Stranica 2 od 7 PrviPrvi 1234 ... ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 21 do 40 od 133

Tema: Umrla sam...

  1. #21
    panta rhei
    Adio avatar
    Status : Adio je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Poruke : 970
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Umrla sam...

     
    Citiraj Prvobitno napisano od Vragolanka Vidi poruku
    radiš, po automatizmu... sama si rekla da se vrtiš u krug, vraćaš se, premotavaš film... zarad radi čega? žališ, kaješ se, ili ti je teško. i bez čega ti je teško? možda je ovo najbitnije od svega... da li uopšte imaš za čim da žališ? ali bez patetike, kada budeš motala ova pitanja po glavici...
    ne mogu, preteško je... aman, kada tako postaviš stvari, jeste. imam i ja ovakve trenutke, samu sebe unazadim. i syebem sav dotadašnji trud. sve do reza u glavi. bez svakoga se može. a kako? u početku ebeno teško, ali vremenom mora da bude lakše, ma koliko ti nastojala da održiš neku vezu, da li stvarnu, ili u glavi, vreme čini svoje, novi ljudi i ostalo, da ne tupim...
    inače, koliko je vremena prošlo?

    e, pa vidiš, sex bez obaveze je možda neprikladan savet u ovom trenutku, ali možda upravo ono što ti treba. i neće te izlečiti, ali može da pomogne, naravno opet ne sa bilo kim, mora da postoji neka oprobana varijanta, te stare šeme su nekako najsigurnije kasnije, nema bojazni da ćeš se zaljubiti... iako sam ja uvek za novo, nismo svi isti...
    ili da se upustiš u to, ili da se cimaš opet sa nekim... a čisto sumnjam da trenutno išta više sem sexa možeš da ponudiš. postoji i treća varijanta, da ostaneš sama neko vreme... ja ne mogu da ti kažem šta da radiš, znam šta bi ja.

    bilo kakvog upoređivanja ne sme da bude... syebaćeš se načisto. nisu svi isti i ne trebaju svi da budu isti, a taj tvoj nije ni po čemu naj, poseban u nekim stvarima, ok... ali ima i boljih. obično volimo ono što su oni nama, mislim na muškarce, retko se udubljujemo u ono sporedno. a možda bi trebale, u slučaju evolucije ka braku, ili stabilnijoj vezi, posmatrati ih u odnosu na okolinu.
    možda sam te ovim zbunila, ali očigledno si razočarana, nebitno u koga, što navodi na zaključak da si možda gledala taj odnos kroz ružičaste naočare.

    a to koliko si pružila, ne trebaš da se kaješ, on je trebao da zna šta osećaš, bez obzira na to koliko možda malo pokazuješ... ja sam kruta po ovim pitanjima, ali ne mogu da budem ono što nisam i da krivim sebe za nedovoljno pružanje ljubavi. uvek se trudim da dam maximum, ali sve ima svoje granice, dokle smem, mogu ili hoću da idem. to kajanje će te dodatno syebati...


    pa i ja se pitam
    ne kajem se, ali zalim, za mnogo cim, mozda njim, mozda nekim trenucima, mozda za necim sto je moglo biti a nije bilo do mene
    to i nije bio odnos kakav sam ja zelela da bude, i preispitivala sam se milion puta, a onda zakljucila da jednostavno nisam umela i da sam se plasila, bukvalno svega
    za sex varijante nisam niukom slucaju, to je previse povrsno za mene, nekako mi je sta znam...ne ispunjava me
    za mene je bio poseban za mnoge stvari, jednotavno sam verovala u njega, mozda i sada verujem, ali to nema veze sa ljubavlju vec sa nekim mozda medjuljudskim odnosom, no ne bitno
    sto se tice emocija i pokazivanja, znao je, i te kako, ali mu verovatno nije bilo vazno ili stalo, ko ce ga znati
    mislim da to sto nekome neko ne daje do znanja da li ima ili nema emocija ili nekih osecanja, ga ne cini manje ranjivim, jer je sve iz glave, nece se niko na taj nacin zastiti, to je suludo, pa sam jedna od onih koje se tu ne suzdrzavaju
    i ne kajem se, ni zbog cega, tog trenutka sam tako zelela i tog trenutka sam tako i radila, i tako i osecala
    a i zao mi je sto se sve na taj neki nacin zavrsilo i sto sam sigurna da se necemo vise sretati i sto mi se nikad vise nece obratiti a ostao mi je prosto drag...eto
    Potpisujem da dovoljno sam luda...Potpisujem i jos da dovoljno sam jaka...jedan manje vise hir...

  2. #22
    panta rhei
    Adio avatar
    Status : Adio je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Poruke : 970
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Umrla sam...

    Citiraj Prvobitno napisano od Vragolanka Vidi poruku
    meni pričaš... ne umem da uživam u lepim trenutcima, očekujući ružne...
    valjda će i mene neko nivelisati...
    a patnja je obično konstruktivna, menja te na bolje.
    čim popusti tuga za njim, vratiće se i strah, ne brini.
    uh, nece biti straha, znam sebe, pa i da mi ponovo toliko bude stalo do nekog

    a sa druge strane, poverenje je kljuc svega, toga medju nama nije bilo
    Potpisujem da dovoljno sam luda...Potpisujem i jos da dovoljno sam jaka...jedan manje vise hir...

  3. #23
    panta rhei
    Adio avatar
    Status : Adio je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Poruke : 970
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Umrla sam...

    uostalom,saznah da on vise nije sam...
    Potpisujem da dovoljno sam luda...Potpisujem i jos da dovoljno sam jaka...jedan manje vise hir...

  4. #24
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Umrla sam...

    Citiraj Prvobitno napisano od Say. Vidi poruku
     


    pa i ja se pitam
    ne kajem se, ali zalim, za mnogo cim, mozda njim, mozda nekim trenucima, mozda za necim sto je moglo biti a nije bilo do mene
    to i nije bio odnos kakav sam ja zelela da bude, i preispitivala sam se milion puta, a onda zakljucila da jednostavno nisam umela i da sam se plasila, bukvalno svega
    za sex varijante nisam niukom slucaju, to je previse povrsno za mene, nekako mi je sta znam...ne ispunjava me
    za mene je bio poseban za mnoge stvari, jednotavno sam verovala u njega, mozda i sada verujem, ali to nema veze sa ljubavlju vec sa nekim mozda medjuljudskim odnosom, no ne bitno
    sto se tice emocija i pokazivanja, znao je, i te kako, ali mu verovatno nije bilo vazno ili stalo, ko ce ga znati
    mislim da to sto nekome neko ne daje do znanja da li ima ili nema emocija ili nekih osecanja, ga ne cini manje ranjivim, jer je sve iz glave, nece se niko na taj nacin zastiti, to je suludo, pa sam jedna od onih koje se tu ne suzdrzavaju
    i ne kajem se, ni zbog cega, tog trenutka sam tako zelela i tog trenutka sam tako i radila, i tako i osecala
    a i zao mi je sto se sve na taj neki nacin zavrsilo i sto sam sigurna da se necemo vise sretati i sto mi se nikad vise nece obratiti a ostao mi je prosto drag...eto
    ako odnos nije bio zadovoljavajući, ako je oprez postojao sa tvoje strane, verovatno da je postojao i dobar razlog za to. inače bi se prepustila i uživala. falilo je nešto... i možda je dobro što se taj odnos okončao... mislim, na duže staze.

    za sve nas je suviše površno, ali ponekad mora tako.

    naravno da se neće zaštititi, ali daje taj lažni osećaj, misliš da kontrolišeš situaciju.

    malo si kontradiktorna, čas žališ što nisi umela, čas se ne kaješ, jer si tako i u tom trenutku želela. ali, ok... možda si sluđena, zbunjena, obično je ovo pokazatelj neprihvatanja činjeničnog stanja. "menjaj ono što možeš, i prihvati ono što ne možeš (da menjaš)"...

    nebitno je kako se završilo, i ne mora da znači da ti se neće obratiti posle nekog izvesnog vremena, ali je pitanje da li i koliko će ti to tada, odnosno kasnije, značiti.
    ako imaš osećaj da je nešto ostalo nedorečeno, ili potrebu da popraviš taj krajnji utisak, to ti je samo još jedan vid otpora, neprihvatanje. leći će i to vremenom na mesto.

  5. #25
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Umrla sam...

    Citiraj Prvobitno napisano od Say. Vidi poruku
    uh, nece biti straha, znam sebe, pa i da mi ponovo toliko bude stalo do nekog

    a sa druge strane, poverenje je kljuc svega, toga medju nama nije bilo
    napunićeš baterije opet. ovo mogu da potpišem.

    ??? ... i za čim ti zapravo žališ?

  6. #26
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Umrla sam...

    Citiraj Prvobitno napisano od Say. Vidi poruku
    uostalom,saznah da on vise nije sam...
    pametan čovek.
    još samo i ti da kažeš: ko ga yebe.
    ali da tako i misliš.

  7. #27
    panta rhei
    Adio avatar
    Status : Adio je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Poruke : 970
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Umrla sam...

    uh, jesam sva zbrkana, dok situacija nije pocela da se pogorsava, u principu je sve bilo ok, pa se prebacujem, onako sa trenutka na trenutak
    mozda sam ti zato konfuzna
    Potpisujem da dovoljno sam luda...Potpisujem i jos da dovoljno sam jaka...jedan manje vise hir...

  8. #28
    panta rhei
    Adio avatar
    Status : Adio je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Poruke : 970
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Umrla sam...

    Citiraj Prvobitno napisano od Vragolanka Vidi poruku
    pametan čovek.
    još samo i ti da kažeš: ko ga yebe.
    ali da tako i misliš.
    uh...
    Potpisujem da dovoljno sam luda...Potpisujem i jos da dovoljno sam jaka...jedan manje vise hir...

  9. #29
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: Umrla sam...



    jel' da da mi je lepa mashnica

    imam josh jednu al cu da umrem ako neko pokusa da mi je odveze :raz_114:

    na temu... oma ga zaboravi i baci se na sledeceg, pa na drugog, iz zatrke na treceg i posle cetvrtog a flertuj sa petim da ne gubis vreme i za koji mesec pitaces se a koj to bese taj zbog koga sam smrc smrc plakala i jela se svakog drugog yebenog dana grleci mokar i slan jastuk svake noci misleci na njega.... na tu pederchinu.... i oma ce ti biti lakse, al ces tim prometnim naskakanjima po muskom kopulusu izgubiti dusu i ono malo topline u srcu i postaces samo meso neosetljivo na bilo sta osim fizikalisanja. tako ce te i sledeci partneri tretirati a i tako ces se sama osecati, patices gorko i sto je najcesce uvideces jasno i kristalno ko dan svoju gresku gde neces znati izlaz iz gowana u koja si se uvalila pokusavajuci iz gowana da izadjes.... ima i drugo resenje a to je ono sto je prijemcivo svakoj normalnoj zeni da pusti emociju da otraje i iscezne, napravi rez u svom zivotu gde nece pustiti nijednog novog muskarca duze vreme pod svoje okrilje i sledeci put uci pametnije i zrelije u vezu a ne ko kokoska pustena sa lanca.

  10. #30
    Registrovani Član
    Moonster avatar
    Status : Moonster je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Lokacija : Τάρταρος
    Poruke : 14,354
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Umrla sam...

    Treba se suočiti sa činjenicama, realno sagledati kako je i zašto tako sve završilo, bez patetike i emocija, izvući zaključke i pouke, napraviti pauzu i nakon određenog vremena nastaviti dalje. Jedna od pouka je:"Dosta ljudi u naše živote uđe za koje mislimo da zaslužuju naše srce, ali puno je prevaranata i srce se daje samo pojedinima i to retkima, ako imamo sreću da na njih naiđemo uopšte.".Drugim rečima, ne ulazi u vezu sa 100% emocija, mnogi nisu vredni ni 10% emocija, biseri se odavno ne bacaju pred svinje. Ako se ništa ne nauči, budući padovi su neminovni i svaki put će pad biti sve veći a oporavak od istoga sve duži i teži.

  11. #31
    Registrovani Član
    QueenOfClubs avatar
    Status : QueenOfClubs je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Pol:
    Lokacija : Београд
    Poruke : 6,436
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Umrla sam...

    Citiraj Prvobitno napisano od marlon Vidi poruku


    jel' da da mi je lepa mashnica

    imam josh jednu al cu da umrem ako neko pokusa da mi je odveze :raz_114:

    na temu... oma ga zaboravi i baci se na sledeceg, pa na drugog, iz zatrke na treceg i posle cetvrtog a flertuj sa petim da ne gubis vreme i za koji mesec pitaces se a koj to bese taj zbog koga sam smrc smrc plakala i jela se svakog drugog yebenog dana grleci mokar i slan jastuk svake noci misleci na njega.... na tu pederchinu.... i oma ce ti biti lakse, al ces tim prometnim naskakanjima po muskom kopulusu izgubiti dusu i ono malo topline u srcu i postaces samo meso neosetljivo na bilo sta osim fizikalisanja. tako ce te i sledeci partneri tretirati a i tako ces se sama osecati, patices gorko i sto je najcesce uvideces jasno i kristalno ko dan svoju gresku gde neces znati izlaz iz gowana u koja si se uvalila pokusavajuci iz gowana da izadjes.... ima i drugo resenje a to je ono sto je prijemcivo svakoj normalnoj zeni da pusti emociju da otraje i iscezne, napravi rez u svom zivotu gde nece pustiti nijednog novog muskarca duze vreme pod svoje okrilje i sledeci put uci pametnije i zrelije u vezu a ne ko kokoska pustena sa lanca.
    Е јес ти лепа машница.
    Мудрост се састоји у томе да се баци у море што мањи део товара да би брод пловио лако.

  12. #32
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Umrla sam...

    Citiraj Prvobitno napisano od Say. Vidi poruku
    Pustiti vreme, i shvatiti da nekom jednostavno nije stalo do tebe ili sebe naterati na neki nov pocetak?
    ovo prvo.
    ''klin se klinom izbija'' nije baš ok recept za osetljive duše, što ti svakako jesi.
    где си пошла с крмељиве очи

  13. #33
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Umrla sam...

    Znači ništa od svadbe?

    Say ko španska serija..
    Večnost je čista sadašnjost.

  14. #34
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: Umrla sam...

    Citiraj Prvobitno napisano od Moonster Vidi poruku
    Treba se suočiti sa činjenicama, realno sagledati kako je i zašto tako sve završilo, bez patetike i emocija, izvući zaključke i pouke, napraviti pauzu i nakon određenog vremena nastaviti dalje. Jedna od pouka je:"Dosta ljudi u naše živote uđe za koje mislimo da zaslužuju naše srce, ali puno je prevaranata i srce se daje samo pojedinima i to retkima, ako imamo sreću da na njih naiđemo uopšte.".Drugim rečima, ne ulazi u vezu sa 100% emocija, mnogi nisu vredni ni 10% emocija, biseri se odavno ne bacaju pred svinje. Ako se ništa ne nauči, budući padovi su neminovni i svaki put će pad biti sve veći a oporavak od istoga sve duži i teži.
    licish mi na nekog ybt

  15. #35
    Registrovani Član
    Ena avatar
    Status : Ena je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Lokacija : Između jave i sna :)
    Poruke : 259

    Početno Re: Umrla sam...

    Say. mislim da ne treba da menjaš klinove, kako reče neko, već da neko vreme budeš sama i dobro razmisliš ta želiš, a šta ne.

  16. #36
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: Umrla sam...

    Citiraj Prvobitno napisano od Ena Vidi poruku
    Say. mislim da ne treba da menjaš klinove, kako reče neko, već da neko vreme budeš sama i dobro razmisliš ta želiš, a šta ne.
    tacno...u tome je jedino lek. po moguctsvu bas sama jer okolina zna da potencira jos gore stanje ma kako bila dobronamerna.

  17. #37
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Umrla sam...

    Citiraj Prvobitno napisano od marlon Vidi poruku
    tacno...u tome je jedino lek. po moguctsvu bas sama jer okolina zna da potencira jos gore stanje ma kako bila dobronamerna.
    jeste, okolina ume da te preusmeri na neželjene puteve
    где си пошла с крмељиве очи

  18. #38
    panta rhei
    Adio avatar
    Status : Adio je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Poruke : 970
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Umrla sam...

    Citiraj Prvobitno napisano od marlon Vidi poruku


    jel' da da mi je lepa mashnica

    imam josh jednu al cu da umrem ako neko pokusa da mi je odveze :raz_114:
    bas si cakan


    na temu... oma ga zaboravi i baci se na sledeceg, pa na drugog, iz zatrke na treceg i posle cetvrtog a flertuj sa petim da ne gubis vreme i za koji mesec pitaces se a koj to bese taj zbog koga sam smrc smrc plakala i jela se svakog drugog yebenog dana grleci mokar i slan jastuk svake noci misleci na njega.... na tu pederchinu.... i oma ce ti biti lakse, al ces tim prometnim naskakanjima po muskom kopulusu izgubiti dusu i ono malo topline u srcu i postaces samo meso neosetljivo na bilo sta osim fizikalisanja. tako ce te i sledeci partneri tretirati a i tako ces se sama osecati, patices gorko i sto je najcesce uvideces jasno i kristalno ko dan svoju gresku gde neces znati izlaz iz gowana u koja si se uvalila pokusavajuci iz gowana da izadjes.... ima i drugo resenje a to je ono sto je prijemcivo svakoj normalnoj zeni da pusti emociju da otraje i iscezne, napravi rez u svom zivotu gde nece pustiti nijednog novog muskarca duze vreme pod svoje okrilje i sledeci put uci pametnije i zrelije u vezu a ne ko kokoska pustena sa lanca.
    to si u pravu, tako nekako i radim, s tim sto prosto i nisam za tu vrstu utehe, sex ko sex nije mi samo fizicki zadovoljstvo, al ne bitno

    i najbolje je sebe ne forsirati i pustiti emocije da prodju, samo se pitam koliko to traje
    a ja sam poprilicno nestrpljiva
    Potpisujem da dovoljno sam luda...Potpisujem i jos da dovoljno sam jaka...jedan manje vise hir...

  19. #39
    panta rhei
    Adio avatar
    Status : Adio je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Poruke : 970
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Umrla sam...

    Citiraj Prvobitno napisano od kojica Vidi poruku
    Znači ništa od svadbe?

    Say ko španska serija..
    ja sam ti manje-vise nesto kao komedija horor parodija

    a i vis da me niko nece
    Potpisujem da dovoljno sam luda...Potpisujem i jos da dovoljno sam jaka...jedan manje vise hir...

  20. #40
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Umrla sam...

    Citiraj Prvobitno napisano od Say. Vidi poruku
    ja sam ti manje-vise nesto kao komedija horor parodija

    a i vis da me niko nece
    ma oće.....nego se tebi takvi ne sviđaju
    где си пошла с крмељиве очи

Stranica 2 od 7 PrviPrvi 1234 ... ZadnjaZadnja

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •