Stranica 30 od 51 PrviPrvi ... 20282930313240 ... ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 581 do 600 od 1019

Tema: Šta mislite o ovome?

  1. #581
    Registrovani Član
    Sagacity avatar
    Status : Sagacity je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 9,775
    Tekstova u blogu : 9

    Početno Re: Šta mislite o ovome?

    Čovek ima ''silu''...On je prilično siguran u sebe kada tačno zna kad' izlazi iz zatvora...... Ma....
    To je samo dokaz da ljudi koji su se ''oparili'' misle da su Bogovi....Biće mi samo krivo...da ne bude ono ''tresla se gora, rodio se miš''...

  2. #582
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Re: Šta mislite o ovome?

    Više od polovine lekara u Srbiji depresivno

    Lekari u Srbiji sve češće traže pomoć psihijatra zbog depresije koju ima u različitim oblicima njih 57 odsto. Čak 7,7 odsto njih ima depresiju koja zahteva lečenje, a zabrinjavajući podatak je i da 3,8 odsto ima suicidne ideje.

    Prevashodno se radi o doktorkama koje su tri puta sklonije samoubistvu nego druge žene u populacji, rezultati su prve studije koja je rađena u našoj zemlji a koja se bavi zdravljem lekara.

    - Krenuo sam u istraživanje da bih saznao da li lekari kvalitetno žive u svoje slobodno vreme. Došli smo do toga da nijedno slavlje ne može da prođe bez razgovora o zdravlju, savetima i, što je još tragičnije, oni koji nas pitaju da rešimo njihov problem za to isto su konsultovali još dvoje-troje lekara - objašnjava za “Blic” dr Nebojša Ilić, psihijatar u Domu zdravlja Niš koji je radio to istraživanje.

    Studiju koja se bavi kvalitetom života doktora, depresijom i anksioznim stanjem, sprovedena je kod zaposlenih u domovima zdravlja “Niš” i Voždovac”, ali kako kaže dr Ilić, rezultati mogu da se primene i na sve lekare koji rade u zdravstenom sistemu Srbije.


    o gade pa šta više pričati
    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

  3. #583
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Šta mislite o ovome?

    veliki je procenat zato što prepoznaju simptome...ne mora da znači da nacija nije još depresivnija od ovog sloja ljudi.
    a šta još reći ? pa ništa. sve je odavno prekrio sneg
    где си пошла с крмељиве очи

  4. #584
    Registrovani Član
    Sagacity avatar
    Status : Sagacity je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 9,775
    Tekstova u blogu : 9

    Početno Re: Šta mislite o ovome?

    Dragan Čolić: Nisam primetio da sam nekoga zakačio kolima




    Poslanik SNS-a u republičkoj skupštini Dragan Čolić, preksinoć oko 22 sata, udario je kolima D. R. (12) na pešačkom prelazu u Karađorđevoj ulici u centru Smedereva i pobegao s mesta nesreće pre nego što je došla policija.

    Očevici tvrde da je naprednjak obilazio drugo vozilo koje se zaustavilo da propusti pešake na prelazu. Tako je naleteo na dečaka i njegovog druga koji su ulicu prelazili sa psom. Dete je, srećom, samo lakše povređeno, a Čolića su prepoznali prolaznici jer se njegov automobil zaglavio u snegu.

    "Odmah sam istrčao iz stana kada me je dete pozvalo, jer se to dogodilo na pedesetak metara od naše zgrade. Kada sam stigao, video sam „golf” zaglavljen u snegu i momka koji lupa na prozor automobila, ali vozač nije izašao. Pošto je video mene da prilazim, dao je gas, izvukao automobil iz snega i nastavio dalje kao da se ništa nije dogodilo " uzbuđeno priča Nebojša R., otac dečaka kome su u hitnoj pomoći konstatovali povredu kolena.

    Otac objašnjava da je video polomljen branik na „golfu”, ne zna da li od udara u detetovo telo ili u zaleđeni smet, bitno mu je, kaže, samo da je dečak dobro.

    Policija je odmah potražila poslanika na kućnoj adresi, ali on nije želeo da se podvrgne alko-testu i pozvao se na poslanički imunitet.

    Ni dan posle incidenta, policija se nije oglasila. Kako saznajemo, Čolić pred sudom odgovara i zbog drugih počinjenih krivičnih dela i tu se pozvao na poslanički imunitet.

    Osnovni sud u Smederevu najavio je još 2011. da će tražiti ukidanje imuniteta Čoliću posle zahteva tužilaštva i krivične prijave policije koja ga je teretila da je 6. februara iste godine, u večernjim satima, napao sugrađanku V. M. na nadvožnjaku kod Zelene pijace u Smederevu i lakše je povredio.

    Tužilaštvo je u novembru 2011. poslalo optužni predlog, ali do danas nije održano nijedno ročište u ovom procesu.

    Dragan Čolić (54) je bio predsednik Okružnog odbora SRS-a za Podunavski okrug. Na lokalnim izborima 2006. bio je kandidat radikala za predsednika smederevske opštine. Biran je za narodnog poslanika na izborima 2000, 2003, 2007. i 2008.

    U septembru 2008. napustio je poslaničku grupu SRS i postao član Srpske napredne stranke. U aktuelnom sazivu Narodne skupštine član je Odbora za poljoprivredu, šumarstvo i vodoprivredu, a zamenik člana Odbora za pravosuđe, državnu upravu i lokalnu samoupravu i Odbora za zaštitu životne sredine.

    Čolić: Dečak je samo povredio koleno


    "Nisam pobegao s mesta udesa. Nastavio sam da vozim, jer nisam ni primetio da sam nekog zakačio", tvrdi za „Blic” Dragan Čolić, poslanik Srpske napredne stranke.

    Čolić navodi je to veče bilo hladno, a ulica slabo osvetljena, kao i da je vozio polako.
    "Nikada ne bih pobegao sa mesta nesreće. Tamo sam se čak i zadržao pet minuta, ali mi niko nije prilazio", navodi poslanik.

    Na pitanje zašto se onda zaustavio, ako već nije primetio da je udario vozilom dečaka, Čolić odgovara: "Čuo sam neku ženu kako viče i to mi je bilo neobično. Zaustavio sam se, okrenuo sam se da vidim šta se događa, ali nikoga nije bilo."

    On navodi da nije tačno da se pozvao na imunitet kad su mu policajci došli na vrata, kao i da je bio na saslušanju u policiji. Čolić, ipak, nije mogao da demantuje da nije pristao na podvrgavanje alko testu.

    "Imam pravo kao pacijent da odlučim da li ću dati krv ili ne ", odgovara on.
    Poslanik naprednjaka kaže i da mu je najvažnije da je dečak dobro, kao i da je čuo da je „samo malo izderao koleno”.

    "Ovakav udes svakom može da se dogodi. Spreman sam da posetim porodicu i da im se izvinim. Ako dete bude dobro, biću srećan čovek. ",navodi Čolić.

    Na pitanje kako su u SNS reagovali kad su čuli da je otišao s mesta udesa, on je odgovorio da je njegova stranka poznata po tome da ne štiti nikog ko je kršio zakon. - Meni ni ne treba zaštita. Važno mi je samo da je dete dobro - podvukao je Čolić

    Izvor:nadlanu.com

  5. #585
    Registrovani Član
    Sagacity avatar
    Status : Sagacity je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 9,775
    Tekstova u blogu : 9

    Početno Re: Šta mislite o ovome?

    Sever Kosova kao Republika Srpska?

    Šta je RS za BIH to je SK za KIM, plan je Srbije


    Državni vrh Srbije postigao je dogovor o strategiji za buduće političke pregovore o Kosovu i Metohiji. U središtu nove platforme koju će u narednim danima da predstavi predsednik Tomislav Nikolić je status severa južne pokrajine - saznaju ”Novosti”.

    Ovaj nacionalni dokument, koji bi suštinski mogao da utiče na sudbinu KiM, overen je punom podrškom lidera vladajućih stranaka na nedeljnom sastanku u vili ”Bokeljka”.

    Preostalo je da se o njemu izjasne poslanički klubovi, Srbi iz pokrajine i, na kraju, i Narodna skupština.

    Prema našim nezvaničnim informacijama, Srbija bi trebalo da se bori za što šira statusna i formalna prava sunarodnika na KiM.

    Naša ideja je da sever dobije najširu moguću teritorijalnu, suštinsku autonomiju i da bude neka vrsta entiteta, poput, recimo, Republike Srpske.

    U praksi, tamo više ne bi bile institucije Srbije, već te srpske autonomije. Taj predlog biće tema za raspravu sa međunarodnom zajednicom.

    Ali, platforma će se, takođe, pozivati i na Ustav Srbije, jer Beograd ni pod kojim uslovima neće priznavati nezavisnost takozvane kosovske države.

    Sa ovakvim pristupom brani se glavni cilj - da se što više olakša svakodnevni život naših sunarodnika, a da, istovremeno, oni ne budu striktno vezani za institucije u Prištini.

    Predsednik Nikolić upoznao je u ponedeljak ambasadore Ruske Federacije, Kine i Velike Britanije, Aleksandra Čepurina, Džang Vansjuea i Majkla Devenporta, o postignutom napretku u izradnji državne strategije za KiM.

    Poslanik DS Borislav Stefanović smatra da od platforme ne treba očekivati ništa spektakularno.
    trojka.rs

  6. #586
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Šta mislite o ovome?

    moj kolega je po završetku bombardovanja 1999. godine rekao ''biće dobro ako dobijemo bar sever kosova'', a ja sam mislila ''šta priča ovaj čovek?''....i po milioniti put sam se ubedila da sam kratkovida načisto.
    где си пошла с крмељиве очи

  7. #587
    Registrovani Član
    Sagacity avatar
    Status : Sagacity je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 9,775
    Tekstova u blogu : 9

    Početno Re: Šta mislite o ovome?

    Savetnik crnogorskog ministra nazvao Srbe hordom izbeglica

    Agron Camaj ostaje bez posla zbog izjave "Zasijao bljesak crnogorske oluje''

    Savetnik za međunarodnu saradnju i evropske integracije u Ministarstvu kulture Crne Gore Agron Camaj, koji je na svom Facebook profilu vređao srpske izbeglice, ostaće bez posla.

    Ministarstvo kulture ogradilo se danas od Camajevih poruka sa objašnjenjem da je on u tom resoru zaposlen po ugovoru o delu koji ističe 31. decembra i najavljuju da mu radni odnos neće biti produžen.

    - Poštujući Ustav i zakone Crne Gore kao i načela propisana Zakonom o kulturi među kojima i ravnopravno očuvanje svih kulturnih identiteta i očuvanje kulturnih različitosti, Ministarstvo kulture se ograđuje od svih javnih iskaza i delovanja koji se kose sa navedenim principima - saopšteno je iz Ministarstva kulture.

    Navodi se i da neće sve biti završeno na tome već da će Camaj snositi konkretne posledice.



    Agron Camaj, diplomirani pravnik iz Podgorice nema rešenje za savetnika ministra kulture, već je angažovan po Ugovoru o delu za obavljenje poslova iz oblasti međunarodne saradnje i evropskih integracija u oblasti kulturi. Za ove poslove Ministarstvo ga je angažovalo do 31. decembra 2012. godine, nakon čega se njegov angažman u Minisatsrtvu kulture završava, navavljeno je iz tog resora.

    Camaj je na svom Facebook profilu za vreme rukometne utakmice između Srbije i Crne Gore nazvao srpske izbeglice hordama i navodima da je "zasijao bljesak crnogorske oluje" aludirao na proterivanje Srba iz Hrvatske, piše list "Dan", prenosi FoNet.

    - Uz zvuke Marša na Drinu zasijao je BLJESAK crnogorske rukometne OLUJE... Vostani Serbio, sva, pođite sjutra u Arenu, imaćete priliku da još jednom izviždite himnu Crne Gore - napisao je Camaj.

    - Nego, meni su super one horde izbjeglica iz okupiranih srpskijeh zemalja kojima Crna Gora dade dom, posao, sve - pa ih eno u Areni sve četnik do četnika, pljuju po istoj toj Crnoj Gori. Žive bile đevojke! Vi ste veće od svega onoga što je bilo protiv vas i nas na tribinama - naveo je on.

    Camaj je, kasnije, objasnio da se radilo o "mentalnom revoltu", jer je "bio izrevoltiran nekim stvarima" i zato je to napisao"

    - Neprimereno sam reagovao, emocije su mi se izmakle kontroli, zato se svima izvinjavam - poručio je Camaj.
    trojka.rs

  8. #588
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Šta mislite o ovome?

    ma, još jedan kreten.
    где си пошла с крмељиве очи

  9. #589
    Registrovani Član
    Sagacity avatar
    Status : Sagacity je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 9,775
    Tekstova u blogu : 9

    Početno Re: Šta mislite o ovome?

    Ma katastrofa...Pola CG živi u Srbiji, i on se našao da priča gluposti. Zamisli kada bismo mi njih počeli da proterujemo odavde...? Neki ljudi stvarno ne umeju da kontrolišu svoju priču...

  10. #590
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Šta mislite o ovome?

    on nije crnogorac nego šiptar, koliko mogu da zaključim. najgori su oni koji misle da moraju da dokazuju svoj patriotizam.
    где си пошла с крмељиве очи

  11. #591
    Registrovani Član
    Sagacity avatar
    Status : Sagacity je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 9,775
    Tekstova u blogu : 9

    Početno Re: Šta mislite o ovome?

    Potpuno si u pravu...Takvi su najgori.

  12. #592
    Registrovani Član
    Sagacity avatar
    Status : Sagacity je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 9,775
    Tekstova u blogu : 9

    Početno Re: Šta mislite o ovome?

    Najnesrećniji narod na svetu Srbi!
    Najsrećniji narod na svetu su građani Paname dok se Srbi nalaze na 143. mestu od ukupno 148 anketiranih država, pokazalo je najnovije istraživanje agencije Galup.

    Anketa je sprovedena u 148 država, u kojoj je u svakoj od njih odgovorilo po 1.000 ljudi i to na pet pitanja – da li se dobro osećaju, da li se prema njima ponaša sa poštovanjem, da li se dosta smeše i smeju, da li su nešto interesantno naučili ili učinili i da li se osećaju srećnim.

    Na svih pet pitanja najviše pozitivnih odgovora dali su građani Paname na prvom mestu sa 85 odsto koliko ima i Paragvaj, slede Salvador na 3. mestu sa 84 posto pozitivnih odgovora, zatim Venecuela 84, Trinidad i Tobago 83, Tajland 83, Gvatemala 82, Filipini 82, Ekvador sa 81 odsto i Kostarika takođe sa 81 odsto pozitivnih odgovora.
    Srbi su na 143. mestu sa 52 odsto pozitivnih odgovora, dok su ispod njih stanovnici Jemena sa 52, Gruzije sa 52, Iraka sa 50, Jermenije sa 49 i na dnu je Singapur sa 46 odsto.


    U analizi ankete, AP navodi da najsrećniji ljudi ne žive u najbogatijoj zemlji – Kataru niti u Japanu gde ljudi najduže žive.
    Rezultati ankete saopšteni su juče, a njome je bilo obuhvaćeno skoro 150.000 ljudi širom sveta.
    Među prvih 10 zemalja sveta, čak sedam je iz Južne Amerike. Siromašna Gvatemala je na visokom sedmom mestu mada je u zemlji vođen višedecenijski građanski rat nakon kojeg je usledio veliki kriminal bandi i najviša stopa samoubistava u svetu.

    Ljudi koji su prijavili najmanje pozitivnih emocija žive u Singapuru, bogatoj i uređenoj državi-gradu koji se svrstava među najrazvijenije u svetu.
    Neke druge bogate zemlje su takođe došle iznenađujuće nisko na listi, pa su tako Nemačka i Francuska izjednačene sa siromašnom afričkom državom Somalilendom (deo Somalije) na 47. mestu.

    Nije iznenađenje što su među devet zemalja na dnu tabela zemlje kao što su Irak, Jemen, Avganistan i Haiti, navodi AP i ističe da su Sjedinjene Američke Države na 33. mestu.
    Izvor:pravaprica.rs

  13. #593
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,108

    Početno Re: Šta mislite o ovome?

    kako da budemo srećni kad smo krivi za sve pa i za smak...

  14. #594
    Registrovani Član
    Sagacity avatar
    Status : Sagacity je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 9,775
    Tekstova u blogu : 9

    Početno Re: Šta mislite o ovome?

    Normalno da su nas okrivili kad su ljubomorni na nas...jer smo mi ''nebeski narod''...

  15. #595
    Registrovani Član
    mrav avatar
    Status : mrav je odsutan
    Registrovan : Oct 2011
    Pol:
    Poruke : 7,552

    Početno Re: Šta mislite o ovome?

    Sago pravo ti kažem ne mislim ama baš ništa, mene niko ništa nije pito u toj anketli i ja njima ama baš nista ne bi ni reko ni da su me pitali eto toliko
    omnia praeclara rara

  16. #596
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,108

    Početno Re: Šta mislite o ovome?

    ja bih im rekla ej, super, evo ništa, aj pa ćao, vidimo se

  17. #597
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Šta mislite o ovome?

    missim, anketa kao i statistika je poprilično netačna rabota....a da smo nesrećni - jesmo, tu nema zbora.
    где си пошла с крмељиве очи

  18. #598
    Registrovani Član
    Sagacity avatar
    Status : Sagacity je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 9,775
    Tekstova u blogu : 9

    Početno Re: Šta mislite o ovome?

    Naplatio milion dinara zbog pada na ledu

    Novosađani sve češće tuže komunalce zbog neočišćenog snega i leda

    Novosadskoj "Čistoći" na osnovu sudskog naloga blokiran je račun pre nekoliko dana kako bi šezdesetogodišnjem Stevanu M. koji se 2009. povredio prilikom pada na snegu i ledu, isplatila odštetu od 944.441,68 dinara, piše 24 sata.

    Pad se desio na pešačkom prelazu na Bulevaru oslobođenja za čije čišćenje je bila zadužena "Čistoća". Advokat Zoran Ivanović kaže da je isplaćena suma čak manja od prvobitne presude, ali i da je "Čistoća" mogla da se nagodi i izbegne ovolike troškove.

    - Moj klijent radi na pijaci i zbog povrede nije mogao da radi šest meseci, a oni su krivi jer nisu radili svoj posao i očistili prelaz. Nekima ovo izgleda kao velika suma, ali čovek je išao na rehibalitaciju godinu dana i nije mogao da radi mesecima. Kad se sve uzme u obzir, mogu da kažem da je ovo realna suma - navodi Ivanović.

    Ovo nije usamljen slučaj, nadležni u gradskim preduzećima potvrđuju da svake godine dobijaju tužbe zbog povreda građana usled padova tokom zime.

    - JKP "Put" je samo ove godine dobio oko stotinu tužbi građana zbog oštećenja vozila ili povreda usled rupa na putu ili snega i leda. Nekada bude više, nekada manje tužbi, a ne budu sve u korist građana - kaže Jelena Stoisavljević iz "Puta".



    - Za razliku od ujeda pasa koje su opteretile kolege iz "Čistoće" i gde ima velikih sumnji u nameštanja, tužbe zbog padova na ledu nisu toliko rasprostranjene iako ima dosta lažnih prijava. Zahvaljujući dobrim advokatima uspeli smo da oborimo dosta postupaka - kaže Ivan Nožinić iz "Zelenila".

    Za pokretanje postupka su dovoljna dva svedoka i nalaz lekara a naknade su uglavnom po nekoliko stotina hiljada dinara.

    trojka.rs



  19. #599
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Šta mislite o ovome?

    http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/359...radnje-Prokopa

    šta je to ''početak januara'', kad se ne radi bar 10 dana početkom meseca...bouže, kad će više ovaj ''la costa'' da se skine sa naslova u novinama smučio mi se.
    где си пошла с крмељиве очи

  20. #600
    Registrovani Član
    Sagacity avatar
    Status : Sagacity je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 9,775
    Tekstova u blogu : 9

    Početno Re: Šta mislite o ovome?

    Fudbaleri Stojković, Mrđa i Bogavac opljačkani u kladionici!



    0 1




    Trojica poznatih fudbalera, Vladimir Stojković, Dragan Mrđa i Dragan Bogavac bili su meta razbojnika koji su u nedelju opljačkali kladionicu "Poker tim" u Ulici kneginje Zorke.

    Beogradska policija traga za dvojicom razbojnika koji su od zaposlenih u kladionici „Poker tim“ u Ulici knjeginje Zorke 26 odneli oko pet hiljada evra i nekoliko ručnih časovnika koji, između ostalog, pripadaju i golmanu Partizana Vladimiru Stojkoviću, kao i fudbalerima Siona i OFK Beograda, Draganu Mrđi i Draganu Bogavcu, eksluzivno saznaje „Alo!“.

    Na sreću, niko od zaposlenih tokom ove oružane pljačke nije povređen.

    Kako „alo rs“ saznaje, lopovi su u kockarnicu ušli u nedelju oko 18 časova. Prvo su od radnika pokupili novac, a zatim su fudbalerima koji su se zatekli u kockarnici naredili da skinu skupocene ručne časovnike, nakit, ali i da im predaju novac, što su i učinili.

    Zanimljivo je da su opljačkani fudbaleri napustili kockarnicu pre dolaska policije, jer ih je, navodno, bilo sramota da budu na spisku oštećenih. Uviđaj su odradili zaposleni u PS Vračar.

    Izvor:nadlanu.com

Stranica 30 od 51 PrviPrvi ... 20282930313240 ... ZadnjaZadnja

Slične teme

  1. Štetna zračenja. Šta mislite o ovome?
    Od Mikki u forumu Alternativna medicina
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 30-07-2015, 14:03
  2. Šta mislite o muvanju preko Interneta?
    Od kojica u forumu Svaštara
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 19-11-2012, 17:01
  3. Mislite da ste odličan vozač?
    Od Man u forumu Automobilizam
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 23-09-2011, 07:52
  4. Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 16-09-2011, 21:13

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •