Stranica 3 od 7 PrviPrvi 12345 ... ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 41 do 60 od 133

Tema: Umrla sam...

  1. #41
    panta rhei
    Adio avatar
    Status : Adio je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Poruke : 970
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Umrla sam...

    Citiraj Prvobitno napisano od Moonster Vidi poruku
    Treba se suočiti sa činjenicama, realno sagledati kako je i zašto tako sve završilo, bez patetike i emocija, izvući zaključke i pouke, napraviti pauzu i nakon određenog vremena nastaviti dalje. Jedna od pouka je:"Dosta ljudi u naše živote uđe za koje mislimo da zaslužuju naše srce, ali puno je prevaranata i srce se daje samo pojedinima i to retkima, ako imamo sreću da na njih naiđemo uopšte.".Drugim rečima, ne ulazi u vezu sa 100% emocija, mnogi nisu vredni ni 10% emocija, biseri se odavno ne bacaju pred svinje. Ako se ništa ne nauči, budući padovi su neminovni i svaki put će pad biti sve veći a oporavak od istoga sve duži i teži.
    pa znas kako, kada prodje odredjeno vreme, pa se i udaljis, shvatis strahove, zasto nesto nije kako treba, da li si i gde gresio...mozda jesam gresila ali sam uvek bila fer
    nisam neko ko se tek tako upusta u neku vezu, muvanja i zaebavanja i flert da, to je cista zezancija, ali za neke druge stvari mi treba vremena prosto. ne bitno da li neko zasluzuje ili ne, to se vremenom pokaze jer prosto nekog tokom vremena i upoznajes pa sta kome prija. svesna sam sebe i svojih kvaliteta, i znam sta i koliko mogu
    pokusala sam da presecem, nisam mogla, pokusala sam i da se udaljim, uspevala ali...
    potrebno je samo vremena
    Potpisujem da dovoljno sam luda...Potpisujem i jos da dovoljno sam jaka...jedan manje vise hir...

  2. #42
    panta rhei
    Adio avatar
    Status : Adio je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Poruke : 970
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Umrla sam...

    Citiraj Prvobitno napisano od pričalica Vidi poruku
    ma oće.....nego se tebi takvi ne sviđaju

    nema mi spasa
    Potpisujem da dovoljno sam luda...Potpisujem i jos da dovoljno sam jaka...jedan manje vise hir...

  3. #43
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: Umrla sam...

    Citiraj Prvobitno napisano od Say. Vidi poruku
    to si u pravu, tako nekako i radim, s tim sto prosto i nisam za tu vrstu utehe, sex ko sex nije mi samo fizicki zadovoljstvo, al ne bitno

    i najbolje je sebe ne forsirati i pustiti emocije da prodju, samo se pitam koliko to traje
    a ja sam poprilicno nestrpljiva
    pitala me isto jedna tvoja forumska kolezinica, ja joj reko 3 meseca maximum ako oce pametno da se resetuje.... sad ne znam sta je uradila jel opet pala il je ojacala

  4. #44
    Registrovani Član
    Zak avatar
    Status : Zak je odsutan
    Registrovan : Sep 2010
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 584

    Početno Re: Umrla sam...

    Citiraj Prvobitno napisano od Moonster Vidi poruku
    Treba se suočiti sa činjenicama, realno sagledati kako je i zašto tako sve završilo, bez patetike i emocija, izvući zaključke i pouke, napraviti pauzu i nakon određenog vremena nastaviti dalje. Jedna od pouka je:"Dosta ljudi u naše živote uđe za koje mislimo da zaslužuju naše srce, ali puno je prevaranata i srce se daje samo pojedinima i to retkima, ako imamo sreću da na njih naiđemo uopšte.".Drugim rečima, ne ulazi u vezu sa 100% emocija, mnogi nisu vredni ni 10% emocija, biseri se odavno ne bacaju pred svinje. Ako se ništa ne nauči, budući padovi su neminovni i svaki put će pad biti sve veći a oporavak od istoga sve duži i teži.
    E Zverko, a kako radi taj kantar koji meri te procente emocija?

  5. #45
    panta rhei
    Adio avatar
    Status : Adio je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Poruke : 970
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Umrla sam...

    Citiraj Prvobitno napisano od marlon Vidi poruku
    pitala me isto jedna tvoja forumska kolezinica, ja joj reko 3 meseca maximum ako oce pametno da se resetuje.... sad ne znam sta je uradila jel opet pala il je ojacala
    Meni je proslo mnogo vise vremena
    No ne bitno, ne moze se neko naterati , nesto ili osecas i zelis ili ne, ljubav se ne moze zarobiti i ukalupiti, to je to.
    Ja sam sve pokusala, i jednostavno nisam umela dalje...a ostavilo je traga sigurno, jer znam da za mene vise neke stvari nece biti iste i jednostavno i sama sam se promenila shvatajuci neke stvari.
    Preostaje samo to ****no vreme

    Moze se tema zakljucati!
    Potpisujem da dovoljno sam luda...Potpisujem i jos da dovoljno sam jaka...jedan manje vise hir...

  6. #46
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: Umrla sam...

    Citiraj Prvobitno napisano od Say. Vidi poruku
    Meni je proslo mnogo vise vremena
    No ne bitno, ne moze se neko naterati , nesto ili osecas i zelis ili ne, ljubav se ne moze zarobiti i ukalupiti, to je to.
    Ja sam sve pokusala, i jednostavno nisam umela dalje...a ostavilo je traga sigurno, jer znam da za mene vise neke stvari nece biti iste i jednostavno i sama sam se promenila shvatajuci neke stvari.
    Preostaje samo to ****no vreme

    Moze se tema zakljucati!
    svak stvar koji prezivis ostavlja traga.... a to se zove iskustvo. najcrnje kad se posle jednog takog uplasis ponovnog izazova. e to se zove kukavicluk i strah i odlika je ljudi sisa.

  7. #47
    panta rhei
    Adio avatar
    Status : Adio je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Poruke : 970
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Umrla sam...

    Citiraj Prvobitno napisano od marlon Vidi poruku
    svak stvar koji prezivis ostavlja traga.... a to se zove iskustvo. najcrnje kad se posle jednog takog uplasis ponovnog izazova. e to se zove kukavicluk i strah i odlika je ljudi sisa.
    nemam ja vise strah, prosto i pateticno ali sam prvi put zaista nekog volela najiskrenije.
    ali dobro, zato se i zove iskustvo
    Potpisujem da dovoljno sam luda...Potpisujem i jos da dovoljno sam jaka...jedan manje vise hir...

  8. #48
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: Umrla sam...

    Citiraj Prvobitno napisano od Say. Vidi poruku
    nemam ja vise strah, prosto i pateticno ali sam prvi put zaista nekog volela najiskrenije.
    ali dobro, zato se i zove iskustvo
    pa treba da si sretna i ponosna... neko prozivi ceo zivot pa ne dozivi nikad to stos'ti dozivela...

  9. #49
    panta rhei
    Adio avatar
    Status : Adio je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Poruke : 970
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Umrla sam...

    Citiraj Prvobitno napisano od marlon Vidi poruku
    pa treba da si sretna i ponosna... neko prozivi ceo zivot pa ne dozivi nikad to stos'ti dozivela...
    moglo je sve to drugacije
    Potpisujem da dovoljno sam luda...Potpisujem i jos da dovoljno sam jaka...jedan manje vise hir...

  10. #50
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: Umrla sam...

    Citiraj Prvobitno napisano od Say. Vidi poruku
    moglo je sve to drugacije
    pa naravno da sve moze drugacije kad covek stisne petlju i bide jednom iskren spram sebe i svojih poriva pa kud pukne nek pukne.... al zene nisu muski da prelamaju tek tako...ima nesto i iznutra sto se mora napipati na pravi nacin od druge strane.

  11. #51
    Registrovani Član
    QueenOfClubs avatar
    Status : QueenOfClubs je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Pol:
    Lokacija : Београд
    Poruke : 6,436
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Umrla sam...

    О чем ви то?
    Мудрост се састоји у томе да се баци у море што мањи део товара да би брод пловио лако.

  12. #52
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: Umrla sam...

    o smrti...

  13. #53
    Registrovani Član
    QueenOfClubs avatar
    Status : QueenOfClubs je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Pol:
    Lokacija : Београд
    Poruke : 6,436
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Umrla sam...

    ПА опипава се само пулс и ослушкује дисање, мислим, шта има изнутра да се опипава
    Мудрост се састоји у томе да се баци у море што мањи део товара да би брод пловио лако.

  14. #54
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: Umrla sam...

    ne razumes ti to.... nis volela nikad kako treba ko say i ja sto smo....

  15. #55
    Registrovani Član
    QueenOfClubs avatar
    Status : QueenOfClubs je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Pol:
    Lokacija : Београд
    Poruke : 6,436
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Umrla sam...

    Сигурно да нисам
    Мудрост се састоји у томе да се баци у море што мањи део товара да би брод пловио лако.

  16. #56
    panta rhei
    Adio avatar
    Status : Adio je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Poruke : 970
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Umrla sam...

    Citiraj Prvobitno napisano od marlon Vidi poruku
    pa naravno da sve moze drugacije kad covek stisne petlju i bide jednom iskren spram sebe i svojih poriva pa kud pukne nek pukne.... al zene nisu muski da prelamaju tek tako...ima nesto i iznutra sto se mora napipati na pravi nacin od druge strane.
    ponekad se i pitam da li postoji pravi nacin nekog voleti
    a da prelamam ne umem
    ostoji ona jedna koja kaze da zene nesto urade pa razmisljaju o tome, a muskarac kad donese odluku, doneta je
    a da bi se neko razumeo, potrebna je empatija
    Potpisujem da dovoljno sam luda...Potpisujem i jos da dovoljno sam jaka...jedan manje vise hir...

  17. #57
    Registrovani Član
    QueenOfClubs avatar
    Status : QueenOfClubs je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Pol:
    Lokacija : Београд
    Poruke : 6,436
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Umrla sam...

    Ја сам мушко
    Мудрост се састоји у томе да се баци у море што мањи део товара да би брод пловио лако.

  18. #58
    Registrovani Član
    mica avatar
    Status : mica je odsutan
    Registrovan : Nov 2009
    Pol:
    Poruke : 2,268
    Tekstova u blogu : 8

    Početno Re: Umrla sam...

    Citiraj Prvobitno napisano od Say. Vidi poruku
    Evo vec podosta vremena proslo, malo se popravi stanje pa opet bup...
    I nisam nikad umela da presecem, a nikad nisam ni zelela, a jos manje da se distanciram.
    Kada je kraj, meni nije kraj, i ne umem, i ne znam i lose se osecam kao da sam kriva, kao da se nisam trudila, kao da nisam umela da volim. A mozda i nisam, jer sam imala strah, neopisivi strah
    I sta sad....?
    Ne umem ni da krenem dalje, a mogla sam i sad mogu.
    Utehe mi ne trebaju, a jos manje da nalazim zamenu, sex mi jos najmanje treba da bih se oporavila. Vreme prolazi a ja se vrtim u krug i svaki dan prezivljavam sve.
    I gde je tu kraj?
    Pustiti vreme, i shvatiti da nekom jednostavno nije stalo do tebe ili sebe naterati na neki nov pocetak?

    Ovo kao da citam sebe..Ovako nekako se i ja osecam nekih osam meseci unazad. Niti idem napred,nit presecam,ponekad se distanciram i opet se vratim podvijenog repa i tacno se osecam tako..k'o da sam umrla. Bljutavo i pateticno skroz. Kao kuce koje juri svoj,sopstveni rep. Vreme,definitivno,jedino pomaze. Sad,kad sam opet odlucila da se sklonim,da istrajem u svojoj odluci i pustim vreme da mi pomogne da krenem sa novim pocetkom..
    Ja sam samo tu, da vreme brze prolazi....

  19. #59
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: Umrla sam...

    Citiraj Prvobitno napisano od Say. Vidi poruku
    ponekad se i pitam da li postoji pravi nacin nekog voleti
    psotoji... al' samo decu i nikog vise....

  20. #60
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Umrla sam...

    na ovakvim temama uvek imam dilemu da li uopšte nešto da pišem...
    jer, rekla bih da je kompletan tekst naše drage say. samosažaljevanje, koje joj nikako i nikad neće pomoći ni u čemu - samo će je vući ( najboljem slučaju) - u krug....i onda, najradije ne pišem ništa, ali mi je teško kad vidim da se vrti u krug bez ikakve odluke.
    где си пошла с крмељиве очи

Stranica 3 od 7 PrviPrvi 12345 ... ZadnjaZadnja

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •