Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Pijane uspomene

  1. #1
    Registrovani Član
    Raisa avatar
    Status : Raisa je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Lokacija : Jer noc je ceo moj svet i ovaj grad vec znam napamet
    Poruke : 1,036

    Početno Pijane uspomene

    Hajde da evociramo uspomene iz naseg pijanstva ,i dogodovstina koje su nam se desile prilikom istih

  2. #2
    Registrovani Član
    Raisa avatar
    Status : Raisa je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Lokacija : Jer noc je ceo moj svet i ovaj grad vec znam napamet
    Poruke : 1,036

    Početno Re: Pijane uspomene

    Pa,ima ih. gubila sam mobilne par puta
    jednom na doku, dok smo mrtvi pijani skakali u vodu i kupali se, a ja ostala da lezim na sred doka,prostrla se,i jedva se teturala kasnije, onda..jednom sam u jedno kaficu ,bio pored reke, dozivela kolaps, zapravo sve tri smo, i moj drug koji je bio sanker, me poneo u ''backr oom '' ,da pokusaju da me otrezne.. i ja njemu dala moj mobilni,rekoh, nisam u stanju da ga cuvam,dacu nekome ko moze... i on staviiza sanka na neki pult,gde su stojali ostali telefoni ,torbice itd
    i tamo oni mene polivaju vodom,moja jedna drugarica krenula da se ljubi sa mojom trecom drugaricom ,divota lol
    i nestade moj mobilan

    onda..jednom su zvali policiju zbog mene zasto,ne secam se,samo se secam da sam plesala na onoj sipki za igracice i sledece cega se secam je moj drug mene drzi prebacenu preko ramena i trci iz cluba zajedno sa mojima

    onda..razbijanje flasa,casa ( to vise ove moje negon ja ) , penjanje po stolovima, pa na sank,pa e da,jednom su mi zapalili kosu
    kaze meni moja mrtva pijana '' jao sto ti lepa kosa veceras,jel mogu da je zapalim ''

    ja rkeoh '' naravno da ne '' i tek eto,osetim ja dim
    posle smo mi njoj zapalili kosu

    pa onda kupanje kod tusem u nekom clubu na strandu.... ''stara'' vremena

  3. #3
    Registrovani Član
    Raisa avatar
    Status : Raisa je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Lokacija : Jer noc je ceo moj svet i ovaj grad vec znam napamet
    Poruke : 1,036

    Početno Re: Pijane uspomene

    eh da,jednom nam se desilo da su nas pokupila dva druga,tj drugovi od druga, i uglavnom,sedim ja na suvozackom,i drugi decko i moje dve drugarice na zadnjem sedistu,i uglavnom ,ne znam sta se tamo dogadjalo samo znam da se pretvorilo u vrisku i da su se tukli i nekako, svo troje bejase izbaceni iz kola

  4. #4
    Registrovani Član
    Moonster avatar
    Status : Moonster je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Lokacija : Τάρταρος
    Poruke : 14,354
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Pijane uspomene

    Citiraj Prvobitno napisano od Raisa Vidi poruku
    Hajde da evociramo uspomene iz naseg pijanstva ,i dogodovstina koje su nam se desile prilikom istih
    Izgleda da ovde niko nije bio pijan

  5. #5
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,108

    Početno Одг: Pijane uspomene

    nekada davno u jednom trogiru, moja tada buduća zaova, njena sestra i ja, budimo se u privatnom pansionu, pijemo kafu na terasi, naravno i liker od kokosa od ranog jutra, kad iz male sobe izlazi neki lepavi dećko i javlja nam se na nemačkom nas tri u čudu, a tu se našao i gazda koji zna da ima samo nas tri tu na smeštaju i mi se onda setimo da smo u diskoteci malo više pile i igrale i da smo mu ponudile da spava kod nas jer je bijo bez smeštaja ajme kake smo guske bile... pa mogao je biti neki serijski ubica, silovatelj... lopov taj liker od kokosa je biJo fatalan izgleda...

Slične teme

  1. Uspomene sa godišnjih odmora
    Od kojica u forumu Dom & Porodica
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 03-06-2017, 21:47
  2. Uspomene
    Od DaDole u forumu Psihologija i Neurologija
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 09-04-2014, 16:20
  3. Mirisi i uspomene
    Od Cruz u forumu Svaštara
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 09-09-2012, 01:42

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •