Stranica 16 od 27 PrviPrvi ... 6141516171826 ... ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 301 do 320 od 539

Tema: žene pitaju a muški odgovaraju

  1. #301
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: zene pitaju a muski odgovaraju

    Citiraj Prvobitno napisano od NeDoDiri Vidi poruku
    diplomatski,nema šta mislim da ću otvoriti takvu temicu..pa da ukrstimo koplja i cvjetove
    pa ja sam oduvek bio diplomata u drustvu pristojnih zena... mis' mogu ja ko sa pijace da odgovorim sam cheq da prvo spustim zembile

  2. #302
    Registrovani Član
    Dijenek avatar
    Status : Dijenek je odsutan
    Registrovan : Nov 2010
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 68
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: zene pitaju a muski odgovaraju

    Citiraj Prvobitno napisano od NeDoDiri Vidi poruku
    Cijenim tvoju iskrenost zrelu
    kad si već tako raspoložen..imam jedno malo delikatnije pitanje:
    šta misliš,zašto muškarci u zrelijim godinama preferiraju mlađe partnerke..
    Ево, и ја бих да одговорим на ово питање иако је директно постављено.

    Мушкарци то раде из два разлога, односно, постоје две групе мушкараца.

    Једнима су такве девојке трофеји.. Ту нема много размишљања и везе су у највећој мери сексуалне.

    Други траже у њима ону неоптерећеност прошлошћу која многим женама не дозвољава да живе садашњност.
    А код многих жена (не свих, ја никад не генерализујем ствари) та оптерећеност почиње већ око 28-30. године живота.
    Мада, и њих из тога врло лако извлаче мушкарци старији 10так и више година. А вршњацима то никао не успева. Зашто, не знам. Но, ту је потребан велики труд и стпрљење.
    Овде има још једна димензија односа, а то је нека врста менторства јер нема ништа лепше него гледати ружу како цвета...

  3. #303
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: zene pitaju a muski odgovaraju

    Citiraj Prvobitno napisano od Dijenek Vidi poruku
    нема ништа лепше него гледати ружу како цвета...
    kada bi one shvatile to nepatvoreno i toliko cisto osecanje koje ste ovde izrekli kolega dijenek mislim da bi pocele da gledaju na muski rod potpuno u drugom svetlu... jedna od sto ce razumeti ovo sto ste napisali....

  4. #304
    Registrovani Član
    Dijenek avatar
    Status : Dijenek je odsutan
    Registrovan : Nov 2010
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 68
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: zene pitaju a muski odgovaraju

    Citiraj Prvobitno napisano od marlon Vidi poruku
    kada bi one shvatile to nepatvoreno i toliko cisto osecanje koje ste ovde izrekli kolega dijenek mislim da bi pocele da gledaju na muski rod potpuno u drugom svetlu... jedna od sto ce razumeti ovo sto ste napisali....
    Хвала на комплименту. Обзиром од кога долази за мене има још већи значај.

    Иначе, ја мислим да ту није толико проблем у разумевању колико у прихватању те просте чињенице...

  5. #305
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: zene pitaju a muski odgovaraju

    Citiraj Prvobitno napisano od Dijenek Vidi poruku
    Хвала на комплименту. Обзиром од кога долази за мене има још већи значај.

    Иначе, ја мислим да ту није толико проблем у разумевању колико у прихватању те просте чињенице...
    to je inace i razlog zasto mladje zene idu sa starijim muskarcima... pre svega mislim na zene kasnih 20 tih i ranih 30 tih jer stavljajuci na tas vage ono sto su imale do tad i ono sto im je nedostajalo celog zivota mogu jedino da ostvare sa takvim muskarcem gde je nebitna vremensko trajanje odnosa... i kada ovako sagledamo iz vizure nekog propalog iskustva moramo slozicete se kolega da priznamo da je danas zaista tesko biti zena jer njihova nadanja motivi i zelje kojima su ispunili sopstvenu svest o zivotu koja se cesto razbija kao mehur od sapunice svakim pogresnim odnosom u koji udju, impliciraju koliku snagu moraju posedovati da zatome u sebi ono esencijalno zensko sto nose gde pokusavaju da ponovo ne naprave novi kiks ulazeci u slicno... muskarcima je lakse jer su po pravilu vecina njih neoptereceni moroni sve dok ne udju u 50-te a onda i ako progledaju vec je kasno za ispravke...

  6. #306
    Registrovani Član
    tol avatar
    Status : tol je odsutan
    Registrovan : Aug 2010
    Pol:
    Poruke : 1,506

    Početno Re: zene pitaju a muski odgovaraju

    neko pomenuo trešnje


  7. #307
    Banovina
    twm avatar
    Status : twm je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Poruke : 1,004

    Početno Re: zene pitaju a muski odgovaraju

    Citiraj Prvobitno napisano od Dijenek Vidi poruku
    Ево, и ја бих да одговорим на ово питање иако је директно постављено.

    Мушкарци то раде из два разлога, односно, постоје две групе мушкараца.

    Једнима су такве девојке трофеји.. Ту нема много размишљања и везе су у највећој мери сексуалне.

    Други траже у њима ону неоптерећеност прошлошћу која многим женама не дозвољава да живе садашњност.
    А код многих жена (не свих, ја никад не генерализујем ствари) та оптерећеност почиње већ око 28-30. године живота.
    Мада, и њих из тога врло лако извлаче мушкарци старији 10так и више година. А вршњацима то никао не успева. Зашто, не знам. Но, ту је потребан велики труд и стпрљење.
    Овде има још једна димензија односа, а то је нека врста менторства јер нема ништа лепше него гледати ружу како цвета...
    Da, dio uziva u tome no nekima je cvjetanje suvise dug proces ili su preiskusni bastovani da bi ostavili u vrtu samo par vrsta. S druge strane, kako neko ko toliko voli cvijece bez ikakvih problema preboli nesto sto je uzgojio i sto je procvjetalo samo za njega? Bastovani su u principu neiskreni, no ja nisam ovdje da bi branio cvijece. Evo jedan jednostavan ugao NeDo- dizajn. Uzmimo za primjer jedan kvalitetan automobil, cije srce i mehanika ima sjajne karakterisitke. Vremenom, taj model zastarijeva dizajnerski i karoserija dobiva forme koje ni pasioniranim ljubiteljima tehnike ne odgovaraju. Dzaba pouzdanost i dzaba mnogo zajedno prevaljenih kilometara kada su novi, blistavi modeli svakodnevno na trzistu. Nista nije tako dobro kao zavidan pogled kolege koji se kune u tehniku a cezne za tvojim novim modelom. A tu je jos i cinjenica da je odrzavanje starog ljubimca obrnuto proporcinalno uzitku koji on moze pruziti.
    Ovdje jedna cinjenica impresionira, a ista je bilo da se radi o cvijecu, dizajnu, zenama..etc.- muska hladnokrvnost ili bar moc da se neke stvari potisnu unutra..

    ili kako rece kolega marlon
    muskarcima je lakse jer su po pravilu vecina njih neoptereceni moroni sve dok ne udju u 50-te a onda i ako progledaju vec je kasno za ispravke...

  8. #308
    Registrovani Član
    mikili avatar
    Status : mikili je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Poruke : 2,848
    Tekstova u blogu : 7

    Početno Re: zene pitaju a muski odgovaraju

    dragi bastovani,ljubitelji automobila i ostali...sto ne biste to lepo rekli ovako..kriza srednjih godina i ona cuvena-zal za mladost- u sadejstvu sa hormonima koji se uzburkaju i nekako nam daju osecaj da smo i dalje u funkciji,da jos mozemo,da smo i dalje privlacni tera nas da jurimo mladje jer mislimo da ce deo njihove mladosti vratiti i nama ono davno izgubljeno vreme.ma nema veze koliko za to placamo bitni su nam odobravajuci i zavidni pogledi vrsnjaka koji nam porucuju-tooo-..

  9. #309
    Registrovani Član
    tol avatar
    Status : tol je odsutan
    Registrovan : Aug 2010
    Pol:
    Poruke : 1,506

    Početno Re: zene pitaju a muski odgovaraju

    jurnjava za "gralom" M?

  10. #310
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: zene pitaju a muski odgovaraju

    Citiraj Prvobitno napisano od mikili Vidi poruku
    dragi bastovani,ljubitelji automobila i ostali...sto ne biste to lepo rekli ovako..kriza srednjih godina i ona cuvena-zal za mladost- u sadejstvu sa hormonima koji se uzburkaju i nekako nam daju osecaj da smo i dalje u funkciji,da jos mozemo,da smo i dalje privlacni tera nas da jurimo mladje jer mislimo da ce deo njihove mladosti vratiti i nama ono davno izgubljeno vreme.ma nema veze koliko za to placamo bitni su nam odobravajuci i zavidni pogledi vrsnjaka koji nam porucuju-tooo-..
    pu pu pu... ja sam bre deda nema tu nikake krize srednjih godina elem dalje, jos ne mozem a niti smo nesh privlachni, josh manje jurimo mladje (pre ce biti da je obratno i nikada nam nece biti jasni razlozni razlozi) a ko placa zenu - figurativno ili materijalno, nije vredan ni okrznutog pogleda... znaci sve si omasila ko jutros sto si tako da moras da pocnesh ispochetka izvlaceci iz sebe pre svega taj osecaj krivice koji te ko zna zbog cega nagriza ko kiselina... kad omatoris samo se ceris i podjebavas druge gledajuci kako numeju da se nosu sa sopstvenim sukobima

  11. #311
    Registrovani Član
    Nenad avatar
    Status : Nenad je odsutan
    Registrovan : Apr 2011
    Pol:
    Poruke : 30

    Početno Re: zene pitaju a muski odgovaraju

    hehe,pravi odg!

  12. #312
    Registrovani Član
    tol avatar
    Status : tol je odsutan
    Registrovan : Aug 2010
    Pol:
    Poruke : 1,506

    Početno Re: zene pitaju a muski odgovaraju

    Zašto je teško pronaći mužjaka koji bi želeo da se druži..smeje..igra ne razmišljajući o težini svoje filozofije u odnosu na gravitaciju minulog rada iz guznog creva ? Zašto se traži perfekcija(koju nemamo sami?..koji su to nagrizajući kompleksi...i čemu?)

  13. #313
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: zene pitaju a muski odgovaraju

    Citiraj Prvobitno napisano od tol Vidi poruku
    Zašto je teško pronaći mužjaka koji bi želeo da se druži..smeje..igra ne razmišljajući o težini svoje filozofije u odnosu na gravitaciju minulog rada iz guznog creva ? Zašto se traži perfekcija(koju nemamo sami?..koji su to nagrizajući kompleksi...i čemu?)
    nema druzenja sa zenama...kad tad se svede na turaj vadi....

  14. #314
    panta rhei
    Adio avatar
    Status : Adio je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Poruke : 970
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: zene pitaju a muski odgovaraju

    Zasto se plasite zena?
    Potpisujem da dovoljno sam luda...Potpisujem i jos da dovoljno sam jaka...jedan manje vise hir...

  15. #315
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: zene pitaju a muski odgovaraju



    dobro... ja sam dao answer sad neko drugi...

  16. #316
    panta rhei
    Adio avatar
    Status : Adio je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Poruke : 970
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: zene pitaju a muski odgovaraju


    jao da, svi ste hrabri pa i na pitanje odgovarate
    Potpisujem da dovoljno sam luda...Potpisujem i jos da dovoljno sam jaka...jedan manje vise hir...

  17. #317
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: zene pitaju a muski odgovaraju

    nijesam se zivih boja dok su bili za uzasa a kamoli...

  18. #318
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: zene pitaju a muski odgovaraju

    Citiraj Prvobitno napisano od NeDoDiri Vidi poruku
    šta misliš,zašto muškarci u zrelijim godinama preferiraju mlađe partnerke..
    link koji potkrepljuje moje postove



  19. #319
    Registrovani Član
    mikili avatar
    Status : mikili je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Poruke : 2,848
    Tekstova u blogu : 7

    Početno Re: zene pitaju a muski odgovaraju

    Citiraj Prvobitno napisano od marlon Vidi poruku
    pu pu pu... ja sam bre deda nema tu nikake krize srednjih godina elem dalje, jos ne mozem a niti smo nesh privlachni, josh manje jurimo mladje (pre ce biti da je obratno i nikada nam nece biti jasni razlozni razlozi) a ko placa zenu - figurativno ili materijalno, nije vredan ni okrznutog pogleda... znaci sve si omasila ko jutros sto si tako da moras da pocnesh ispochetka izvlaceci iz sebe pre svega taj osecaj krivice koji te ko zna zbog cega nagriza ko kiselina... kad omatoris samo se ceris i podjebavas druge gledajuci kako numeju da se nosu sa sopstvenim sukobima
    ne bih da spamujem,ja mislila da si ti odrasla osoba koja ume da podnese peckanja na musko-zenskoj liniji,ali izgleda ti to odmah prenosis na licni nivo.ostavi se analize moje licnosti,za to je potrebna strucnost,a inace vise govori o tebi nego o meni.

  20. #320
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: zene pitaju a muski odgovaraju

    Citiraj Prvobitno napisano od mikili Vidi poruku
    ne bih da spamujem,ja mislila da si ti odrasla osoba koja ume da podnese peckanja na musko-zenskoj liniji,ali izgleda ti to odmah prenosis na licni nivo.ostavi se analize moje licnosti,za to je potrebna strucnost,a inace vise govori o tebi nego o meni.
    ja sam zeka a ti se ljutis teto jer te nesto opasno pecnulo...

Stranica 16 od 27 PrviPrvi ... 6141516171826 ... ZadnjaZadnja

Slične teme

  1. Žene pitaju,žene odgovaraju
    Od DaDole u forumu Ženski kutak
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 25-04-2014, 19:14
  2. žene na forumu...
    Od minjon u forumu Muška soba
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 16-05-2012, 08:40
  3. muski pitaju a zenske ce kobajagi da odgovaraju
    Od marlon u forumu Ženski kutak
    Odgovora: 230
    Poslednja poruka: 08-03-2012, 21:51
  4. Muskarci pitaju , zene odgovaraju.
    Od sani u forumu Ženski kutak
    Odgovora: 159
    Poslednja poruka: 11-01-2010, 13:22
  5. Najlepše žene
    Od gedza u forumu Muška soba
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 21-07-2009, 09:36

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •