Stranica 4 od 5 PrviPrvi ... 2345 ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 61 do 80 od 92

Tema: Veliki brat

  1. #61

    Početno Re: Veliki brat

    Pa gde su bili one gorile ispred vrata da ga spreče, tek tako neko provaljuje..

    http://www.opera-17.com/tv/2011/04/01/hit-foto-nemes-pokazao-muskost/

  2. #62
    незаборавни члан форума
    PRCKO avatar
    Status : PRCKO je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Mad Hatter's Tea Party
    Poruke : 2,566

    Početno Re: Veliki brat

    Ukućanka sa najvećim grudima u ovoj sezoni "Velikog brata" obradovala je sve muške gledaoce kada se jutros probudila. Soraja se protezala, a nije primetila da joj je jedna dojka pobegla iz majice. Ipak, na vreme se upristojila, tako da to nisu videli ostali takmičari, ali jesu zabeležile kamere!

  3. #63
    незаборавни члан форума
    PRCKO avatar
    Status : PRCKO je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Mad Hatter's Tea Party
    Poruke : 2,566

    Početno Re: Veliki brat

    Najstariji ukućanin Velikog brata, Duško, rasplakao se nakon što su ga učesnici ošišali na ćelavo.

    muhahahahahaaa

  4. #64
    Registrovani Član
    Waterfall avatar
    Status : Waterfall je odsutan
    Registrovan : Oct 2010
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 361

    Početno Re: Veliki brat

    Citiraj Prvobitno napisano od PRCKO Vidi poruku
    Ukućanka sa najvećim grudima u ovoj sezoni "Velikog brata" obradovala je sve muške gledaoce kada se jutros probudila. Soraja se protezala, a nije primetila da joj je jedna dojka pobegla iz majice. Ipak, na vreme se upristojila, tako da to nisu videli ostali takmičari, ali jesu zabeležile kamere!
    Dobra slika..
    *Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, daj mi hrabrosti da promenim ono što mogu da promenim, a najviše mi daj pameti da razlikujem prvo od drugog.

  5. #65
    незаборавни члан форума
    PRCKO avatar
    Status : PRCKO je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Mad Hatter's Tea Party
    Poruke : 2,566

    Početno Re: Veliki brat

    Citiraj Prvobitno napisano od Waterfall Vidi poruku
    Dobra slika..
    u medjuvremenu su je cenzurisali

  6. #66
    незаборавни члан форума
    PRCKO avatar
    Status : PRCKO je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Mad Hatter's Tea Party
    Poruke : 2,566

    Početno Re: Veliki brat

    evo,necenzurisano
     

  7. #67

    Početno Re: Veliki brat

    Baš sam sinoć hteo da objavim necenzurisano, ali reko' nema šta da se vidi toliko..

  8. #68
    незаборавни члан форума
    PRCKO avatar
    Status : PRCKO je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Mad Hatter's Tea Party
    Poruke : 2,566

    Početno Re: Veliki brat


  9. #69

    Početno Re: Veliki brat

    neverovatno, ova pesma je do pre nedelju dve ima 2-3k viewsa.. : )


  10. #70
    незаборавни члан форума
    PRCKO avatar
    Status : PRCKO je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Mad Hatter's Tea Party
    Poruke : 2,566

    Početno Re: Veliki brat

    Veliki brat je Nikolu nagradio romantičnom večerom na koju je on odlučio da pozove ni manje ni više već Tamaru. Uz finu hranu i nekoliko čašica crnog vina oboje su se opustili. Nikola i Tamara razmenjivali su poljupce tokom romantične večere

    Tamarin dečko Slaven u emisiji "Veliki brat" koja ide uživo, nedeljom uveče, rekao je kako se na zid kuće popeo jer je poverenje, koje je imao u devojku kada je otišla u kuću, posle flerta sa Nikolom, poljuljano.

  11. #71

    Početno Re: Veliki brat

    Soraja bez šminke




  12. #72
    незаборавни члан форума
    PRCKO avatar
    Status : PRCKO je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Mad Hatter's Tea Party
    Poruke : 2,566

    Početno Re: Veliki brat

    meni je odvratna i sa sminkom

  13. #73
    незаборавни члан форума
    PRCKO avatar
    Status : PRCKO je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Mad Hatter's Tea Party
    Poruke : 2,566

    Početno Re: Veliki brat

    BEOGRAD - Marijana Čvrljak koja u kući “Velikog brata“ od početka ima redovne seksualne odnose sa Nemešom, pre nekoliko dana je šokirala ukućane kada je izjavila da sumnja da je u drugom stanju.
    - Možda sam trudna - zabrinula se Marijana u prisustvu svog ljubavnika Nemeša, i Eme koja se, s obzirom da je vezana za Nemeša, ne odvaja od njih. Nemeš se u trenutku samo sledio od šoka, a Ema je raskolačila očima u neverici. Marijana je, pak, bila nasmejana i ovu informaciju je podelila kao da je rekla “dobar dan“. Ipak, razgovor se tu prekinuo zato što im se pridružila Bojana, te su skrenuli temu.



    Ova objava, ipak, nije sprečila Nemeša i Marijanu da nekoliko sati nakon toga ponovo imaju seks. Iako vezani za druge ukućane (Nemeš za Emu, a Marijana za Lestera i Bojanu), njih dvoje su se prepustili ljubavnim strastima. Sačekali su da svi zaspu i krenuli su u akciju. Seks je ovoga puta trajao malo duže, a jedino ih je primetila Ema koja je okrenula glavu i nastavila da spava. Njih dvoje se ponovo nisu zašititli iako je kuća “Velikog brata“ opremljena kondomima.


    Razvoj situacije između ljubavnika itekako ima posledice u spoljnom svetu, pa tako hrvatski mediji prenose da je Marijanin zakonitit suprug Ivan Čvrljak, pod uticajem novih dešavanja, u ponedeljak ujutru podneo papire za razvod braka. Njemu je, kako tvrde upućeni, dosta da gleda nevernu surpugu.
    http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/2490...-Velikom-bratu

  14. #74
    незаборавни члан форума
    PRCKO avatar
    Status : PRCKO je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Mad Hatter's Tea Party
    Poruke : 2,566

    Početno Re: Veliki brat

    Posle strasti, kao da stvari idu dalje: Nemeš zaprosio udatu Marijanu

    BEOGRAD -Nakon što su imali seks, te Marijana izrazila sumnju da je u drugom stanju, Nemeš i Šibečanka koja u spoljnom svetu ima supruga i ćerkicu, odlučili su da se venčaju. Tako je bar izgledalo poslednje žurke u dvorištu „Velikog brata“, kada je Nemeš kleknuo... a sve ostalo je istorija.

    Nemeš se spustio na kolena ispred Marijane, dok je ona čekala red za pušionicu. Iako se činilo da je samo želeo da je poljubi, Marijana ga je značajno pogledala i uzviknula: „Da, želim!“ i pre nego što ju je zaprosio. Nemeš se pomalo zbunio, dok se Marijana pravila da briše suze radosnice s lica. Posle nekoliko trenutaka Nemeš je objasnio.


    - Prvo bi trebalo da rešiš jedan specifičan odnos - objasnio je aludirajući na Marijanin brak i razvod koji je čeka. Ona je samo pogledala u stranu i nezainteresovano potvrdila.




    O prosidbi nakon toga više nije bilo ni reči, a Marijana ga je samo prekorila da smatra da je on sebična osoba, dok je Nemeš priznao da je siguran u njihovu vezu jer je mnogo voli.


    Nakon ovog čina Nemeš je u razgovoru s Bojanom objasnio da je u spoljnom svetu veliki mačo muškarac, ali da ga je Marijana opčinila.

    - Pre ulaska u kuću imao sam mnogo žena. Ma, sedam sam ih ostavio pre nego što sam ušao ovde. Nekima sam rekao da idem i u zatvor. Sigurno im je pao kamen sa srca kada su me videle na TV-u. Ni sa jednom ženom već dugo nisam imao odnos kao s Marijanom. Bio sam prazan, šljakao sam i živeo po svom. Ovo je nešto posebno - objasnio je Nemeš.




    Bojana je pokušala da dočara Nemešu da on možda nije svestan situacije.
    - Znaš li koliku će ona žrtvu morati da podnese kada izađe? Šta će se dogoditi ako ne bude u tvojim planovima nakon „Velikog brata“ - pitala se Bojana.


    Veza između Marijane i Nemeša počela je izuzetno burno kada su, oboje pod uticajem alkohola, upražnjavali „akcije ispod jorgana“. Marijana se u početku brinula kako će sve to izgledati, ali se čini da je prelomila kada joj je Tamarin dečko preko ograde rekao da je se ceo Šibenik stidi. Tada je Marijana shvatila da nema nazad i potpuno se prepustila strastima. Svemu je doprinela i razdvojenost između mladih golupčića, te Nemešove neutešne suze. Marijana je pre nekoliko dana čak izjavila: „Možda sam trudna“, nakon čega je njen muž podneo papire za razvod.
    http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/2496...udatu-Marijanu

  15. #75

    Početno Re: Veliki brat

    Nebitan si faktor, smaraš




  16. #76
    Registrovani Član
    Raisa avatar
    Status : Raisa je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Lokacija : Jer noc je ceo moj svet i ovaj grad vec znam napamet
    Poruke : 1,036

    Početno Re: Veliki brat

    '' rekao sam im da idem u zatvor ''

    ahahhaa

    inace,ona soraja,koje je to odvratno bice

    nasla sam na netu neki klip kako ''spusta '' brendona

    '' ti si pacov, zao mi je sto nsii iz beograda, nisi iz centra razumes, nemas sigurno ni TV jel plunjesh sebe svako jutro zbog toga''

    i to mu kaze neka riba iz sirotista koja ni sama nije imala gde da padne mrtva,koja je pritom celog svog zivota isto to siroce,samo joj se negovatelji smenjuju

  17. #77
    Registrovani Član
    Raisa avatar
    Status : Raisa je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Lokacija : Jer noc je ceo moj svet i ovaj grad vec znam napamet
    Poruke : 1,036

    Početno Re: Veliki brat

    evo ga


  18. #78
    Registrovani Član
    Raisa avatar
    Status : Raisa je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Lokacija : Jer noc je ceo moj svet i ovaj grad vec znam napamet
    Poruke : 1,036

    Početno Re: Veliki brat

    Dakle,namesteno

    cudno je jer da ona nije pobedila bila bi rapetena na Krst a ovako je u sustini spasena,ovo je bilo zapravo jedini nacin da se ona spasi.

    ne gledam inace velikog brata,niti sma posebno pratila ovaj ali, ovakav Veliki Brat malo i podseca na svetske velike bratove,jos da je bilo malo vise skandala bilo bi i bolje. Ocu reci,sa te tacke,dobro su pogodili ljude koji bi napravili show. Za Maijanu sam idniferentna, to sto se kresala udata manje vise svejedno vec i kad se to oduzme ostaje jedna ljustura od osobe, melanholicna,dosadna, toj zeni se uopste ne menja tonalitet dok govori,bilo o svom detetu, Nemesu,necem trecem... totalno ravnodusna osoba.

    al da je neocekivano,jeste

    a bice sad zanimljivo gledati ko i kako ce se brzo promeniti jer jel,ona nije vise ''kurva iz Sibenika''vec je pobednik,pa me bas zanima svi ti koji su je pljuvali, njen muz i ostali koji su je napustili,da li ce biti verni svojoj reci,ili ce biti licemerni i ''oprostiti joj''.

    Jedina osoba koja je na mene ostavila utisak je Soraja,bilo na dobro ili lose,iako nikad nisma htela da glasam za nju iz principa.

  19. #79
    Registrovani Član
    mica avatar
    Status : mica je odsutan
    Registrovan : Nov 2009
    Pol:
    Poruke : 2,268
    Tekstova u blogu : 8

    Početno Re: Veliki brat

    Da budem iskrena,jesam pratila VB-a,moja majka je stalno gledala pa sam i ja pratila pored nje. Nisam imala favorita,generalno ne pratim takve stvari pa mi nije bilo ni bitno,no,ono sto sam videla,smatram da je ako vec Horvat nije pobedio,Marijana je zasluzno pobedila..jedina je bila iskrena i otvorena,ogolila se do koske,bez laznog morala. Ne vrednujem coveka po tome sa kim se i koliko puta kresnuo,vec kakva je kao osoba. Nije licemer,nije ogovaraca,radila je sve onako,kako oseeca u datom trenutku. Sve je stavila na kocku zbog emocija i ona je najvise mogla da izgubi. I ja sam roditelj,ne kazem da bih se tako ponasala,ali ljudi zaboravljaju jednu veliku stvar,ne treba OSUDJIVATI nikog..lepo kaze biblija,pre nego sto vidis trn u oku brata svog,pogledaj panj u oku svom..namerno ne citiram od reci do reci,vec samo prenosim znacenje.
    Ja sam samo tu, da vreme brze prolazi....

  20. #80
    Banovina
    Sandokan avatar
    Status : Sandokan je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Poruke : 3,687
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Veliki brat

    Da budem iskren nisam pratio VB (i neću ) onoliko koliko sam bombardovanjem sa svih strana potkačio, potkačio sam, jer čovek bi morao totalno da se isključi iz svega, da ga baš nigde i ništa od toga ne zakači. Naravno ne osuđujem one koji vole da gledaju, ali ja eto ne volim (da ne iskoristim neku težu reč), a još manje osuđujem one koji su pred kamerama uradili ovo ili ono .... veća je hipokrizija gledati nešto, pa onda pljuvati to što gledaš (i nastaviti sa gledanjem) nego to što neko radi to što radi ....
    Mslm da se pred producente ovog vida zabave sada postavlja jedno užasno teško pitanje, šta je potrebno da sledeći ukućani urade, pa da gledanost bude bar na ovom nivou

Stranica 4 od 5 PrviPrvi ... 2345 ZadnjaZadnja

Slične teme

  1. Veliki mislioci Razbibrige
    Od kojica u forumu Humor
    Odgovora: 177
    Poslednja poruka: 20-04-2017, 13:29
  2. Veliki odmor
    Od DaDole u forumu Kutak za studente i školarce
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19-10-2011, 07:35
  3. veliki prasak
    Od причалица u forumu Astronomija
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 24-06-2011, 22:07
  4. Aleksandar Veliki
    Od Пркос u forumu Istorija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 23-02-2011, 13:56
  5. Veliki englesko-srpski recnik
    Od sani u forumu Humor
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 12-11-2009, 09:39

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •