Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345
Pokazuje rezultate 81 do 92 od 92

Tema: Veliki brat

  1. #81
    Registrovani Član
    Raisa avatar
    Status : Raisa je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Lokacija : Jer noc je ceo moj svet i ovaj grad vec znam napamet
    Poruke : 1,036

    Početno Re: Veliki brat

    Citiraj Prvobitno napisano od zivana Vidi poruku
    Da budem iskrena,jesam pratila VB-a,moja majka je stalno gledala pa sam i ja pratila pored nje. Nisam imala favorita,generalno ne pratim takve stvari pa mi nije bilo ni bitno,no,ono sto sam videla,smatram da je ako vec Horvat nije pobedio,Marijana je zasluzno pobedila..jedina je bila iskrena i otvorena,ogolila se do koske,bez laznog morala. Ne vrednujem coveka po tome sa kim se i koliko puta kresnuo,vec kakva je kao osoba. Nije licemer,nije ogovaraca,radila je sve onako,kako oseeca u datom trenutku. Sve je stavila na kocku zbog emocija i ona je najvise mogla da izgubi. I ja sam roditelj,ne kazem da bih se tako ponasala,ali ljudi zaboravljaju jednu veliku stvar,ne treba OSUDJIVATI nikog..lepo kaze biblija,pre nego sto vidis trn u oku brata svog,pogledaj panj u oku svom..namerno ne citiram od reci do reci,vec samo prenosim znacenje.
    Bas ovako.


    mada meni smeta sto je ona pobedila iz drugih razloga, ne na njenu aferu sa Nemesom,generalno mislim da zena nije zanimljiva uopste kao licnost,bar meni.

  2. #82
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je prisutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,383
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Veliki brat

    Ne gledam i neću nikad gledati.Nemam ništa protiv što tu vrstu programske šeme,mnogi gledaju.Svako je gazda svog daljinskog
    Ali,nije mi jasno zašto kad već gledaju,"pljuju" po tome..naime ako neko već gleda,zašto gleda ako ga to nervira,ako ne uživa u tome.Toliko

  3. #83
    Registrovani Član
    mica avatar
    Status : mica je odsutan
    Registrovan : Nov 2009
    Pol:
    Poruke : 2,268
    Tekstova u blogu : 8

    Početno Re: Veliki brat

    Citiraj Prvobitno napisano od Vestica koja ne gori Vidi poruku
    Bas ovako.


    mada meni smeta sto je ona pobedila iz drugih razloga, ne na njenu aferu sa Nemesom,generalno mislim da zena nije zanimljiva uopste kao licnost,bar meni.
    naravno,sve je stvar ukusa iskreno,meni niko nije zanimljiv posebno ni bio tamo..a istina tuzna je da,kad pogledas sve takve reality-je je da uglavnom pobedi onaj koji pravi najvise afera i sra*a...
    Ja sam samo tu, da vreme brze prolazi....

  4. #84
    Banovina
    Sandokan avatar
    Status : Sandokan je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Poruke : 3,687
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Veliki brat

    Citiraj Prvobitno napisano od DirkaSta Vidi poruku
    Ne gledam i neću nikad gledati.Nemam ništa protiv što tu vrstu programske šeme,mnogi gledaju.Svako je gazda svog daljinskog
    Ali,nije mi jasno zašto kad već gledaju,"pljuju" po tome..naime ako neko već gleda,zašto gleda ako ga to nervira,ako ne uživa u tome.Toliko
    Tužiću te učiteljici što prepisuješ od mene

  5. #85
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je prisutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,383
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Veliki brat

    Citiraj Prvobitno napisano od Sandokan Vidi poruku
    Tužiću te učiteljici što prepisuješ od mene
    Plaziš se na mene ima da pustim svoje ćukOve na tebe

  6. #86
    Registrovani Član
    Klu avatar
    Status : Klu je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Poruke : 292

    Početno Re: Veliki brat

    baš mi krivo što nije pobjedio Brendon, al nema veze...lepo što je Marijana pobjedila...a o Nemešu sve najgore...ispo pichka...pizdica...mamin sin...za dupe će se sad ujede od muku...
    ...koji krelac...mogo je da ima ženu koju voli i još 100000 evra...al je poslušo mamu i tatu...

    ...eto...tolko od mene...

  7. #87
    Registrovani Član
    Raisa avatar
    Status : Raisa je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Lokacija : Jer noc je ceo moj svet i ovaj grad vec znam napamet
    Poruke : 1,036

    Početno Re: Veliki brat

    Citiraj Prvobitno napisano od zivana Vidi poruku
    naravno,sve je stvar ukusa iskreno,meni niko nije zanimljiv posebno ni bio tamo..a istina tuzna je da,kad pogledas sve takve reality-je je da uglavnom pobedi onaj koji pravi najvise afera i sra*a...
    pa jeste,ali to je takav show... Veliki Brat jeste namenjen za skandale. da vidite madjarskog Velikog Brata, tamo kick boxer mlati svoju devojku,drugi se seksaju bez cebeta na kanapeu

    smao mislim da nasha zemlja mozda nije za Velikog Brata,da su ipak malo vis ekonzervativni, a u tom svetu ''sto vise afera i skandala-to bolje'' tako da,u om smislu,Marijana i Nemes,iako blazeno nesvesni, su odradili odlican ''posao''. Mislim da je to generalno problem sa nasim VB. ljudi udju,i onda govore stvari tipa '' ne smem to da radim,gledaju me roditelji,milioni'' . Koji si moj onda usao? tamo treba neko ko nema inhibicija,koga zabole sta ko prica,i takvi prave shou,a shou povecava rejting.


    Ruku na srce,takodje mi niko nije bio uocljiv,opet, sem Soraje,jer bilo dobra ili losa ( a izvesno je po stvarima koje sam cula o njoj i koje pricaju ) da je mnogo vise losha nego dobra, nekako odudarala...

    kazu da je Nemes kad je izasao davao neki gadan psiholoski profil Marijane, cu da izguglam pa da postavim. a vidis kako pokazuje svoju pravu prirodu,tj pocinje, osatvice je na cedilu. zapravo,ne znam d ali hoce,da ona nije pobednik verovatno bi je ostavio kao ( nadam se da necu nikog uvrediti ) tipicno mlado musko ali ovako...

  8. #88
    Registrovani Član
    Klu avatar
    Status : Klu je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Poruke : 292

    Početno Re: Veliki brat

    i da...mora napomenem da niko ne gleda VB osim mene...svima su to gluposti...:/

  9. #89
    Registrovani Član
    mica avatar
    Status : mica je odsutan
    Registrovan : Nov 2009
    Pol:
    Poruke : 2,268
    Tekstova u blogu : 8

    Početno Re: Veliki brat

    Citiraj Prvobitno napisano od Vestica koja ne gori Vidi poruku
    pa jeste,ali to je takav show... Veliki Brat jeste namenjen za skandale. da vidite madjarskog Velikog Brata, tamo kick boxer mlati svoju devojku,drugi se seksaju bez cebeta na kanapeu

    smao mislim da nasha zemlja mozda nije za Velikog Brata,da su ipak malo vis ekonzervativni, a u tom svetu ''sto vise afera i skandala-to bolje'' tako da,u om smislu,Marijana i Nemes,iako blazeno nesvesni, su odradili odlican ''posao''. Mislim da je to generalno problem sa nasim VB. ljudi udju,i onda govore stvari tipa '' ne smem to da radim,gledaju me roditelji,milioni'' . Koji si moj onda usao? tamo treba neko ko nema inhibicija,koga zabole sta ko prica,i takvi prave shou,a shou povecava rejting.


    Ruku na srce,takodje mi niko nije bio uocljiv,opet, sem Soraje,jer bilo dobra ili losa ( a izvesno je po stvarima koje sam cula o njoj i koje pricaju ) da je mnogo vise losha nego dobra, nekako odudarala...

    kazu da je Nemes kad je izasao davao neki gadan psiholoski profil Marijane, cu da izguglam pa da postavim. a vidis kako pokazuje svoju pravu prirodu,tj pocinje, osatvice je na cedilu. zapravo,ne znam d ali hoce,da ona nije pobednik verovatno bi je ostavio kao ( nadam se da necu nikog uvrediti ) tipicno mlado musko ali ovako...
    Nemes je jedan nadobudni klinac bez svog stava. Da,izjavio je da je Marijana glumica i da je kao on prosvetljen od strane svojih prijatelja,blabla..verovatno su mu roditelji zapretili i rekli da nece tu vezu podrzasti a on je bez roditeljske podrske niko i nista..da je zabio noz u ledja,jeste,zabio je..i da ko gubi,ima pravo da se ljuti i to je istina. No,pokazao je koliko nije musko i koliko je mali...
    Ja sam samo tu, da vreme brze prolazi....

  10. #90
    Registrovani Član
    Raisa avatar
    Status : Raisa je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Lokacija : Jer noc je ceo moj svet i ovaj grad vec znam napamet
    Poruke : 1,036

    Početno Re: Veliki brat

    Citiraj Prvobitno napisano od zivana Vidi poruku
    Nemes je jedan nadobudni klinac bez svog stava. Da,izjavio je da je Marijana glumica i da je kao on prosvetljen od strane svojih prijatelja,blabla..verovatno su mu roditelji zapretili i rekli da nece tu vezu podrzasti a on je bez roditeljske podrske niko i nista..da je zabio noz u ledja,jeste,zabio je..i da ko gubi,ima pravo da se ljuti i to je istina. No,pokazao je koliko nije musko i koliko je mali...
    slazem se,i krivo mi je kako to ranije nisam primetila. A,znaci to je rekao...eto,prevrtljivo dete. ''prosvetljen od strane svojih prijatelja'' a secas se verovatno dok je bio u kuci kako joj se kleo na ljubav,gledao je kao malo tele, pa pricao '' kad mi izadjemo,ja se borim za svoje'' ..a hebes ljubav u kojoj te ''prijatelji'' okrenu protiv zene koju navodno ''svim srcem '' volis..sad se osecam i ja malo izvarano, kako nisam prepoznala da ce to biti na kraju, vecina ljudi su mislis da su njegove izjave iskrene bile,i gestovi, mali broj je zapravo govorio da je on klinac koji ce se odljubiti kao sto se i zaljubio i da je prevrtljiv,kao i kad se neko previse kune u ljubav da odmah tu nesto ne valja jer od preuvelicavanja nema niceg dobrog sem onog detinjastog ali... eto,prevario me
    al dobro,rekla sam ja,prevrtljivo musko ( da se niko ne uvredi ) kule i gradove pa onda...cvrc

  11. #91
    Registrovani Član
    Raisa avatar
    Status : Raisa je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Lokacija : Jer noc je ceo moj svet i ovaj grad vec znam napamet
    Poruke : 1,036

    Početno Re: Veliki brat

    Mada,moguce da je tacno ono sto kazu,da je hteo da dokaze sad da je ''frajer'' ( to odmah mirise na komplekse i na nekog ko nije muskarac ) a u nastojanju da ispadne sam sebi faca,postigao je...suprotan efekat.

  12. #92
    Registrovani Član
    Raisa avatar
    Status : Raisa je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Lokacija : Jer noc je ceo moj svet i ovaj grad vec znam napamet
    Poruke : 1,036

    Početno Re: Veliki brat

    E da,moguc je i treci scenario... ja sam bila medju onima koji su govorili da ona njega jadnog voza kao vola u toj kuci,i ima puno stvari koje ne postujuem kod nje,moguce je samo da je coveku dopizdilo kad je izasao,gledao snimke,video kakva je budala ispadao i hteo da joj vrati,a de ces bolju osvetu nego da ona cuje i pred velikim auditorijumom...samo mi onda zao jer se sve to uperilo protiv njega.

Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345

Slične teme

  1. Veliki mislioci Razbibrige
    Od kojica u forumu Humor
    Odgovora: 177
    Poslednja poruka: 20-04-2017, 13:29
  2. Veliki odmor
    Od DaDole u forumu Kutak za studente i školarce
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19-10-2011, 07:35
  3. veliki prasak
    Od причалица u forumu Astronomija
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 24-06-2011, 22:07
  4. Aleksandar Veliki
    Od Пркос u forumu Istorija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 23-02-2011, 13:56
  5. Veliki englesko-srpski recnik
    Od sani u forumu Humor
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 12-11-2009, 09:39

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •