Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 41 do 47 od 47

Tema: 10 najskupljih laptop računara na svetu

  1. #41
    Registrovani Član
    ribizla avatar
    Status : ribizla je odsutan
    Registrovan : May 2011
    Pol:
    Poruke : 2,533
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: 10 najskupljih laptop računara na svetu

    Citiraj Prvobitno napisano od marlon Vidi poruku
    hahaha... pa znas kako iako garageband moze da zvuci fenomanalno kad ga izbacis sa obicnog aiffa iz kompa... ipak kad radis profesionalnu produkciju na studerima od 24 kanala i pravis matricu na zlatnom disku moras da imas hardwer koji ce to da opskrbi na tehnoloskom nivou kako dolikuje cak iako autori imaju raspon glasa od tri i po oktave .lol:
    ubio me Bog ako je on razumeo sta si hteo reci, a ti isto xD kao i ja..
    I think that in human evolution it has never been as necessary to have this substance LSD...it is just a tool to turn us into what we are supposed to be space.

  2. #42
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: 10 najskupljih laptop računara na svetu

    Citiraj Prvobitno napisano od Valkyries Vidi poruku
    ma pusti.. zene poludele kad sam spomenula.. (pokajala sma se istog momenta)

    da da.. u svakom studiju u kom sam bila.. ima poneki windows..
    iskreno, nemam averziju ni prema jednom kompu koji dobro radi... i znam da ce da odradi posao kako treba. samim tim, moj lptp je odradio sasvim suepr posao zadnje 2 godine, i hvala mu na tome. :]
    nazalost, nisam u stanju jos uvek da ga promenim, ali nadam se u skorije vreme. ♥
    tacno i to je sustina cele price... kreativac ce naci nacin da se izrazu i na krsini i ko ume da prepozna talenat shvatice... tehnologija nam samo omogucava da se izrazimo najkvalitativnije i da nam ona ne bude brana koja nas koci... seti se samo naprimer roka 60tih i 70 godina proslog veka gde su ti snimci obicnom analognom tehnologijom i dan danas zakon i gde digitalija ne moze da prismrdi...naravno i ne samo roka vec svih vrsta muzike od klasicne preko jazza itd....

  3. #43
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: 10 najskupljih laptop računara na svetu

    Citiraj Prvobitno napisano od Valkyries Vidi poruku
    ubio me Bog ako je on razumeo sta si hteo reci, a ti isto xD kao i ja..
    pa ako mozes idi u pinkov audio studio koji je najbolji na balkanu... mozemo da se smejemo debilima koji tamo urlaju ali dovoljno da vidis sslogic miskpult od milion evra pa puta 3 komada pa da ti se smrzne ono sto qaqish tehnologija je u sluzbi...gluposti kicha sunda ili umetnosti... sredstvo, najobicnije kao komp na kome stvaras kod kuce. nista vise.

  4. #44
    Registrovani Član
    ribizla avatar
    Status : ribizla je odsutan
    Registrovan : May 2011
    Pol:
    Poruke : 2,533
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: 10 najskupljih laptop računara na svetu

    Citiraj Prvobitno napisano od marlon Vidi poruku
    tacno i to je sustina cele price... kreativac ce naci nacin da se izrazu i na krsini i ko ume da prepozna talenat shvatice... tehnologija nam samo omogucava da se izrazimo najkvalitativnije i da nam ona ne bude brana koja nas koci... seti se samo naprimer roka 60tih i 70 godina proslog veka gde su ti snimci obicnom analognom tehnologijom i dan danas zakon i gde digitalija ne moze da prismrdi...naravno i ne samo roka vec svih vrsta muzike od klasicne preko jazza itd....
    pa da. upravo to.
    ja npr sviram svoje melodije i snimam na kompu.. i posle preradjujem.. mukotrpan proces. al sta da radim. daleko mi je studio izdavacke kuce
    kad mi se ukaze prilika radim u studiju kod ortaka.... on je moj najbolji drug
    I think that in human evolution it has never been as necessary to have this substance LSD...it is just a tool to turn us into what we are supposed to be space.

  5. #45
    Registrovani Član
    ribizla avatar
    Status : ribizla je odsutan
    Registrovan : May 2011
    Pol:
    Poruke : 2,533
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: 10 najskupljih laptop računara na svetu

    Citiraj Prvobitno napisano od marlon Vidi poruku
    pa ako mozes idi u pinkov audio studio koji je najbolji na balkanu... mozemo da se smejemo debilima koji tamo urlaju ali dovoljno da vidis sslogic miskpult od milion evra pa puta 3 komada pa da ti se smrzne ono sto qaqish tehnologija je u sluzbi...gluposti kicha sunda ili umetnosti... sredstvo, najobicnije kao komp na kome stvaras kod kuce. nista vise.
    mogu da odem u pink kompani sa kantom benzina i jednom shibicom.
    I think that in human evolution it has never been as necessary to have this substance LSD...it is just a tool to turn us into what we are supposed to be space.

  6. #46
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: 10 najskupljih laptop računara na svetu

    Citiraj Prvobitno napisano od Valkyries Vidi poruku
    mogu da odem u pink kompani sa kantom benzina i jednom shibicom.
    mozes... ali ljudi koji tamo rade imaju znanje koje moze da se meri sa znanjem najboljih tonskih inzenjera delom razvijenog sveta... tako da pre no sto zapalis njiovu kucu nauci malo kako i sta se tamo radi ako treba nekad i sa sirom u usima

  7. #47
    Registrovani Član
    ribizla avatar
    Status : ribizla je odsutan
    Registrovan : May 2011
    Pol:
    Poruke : 2,533
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: 10 najskupljih laptop računara na svetu

    Citiraj Prvobitno napisano od marlon Vidi poruku
    mozes... ali ljudi koji tamo rade imaju znanje koje moze da se meri sa znanjem najboljih tonskih inzenjera delom razvijenog sveta... tako da pre no sto zapalis njiovu kucu nauci malo kako i sta se tamo radi ako treba nekad i sa sirom u usima
    radije cu umreti u ne znanju ako mi verujes.. nego da ucim tamo
    I think that in human evolution it has never been as necessary to have this substance LSD...it is just a tool to turn us into what we are supposed to be space.

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Slične teme

  1. Koliko računara imate u kući?
    Od kojica u forumu Dom & Porodica
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 25-03-2012, 11:47
  2. Zašto se laptop greje, blokira i gasi?
    Od Man u forumu Hardver
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 16-11-2011, 17:54
  3. 5 najzelenijih gradova na svetu
    Od Ometač u forumu Ekologija
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 07-10-2011, 17:38
  4. Laptop ili desktop računari?
    Od Man u forumu Hardver
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 23-05-2011, 17:19
  5. Koji laptop je bio prvi?
    Od Man u forumu Hardver
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 29-07-2010, 15:41

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •