Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 21 do 22 od 22

Tema: '' I sta ces da uradis kad ti ne budem dala/dao tu poslednju sansu? ''

  1. #21
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: '' I sta ces da uradis kad ti ne budem dala/dao tu poslednju sansu? ''

    Citiraj Prvobitno napisano od Raisa Vidi poruku
    Jeste bili u situacijama kad je neko prevrshio svaku meru,kad vam je bilo nepopravljivo....dosta...pa se taj neko vratio i trazio tu poslednju sansu,a vi niste hteli da je date?kakve su bile....reakcije? sta nekog tera iznova i iznova da vas izmori,delima povredjuje a trazi za sebe pomilovanje?
    sta mislite uopste o davanju sansi,razlozima iza istih, sto iz ega jer ste sad sa nekim drugim pa je osetio konkurenciju itd.
    muski,izjasnite se i vi
    ne, obično sam ja ta koja vrši mere... nekad tražim šansu, nekad ne, i uvek kažem kako ću biti dobra, a oboje znamo da lažem... ja se trudim, ali je ponekad jače od mene.
    inače, postoje stvari koje ne bih oprostila, postoje neke preko kojih bih prešla, zavisno od te druge osobe, više nego od samog dela... kada se desi nešto, nebitno šta, velika je verovatnoća da će se ta šansa pretvoriti u jednu od karika... tako da po meni, nije konstruktivno dati je blanko, bez nekih anexa.
    i šta ako si sa nekim drugim? zna se kome se oprašta, kome ne, kome pripadaš, kome ne, koga bi varao, koga ne...
    razlozi su uvek sebične prirode, ne daje se drugom šansa, već sebi, prolongira se rastanak... tako nekako. osim kada je neko mazohista, jel...

  2. #22
    Registrovani Član
    QueenOfClubs avatar
    Status : QueenOfClubs je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Pol:
    Lokacija : Београд
    Poruke : 6,436
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: '' I sta ces da uradis kad ti ne budem dala/dao tu poslednju sansu? ''

    Citiraj Prvobitno napisano od Raisa Vidi poruku
    Jeste bili u situacijama kad je neko prevrshio svaku meru,kad vam je bilo nepopravljivo....dosta...pa se taj neko vratio i trazio tu poslednju sansu,a vi niste hteli da je date?kakve su bile....reakcije? sta nekog tera iznova i iznova da vas izmori,delima povredjuje a trazi za sebe pomilovanje?
    sta mislite uopste o davanju sansi,razlozima iza istih, sto iz ega jer ste sad sa nekim drugim pa je osetio konkurenciju itd.
    muski,izjasnite se i vi
    "Шансе" се дају током везе још.
    Шта може, шта не може, шта прија, шта не прија...
    И то у периоду упознавања и прилагођавања.
    Тако да, кад након извесног времена дође до тога да је неко као "превршио сваку меру" значи само једно: таква особа није за нас.
    Само је дошао тренутак да се то и каже...
    И не видим иједан разлог за фол "другу шансу", јер то никако није друга неко ко-зна-која по реду.
    Друга би била само званично.

    Десило ми се, наравно.
    Али је бесмислено.
    Тај неко је такав какав је.
    Чему би водила било каква привремена промена?
    Мудрост се састоји у томе да се баци у море што мањи део товара да би брод пловио лако.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Slične teme

  1. E sada hoću da budem sam/sama....
    Od kojica u forumu Ljubav & Seks
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 29-10-2011, 21:16

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •