Stranica 19 od 51 PrviPrvi ... 9171819202129 ... ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 361 do 380 od 1019

Tema: Šta mislite o ovome?

  1. #361
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: šta mislite o ovome?

    http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/3170...anovac-zapevao

    peva na veliki petak ...dakle, nemam reči, stvarno.
    ebale ih i čaše od kristala i sve.
    где си пошла с крмељиве очи

  2. #362
    Registrovani Član
    rile_nezni_oblak avatar
    Status : rile_nezni_oblak je odsutan
    Registrovan : Jun 2011
    Pol:
    Poruke : 1,129
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: šta mislite o ovome?

    Citiraj Prvobitno napisano od rile_imo_MOC Vidi poruku
    u vezi ovoga mi je strasno to koliko su ljudski zivoti nebitni i nejasan mi je razlog zbog cega se sve to njima tolerise... i cak im se i pomaze... a onda ce za 15tak godina tim majkama ubijenih mladica, kao i deci tog coveka, neki sadasnji klinci, koji ce tad vec biti u skupim odelima, pricati o demokratiji i slicno...
    rile_laki_oblak - zato sto je preporucen od strane 4 od 5 strucnjaka za razbibrigu..

  3. #363
    Registrovani Član
    rile_nezni_oblak avatar
    Status : rile_nezni_oblak je odsutan
    Registrovan : Jun 2011
    Pol:
    Poruke : 1,129
    Tekstova u blogu : 3
    rile_laki_oblak - zato sto je preporucen od strane 4 od 5 strucnjaka za razbibrigu..

  4. #364
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: šta mislite o ovome?

    mislis da ce neko da makne prstom? nema sanse...
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  5. #365
    Registrovani Član
    Moonster avatar
    Status : Moonster je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Lokacija : Τάρταρος
    Poruke : 14,354
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: šta mislite o ovome?

    Citiraj Prvobitno napisano od rile_imo_MOC Vidi poruku
    Klin se klinom izbija, proverena metoda.
    Homo homini lupus est.
    The others have failed - Learn from them but do not follow

  6. #366
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: šta mislite o ovome?

    Citiraj Prvobitno napisano od rile_imo_MOC Vidi poruku
    stvarno ostajem bez teksta...decenijama već, na ovu temu.
    где си пошла с крмељиве очи

  7. #367
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: šta mislite o ovome?

    где си пошла с крмељиве очи

  8. #368
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: šta mislite o ovome?

    pa, ocito je to neko ko je znao gde se novac cuva.. ostalo da ne komentarisem
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  9. #369
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: šta mislite o ovome?

    naravno da je znao...nije mi jasna logika da se toliki novac ne čuva u banci
    где си пошла с крмељиве очи

  10. #370
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: šta mislite o ovome?

    bez obzira na to, drznuti se i opljackati manastir za svaku je osudu
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  11. #371
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: šta mislite o ovome?

    to stoji....ne mogu ja o savesti lopova da pričam ali o savesti držanja ovolike svote novca pod suknjom - mogu.
    где си пошла с крмељиве очи

  12. #372
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  13. #373
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: šta mislite o ovome?

    http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/319...-im-placa-staz

    ih...da je samo 1500 evra, ni po jada....posle kažu da je crkva odvojena od države.
    dakle, jednom popu mesečno doprinosa nešto više od 100 evra? pa jeste to simbolično
    где си пошла с крмељиве очи

  14. #374
    Registrovani Član
    Sagacity avatar
    Status : Sagacity je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 9,775
    Tekstova u blogu : 9

    Početno Re: šta mislite o ovome?


    Jat otvara Moravu, leti za Tursku


    http://www.b92.net/biz/vesti/srbija....&nav_id=604380

  15. #375
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: šta mislite o ovome?

    Citiraj Prvobitno napisano od Sagacity Vidi poruku
    pa to je smešno još jedan ''uspešan'' potez našeg nacionalnog prevoznika.
    где си пошла с крмељиве очи

  16. #376
    Registrovani Član
    Moonster avatar
    Status : Moonster je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Lokacija : Τάρταρος
    Poruke : 14,354
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: šta mislite o ovome?

    Homo homini lupus est.
    The others have failed - Learn from them but do not follow

  17. #377
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: šta mislite o ovome?

    http://www.novosti.rs/vesti/kultura....ovao-Kusturicu


    izgleda da ja definitivno nisam normalna
    где си пошла с крмељиве очи

  18. #378
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,108

    Početno Re: šta mislite o ovome?

    Supruga predsednika Tadića, Tatjana Tadić o svom privatnom životu i kako je to biti u braku sa Borisom i prva dama Srbije
    Prva dama sasvim sama


    Jednoga dana napisaću knjigu o svemu što se iza vrata dešavalo, da lepo zaradim od nje, a i da narod jednom progleda. Da sazna ko im je bio predsednik i sledeći put dobro razmisli kad glasa za nekoga. Da se lepo ljudi raspitaju kakav je taj koji hoće da im bude predsednik, kakve su mu navike, sklonosti, da li mu je šamar brži od pameti, voli li "sve što vole mladi" ili je ozbiljan čovek na koga se može osloniti.Piše: Tatjana Tadić rođena RodićDragi građani, retko pričam, zapravo uopšte ne pričam.
    Kako išta da pričam kad svaki put, čim zinem, dobijem ćušku preko usta sa najvišeg mesta, od gospodina supruga - predsednika. Tako vam je to sa ženama birokratskih siledžija, partijskih bogova, imperatora i careva...
    Za mene nema sigurne kuće. Kome ja da prijavim nasilje u porodici? Gde da se sakrijem? ON, međutim, licemerno otvara sigurne kuće za maltretirane žene, pa je jednom nespretno izjavio kako će "cela Srbija jednom biti sigurna kuća"! Ni sam nije znao šta je odvalio. Koliko smo maltretirani spolja i iznutra, trebalo bi nam jedno pet-šest miliona kuća rasutih širom sveta da što dalje budemo od njega, da se svi posakrivamo negde.
    Pretvorila sam se u ono što je nekad bio Zoran Lilić. Otvaram dečje parkove, vrtiće i biciklističke staze... Svi naši državnici vodili su svoje žene barem jednom na službeno putovanje, samo mene moj suprug-državnik nije vodio nigde. Istina, više ni njega nigde ne primaju. Ne zna da se ponaša. Onako zagledan u sebe i svoj lik, ne vidi nikoga, ne sluša nikoga, pa ga je to i sustiglo. Kako i ne bi kad se prema svima ponaša kao razredni starešina u Petoj beogradskoj gimnaziji. Sve mi se čini da on odatle nikad nije ni izašao. Uvodi u kabinete te svoje bivše đake, još nespremne za život, a kamo li politiku, unapređuje ih u savetnike i diplomate. I sad Tanja treba da stoji pored NjEGA i da aplauzom pozdravlja golobradu decu...
    Ni NJEGA više niko ne gleda i ne sluša. Nema šta ni da se vidi, ni da se čuje. Zato sam se povukla u miran život, bavim se zelenim površinama i decom predškolskog uzrasta (tu imam veliko iskustvo, jer biti pored ovoga supruga-predsednika znači isto što i težak rad u nekoj dečjoj ustanovi).
    Nisam bila pored NjEGA u predsedničkoj kampanji 2004. godine, pa sam na silu, sledeći put bila izvedena pred sud javnosti, da me vide kao "princezu tužnog lika". Kad ste vi mene videli da sam se ja nasmejala? Ma, nisam mogla ni na glasanje da izađem, da mi narod ne vidi "tekovine bračnog života" na licu.
    Život mi je jezivo dosadan. Družim se sa nekom krojačicom iz Knina, Draganom Ognjenović. Ta nikad ništa osim crnine nije nosila. Prava žena u crnom. I ne menjam društvo. Kad je parastos neka je parastos.Zapostavila sam karijeru inženjera građevine i svoju firmu, zapostavila sam život u svakom smislu. Evo me kao Prokleta Jerina, živa zazidana u demokratskoj kuli od slonovače. Da li se ja razlikujem od žene nekog orijenatlnog despota? Ako neko uoči razliku neka mi javi, biće to jedan radostan dan za mene. NJEGA sam ja upoznala na jednoj svadbi. Tu mi je došao glave. Odmah posle te svadbe. Tako je to u životu žene-pratilje. Brzo pogrešiš, a polako se kaješ. Ali, da ne ispadne ovo tužna priča o usamljenoj ženi, snašla sam se ja, imam svoj paralelni život i svet, tako da me NjEGOVI izleti sa drugim ženama i muškarcima uopšte više ne zanimaju. Da ja lepo nekako preguram ovaj mandat sa njim (nadam se da će biti kraći nego što je planirao), pa da se posle lepo kao ljudi raziđemo. Valjda će ova pravna država razumeti moje razloge. Kad je mogao da se "tiho udalji" od one bivše, moći će uz malo manje buke i od mene. Ja ne volim buku, a on voli samo sebe (svog jedinog sebe), pa će to sve biti kako treba.A zašto to sad ne učinim? Pa zato da ne odem bez ičega. Da ne bude kako sam ga ostavila u "odsudnom trenutku po državu i po demokratiju, baš u trenutku kad se ON bori da se približimo Evropskoj uniji, i da se Kosovo približi Srbiji".
    Da ne bi bilo kako je ona njegova sumorna Tanja bez srca i duše i slične stvari. Sve bi to meni spakovali njegovi stranački mislioci. Trubila bi štampa kako ga je Tanja ostavila "bez imalo razmišljanja o posledicama po stabilizaciju i pridruživanje zemljama EU". E, zato sad neću. I neću zato što će mi cena biti veća na kraju mandata nego sad. Neću sad da ga ostavim da ne bi bio još luđi nego što jeste, jer bi to imalo štetne posledice za mnogo širu zajednicu nego što je naša propala kućna zadruga.
    Neću i zato što ću jednom da napišem knjigu o svemu što se iza vrata dešavalo, da lepo zaradim od nje, a i narod da jednom progleda, da dobro razmisli sledeći put kad glasa za nekoga, da se lepo ljudi raspitaju kakav je taj koji hoće da im predsednikuje, kakve su mu navike, sklonosti, da li mu je šamar brži od pameti, voli li "sve što vole mladi" ili je ozbiljan čovek na koga može da se računa. Znam i kako ću da počnem knjigu: "Dva su cveta u bostanu rasla", pa ću posle detaljno da objasnim ko je tu obrao bostan.Ima dana kad naričem kao da sam poreklom iz nekog deseterca. Situacija je antička, epska, ne da se dovoljno dobro opevati. Možda bi bolje bilo da se družim sa nekom pesnikinjom nego sa ovom krojačicom, pa bi moja priča o zarobljenoj prvoj dami mogla da dobije svoj umetnički oblik. Recimo, "Tajna Tanjine tuge" ili nešto slično.
    Molim vas, da razjasnimo stvari do kraja: pa zar nije Danica Drašković čiji je muž bio ministar spoljnih poslova putovala gde god i njen grešni Vuk? Zar nije čak i onaj mali nadobudni ministar nečega, neki Milosavljević, vodio onu svoju neuku ženicu, bivšu neuku novinarčicu, na službeni put kod careva i kraljeva, zar nije Velja Ilić svaku svoju ljubavnicu negde odveo, zar nije svako ko je nešto odveo svoju ženu negde, samo ON ne zna gde mu je žena, ali odlično zna gde su mu Vuk Jeremić, i razni drugi mali i nedorasli đaci...
    Njemu su ta deca tačka oslonca. Da nije njih niko ga više ne bi shvatao za ozbiljno. Eto zašto me nema. Šta ću ja tu. I da hoću ON mi ne da. Pa kad je tako, onda bolje da se ja bavim ozelenjavanjem parkova, a da on svoje zelene momke i zelene devojke grli i pipka, a može i rosnu travu da pase, što će na kraju i da se desi. Velike su ove livade oko Beograda, ima tu posla za dobrog konja zelenka.U NjEGOVOJ postojbini kažu: „Zlo goveče dovijeka june“. Ako je tačna ova mudra narodna misao, onda bi dobro bilo da batalimo pokušaj popravke. Ako nema nade i ako je kasno, onda bi najbolje bilo da taj NjEGOV slučaj smestimo u smešnu stranu istorije. Mada meni uopšte nije smešno, a vidim ni narodu nije, predlažem da ga nakon političke propasti unapredimo u trenera nekog rekreativnog kluba na Savskom jezeru. Neka trči, vesla, radi sklekove, rva se sa partnerima, pliva. U zdravom delu zdrav duh!A meni je duša u nosu, jedva čekam kraj.
    Tatjana TadićTabloid

    Sad na FB ugledah link ka grupi o Zaustavljanju nasilja u porodici, citam i ne mogu da verujem, iz 2008.godine je ovaj clanak. Da li je ovo moguce?

  19. #379
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: šta mislite o ovome?

    Citiraj Prvobitno napisano od Fajf Vidi poruku
    Sad na FB ugledah link ka grupi o Zaustavljanju nasilja u porodici, citam i ne mogu da verujem, iz 2008.godine je ovaj clanak. Da li je ovo moguce?
    šta da li je moguće?
    da jedan tabloid podmetne ovakvo nekakvo pismo i da prođe potpuno nekažnjeno? moguće je jer ima ljudi koji ne mogu da se mlate sa baš svakim đubretom u srbiji.
    где си пошла с крмељиве очи

  20. #380
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38
    где си пошла с крмељиве очи

Stranica 19 od 51 PrviPrvi ... 9171819202129 ... ZadnjaZadnja

Slične teme

  1. Štetna zračenja. Šta mislite o ovome?
    Od Mikki u forumu Alternativna medicina
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 30-07-2015, 14:03
  2. Šta mislite o muvanju preko Interneta?
    Od kojica u forumu Svaštara
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 19-11-2012, 17:01
  3. Mislite da ste odličan vozač?
    Od Man u forumu Automobilizam
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 23-09-2011, 07:52
  4. Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 16-09-2011, 21:13

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •