Stranica 32 od 51 PrviPrvi ... 22303132333442 ... ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 621 do 640 od 1019

Tema: Šta mislite o ovome?

  1. #621
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Одг: Šta mislite o ovome?

    јој, колико има овакве деце...па се сва та њихова чистота негде изгуби на путу одрастања....
    где си пошла с крмељиве очи

  2. #622
    Registrovani Član
    Sagacity avatar
    Status : Sagacity je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 9,775
    Tekstova u blogu : 9

    Početno Re: Šta mislite o ovome?

    Dopao mi se sastav i način razmišljanja, odnosno komparacija za lepo ponašanje. Verujem da ima puno, pa da kažem zrele dece, koju valjda okolina udalji od te duhovne čistote i da prerano shvate da ljudski svet ne funkcioniše baš tako...

  3. #623
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Одг: Šta mislite o ovome?

    http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/362...jeftina-struja

    е свашта...дакле, ко се греје на струју ебатје чворка...
    где си пошла с крмељиве очи

  4. #624
    Registrovani Član
    Sagacity avatar
    Status : Sagacity je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 9,775
    Tekstova u blogu : 9

    Početno Odg: Šta mislite o ovome?

    Poštar "pozajmio" 122.000 dinara od penzionera


    54 2

    Sremskomitrovačka policija privela je poštara M. P. zbog sumnje da je oštetio 15 penzionera za oko 122.000 dinara.

    Prilikom raznošenja penzija, "poštonoša je uzimao novac, a preduzeću predao naloge za isplatu na kojima je falsifikovao potpisa primalaca", navodi se u saopštenju policije.

    Nakon policijskog zadržavanja, osumnjičeni je priveden istražnom sudiji Osnovnog suda u Sremskoj Mitrovici, a sudsko veće ga je pustilo da se brani sa slobode, dodaje policija.

    (B92)

  5. #625
    Registrovani Član
    Sagacity avatar
    Status : Sagacity je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 9,775
    Tekstova u blogu : 9

    Početno Odg: Šta mislite o ovome?

    Pravio krem od čokolade sa deponije


    Vršačka policija uhapsila je J. K. (50) iz Vršca jer je proizvodio i prodavao „eurokrem“ napravljen od čokolade sakupljene sa deponije fabrike „Svislajon“.

    Policija je kod J. K. pronašla 1.055 kilograma krema spremnog za prodaju. Posle pretresa na nekoliko lokacija pronađeno je preko tone čokolade sa otpada spremne za prodaju, a još nije poznato koliko je J. K. do sada uspeo da proda.

    - Osumnjičeni je sakupljao džakove sa čokoladnim otpadom koji se baca na fabričku deponiju, a kasnije u kućnoj radinosti i nehigijenskim uslovima smrzavanjem i otapanjem odvajao plastiku, najlone i ostali otpad od bačene čokolade. Potom je od čokoladnog dela pravio krem i pakovao ga u kantice, pa prodavao po znatno nižoj ceni od one u radnjama. Prilikom prodaje J. K. je govorio da ima vezu u fabrici koja mu krem nabavlja ispod ruke, kako kupcima ne bi bila sumnjiva niska cena - kaže izvor „Blica“.

  6. #626
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,108

    Početno Одг: Šta mislite o ovome?

    počeću da se plašim kantica i kremova po niskim cenama, a baš ih ima u poslednje vreme...

  7. #627
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Одг: Šta mislite o ovome?

    е сад баш читам о томе у ''блицу''. стварно сам запрепашћена...срећом, не користим еурокрем, осим нутеле...а и то само за палачинке и киндер-торту понекад . мада, докле је фалсификовање стигло, и за то ћу да се питам да не једемо нешто рециклирано....
    где си пошла с крмељиве очи

  8. #628
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Odg: Šta mislite o ovome?

    Citiraj Prvobitno napisano od Sagacity Vidi poruku
    Pravio krem od čokolade sa deponije


    Vršačka policija uhapsila je J. K. (50) iz Vršca jer je proizvodio i prodavao „eurokrem“ napravljen od čokolade sakupljene sa deponije fabrike „Svislajon“.

    Policija je kod J. K. pronašla 1.055 kilograma krema spremnog za prodaju. Posle pretresa na nekoliko lokacija pronađeno je preko tone čokolade sa otpada spremne za prodaju, a još nije poznato koliko je J. K. do sada uspeo da proda.

    - Osumnjičeni je sakupljao džakove sa čokoladnim otpadom koji se baca na fabričku deponiju, a kasnije u kućnoj radinosti i nehigijenskim uslovima smrzavanjem i otapanjem odvajao plastiku, najlone i ostali otpad od bačene čokolade. Potom je od čokoladnog dela pravio krem i pakovao ga u kantice, pa prodavao po znatno nižoj ceni od one u radnjama. Prilikom prodaje J. K. je govorio da ima vezu u fabrici koja mu krem nabavlja ispod ruke, kako kupcima ne bi bila sumnjiva niska cena - kaže izvor „Blica“.
    ne mogu da verujem

    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

  9. #629
    Registrovani Član
    Sagacity avatar
    Status : Sagacity je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 9,775
    Tekstova u blogu : 9

    Početno Odg: Šta mislite o ovome?

    Službenica zaključala građane u pošti u Novom Sadu

    Službenica u jednoj novosadskoj pošti zaključala je večeras u šalter-sali nekoliko građana koji su stajali u redu i pozvala policiju, jer su oni protestovali što dugo čekaju u redu.

    Jedan od građana koji je bio u pošti Gabor Lepeš rekao je agenciji Beta da je u redu čekao 45 minuta, kada je službenica nekoliko minuta pre 19 sati kazala da je šalter zatvoren.

    „Zamolili smo je da nas primi, da će joj to oduzeti još samo nekoliko minuta, a da mi cekamo već dugo u redu. Pitali smo je zašto nam nisu rekli da nemaju vremena za sve nas pa bismo došli sutra, ali ona nije odgovorila već je rekla da napustimo poštu“, ispričao je Lepeš.

    On je rekao da je većina građana već otišla iz pošte, ali da je službenica nakon kratke rasprave zaključala preostale i nije im dala da izađu dok ne dođe policija. „Pozvali smo i mi policiju i rekli da nam je ugroženo pravo na kretanje i da smo zaključani u pošti“, rekao je Lepeš. Nakon uviđaja, policija je legitimisala svih pet građana koji su pušteni iz pošte tek kada je patrola stigla na mesto događaja.
    Izvor: Beta

  10. #630
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Одг: Šta mislite o ovome?

    сви су прсли.
    где си пошла с крмељиве очи

  11. #631
    Registrovani Član
    Sagacity avatar
    Status : Sagacity je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 9,775
    Tekstova u blogu : 9

    Početno Odg: Šta mislite o ovome?

    Hiljade ljudi promeni ime

    U našoj zemlji, prema procenama matičara, svake godine nekoliko hiljada građana promeni identitet. Muškarci podnose zahteve i kada misle da će izbeći zakonske obaveze
    Nekoliko hiljada ljudi, kako se procenjuje među matičarima, u Srbiji svake godine promeni ime ili prezime, a zakon ne ograničava koliko puta i koliko često jedna osoba to može da uradi. Jedan čovek iz Kraljeva tako se čak šest puta predomišljao i na kraju se vratio na ono prvo ime iz lične karte. Promena identiteta u matičnim službama sa taksom i svim dokumentima košta tek – oko dve hiljade dinara.Vesna Galović Marković, šef Odseka za opštu upravu opštine Novi Beograd, ističe da kod njih godišnje lične podatke promeni oko 300 ljudi, a čak 80 odsto su zahtevi za vraćanje devojačkog prezimena.-

    Nedavno smo imali zahtev žene koja u 67. godini menja ime Ana u Ljiljana – priča Vesna Galović Marković.- Davno je bio jedan slučaj promene imena Brus Li u Zoran. Javljaju nam se i osobe koje zbog promene pola menjaju kompletno lični identitet. Da bi muško i na papiru postalo žensko i obrnuto, neophodni su nalaz lekara i izvod iz matične knjige rođenih u kojoj je pol već promenjen.Matičari kažu da su imali primere i promene neobičnih prezimena zbog ismevanja sredine. Ipak, to nije česta pojava, već se pre može reći da su mnogi ponosni što imaju baš tako specifična prezimena poput Kuga, Gaće, Guzina, Drakula…

    U Srbiji tako žive i ljudi kojima u ličnoj karti piše Masnikosa, Klizigaća, Trtica, Vrana, Mrak, Lonac…Zahteve uglavnom podnose ljudi koji žele da uzmu ime ili prezime svojih predaka ili žive u inostranstvu, pa žele da se prilagode toj sredini.- Kada menjaju ime, naši državljani dobiju novu ličnu kartu i pasoš i tako odlaze u drugu zemlju „rasterećeni“ od prošlosti – kaže Ana Tanevski, matičar u Leskovcu. – Ne bi trebalo da bude zloupotreba, jer mi u takvim situacijama tražimo proveru MUP. Imamo dosta primera i da Romi uzimaju srpska imena, jer smatraju da će se brže zaposliti ili da će se bolje uklopiti u društvo.Pripadnici „jačeg“ pola menjaju prezime kada žele da uzmu majčino, jer su u svađi sa ocem ili kada se ožene strankinjama. To rade i mnoga deca koja su odrasla sa majkama, a otac nije brinuo o njima iako ih je priznao na rođenju.

    Dozvoljeno je da o tome sami odluče već posle napunjene 15. godine života, ali u takvim situacijama matičari se konsultuju sa Centrom za socijalni rad.Ima, međutim, sve više onih koji „pokrštavajući se“ žele da „izvrdaju“ zakon. Oni se nadaju da će uspeti da izbegnu „rešetke“ ili plaćanje poreza ako dobiju drugi identitet. Ne znaju, međutim, da je nemoguće da to urade, jer matičari po službenoj dužnosti šalju policijskoj upravi podatke da provere svaku osobu koja je podnela zahtev. Sve evidencije vode se po matičnom broju, a ne samo po ličnom imenu, i to sprečava zloupotrebe.

    ŠTA JE POTREBNO
    ZA promenu ličnih podataka važno je da osoba nije osuđivana, da nije pod istragom i da nije zadužena porezom – objašnjava Vesna Galović Marković. – Moraju dostaviti i izvod iz matične knjige rođenih i venčanih, kao i uverenje o državljanstvu. Ako je proverom utvrđeno da nije bilo povreda zakona, posle uplate takse unosimo nove podatke. Postoji još samo jedan uslov – da novo prezime bude u skladu sa našim običajima, odnosno da nije pogrdno.
    Izvor: Novosti
    Dokon narod...

  12. #632
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,108

    Početno Одг: Šta mislite o ovome?

    Ja ću da promenim ime u Emilija Tako sam htela još od malih nogu da me zovu zbog pesme Zdravka Čolića

  13. #633
    Registrovani Član
    Sagacity avatar
    Status : Sagacity je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 9,775
    Tekstova u blogu : 9

    Početno Odg: Šta mislite o ovome?

    Moraš prvo da proveriš, koliko te to košta. Obzirom da je Emilija sa malo više slova, ako se plaćanje vrši po slovu...možda ti se ne isplati...

  14. #634
    Registrovani Član
    Sagacity avatar
    Status : Sagacity je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 9,775
    Tekstova u blogu : 9

    Početno Odg: Šta mislite o ovome?

    Ispovest prostitutke iz provincije

    "Volim seks više nego ‘leba"

    Barbara je naizgled obična tridesetogodišnjakinja iz Vranja, visoka i privlačna. Ono sto je izdvaja od njenih vršnjakinja je njena profesija, i posebno to sto je odlučila da o svom poslu govori javno. Barbara se bavi "najstarijim zanatom na svetu" – prostitucijom. I ona to radi zato sto voli seks i novac. U ekskluzivnoj ispovesti koju je objavio vranjski OK RADIO na svom portalu, Barbara priča kako izgleda prostitucija na "lokalnom" nivou, kako se počinje sa ovim poslom, ko su devojke i žene koje prodaju svoje telo, ko su najcešće mušterije i kakvi su njihovi zahtevi…



    - Prvo ljubavno iskustvo, sa jednim gradskim krimosom bilo je nezaboravno. Osetila sam da bez muškarca i seksa ne mogu da izdržim duže vreme - počinje svoju priču Barbara. Brzo je otkrila da u njoj postoji jak nagon i želja za seksom i počela je da menja partnere.

    Kada su počela prva ogovaranja komšija i plač majke, svađe i prebacivanja da se po čarsiji priča «da je kurvetina», odlučila je da se uda. Za inat.

    - Naleteo je mladi policajac, tek pristigao iz Sremske Kamenice, zaljubio se kao magarac, navukla sam ga na kvalitetan seks i nakon dve nedelje predložio je brak - objašnjava Barbara. Mladoženja je bio iz jednog sela iz dalje okoline. Napravili su svadbu pod satorom koja je trajala dva dana.

    - Na samoj svadbi za oko mi je zapeo jedan od policajaca, drug mog supruga. Fiksirali se pogledima još dok me pop venčavao u crkvi - priča Barbara.

    I dok je suprug ostao da se veseli i pije sa društvom, ona je pod izgovorom da joj nije dobro otišla da spava.

    - Svekrva me je ispratila do sobe, poljubila u obraz i zaključala. Ostavila sam otvoren prozor. Nije prošlo ni pet minuta drug mog muža uleteo je u sobu. Plav, velike glave, maljav, pravi grmalj… Seks je bio fantastican. Imala sam utisak da me nije skidao sa plafona. Nije bilo srećnije žene od mene - opisuje ona "prvu bracnu noć".



    Po povratku u Vranje njenog supruga čekao je dopis o premeštaju u Niš.

    Preselili su se, ali dok je ona živela u Nišu i gajila detete suprug je zbog posla često bio na terenu, na Kosovu. Dok je bio na Kosovu, ona zbog deteta nije mogla da krene u potragu za muškarcem. To ju je, kako kaze izluđivalo. Apstiniranje je ubijalo.

    - Nisam mogla da podnesem svog «kosovskog junaka», spakovala se i sa detetom vratila kod majke. Ispričala sam priču da me muž maltretira i majka je nasela-.

    Nesrećni suprug, ne znajući ništa o sklonostima i porivima svoje žene dolazio je u Vranje, molio, kumio da se vrati, pitao gde je pogrešio. - Uvek bih mu zalupila vrata, govoreći da ne želim da mi život prođe tek tako bezveze - opisuje Barbara susrete sa suprugom koji je pokušavao da spase brak.

    Kada je dete poraslo dovoljno da je njena majka da ga čuva Barbara je rešila da nađe posao. Pokušala je u buticima, u centru grada. To je privlačilo, delovalo nekako "gospodski", ali bilo je jako teško zaposliti se u nekoj od tih radnji, jer ili su devojke već radile, ili je bila potrebna preporuka i veza koju ona nije imala.- Slučajan susret sa vlasnicom jedne kafane usmeriće moj život u željenom pravcu. Ta žena mi je ponudila da radim kao konobarica. Plata nije bila neka, sto evra, ali bolje išta nego ništa, razmišljala sam - kaže Barbara.

    U kafani je upoznala i posluživala različite ljude.

    - Najviše su dolazili oženjeni, i razvedeni, stariji muškarci koji su voleli da popiju. Bilo je interesantno, udvarali su mi se, častili me pićem, ostavljali dobar bakšiš - opisuje Barabara svoje početke na novom poslu.

    - Jedne večeri nakon fajronta, vlasnica kafane mi je rekla direktno da zna da menjam muškarce, i da to znači da volim seks više nego ‘leba, i da sam po tom pitanju ista kao ona - priseća se Barbara.

    Gazdarica joj je tada otvoreno ponudila "da radi za nju".

    - Reći ću ti otvoreno, hajde da radiš za mene, ja ću da ti nabavljam mušterije, a za uzvrat imaćeš platu 200 evra - rekla joj je gazdarica.

    Barbara je pristala. Radila je tako godinu dana. Seks, odnosno "usluga" bila je vremenski ograničena na trideset minuta.

    - Obrađivala sam po dvojicu za veče. Uživala sam sa raznim muškarcima. Nije mi teško padalo, jer sam spojila lepo i korisno - prica Barbara.

    Međutim, jedne noći, kliknulo joj je da kao "samostalna" u ovom poslu može daleko više da zaradi.

    Nastavak u utorak….
    Izvor:trojka.rs


  15. #635
    Registrovani Član
    Sagacity avatar
    Status : Sagacity je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 9,775
    Tekstova u blogu : 9

    Početno Odg: Šta mislite o ovome?

    Ispovest prostitutke iz provincije (DRUGI DEO)



    Nastavak Barbarine priče o bavljenju najstarijim zanatom


    Tridesetogodišnja Barbara, prostituka iz Vranja nastavlja svoju ispovest o tome kako je shvativši koliko voli seks i da ne može bez njega, odlučila da spoji lepo i korisno i počela da se bavi najstarijim zanatom.
    Najpre je radila za gazdaricu kafane u kojoj je konobarisala, i za posao konobarice dobijala sto evra mesečno, a za seksi usluge koje je pruzala mušterijama jos sto. Kada je videla da joj dobro ide i da sama može mnogo više da zaradi odlucila je da napusti gazdaricu i započne sopstveni biznis. Ali, trebalo je ovu odluku saopštiti gazdarici.

    - Razmišljala sam, kako da im kažem da odlazim. Gazdarica je bila manji problem nego njen muž koji je sve držao pod svojom kontrolom. Nije mi bilo lako, jer ako kažem da hoću da radim sama izgubiću posao konobarice, a preko tog posla nalazila sam mušterije za seks - priča Barbara.

    Ona objašnjava kako je gazda odlučivao o svemu i kako je čak nalazio klijente i određivao satnicu i tarifu i svojoj ženi.

    - Jednog jutra kada smo popili malo više u kafani smo ostali ja, gazdarica, njen suprug i jedan klijent Albanac. Trebalo je da ja odradim posao, ali gost je hteo da povali gazdaricu- prica Barbara.

    Dogovarali smo se koga će na kraju da "vodi", mene ili nju kada je raspravu prekinuo gazdaricin suprug.

    - Daj 250 evra i imaš 15 minuta na raspolaganju - rekao je mušteriji.

    - Ovaj je odmah pristao i on i gazdarica su otišli u sobu. Gazda i ja smo izašli napolje i zapalili cigaretu. Činilo mi se da je nervozan. Ćutao je i šetao. Nakon petnaest minuta Albanac i njegova žena sišli su u dvorište, on je stavio novac u džep i sa ženom otišao kući. Kao da je sve normalno i kao da se do pre par minuta nije kresala sa drugim - opisuje Barbara jednu od scena kojoj je prisustvovala.

    Prelomila je nekako i saopštila im da hoće da radi sama. Međutim, kaže da se što se novca tiče "nije mnogo ovajdila".

    - Počela sam da naplaćujem od 25 do 50 evra. Imala sam i po petoricu mušterija za noć, a usluge sam ograničila na 20 minuta. Zarađivala sam super - priča ona. Međutim, nije, kaže uspela da ništa da uštedi jer kako je dobijala više para, više je i trošila.

    - Nikad više love nisam imala, ali bih se u međuvremenu obavezno zaljubila u nekog kretena koji bi me folirajući se uzeo svu ušteđevinu. Svaki put kada bih se opekla tako, zarekla bih se da cu štedeti za sina, koji je već pošao u osnovnu školu.Ali, džaba, uživanje u seksu nadjačalo bi svako razumno i komercijalno razmišljanje - kaze Barbara.

    Poređenja radi ona navodi da je gazdarica, zarađivala i po dve i tri hiljade evra mesečno, dok ona nikada nije uspela da sakupi više od hiljadu.

    - Gazdarica je usluge naplaćivala od dvesta evra pa naviše, Uspevala je da zaradi mnogo više od mene jer je njenu pohotu i požudu "kanalisao" njen suprug batinama kada bi primetio da manjka novca prebijao ju je kao kučku - objašnjava Barbara.
    Ona kaže da su tako i uspeli da se obogate. "Svake godine menjali su automobile, skupe i nove, napravili su kuću na dva sprata i opreili je modernim nameštajem i uređajima. " Uvek su bili moderno i skupo obučeni, nosili su vredan nakit...". Njihovi sin i ćerka, već studenti imali su svoj stan i svako svoja kola, i sve to od prostitucije, i gazdaricine i njene."

    Barbara je posle pet godina napustila Gazdaricu. Otišla je od nje kada je ova dovela još jednu devojku od 18 godina. Barbara je imala stalne mušterije, ali nova devojka odnosila je nove mušterije i Barbarini prihodi su se drastično smanjili. Ona je ludela zbog toga. Počela je da se svadja sa novom koleginicom sve dok se jednog dana nisu potukle ispred kafane. Tada je otišla.

    - Zahvaljujući poznanicama koje su se bavile prostitucijom i nabavljale klijente na druge načine, ušla sam u drugačiji svet prostitucije, koji nije bio kafanski i "posle fajronta - priča Barbara o novom samostalnom početku. Kaže da je " to bila prava stvar".

    - Bilo nas je šest u grupi. Četiri udate, dve razvedene. Sve drčne na lovu, a pre svega na onu stvar - opisuje nove koleginice.

    - Jedna je bila glavna, ona je organizovala sve, nabavljala klijete, pravila kontakte i sve se radilo preko mobilnih telefona i kompjutera". Barbara objašnjava da je svaki od mušterija morao da pošalje sliku i podatke o bračnom i imovnom stanju. "Onda mi odemo u stan kod šefice i na računaru gledamo i biramo - priča Barbara.

    Pošto nije imala ušteđevinu i bila je bez dinara, kaže da je birala najbolje plaćene ponude. A najviše su plaćali starci od 70 do 80 godina.

    - Imala sam dva slučaja gde sam se muški oparila. Kod jednog samca, koji je ležao šlogiran u krevetu i imao 74 godine, zaradila sam 200 evra. Tražio je da se skinem gola i da me posmatra 10 minuta. Jadnik, gledao me je i onako iskrivljenih ustiju oblizivao je jezik - opisuje na kakve je sve mušterije nailazila.

    - Drugi slučaj je za Riplija. Bila sam "na usluzi" dekici koji je imao 82 godine. Sećam se da mu je lice bilo bez ijedne bore, kao kod deteta, ni traga od popucalih kapilara...Tražio je samo da mu ga i... Rekao je kada sam ušla i počela da se skidam: "Poigraj se sine, ništa drugo ne tražim" i platio je 200 evra za 15 minuta igre "hoću-neću" - priča Barbara.

    Naravno, kaže, bilo je i perverznjaka koji su tražili vezivanje, bičevanje, uriniranje po njima, ali na to nikad nije pristajala. Volela je seks, to je bilo u njenoj prirodi. Perverzije, ne!

    - Na perverzije su pristajale koleginice i što je interesantno uglavnom one udate. "Da probamo ono čega se naši muževi stide - govorile su.

    Barbara kaže da je shvatila šta je zajedničko devojkama i ženama iz njenog posla, koje ga rade dobrovoljno i sa uživanjem." Sve smo u sebi nosile pohotu koju "umorni" muževi nisu mogli da zadovolje, a volimo lovu koja nam pruža lagodnosti po pitanju garderobe, letovanja i zimovanja i isticanja u sredini u kojoj se krećemo" ističe Barbara.

    Takvih grupa kao što je njihova ima mnogo u Vranju. Neke "ordiniraju" isključivo u Bujanovcu i Preševu.

    - E, čoveče, da ti znas koje ribe ovo rade. Ima među njima studentkinja, ali i žena koje su fakultetski obrazovane, imaju porodice, svoje profesije, a muževi su im "ugledni građani ovog usranog grada - kaže Barbara.

    Ona je sada poprilično dobro situirana. Uspela je da uštedi lepu svotu novca, a i dalje sebi može da priušti lepu garderobu i putovanja. Posao je podigla na viši nivo i klijentelu iz kafane je skroz odbacila. Kaže da radi po najvišim standardima i lepo joj je.

    - Em zaodvoljstvo, em lova - iskreno završava razgovor naša sagovornica.

    Izvor: Trojka.rs


  16. #636
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Одг: Šta mislite o ovome?

    шта ли ће да ради кад оматори ...је л ће онда да плаћа за задовољство ...уосталом, има нас разних...
    где си пошла с крмељиве очи

  17. #637
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Одг: Šta mislite o ovome?

    http://www.politika.rs/rubrike/Drust...-slavu.sr.html

    дакле, смучило ми се више ово прозивање...ако неће да присуствују прослави, нека лепо не дођу и то је то....
    где си пошла с крмељиве очи

  18. #638
    Registrovani Član
    Sagacity avatar
    Status : Sagacity je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 9,775
    Tekstova u blogu : 9

    Početno Odg: Одг: Šta mislite o ovome?

    Citiraj Prvobitno napisano od причалица Vidi poruku
    шта ли ће да ради кад оматори ...је л ће онда да плаћа за задовољство ...уосталом, има нас разних...
    Meni je najsmešnija bila moja koleginica...Ona je nakon čitanja ovog članka, rešila da proučava prostitutke...Kaže da je celu noć provela na netu tražeći tekstove o ženama koje su dobrovoljno prostitutke...da utvrdi da li su te osobe stvarno normalne

  19. #639
    Registrovani Član
    Sagacity avatar
    Status : Sagacity je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 9,775
    Tekstova u blogu : 9

    Početno Odg: Šta mislite o ovome?

    Imate diplomu? E pa, slikajte se sa njom




    Leskovčanin Predrag Zdravković napravio je originalan plakat koji je u kratkom vremenskom roku postao popularan na društvenim mrežama.



    Šaljivi plakat koji je vlasnik leskovačke fotografske radnje “Foto Sole” uradio iz zabave postao je pravi hit na internetu. Na njemu je prikazan odlučan mladi čovek u odelu sa sledećim rečima iznad glave:

    “Ako imate fakultetsku diplomu, dobru ideju i pošteni ste… Dođite kod nas jer sa vašom diplomom, idejom i poštenjem možete samo da se slikate”.

    Predrag Zdravković, autor ovog plakata, kaže da nije imao loše namere i da nije očekivao da će njegov “reklamni” materijal doživeti takvu popularnost.

    - Nedelja mi je krenula totalno ludo. Emisija 48 sati je snimala svadbu u Leskovcu i uradio sam album za mladence, od tada mi telefon neprestalno zvoni. U trenutku mi je palo na pamet, pošto imam diplomu ekonomskog fakulteta, a bavim se i dizajnom, da napravim ovako nešto. Brat i ja smo vlasnici radnje “Foto Sole”, a obojica smo hteli da se bavimo ekonomijom. Mladenci iz “48 sati” su dobili popust jer su nekako ispali talični. Meni niko ne veruje da sam ja ovo napravio, ali na ideju sam došao zbog ličnog primera – kaže Zdravković i otkriva da je bilo i negativnih reakcija na čuveni plakat.

    - Reakcije su bile uglavnom pozitivne. Ipak, jedna gospođa me zvala, vidno uznemirena, i rekla da treba da me bude sramota što se bogatim na tuđoj nesreći – kaže on.

    Izvor.kamatica.com

  20. #640
    Registrovani Član
    Sagacity avatar
    Status : Sagacity je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 9,775
    Tekstova u blogu : 9

    Početno Odg: Šta mislite o ovome?

    Nađeno 20 paketića heroina kod profesora i njegovog dilera

    Nastavnik deo droge zadržavao za sebe, a ostalo preprodavao

    Nastavniku Radomiru M. koji je uhapšen zbog krivičnog dela neovlašćene proizvodnje i stavljanja u promet opojnih droga, određen je pritvor do 30 dana.

    Ovu informaciju je Tanjugu potvrdio načelnik Republičke prosvetne inspekcije Velimir Tmušić.

    - Ukoliko se dokaže da je nastavnik fizičkog u Devetoj beogradskoj gimnaziji "Mihailo Petrović - Alas" izvršio ovo krivično delo dobiće otkaz u školi - rekao je Tmušić i naveo da će istraga i postupak razjasiti sve detalje ovog slučaja.

    Nastavnik Radomir M. (59) je, prema saopštenju MUP-a, uhapšen sa Filipom P. (37) u Novom Beogradu, u ulici Goce Delčeva 42, preko puta Devete beogradske gimnazije, u kojoj je zaposlen.

    Kod osumnjičenih su prilikom pretresa vozila, koji je u vlasništvu Filipa P, u tapacirungu krovne konstrukcije pronašli 20 paketića heroina težine oko 56 grama. Oni su lišeni slobode u trenutku primopredaje, o čemu je odmah obavešten dežurni tužilac Višeg tužilaštva u Beogradu, a škola je nastavniku odredila meru udaljenja sa radnog mesta.

    Istraga će, kako je rekao Tmušić, pokazati da li je nastavnik eventualno prodavao drogu učenicima. Direktor škole, u slučaju sumnje, ima pravo i obavezu da zaposlenog uputi na proveru zdravstvene sposobnosti.

    U toku kriminalističke obrade utvrđeno je da je Radomir M. duži vremenski period kupovao heroin od Filipa P. i prodavao dalje krajnjim korisnicima, dok je jedan deo zadržavao i koristio za lične potrebe.
    Izvor:trojka.rs

Stranica 32 od 51 PrviPrvi ... 22303132333442 ... ZadnjaZadnja

Slične teme

  1. Štetna zračenja. Šta mislite o ovome?
    Od Mikki u forumu Alternativna medicina
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 30-07-2015, 14:03
  2. Šta mislite o muvanju preko Interneta?
    Od kojica u forumu Svaštara
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 19-11-2012, 17:01
  3. Mislite da ste odličan vozač?
    Od Man u forumu Automobilizam
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 23-09-2011, 07:52
  4. Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 16-09-2011, 21:13

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •