Stranica 4 od 5 PrviPrvi ... 2345 ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 61 do 80 od 87

Tema: pitbull

  1. #61

    Početno Re: pitbull

    pa ja neću da kupim, već pitam kako se kreću cene

  2. #62
    Registrovani Član
    student avatar
    Status : student je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Poruke : 46

    Početno Re: pitbull

    ja nedam stene ispod 500e,a cijene se krecu od 100 pa do par hiljada evri

  3. #63
    panta rhei
    Adio avatar
    Status : Adio je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Poruke : 970
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: pitbull

    Citiraj Prvobitno napisano od student Vidi poruku
    imao sam 10 pasa starih 1-1,5g,ovo ostalo sma poklonio jer nisma imao placa da drzim...plac na kome sam drzao pse je prodat,tako da sam morao da ih rasprodam i poklonim(
    da li vodis racuna kome ih poklanjas?
    pas od 1,5 god je pre neki dan uspavan jer ima problem sa drugim psima i dominacijom
    moj pas koji ima isti problem, ima 9 godina i ko mladic je
    Potpisujem da dovoljno sam luda...Potpisujem i jos da dovoljno sam jaka...jedan manje vise hir...

  4. #64
    Registrovani Član
    student avatar
    Status : student je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Poruke : 46

    Početno Re: pitbull

    vodim racuna kome ih poklanjam a i prodajem..ove sam prodao starijim ljudima koji ih hoce za kucne ljubimce djeci..ove sto sma poklanjao isto tako sma poklonio u dobre ruke ,samo jedna mi je otisla u pogresne ruke,...razbolila se od lose njege i uginula..takodje moji psi sve i jedan sto sma imao i sto imam nikada nije nista napao niti ijednu domacu zivotinju a kamo li covjeka..e sad,naravno da pitovi mrze druge pse a posebno one agresivnije..recimo ove moje dvije zenke imaju 1g. i odrasle su uz jednog cuka sto je svezan kod njih ,cak i kokoske su oko nnjih,a oni nista..nekidan sam setao i naidjem pored pita od nekog komsije,ona je ragovala agresivno naravno ako i svaki..ali oni su kao i drugi psi,sve zavisi od odgoja vlasnika

  5. #65
    Registrovani Član
    QueenOfClubs avatar
    Status : QueenOfClubs je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Pol:
    Lokacija : Београд
    Poruke : 6,436
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: pitbull

    Da nisu malo mlade za priplod?
    Ova jedna treba da se ošteni već...
    Мудрост се састоји у томе да се баци у море што мањи део товара да би брод пловио лако.

  6. #66
    Registrovani Član
    student avatar
    Status : student je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Poruke : 46

    Početno Re: pitbull

    jesu mlade za priplod...ovo joj je prvo tjeranje i uvijek se treba preskociti prvo tjeranje..onda se moze u 2.upariti pa opet da s epreskoci...sestra joj je pobjegla iz boksa i avlijaner je zaskocio,sreca nije ostala skotna imala je prolapsus..onda se ova protjerala i nju nadjem da kida boks i tako sam je odveo na parenje da mi je nebi avlijaner upario...kad ase keruse okote one onda psihicki prije sazrenu...nije stetno ni prvo tjeranje da se upari ali svima savjetujem da tek od 2-gog tjeranje se vode na parenje ..

  7. #67
    panta rhei
    Adio avatar
    Status : Adio je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Poruke : 970
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: pitbull

    U principu je mlada za stenjenje jer se kod srednjih pasa smatra da pre 18 meseci nisu zrele za okot i parenje.
    Pitovi nisu cuvari i nemaju problem sa drugim zivotinjama, zenke nemaju problema sa dominacijom a muzjaci imaju, prosto nista manje nego druge rase.
    Potpisujem da dovoljno sam luda...Potpisujem i jos da dovoljno sam jaka...jedan manje vise hir...

  8. #68
    panta rhei
    Adio avatar
    Status : Adio je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Poruke : 970
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: pitbull

    Citiraj Prvobitno napisano od student Vidi poruku
    jesu mlade za priplod...ovo joj je prvo tjeranje i uvijek se treba preskociti prvo tjeranje..onda se moze u 2.upariti pa opet da s epreskoci...sestra joj je pobjegla iz boksa i avlijaner je zaskocio,sreca nije ostala skotna imala je prolapsus..onda se ova protjerala i nju nadjem da kida boks i tako sam je odveo na parenje da mi je nebi avlijaner upario...kad ase keruse okote one onda psihicki prije sazrenu...nije stetno ni prvo tjeranje da se upari ali svima savjetujem da tek od 2-gog tjeranje se vode na parenje ..
    polno sazrevanje nema veze sa psihickom zreloscu
    kod pasa posebno
    razvijaju se instinktivno neki nagoni koje bi inace imale, i ako se ne pare i ako su sterilisane posle odredjenog broja teranja
    Potpisujem da dovoljno sam luda...Potpisujem i jos da dovoljno sam jaka...jedan manje vise hir...

  9. #69
    Registrovani Član
    student avatar
    Status : student je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Poruke : 46

    Početno Re: pitbull

    kod pitova ima psihickog sazrijevanja...nije preporucljivo da se upare na prvom tjeranju,ali eto ja sma morao inace nebi je vodio da se pari...pas se razvija do 2g,do 1g raste posle se razvija u sirinu...ja iskreno nisam nikada prvo tjeranje zenku vodio da se pari,ovo mi je bio prvi put...dosta sam vidio zenki i stenadi koje su se na prvom tjeranju uparili i mogu reci da nije bilo nikada nikakvih posljedica...kinekolozi nopravdavaju parenje na prvom tjeranju ,jer smatraju da to steti daljem razvitku zenke i njenoj mladuncadi...to s enajvise odnosi na ove druge rase pasa,sto idu na izlozbe i tako to,a za pita je to druga prica...pitbull je pas koji se radja razlicitih visina , boje ,i konstrukcije glave na odnosu drugih rasa...

  10. #70
    Registrovani Član
    student avatar
    Status : student je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Poruke : 46

    Početno Re: pitbull

    okotila mi s ezenka sinoc.7 kom.

  11. #71
    Registrovani Član
    Lola avatar
    Status : Lola je odsutan
    Registrovan : Apr 2011
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 202

    Početno Re: pitbull

    Čestitam

  12. #72
    Registrovani Član
    student avatar
    Status : student je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Poruke : 46

    Početno Re: pitbull

    hvala

  13. #73
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,108

    Početno Re: pitbull

    Meni bio veceras veterinar da da revakcinu mojoj Juliji, stafordu. I covek mi prica da je to sve jedna te ista rasa, pitbull i staford, ali je po papirima razdvojeno, da su valjda u Americi oni priznati kao pitbull, a u Evropi da su to stafordi. A vec sam i ranije na netu nesto citala o tome. I da se papiri za pita ne mogu bas lako izvaditi kao za staforda.
    Ja sam pre kupovine moje Juce, dosta citala o njima i odlucili smo da uzmemo zenku. Juca je od prvog dana okruzena nama ukucanima non stop, upoznaje i nove ljude, tako da joj socijalizacije ne fali, ali imam problem sto hoce da napada macice koje imam u dvoristu. Nocu se macici popakuju njoj na glavu i ledja i spavaju skupa, i to je tada ok, ali danju kad je izvedem napolje odmah srlja na njih. Velike macke ne sme da dira, njih cak voli da lize i kupa, ali ove male napada, naravno uvek je na fleksiju i pod kontrolom.
    Imala sam velike predrasude prema ovoj rasi, ali uz Juliju sam promenila misljenje, uzeli smo je za dvorisnog psa, ali izgleda da ce biti kucna maza, ludi smo za njom.

  14. #74
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,108

    Početno Одг: pitbull

    tužno, istinito


  15. #75
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,108

    Početno Одг: pitbull

    slošilo mi se, koliko monstruma ima na ovoj planeti

    http://www.zivotinje.rs/vestiStrana....riku&tip=vesti

  16. #76
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,108

    Početno Одг: pitbull

    Heroj: Pas primio 12 uboda nožem da bi zaštitio vlasnika


    Hrabri pitbul po imenu Čako oduševio je svet svojim herojskim činom u kom je pokazao da ljubav i privrženost mogu biti preči od sopstvenog života.





    Ova kuca je, naime, primila 12 uboda nožem, kako bi spasila svoju vlasnicu od napada njenog partnera.

    Incident se dogodio prošle nedelje u Ričmondu, kada je ženu pretukao njen partner, za kog je poznato da je sklon nasilju. Sve se moglo završiti tragično, da u kuću u tom trenutku nije ušao Čako.

    Kada je shvatio da je njegova vlasnica u nevolji, on se odlučno bacio na napadača, kako bi je zaštitio. U svojoj misiji je uspeo, jer je čovek prestao da tuče ženu, ali se okrenuo psu, kog je napao nožem i zadao mu čak 12 uboda u predelu vrata i grudi, a zatim pobegao.

    Vlasnica je hrabru kucu odmah odvela veterinaru, gde joj je ukazana lekarska pomoć. Srećom, rane nisu bile ozbiljne, pa se hrabri pas već oporavlja, a internetom u međuvremenu kruži priča o njegovoj hrabrosti koja malo koga može ostaviti ravnodušnim.

    duša

  17. #77
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,108

    Početno Одг: pitbull

    ajme kolki su xxl pit


  18. #78
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,108

    Početno Одг: pitbull

    a ovde i peva piše da je ovo najveći pit bull na svetu, da ima 78kg a da se očekuje da još poraste jer je mlad


  19. #79
    Registrovani Član
    Keti avatar
    Status : Keti je odsutan
    Registrovan : Aug 2012
    Pol:
    Poruke : 14,599

    Početno Одг: pitbull


  20. #80
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,108

    Početno Одг: pitbull

    njaoooo kaki su svi slatki i eto, toliko o opasnim psima, čudovišta stvaramo sami, nisu oni to po rođenju moj komšija ima malog mešanca kog je našao na ulici i uzeo ga sebi, vaspitao ga je da bude agresivan, tako da mali ujeda i prolaznike i napada pse, preksinoć mi je ujeo ovu ženku pita koju čuvam kasmo se vraćale iz šetnje, do krvi, baš onako pošteno a ona je samo jauknula i tražila zaštitu od mene

Stranica 4 od 5 PrviPrvi ... 2345 ZadnjaZadnja

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •