Stranica 3 od 4 PrviPrvi 1234 ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 41 do 60 od 80

Tema: Sexualnost i religija

  1. #41
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: Sexualnost i religija

    svaka zena se pita uvek ne samo za to vec za milion drugih stvari koje su joj nejasne...ne o drugoj strani vec o sebi kako to moze da joj s desi ... npr da jede kiwi a zna da ga ne voli.... uvek crv sumnje u ono sto radi je prisutan... one osobe bez tog crva u glavi su jebiga suvoparne jedinke koje ordiniraju na relaciji klozet frizider....

  2. #42
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Sexualnost i religija

    Postoje trenutci u kojim jedeš i ono što ne voliš... ako ti trenutno prija, kao melem na ranu ... pitanje je zašto ga uopšte ne voliš... i šta je to što te "nateralo" da ga probaš... možda u nekom drugom, razložnijem stanju nikada ne bi to uradio... A crv sumnje postoji i kada jedeš ono što voliš, kod nekih ljudi... ne valja preterivati... opet, zavisno od sklonosti ka "ravnoteži".
    Ne znam, čini mi se da pričamo o griži savest, postupcima koji neminovno vode do kajanja... Zar ne treba voleti ili ne voleti posle degustacije... nikako pre?

  3. #43
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: Sexualnost i religija

    jok ja pricam o nagonu i zelji i o neobjasnjivom... grizu savesti nemam nikad jer da je imam ne bi sumnjao. pricao sam o karmi u odnosima ma koliko to nekima delovalo smesno ali to postoji i znam kako se manifestuje... kako, mozda zato sto sam satana ko sto me krstila besmrtna danas. iskreno ne jedem radi toga da utolim glad niti jedem ono sto znam da mi prija jedem samo ono sto znam da nikad tako nes slicno nisam okusio. u pocetku sumnjam da ce mi prijati dok ne osetim ono sto dodje kao prosvetlenje.... ako ga ima ne razmisljam o posledicama ne razmisljam o filozofiji ne razmisljam o trivijalnostima kao sto zene imaju obicaj da se pogube... osecanja zamenjuje sustina celog bica koje se ispoljava u apsolutno cistoj ezoteriji odnosa gde nema nikavih nepoznatih....

  4. #44
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Sexualnost i religija

    Karma nije uvek dobra... vuče neke neraščišćene račune... iz prošlih života... i ne svodi se isključivo na partnerske odnose... neka vrsta duga, otplate... Možda je neizbežno... osećaš da je loše... a opet te vuče... i znaš da će se loše završiti... a opet srljaš. Toliko o manifestovanju...
    Kako nema nepoznatih, kad malopre kažeš da je na neki način neobjašnjivo? Znači, sve je nepoznato... neuobičajeno... imala sam više puta taj osećaj... i uvek na kraju ostane nekako nedorečeno... moguće da je to ono što sprečava da se stavi tačka na odnos okarakterisan kao fatalan (to hoćeš da kažeš?)... Nisu trivijalnosti kada izvagaš koliko dobijaš, a koliko gubiš...
    Umorna sam, slabo pratim... moguće da sam omanula... jopet...

  5. #45
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: Sexualnost i religija

    ko po obicaju... sedi nedovoljan.. sutra cu da nacrtam lepse ako budem pri pisaljci

  6. #46
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Sexualnost i religija

    Crtaj... iz svog ugla... ali ne garantujem da ću skontati...

  7. #47
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: Sexualnost i religija

    skontala si ti mnogo sta komplikovanije pa ces i ovo ... a i moderator si a oni su zakon za kontanje

  8. #48
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: Sexualnost i religija

    karma je karma kakva god da je.... svaki covek ima iza sebe repove nerasciscenih stvari sto u egzistencijalnom obliku sto u past tensu ili minulim nepoznatim vremenima... ne mozes to nikako kontrolisati bili ti repovi satanskog ili bozanskog sastava...

    karma je sustina nepoznatog i one nase nespoznaje samih sebe i unutanjeg ida. kada bi covek imao mogucnost sagledavanja samog sebe opet kroz samog sebe on bi bio u najmanju ruku bog. posto to ne moze, moze samo sebe da sagledava kroz nekog drugog posmatrajuci svoje prepoznatljivosti ne na spoljnom vec onom drugom mnogo suptilnijem nivou.

    misterija zivota je misterija neobjasnjivog u njemu. ****s zivot koji je racionalan i gde se zna sta ce biti danas ili sutra i gde kao grci belezimo u tefter sa koliko smo para danas izasli iz kuce a sa koliko smo se vratili.... ako nam je to smisao zivota i to radimo u svakoj situaciji onda smo duhovni paramecijumi. samo osobe koje poseduju dubok unutarnji zivot mogu da osete osobu slicne metafizicke konstante bila ona crna ili bela ili sto je najcesce obe istovremeno.

    ne postoje fatalni odnosi kao sto ni ne postoje fatalne osobe to je losa mitoloska laz i propaganda. postoje samo ljudski magneti koji su odbijajuce istopolno okrenuti ili ono drugo sto je mnogo cesci slucaj u takvim situacijama. naravno postoje i sluge dobra ili zla koje umeju itekako biti "fatalne" posedujuci harizmu ali one nisu predmet ove price jer ovde govorimo o obicnim ljudima. nerazumevanje zasto i kako i kad i da li je moguce i sta je bit toga i da li je karma ili ne ili sta cemo ako ili sta mozemo da to izbegnemo ili sto da srljamo ako ne moramo ili da pokusamo pa sta bude ili... u zivotu ti je sve ili ili.... problem nije u odlukama vec u strahu da nismo dorasli sami sebi i sublimatorno pred drugima hvalimo egocentizam svojih strahova predstavljujuci nasu seksualnu slobodu kao vrlinu koju dozivljavamo kao vid nekog oslobodjenja a sustinski smo losi altruisticki glumci jer njome zadovoljavamo potrebe onih manje senzibilnih za koje smo ne vise od komada mesa sto sa rupom ili pak izraslinom.

    ko u zivotu vaga ono sto ne moze da se stavi na nijedan poznati izmisljeni kantar nije pri sebi i slucaj je za lazu. ili ili.... nema vaganja. vagaju samo oni koji strahovima pokusavaju da demistifikuju laz ko su ili sto je mnogo cesci slucaj reverzibilnog gledanja ove dve stvari. ali posto je sve za coveka i to je. niko se nije rodio pametan i uci celog zivota. kad tad progledamo ali obicno je uvek kasno. i tako idemo ukrug jer zivot nije nista nego obicno ciklicno kretanje po toj beskonacnoj osi lazi i strahova. bas kao kad izraslina ispuni rupu a vlasnica iste mesajuci radi kosmicke kruzne pokrete koji su joj karmicki davno usadjeni negde u podsvesti da tako treba jer ako ih ne radi mozda nece doziveti pravo sladostrasce zbog koga se i natakarila. zivot ti je ko bicikl... bio on jednosed ili tandem.


    napustam vas dragi razbibrigasi. pun mi je q svih foruma.

  9. #49
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Sexualnost i religija

    Nemam šta da dodam, ili oduzmem... samo... život ne treba gledati kroz karmu... ili obratno... Strahovi su posledice loših iskustava... s tim što ja ne mislim da je život sačinjen od laži i strahova. Pobedi jedan strah, pobedio si ih sve... usudi se da kreneš, svaki sledeći korak će te manje plašiti... a repove i traume vučemo svi... ebi ga, možda je do horoskopa...

    aj...

  10. #50
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: Sexualnost i religija

    ti ces me ucish o karmi.... :raz_013:

  11. #51
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Sexualnost i religija

    A šta si ti... neki stručnjak za karmu? :raz_013:

  12. #52
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: Sexualnost i religija

    ja sam strucnjak za labilne zene

  13. #53
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Sexualnost i religija

    Manipulator, znači...

  14. #54
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: Sexualnost i religija

    malo dete za neke :raz_013:

  15. #55
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Sexualnost i religija

    Ova tema ima potencijal, šteta što je ispamovasmo...
    A baš sam htela da pitam vernike koliko puta dnevno pomisle na sex, koliko puta dnevno ga požele... i koliko puta dnevno se šibnu po ušima zbog toga.

  16. #56
    Registrovani Član
    NCF avatar
    Status : NCF je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Poruke : 113

    Početno Re: Sexualnost i religija

    Citiraj Prvobitno napisano od jelena=t Vidi poruku
    Ova tema ima potencijal, šteta što je ispamovasmo...
    A baš sam htela da pitam vernike koliko puta dnevno pomisle na sex, koliko puta dnevno ga požele... i koliko puta dnevno se šibnu po ušima zbog toga.
    Ma jok, Jeco, to su ti monosexualci... u skladu sa tim se i ponasaju.
    Te se ne sibaju po usima, vec malo nize.

  17. #57
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Sexualnost i religija

    Citiraj Prvobitno napisano od Najvisi Clan Foruma Vidi poruku
    Ma jok, Jeco, to su ti monosexualci... u skladu sa tim se i ponasaju.
    Te se ne sibaju po usima, vec malo nize.

  18. #58
    Registrovani Član
    G avatar
    Status : G je odsutan
    Registrovan : May 2010
    Pol:
    Poruke : 4,502

    Početno Re: Sexualnost i religija

    Upravo mi Tiberius reče da vernici vode ljubav (imaju seksualne odnose) samo radi razmnožavanja...Jeli to istina? Ako je istina onda znam zašto sam komunjara...

  19. #59
    Registrovani Član
    mona avatar
    Status : mona je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 1,626
    Tekstova u blogu : 7

    Početno Re: Sexualnost i religija

    Ovo sto si napisao je gore od perverzije :raz_012:

  20. #60
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Sexualnost i religija

    Za sada sam čula da samo jedna religijska grupa upražnjava seks reprodukcije radi
    i isključivo tada i nikada više.
    Samo nije bio rad da kaže kojoj sekti pripada. Meni liči na neki nju ejh... al ne znam koji..
    Daklem, obave to jednom, pa odu kod vidovnjaka da im kaže el uspelo. Da se slučajno ne ogreše ako jeste...:raz_067:

    Za sve ostale, to nije tačno. Šalio se Tibi.

Stranica 3 od 4 PrviPrvi 1234 ZadnjaZadnja

Slične teme

  1. Zašto postoji religija?
    Od Sagacity u forumu Filozofija
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 06-12-2012, 20:28
  2. Religija i novac
    Od kojica u forumu Religija
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 27-07-2011, 22:33
  3. Religija i smeh
    Od kojica u forumu Religija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 13-06-2010, 11:41
  4. ateizam vs religija
    Od Mr.OneTwo u forumu Religija
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 19-05-2010, 09:58
  5. Šta je religija?
    Od Пркос u forumu Religije Sveta
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 18-01-2010, 13:38

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •