Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 41 do 44 od 44

Tema: Besmrtnost

  1. #41
    Registrovani Član
    Kijamet avatar
    Status : Kijamet je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 128

    Red face Re: Besmrtnost

    ja bih volela da budem besmrtna u nekom tamo manje više obećanom raju..gde nema bolesti i ostalih beda..kao što je glad,zavist,mržnja,ljubomora itd

    ono što mene radi je -osećaj za humor,i kad se od srca smejem,i kad nekog usrećim na ovaj ili onaj način..to je raj..za mene

  2. #42
    Registrovani Član
    Filozof avatar
    Status : Filozof je odsutan
    Registrovan : Jul 2011
    Pol:
    Poruke : 407

    Početno Re: Besmrtnost

    Govoriš o nematerijalnom postojanju?

  3. #43
    Registrovani Član
    Sagacity avatar
    Status : Sagacity je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 9,775
    Tekstova u blogu : 9

    Početno Re: Besmrtnost

    Citiraj Prvobitno napisano od cakana Vidi poruku
    Eto kao je pronađen eliksir mladosti i više nema umiranja. Svi smo besmrtni.

    Na šta vam to liči, na raj ili pakao?
    Kako bi život na zemlji nakon toga izgledao?
    Bez obzira na besmrtnost, ja mislim da bi ljudi ipak pronašli način da se međusobno unište....
    Ne znam, verovatno bi zemlja bila premala za sve, pa bismo imali vasionske brodove kojima bismo ''viškove'' dislocirali na druge ''galaksije''....tako nekako.Daleko bi to bilo od raja.
    Zamisli ljude koji su bolesni i koji po prirodi imaju nekih zdravstvenih problema i tako se neograničeno muče..A sa druge strane oni koji imaju više sreće u životu pa im sve potaman, može mnogo dosaditi.
    Nekako nisam optimista kada je besmrtnost u pitanju...

  4. #44
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Besmrtnost

    ja ne bih volela da budem besmrtna, ubila bih se od dosade cini mi se

    a zamisli tako, gledas stalno ista lica, obidjes celu zemaljsku kuglu, pa vise nema mesta gde nisi zavirio i tako dalje... bas bi nastupila monotonija... onda bi se iz besa verovatno medjusobno pobili, sto kaze saga...
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Članovi koji su pročitali ovu temu: 1

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •