Stranica 4 od 10 PrviPrvi ... 23456 ... ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 61 do 80 od 190

Tema: šminkanje

  1. #61
    Registrovani Član
    mona avatar
    Status : mona je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 1,626
    Tekstova u blogu : 7

    Početno Re: šminkanje

    Raisa napisi mi koju maskaru koristis treba mi takva

  2. #62
    Registrovani Član
    Raisa avatar
    Status : Raisa je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Lokacija : Jer noc je ceo moj svet i ovaj grad vec znam napamet
    Poruke : 1,036

    Početno Re: šminkanje

    Jao... Max Factor, 2000 Calorie Dramatic Look..mama mi je dala,a ona je zena sa ukusom prvo sam mislila da je cista reklama i da e biti tek nesto malo jace ali,stvarno,ko vestacke da imas

  3. #63
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: šminkanje

    Mačkaste oči za zavodljiv pogled: Savršena šminka u 5 poteza

    Sa šminkom koja akcenat stavlja na oči dobićete izgledaćete glamurozno na novogodišnjoj zabavi. Evo nekoliko osnovnih koraka u postizanju zavodljivog pogleda.

    1. Nanesite korektor na predeo ispod očiju.
    2. Izaberite odgovarajući ajlajner – ako ste početnik bolje je da koristite oštru olovku za oči, a ako ste malo veštiji onda se svakako odlučite za tečni ajlajner. Potrebno je da izvučete liniju duž gornjih trepavica i na kraju je lagano malo podignete na gore. Ako želite da postignete dramatičniji izgled, liniju malo podebljajte.
    3. Lako možete postići smokey mačkaste oči nanošenjem tamne senke na gornji kapak. Izmešajte senku i ajlajner da granica bude nevidljiva.
    4. Naglasite olovkom obrve kako bi istakli njihov prirodan izgled i pojačajte svoj fatalni mačkasti pogled.
    5. Na kraju nanesite maskaru za volumen, i na gornje i na donje trepavice, da bi vam pogled bio još izražajniji.


    где си пошла с крмељиве очи

  4. #64
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: šminkanje

    Neka se svi okreću za vama

    Određeni mejkap trikovi ostavljaju snažan utisak na muškarce. Otkrivamo vam koji su to, kakvi su im efekti i kako da ih primenite ...


    Svetlucavi kapci
    Sjajne i svetlucave senke biće ovoga leta sveprisutne. One koje odgovaraju svakom tenu i boji očiju u osnovi imaju kajsiju, bež ili braon-sivu pomešanu sa zlatnim ili srebrnim sjajem. Letnja šminka ne trpi preterivanja, pa je senku dovoljno naneti duž linije oka. Jedan sloj maskare biće dovoljan.
    Zašto je seksi: Oči koje sijaju odaju ništa manje „svetlucavu“ ličnost, smisao za humor, ali i „nemiran“ duh. Takođe, to je i skriven poziv da vas gledaju. Oči mogu mnogo toga da otkriju, od osećanja do misli, zato će svetlucava senka da skrene njegovu pažnju na oči, ali time i ukaže da imate nešto da mu poručite i da ste dovoljno samouvereni upuštajući se u igru.

    Obrazi u boji korala

    Crveno-narandžaste nijanse rumenila su totalni hit. Podjednako odgovara devojakama sa svetlim tenom, baš kao i onim sa malsinastim. Potražite ono rumenilo koje ima bronzani podton koji će se utopiti sa preplanulim tenom. Upotrebite veliku četku za rumenilo, a nanesite ga tako što ćete krenuti od centra obraza ka spoljnim uglovima.
    Zašto je seksi: Boja korala je vesela, „morska“ nijansa koja odiše srećom. Uz to, rumene obraze, glavnu asocijaciju na uskomešana osećanja, muškarci tumače kao „zeleno svetlo“. Crvenilo je rezultat hemijskih procesa u mozgu podstaknutih romantičnim osećanjima. To je znak da smo zainteresovani i uzbuđeni, što i te kako privlači muški pol.

    Blago preplanula koža

    Intenzivno preplanuli ten je potpuno bespotreban i nije naročito seksi. Ali zato blaga bronzana nijansa može da učini da izgledate fantastično. Poslepodnevno sunčanje uz zaštitni faktor će postići taman toliko potamnjivanje kože koje će vam dati zdrav i seksi izgled. Ovakav ten možete postići i uz pomoć sredstava za samotamnjenje koji u osnovi imaju bronzanu boju. Još ukoliko kožu budete namazali uljem sa sjajem, postići ćete pun pogodak.
    Zašto je seksi: Čak i blaga preplanula nijansa reći će mnogo u prilog vašem zdravlju. Time ćete uostalom prikriti sve napravilnosti na koži, eventulane fleke, depigmentaciju, crvenilo, ispucale kapilare - znake da je koža „obolela“. Psiholozi imaju još jedno tumačenje. Ljudi su bića koja vole boje. Zlatno insitnktivno povezujemo sa suncem, vatrom i toplinom, pa ih ona i hipnotički privlači.

    Izvor: cosmopolitan.rs
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  5. #65
    Registrovani Član
    Waterfall avatar
    Status : Waterfall je odsutan
    Registrovan : Oct 2010
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 361

    Početno Re: šminkanje

    Citiraj Prvobitno napisano od Raisa Vidi poruku
    Jao... Max Factor, 2000 Calorie Dramatic Look..mama mi je dala,a ona je zena sa ukusom prvo sam mislila da je cista reklama i da e biti tek nesto malo jace ali,stvarno,ko vestacke da imas
    Izasla je ovih dana, navodno pobosljana verzija 2 000 Cal., u malo izmenjenom pakovanju.

    Bas me zanima da li je ostala ista ili su pobosljanjem - pogorsali
    *Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, daj mi hrabrosti da promenim ono što mogu da promenim, a najviše mi daj pameti da razlikujem prvo od drugog.

  6. #66
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,312
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: šminkanje

    Citiraj Prvobitno napisano od Waterfall Vidi poruku
    Izasla je ovih dana, navodno pobosljana verzija 2 000 Cal., u malo izmenjenom pakovanju.

    Bas me zanima da li je ostala ista ili su pobosljanjem - pogorsali
    nije poboljšana svaki brand tako radi uvodeći nove linije,a uglavnom su iste,malo ambalažu promijene i naravno,marketing
    Stoga sam sama sebi poklonila za Novu jednu baš dobru maskaru..collistar infinito..skupa je,ali izuzetna

  7. #67
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Re: šminkanje

    ja koristim vec duze vreme covergirl lashblastfusion i lashblastvolume i ne planiram da menjam
    druge me ne zanimaju
    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

  8. #68
    Registrovani Član
    Waterfall avatar
    Status : Waterfall je odsutan
    Registrovan : Oct 2010
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 361

    Početno Re: šminkanje

    Citiraj Prvobitno napisano od DirkaSta Vidi poruku
    nije poboljšana svaki brand tako radi uvodeći nove linije,a uglavnom su iste,malo ambalažu promijene i naravno,marketing
    Stoga sam sama sebi poklonila za Novu jednu baš dobru maskaru..collistar infinito..skupa je,ali izuzetna
    I to je nesto Nekad tzv poboljsanjem upropaste proizvod.
    *Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, daj mi hrabrosti da promenim ono što mogu da promenim, a najviše mi daj pameti da razlikujem prvo od drugog.

  9. #69
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: šminkanje

    SVAKE sezone vizažisti osmisle nove trendove, koji se savršeno uklapaju sa aktuelnim kombinacijama na modnim pistama. Tako su ove sezone u mejkapu veoma popularni stilovi šminkanja u kojima se koriste bela senka i svetli ajlajneri. Oni osvežavaju izgled i čine ga prirodnijim i upečatljivijim.


    Svetli ajlajneri su trend sezone

    Kako naneti belu senku?
    Za početak obavezno nanesite podlogu na lice i olovkom ili gelom definišite obrve. Uz ivicu trepavica stavite belu svetlucavu olovku, na gornji kapak belu mat senku, a ispod donjeg belu sedefastu, pa blago osenčite prstima. Na kraju oči istaknite crnim ajlajnerom ili olovkom, i maskarom u dva sloja. Na jagodice stavite ružičasto rumenilo, a na usne ruž ili sjaj u svetlijoj ružičastoj nijansi ili u boji kajsije.

    Ajlajneri za upečatljiv look
    Svetli ajlajneri su trend sezone, a posebno se izdvajaju žuti, plavi, zeleni, ružičasti i ljubičasti.
    Ipak, ako želite da očima date "mačkasti" oblik pre svetlog, nanesite crni ajlajner. Prvo nanesite tečni puder i korektorom prikrijete podočnjake i umor na licu. Potom crnim ajlajnerom povucite liniju uz gornji kapak i na kraju je izvucite nagore. Posle nekoliko minuta uz liniju crnog ajlajner, stavite ajlaner u svetlijoj boji. Kako biste osvežili pogled na gornji i ispod donjeg kapka nanesite bež ili belu senku. Trepavice naglasite maskarom u više slojeva, a usne ružičastim karminom ili sjajem.

    http://www.novosti.rs/vesti/zivot_+.305.html:367708-Bela-senka-i-svetli-ajlajneri

    где си пошла с крмељиве очи

  10. #70
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: šminkanje

    KARMIN ulepšava svaku ženu, ali nijansu bi trebalo da prilagodite godinama starosti. Mladim devojkama najbolje stoje ruževi u jarkim bojama koji asociraju na njihovu svežinu i energiju. Da bi došli do punog izražaja, stilisti savetuju da se preko njih nanese tanak sloj providnog sjaja.
    Posle tridesete godine naziru se prve bore oko usana, a sofisticiran izgled postiže se uz pomoć sedefastih karmina, koji usne čine seksepilnijim. Najbolje je da se nanesu četkicom.


    Sofisticiran izgled postiže se uz pomoć sedefastih karmina

    Dame starije od 40 godina imaju izraženije bore oko očiju, zato bi trebalo da akcenat u šminkanju stave na usta. Naglasite ih olovkom, prvo nanesite podlogu, a potom i ruž u nekoj neobičnoj nijansi, kao što je bronzana.
    Posle pedesete stilisti savetuju ženama da zaborave na karmine jakih boja, već da koriste svetlije ruževe obogaćene aktivnim supstancama protiv bora.

    http://www.novosti.rs/vesti/zivot_+....du-sa-godinama

    где си пошла с крмељиве очи

  11. #71
    Registrovani Član
    vrludava avatar
    Status : vrludava je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : U oblacima.
    Poruke : 330

    Početno Re: šminkanje

    Citiraj Prvobitno napisano od pričalica Vidi poruku
    kad sam bila mlađa, volela sam jaču šminku....a sada je jednostavnija. kako se vi šminkate, žene?
    Tako da mi se vidi i da opipati koza, a oci istaknu.
    Jedna Ona......

  12. #72
    Registrovani Član
    Picola avatar
    Status : Picola je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 1,086

    Početno Re: šminkanje

    Nesto mi se ovo dopada u zadnje vreme....nenametljive "vodene senke" na ocima:


    Atačment 5337

  13. #73
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Re: šminkanje

    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

  14. #74
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Re: šminkanje

    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

  15. #75
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Re: šminkanje

    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

  16. #76
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Re: šminkanje

    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

  17. #77
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Re: šminkanje

    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

  18. #78
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Re: šminkanje

    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

  19. #79
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Re: šminkanje

    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

  20. #80
    nikad nema cigare !!!
    Ciciban avatar
    Status : Ciciban je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 6,206
    Tekstova u blogu : 19

    Početno Re: šminkanje

    Citiraj Prvobitno napisano od pričalica Vidi poruku
    SVAKE sezone vizažisti osmisle nove trendove, koji se savršeno uklapaju sa aktuelnim kombinacijama na modnim pistama. Tako su ove sezone u mejkapu veoma popularni stilovi šminkanja u kojima se koriste bela senka i svetli ajlajneri. Oni osvežavaju izgled i čine ga prirodnijim i upečatljivijim.


    Svetli ajlajneri su trend sezone

    Kako naneti belu senku?
    Za početak obavezno nanesite podlogu na lice i olovkom ili gelom definišite obrve. Uz ivicu trepavica stavite belu svetlucavu olovku, na gornji kapak belu mat senku, a ispod donjeg belu sedefastu, pa blago osenčite prstima. Na kraju oči istaknite crnim ajlajnerom ili olovkom, i maskarom u dva sloja. Na jagodice stavite ružičasto rumenilo, a na usne ruž ili sjaj u svetlijoj ružičastoj nijansi ili u boji kajsije.

    Ajlajneri za upečatljiv look
    Svetli ajlajneri su trend sezone, a posebno se izdvajaju žuti, plavi, zeleni, ružičasti i ljubičasti.
    Ipak, ako želite da očima date "mačkasti" oblik pre svetlog, nanesite crni ajlajner. Prvo nanesite tečni puder i korektorom prikrijete podočnjake i umor na licu. Potom crnim ajlajnerom povucite liniju uz gornji kapak i na kraju je izvucite nagore. Posle nekoliko minuta uz liniju crnog ajlajner, stavite ajlaner u svetlijoj boji. Kako biste osvežili pogled na gornji i ispod donjeg kapka nanesite bež ili belu senku. Trepavice naglasite maskarom u više slojeva, a usne ružičastim karminom ili sjajem.

    http://www.novosti.rs/vesti/zivot_+.305.html:367708-Bela-senka-i-svetli-ajlajneri

    Kako zuta senka divno stoji , imala sam artdeco limun zutu ne secam se broja i sad nigde nemogu da nadjem zutu senku , ako neko zna nek mi kaze firmu i broj
    Ciji potpis?

Stranica 4 od 10 PrviPrvi ... 23456 ... ZadnjaZadnja

Članovi koji su pročitali ovu temu: 1

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •