Stranica 1 od 7 123 ... ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 1 do 20 od 135

Tema: Muško-ženska prijateljstva

  1. #1
    Registrovani Član
    Raisa avatar
    Status : Raisa je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Lokacija : Jer noc je ceo moj svet i ovaj grad vec znam napamet
    Poruke : 1,036

    Početno Muško-ženska prijateljstva

    nasla sam neki tekst na netu,pa da podelim :D
    pisao je inace,decko.

    ''
    Odmah u startu za****te one fore vezane uz muško-žensko prijateljstvo koje govore da je ono moguće isključivo ako je muškarac peder i žena lezba!

    Razbijmo jednu iluziju – muško-ženska prijateljstva su priče za malu djecu! Sa zgodnom ženom, čast iznimkama, muškarac ne može biti na platonskom odnosu, ni u najluđim snovima! Zašto? Ne postoji zdrav i normalan muškarac koji može provoditi vrijeme sa nekom ženom koja mu nije u krvnom srodstvu, a da mu nije niti malo fizički privlačna. Konkluzija br. 1: Muškarci se vole družiti isključivo sa zgodnim ženama. Nastavak filozofije slijedi ka normalnom, prirodnom zakonu da muškarac u određenom trenutku mora barem poželjeti poševiti se sa tom ženom (koja je zgodna, to smo riješili u prethodnoj premisi, zar ne?), a tad nastaju sranja. Dakle, konkluzija br. 2: Normalan muškarac želi poševiti zgodnu ženu. Sad, ako vam pođe za rukom da tog komada poševite, prijateljstvu je kraj i tad nastupaju drugačiji odnosi o kojima ćemo drugom prilikom. Ukoliko pak izvisite, što većinom i biva jer se normalan odnos logičnim slijedom događaja treba pretvoriti u nešto više, ali sad ti nazovi „frendovi“ navikli na potpuno degeneričan i neprirodan odnos smatraju da je to što pokušavaju nastaviti jednako tako degenerično i neprirodno, iako su u krivu, i tu puca ovaj dio odnosa koji se može popraviti isto kao i bungalov nakon što je protutnjao tornado...izvedivo, ali je lakše kupiti novi.

    Muško-žensko prijateljstvo je zajeban odnos kao što smo već i zaključili. On je nemoguć čak i onda kad vam se čini da je moguć...

    Čak i kad vam se čini da je sve savršeno i da ste samo prijatelji, i onda kad ste oboje duboko uvjereni da nema ništa među vama i da nikad i neće biti, ta priča ne drži vodu... barem ne u vašoj bližoj i daljoj okolini jer će cijelo vaše društvo, rodbina i poznanici misliti da tu ipak nekog vraga postoji jer gdje ima dima, ima i vatre, a vi ćete im se konstantno objašnjavati dok ne postanete materijal za cijeli konzilij psihijatara. Ne moramo vam ni govoriti da će vam takva vrsta prijateljstva odnijeti mnoštvo potencijalnih djevojaka jer one sve dobro znaju o kakvoj se tu igri zapravo radi, a vi ćete pušiti sve dok se jednom ne trgnete i vidite u kakvu ste stanju. Možda će vam neka nadobudna i lakovjerna i uletjeti u život, ali će vas nakon nekog vremena početi prisiljavati da se stalno dokazujete koja vam je od njih dvije, vaša frendica ili ona, broj jedan, a vi ćete stalno biti nadrkani jer „koji se ***** ima dokazivati“ dok ne popizdite i krenete iznova... ali kad tad nakon pijanstva morate prestati s pićem, a onda slijedi gadan mamurluk. Kad skužite koliko ste sjebani, trebat će zasukati nogavice i propješačiti kilometre i kilometre kroz baru punu govana dok se ne izvučete u kakvo takvo stanje u kojem ste bili nekad davno dok ste se još igrali autićima i izbjegavali curice kao što sada nastojite izbjeći virus svinjske gripe.

    Žene vole igračke...prije ili kasnije ćete im to postati ukoliko već niste postali odmah na startu. Muškarac mora biti muškarac, ne smije trpjeti nikakva sranja. Čovjek od 120kg i 2m možda može izdržati udarac isto tolike grdosije, ali vražji osmijeh i pogled žene iza kojeg je sam Nečastivi lako nokautira svakog muškarca, pa se na vrijeme istrgnite iz zagrljaja ženskog demona.

    Htjeli, ne htjeli. prijateljica će vas uvući pod svoje čari. One na muškarca djeluju podsvjesno i kvaka je u sjebanim osjećajima koji nastaju u muško-ženskim prijateljstvima. Muškarac osjeća prema prijateljici sve što osjeća prema bilo kojoj drugoj ženi, učinit će sve za nju, i nakon nekog vremena postati marioneta u njenim rukama jer ne misli gornjom glavom, iako je uvjeren da to čini iz istog razloga zbog kojeg bi to učinio za bilo kojeg muškog prijatelja. Ne vjerujete? Pokušajte pronaći muškarca koji bi prije odjebao žensku prijateljicu nego muškog prijatelja... naravno, teško izvedivo. Muški prijatelji su tu i uvijek će biti, a žene su bića koja lako začaraju naivnog muškarca koji jadan nije kriv, kao što nije kriv ni alkos koji se sa 3 promila zabio u stablo... tko li ga je uopće nagovarao da loče i sjeda za volan iako dobro zna da je to dvoje nespojivo bez posljedica?!

    I na kraju, ponovimo još jednom za one koji možda nisu shvatili – muško-ženska prijateljstva ne postoje i amen! Muškarac i žena su prirodno stvoreni za jednu jedinu vrstu druženja i čovjek je ne bi smio oskvrnjivati. Družite se s muškom bagrom kao i do sad, ločite, zabavljajte se, igrajte nogomet i što sve već ne. a sa ženama se družite iz samo jednog razloga i razgraničite to odmah na početku, da kasnije ne bi bilo „nismo znali“. Upozorili smo vas, a odluka je u konačnici na vama.''


    nek ovo bude ko uvodni post

    a sta vi kazete?

  2. #2
    Banovina
    Sandokan avatar
    Status : Sandokan je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Poruke : 3,687
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Musko-zenska prijateljstva

    Možda i postoji ne znam.....

  3. #3
    Registrovani Član
    QueenOfClubs avatar
    Status : QueenOfClubs je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Pol:
    Lokacija : Београд
    Poruke : 6,436
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Musko-zenska prijateljstva

    Или постоје, или мене онда лаже много мушкараца или ја никако нисам згодна
    Мудрост се састоји у томе да се баци у море што мањи део товара да би брод пловио лако.

  4. #4
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,384
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Musko-zenska prijateljstva

    Citiraj Prvobitno napisano od QueenOfClubs Vidi poruku
    Или постоје, или мене онда лаже много мушкараца или ја никако нисам згодна

    postoje naravno da postoje..samo su ponekad rezervisana za neka određena vremena i prilike..i ja istinski vjerujem u njih jer imam par takvih odnosa.

  5. #5
    Registrovani Član
    Raisa avatar
    Status : Raisa je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Lokacija : Jer noc je ceo moj svet i ovaj grad vec znam napamet
    Poruke : 1,036

    Početno Re: Musko-zenska prijateljstva

    ne budite lude.. ne mislim na one ''znam ga iz vrtica'' bla bla truc...

    vec upoznate decka..bilo gde..i odjednom hoce da idete stalno na kafu,kao satro ispovedate se jedno drugom,odjednom sve pricate, bliski, vozi te kuci kad ti pukne guma na autoputu makar to bilo i u tri nocu.... kako da ne...

    a i ja sam luda sto sam stavila ovu temu gde su sve fine zene a vi vidite, svaki muskarac,bilo u realnu, i ovako, slozili su se u onom sto je sazmeo decko u tom tekstu. a dobar deo zena se zbog neceg revoltira kad cuju ,pogotovo to '' muskarci se uvek druze sa zgodnim zenama''. sto je prilicno gadno,ali nazalost istinito,uglavnom.
    zato ja i ne volim vecinu muskaraca,jer ne mogu da postujem njihovu slabost prema zenskoj lepoti.

    http://www.trablmejker.com/blog/108

    lepsi tekst

  6. #6
    Banovina
    Sandokan avatar
    Status : Sandokan je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Poruke : 3,687
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Musko-zenska prijateljstva

    Citiraj Prvobitno napisano od QueenOfClubs Vidi poruku
    Или постоје, или мене онда лаже много мушкараца или ја никако нисам згодна


    Znam samo da mnoga muško-žeMska prijateljstva za koja ja znam, to u suštini nisu bila (barem ne obostrano) .....

  7. #7
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,384
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Musko-zenska prijateljstva

    Postoji slabost prema ćenskoj ljepoti kako kaže Raisa i naravno da nije vrijedna poštovanja kao ni bilo koja slabost,ali nije ni za osudu..ali s druge strane ne zaboravimo da pored slabosti(koja je kao navodeća raketa) postoji i strah od ženske privlačnosti..postoje muškarci koji iz straha od odbijanja ni ne prilaze zar ne...ukoliko su iskreni prema sebi,nikad neće ni pokušati biti sa takvim ženama prijatelji...

  8. #8
    Registrovani Član
    Zak avatar
    Status : Zak je odsutan
    Registrovan : Sep 2010
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 584

    Početno Re: Musko-zenska prijateljstva

    Citiraj Prvobitno napisano od QueenOfClubs Vidi poruku
    Или постоје, или мене онда лаже много мушкараца или ја никако нисам згодна
    Maler.
    Bice bolje...

  9. #9
    Registrovani Član
    QueenOfClubs avatar
    Status : QueenOfClubs je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Pol:
    Lokacija : Београд
    Poruke : 6,436
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Musko-zenska prijateljstva

    Citiraj Prvobitno napisano od Raisa Vidi poruku
    ne budite lude.. ne mislim na one ''znam ga iz vrtica'' bla bla truc...

    vec upoznate decka..bilo gde..i odjednom hoce da idete stalno na kafu,kao satro ispovedate se jedno drugom,odjednom sve pricate, bliski, vozi te kuci kad ti pukne guma na autoputu makar to bilo i u tri nocu.... kako da ne...

    a i ja sam luda sto sam stavila ovu temu gde su sve fine zene a vi vidite, svaki muskarac,bilo u realnu, i ovako, slozili su se u onom sto je sazmeo decko u tom tekstu. a dobar deo zena se zbog neceg revoltira kad cuju ,pogotovo to '' muskarci se uvek druze sa zgodnim zenama''. sto je prilicno gadno,ali nazalost istinito,uglavnom.
    zato ja i ne volim vecinu muskaraca,jer ne mogu da postujem njihovu slabost prema zenskoj lepoti.

    http://www.trablmejker.com/blog/108

    lepsi tekst
    Па овако...
    Прво и основно, како сама кажеш, то је писао дечко, што указује на то да је млад и да су му хормони још увек на високом нивоу.
    Друго, жене су револтиране кад то чују јер се осећају преварено. Како и не би, мисле да имају пријатеља а у ствари су плен.
    Треће, а то ће ти потврдити и мој брат и приличан број његових другара, да не могу да поштују женску слабост према њиховом изгледу.
    Мудрост се састоји у томе да се баци у море што мањи део товара да би брод пловио лако.

  10. #10
    Registrovani Član
    QueenOfClubs avatar
    Status : QueenOfClubs je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Pol:
    Lokacija : Београд
    Poruke : 6,436
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Musko-zenska prijateljstva

    Citiraj Prvobitno napisano od Zak Vidi poruku
    Maler.
    Bice bolje...
    Ма де ће бити боље...
    Сад, кад се затегнем у теретани изгубићу све пријатеље
    Мудрост се састоји у томе да се баци у море што мањи део товара да би брод пловио лако.

  11. #11
    Registrovani Član
    QueenOfClubs avatar
    Status : QueenOfClubs je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Pol:
    Lokacija : Београд
    Poruke : 6,436
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Musko-zenska prijateljstva

    Citiraj Prvobitno napisano od Sandokan Vidi poruku


    Znam samo da mnoga muško-žeMska prijateljstva za koja ja znam, to u suštini nisu bila (barem ne obostrano) .....
    Али не сва, ел тако?
    Мудрост се састоји у томе да се баци у море што мањи део товара да би брод пловио лако.

  12. #12
    Registrovani Član
    Zak avatar
    Status : Zak je odsutan
    Registrovan : Sep 2010
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 584

    Početno Re: Musko-zenska prijateljstva

    Citiraj Prvobitno napisano od QueenOfClubs Vidi poruku
    Ма де ће бити боље...
    Сад, кад се затегнем у теретани изгубићу све пријатеље
    Ne zatezi teretanu dobices kilu.

  13. #13
    Registrovani Član
    QueenOfClubs avatar
    Status : QueenOfClubs je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Pol:
    Lokacija : Београд
    Poruke : 6,436
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Musko-zenska prijateljstva

    Citiraj Prvobitno napisano od Zak Vidi poruku
    Ne zatezi teretanu dobices kilu.
    Што ли си ми сад ово реко
    Мудрост се састоји у томе да се баци у море што мањи део товара да би брод пловио лако.

  14. #14
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,384
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Musko-zenska prijateljstva

    mislio je da ćeš dobiti kilu iliti bruh od naprezanja

  15. #15
    Registrovani Član
    Zak avatar
    Status : Zak je odsutan
    Registrovan : Sep 2010
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 584

    Početno Re: Musko-zenska prijateljstva

    U svakom slucaju dobice na kilazi.

  16. #16
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,384
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Musko-zenska prijateljstva

    Citiraj Prvobitno napisano od Zak Vidi poruku
    U svakom slucaju dobice na kilazi.
    treba da izgubin Zak,a ne da dobije

  17. #17
    Registrovani Član
    QueenOfClubs avatar
    Status : QueenOfClubs je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Pol:
    Lokacija : Београд
    Poruke : 6,436
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Musko-zenska prijateljstva

    Мени ништа није јасно сад
    Мудрост се састоји у томе да се баци у море што мањи део товара да би брод пловио лако.

  18. #18
    Banovina
    Sandokan avatar
    Status : Sandokan je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Poruke : 3,687
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Musko-zenska prijateljstva

    Citiraj Prvobitno napisano od QueenOfClubs Vidi poruku
    Али не сва, ел тако?
    Tako je

  19. #19
    Registrovani Član
    paculjkica avatar
    Status : paculjkica je odsutan
    Registrovan : Apr 2010
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 8,964
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Musko-zenska prijateljstva

    Ako već pričamo o izgledu kao bitnom faktoru za prijateljstvo ,mislim da nije bitno da li je neko zgodan ili nije , već da li nam je osoba privlačna. Ako postoji bar u jednom slučaju privlačnost teško je održati prijateljstvo. Može neko da bude zgodan ali da nas ne privlači , da nema to "nešto", a opet može da izgleda onako obično (ne biste ga na ulici zapazili) i onda se ipak slučajno zaljubite u " nešto" u njemu....
    Verovatno da čim nas nešto mnogo vezuje za neku osobu, provodimo puno vremena zajedno, lepo nam je i šta ti ja znam , velike su šanse da razmišljamo kako bi nam bilo u vezi...Sve to zavisi od mnogih stvari i bitno je ono što ljudi razgraniče ili ne razgraniče na početku druženja...
    Ja nažalost nemam sreće sa muškim prijateljima

  20. #20
    Registrovani Član
    mona avatar
    Status : mona je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 1,626
    Tekstova u blogu : 7

    Početno Re: Musko-zenska prijateljstva

    Moguca su jedno vreme...
    Imala sam ih i sad ih imam al obicno je taj neko zaljubljen u mene...

Stranica 1 od 7 123 ... ZadnjaZadnja

Slične teme

  1. neobicna prijateljstva
    Od naki u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 10-02-2014, 15:57
  2. Da li je štrumpfeta laka ženska/sponzoruša ?
    Od Пркос u forumu Filozofija
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 30-10-2010, 21:44

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •