrazumevala da ima obostranih osecanja, izlazaka, razgovora, fenomenalnog sexa, ali se nismo bili "obavezali" na vernost jedno drugome, sto klasicna veza nekako podrazumeva...hocu reci da sma uzivala na sve moguce nacine sa njim, ne samo telesno...meni nikada ne moze nesto da bude samo telesno, jer mi sve krece iz glave i srca, pa i zelja za kres semom..

  8. #108
    Registrovani Član
    mica avatar
    Status : mica je odsutan
    Registrovan : Nov 2009
    Pol:
    Poruke : 2,268
    Tekstova u blogu : 8

    Početno Re: Laksi nacin

    Citiraj Prvobitno napisano od Say. Vidi poruku
    Posmatrajuci okolinu, ne bitno za godine, lakse je sa nekim ostvariti kres semu, biti ljubavnik/ljubavnica, nego biti u vezi. Glediste potice od stavke da su ljudi mahom razocarani svojim trenutnim stanjima,ranijim izborima, itd.
    E sad, obicno sa kim ce neko biti u kres varijanti se ne bira, da li je razveden jedan, oboje, slobodan, ima vec nekog, ili ih ima vise, dok se za ljubavnice/ke obicno biraju oni koji manje-vise odgovaraju i u nekim drugim segmentima, jer se tada ostvaruju i neki prijateljski odnosi, ne zasniva se sve na samom telesnom zadovoljstvu.
    Sa druge strane, vrlo je razocaravajuce da vecina tako funkcionise, i zadovoljna je takvim stanjima.
    Razlozi mogu da budu i ti sto je laksa prolaznost kod takvih zena/muskaraca, nema vezivanja, cak i kada jedna strana zatrazi vise, odnos se uglavnom prekida.
    Pa vas pitam, gde postavljate granicu i gde je zadovoljstvo u samom sexu ako je samo cisto telesno?
    I koje ljude i kakve birate za to?

    pa ja nesto ne volim te varijante,al se nekako uvek nadjem u takvim,kres kombinacijama i sto je najgore,uvek se zaljubim i vezem za takve oseobe..ne biram ljude za to,prosto se desi onaj kvrc,hemija koju se i ne trudim da ignorisem..
    Ja sam samo tu, da vreme brze prolazi....

  9. #109
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Laksi nacin

    Citiraj Prvobitno napisano od mica Vidi poruku
    pa ja nesto ne volim te varijante,al se nekako uvek nadjem u takvim,kres kombinacijama i sto je najgore,uvek se zaljubim i vezem za takve oseobe..ne biram ljude za to,prosto se desi onaj kvrc,hemija koju se i ne trudim da ignorisem..
    a ja sam, mico, mislila da si ti jedna ozbiljna osoba....čuješ ''kres kombinacije''
    где си пошла с крмељиве очи

  10. #110
    Registrovani Član
    mica avatar
    Status : mica je odsutan
    Registrovan : Nov 2009
    Pol:
    Poruke : 2,268
    Tekstova u blogu : 8

    Početno Re: Laksi nacin

    Citiraj Prvobitno napisano od pričalica Vidi poruku
    a ja sam, mico, mislila da si ti jedna ozbiljna osoba....čuješ ''kres kombinacije''
    iju prico,sta ti bi da pomislis tako nesto???
    Ja sam samo tu, da vreme brze prolazi....

  11. #111
    Registrovani Član
    QueenOfClubs avatar
    Status : QueenOfClubs je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Pol:
    Lokacija : Београд
    Poruke : 6,436
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Laksi nacin

    Citiraj Prvobitno napisano od Lunica Vidi poruku
    Ljudi su postali previse sebicni i usresredjeni samo i iskljucivo na svoje potrebe.Niko ne zeli da se odrekne svog konfora time sto ce trebati da zivi s nekim i da mu na neki nacin ustupi deo svog prostora.Postali smo previse samozivi i smatramo da je to normalno.
    Сад сам се сетила како су људима усељавали странце у кућу јер су имали вишак стамбеног простора.

    Људи су у суштини исти. Имају исте жеље и потребе. Разлика је у томе што сад лакше могу да их остваре него пре двадесетак година.
    Друштвене норме су се промениле. Није нам то неки ванземаљац наметнуо, него опет људи, јер им тако одговара.
    Мудрост се састоји у томе да се баци у море што мањи део товара да би брод пловио лако.

  12. #112
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Laksi nacin

    Citiraj Prvobitno napisano od mica Vidi poruku
    iju prico,sta ti bi da pomislis tako nesto???
    pa eto...iz pp-ova
    где си пошла с крмељиве очи

Stranica 6 od 6 PrviPrvi ... 456

Slične teme

  1. Zenski horoskop na muski nacin....
    Od marlon u forumu Moderna astrologija
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 24-09-2012, 14:37

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •