Stranica 1 od 30 12311 ... ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 1 do 20 od 600

Tema: Moram da vam se žalim...

  1. #1
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Moram da vam se žalim...

    Evo šaltera za žalbe. Šta god da vam se desi, a nemate kome da se požalite

    napišite ovde...


    Ps: zaobravih da napomenem
    Žalbe da budu isključivo na RL.
    Večnost je čista sadašnjost.

  2. #2
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,354
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Moram da vam se žalim...

    evo,žalim se..namaK..ko rješava moju žalbu rado b da znam

  3. #3
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Moram da vam se žalim...

    Niko nedo. Al nam je lakše da se izjadamo nekome...
    Večnost je čista sadašnjost.

  4. #4
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Moram da vam se žalim...

    Evo ja ću da se žalim na zbunjenu stranku.

    Došla gospoja u vezi nekih računa da reši problem, al šta god joj kolega kaže ona odgovori
    ''ali meni nije jasno''. Strpljivo čovek objasni, a ona opet ''dobro ali meni nije jasno''
    I to je trajalo tako nekih dvadesetak minuta, kolega mrtav ladan, al meni para krenula na
    uši. Spakujem se ja i izađem malo napolje. Ko velim, dok se ja malo prošetam i ona će se
    prosvetliti. Vraćam se nakon pola sata, a ona i dalje ''Da, ali ja ne razumem.'' Kolega se
    sav preznojio i crta, piše, priča.. al ne vredi...
    Meni već postaje očajno smešno, al ne ide da se smejem. Pa opet izađem napolje, pa se
    vratim, al njoj i dalje ništa nije jasno.
    I onda samo u jednom trenutku ''Jaoooo.. sad mi je jasno.. Izvinite. Hvala vam. Pa da baš
    je jednostavno.''



    strašno...
    Večnost je čista sadašnjost.

  5. #5
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,354
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Moram da vam se žalim...

    Dobro kojice U pravu si..jest vala lakše Evo,ja ću prva:
    imam komšiju u zgradi,razveden čovjek i prilično aktivan..e,sad nije da meni smetaju njegove noćne ludorije..već moji psi laju kad god stubištem prođe neko kog "ne znaju"..elem,neka nova osoba..pa sam sve nešto kontala..da zamolim komšiju da se one penju u patikama a ne u štiklicama

  6. #6
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Re: Moram da vam se žalim...

    Rigel

    Telekom: dva meseca mi ne radi fixni telefon, nem pojma sto... salter sala, standardnih po i kusur sata cekanja...dobar dan, mozete li da pogledate sta se desava sa ****** brojem telefona?
    Niste platili racun..... pogledajte jos jednom koji racun nije placen jer ako se ne varam sve je placeno jos pocetkom aprila
    Ne gospodine vama je broj deaktiviran jos 2008 godine... (dramska puza) ... molim vas pogledajte jos jednom telefon je radio do pre mesec i nesto....kasnio sam samo sa poslednjim racunom ako se ne varam iz februara meseca ove godine.
    Ne gospodine kazem vam da vam je broj deaktiviran jos 2008 godine. Gospodjice opet vam ponavljam da broj nije bio deaktiviran do pre mesec mozda dva meseca pogledajte jos jednom
    ode sojka negde trabunjala je ebem li ga s kim jedno 10 min, vraca se i kaze... Gospodine mozete li da predjete za drugi salter posto ovaj terminal izgleda ne radi
    opet dramska puza jedno 5 min... upravu ste gospodine telefon je deaktiviran 28.04. ove godine.
    poslednja uplata je bila 12.04. ali ne vidim zbog cega je deaktiviran... jos 5 min dramske pauze...
    gospodine lepo sam vam rekla da postoji problem iz 2008 godine
    recite mi u cemu je problem iz 2008 godine... zaostala vam je kamata od 400 dinara za neplaceni racun. uredu dajte mi tekuci racun i broj na koji mogu da uplatim
    samo malo gospodine...
    ... podignuta vam je i tuzba zbog neplacene kamate imate i sudske troskove... dobro koliki ssu sudski troskovi... rece nesto preko 2500,00
    dobro, ajde vi lepo meni napisite sve to koliko imam i na koje racune da uplatim... opet dramska pauza... to vam je sa svim taksama kamatom i troskovima rece oko 3500
    kada to uplatite morate se vratiti kod nas da vam zaracunamo zaostalu kamatu koja je u medjuvremenu nastala dok niste uplatili
    .. ... kako sad jos jedna kamata, pa to vam je od tuzbe ove u aprilu ove godine... Ja na ivici zivaca vise pokusavam mirnim glasom da kazem gospodjice, ajde molim vas poslednji put zaracunajte i tu kamat zakljucno sa danasnjim danom i recite mi kolika je suma koju moram da uplatim da idem odmah do banke
    nakon 2 minuta... to vam je gospodine 3875,92. Hvala!!!
    ... ali gospodine... kada to uplatite moracete da se vratite kod nas sa uplatnicom i da potpisete zahtev za aktiviranje broja koji ce vam biti naplacen kroz prvi sledeci racun koji dobijete.
    ... ma da ja vama malo piiiip...piiip....piiip....... piiip...piiip...piiip... dovidjenja!

  7. #7
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Moram da vam se žalim...

    I na poštara ću da se žalim.

    Pre par dana, pita on decu koja se igraju ispred zgrade
    ''Jel neko od vas (recimo) Petrović?''
    I javi se dete. On mu da koferat i kaže, to je za tvog tatu
    tu mu je kartica pa odnesi to odmah kući.



    Kartica sa sve svim mogućim kodovima... el on normalan..
    Večnost je čista sadašnjost.

  8. #8
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Moram da vam se žalim...

    počelo je sve da me nervira... radije bih tukla, pa neka se žali neko drugi.

  9. #9
    Registrovani Član
    Lujka avatar
    Status : Lujka je odsutan
    Registrovan : Jun 2011
    Pol:
    Poruke : 734

    Početno Re: Moram da vam se žalim...

    Eve, zalim se na ovu kanadsku postu koja je vec daaaanima u strajku. Jedno vreme su kao i radili nesto medjutim sad su otkazali poslusnost. A ja cekam da mi stignu neke vazne stvarcice koje sam kupila online. P' da, kad god ja negde posegnem za nesto iskrsne problem. A vreme mi prolazi...

  10. #10
    Registrovani Član
    Megi avatar
    Status : Megi je odsutan
    Registrovan : Apr 2011
    Pol:
    Poruke : 195

    Početno Re: Moram da vam se žalim...

    Ja se žalim na ovog našeg poštara...kad god mi se ćaska sa vama on navali ko lud....

  11. #11
    Registrovani Član
    mica avatar
    Status : mica je odsutan
    Registrovan : Nov 2009
    Pol:
    Poruke : 2,268
    Tekstova u blogu : 8

    Početno Re: Moram da vam se žalim...

    uzasno mi idu na zivce veceras glupa pitanja...zove i kaze:"e ja sam uradio ono sto ste mi malopre rekli"..nit se predstavlja,niti sta..ko da ja znam sta je uradio pitam,sta ste uradili..kaze:"pa malopre si mi rekla da pozovem onaj broj za poruke"...ja:"Gospodine,niset sa mnom pricali,sta vam je koleginica rekla?" on..:"Pa nije koleginica,reko mi kolega da pozovem broj +381610401 (to je inace broj servisnog centra koji se upisuje u centru za poruke)
    ili...ja ako idem na net i ocu da kupim nesto i ako pise free to znaci da je besplatno,je l da? A ako pise bye,to znaci da se placa?...ja,d tako je gospodine,da,da...ili ocu podesavanja za đepeeres...ili,deda me zove,ne moze da salje mms..ja mu kazem,smanjite velicinu slike na ispod 100 kb..a on meni:"pa znate,ja sam tu slikao moj ponos,ocu da ga saljem devocji a ako smanjiim sliku,oce i on biti umanjen?" ne moooogu viseeeeeeeeee
    Ja sam samo tu, da vreme brze prolazi....

  12. #12
    Registrovani Član
    Moonster avatar
    Status : Moonster je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Lokacija : Τάρταρος
    Poruke : 14,354
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Moram da vam se žalim...

    Citiraj Prvobitno napisano od zivana Vidi poruku
    uzasno mi idu na zivce veceras glupa pitanja...zove i kaze:"e ja sam uradio ono sto ste mi malopre rekli"..nit se predstavlja,niti sta..ko da ja znam sta je uradio pitam,sta ste uradili..kaze:"pa malopre si mi rekla da pozovem onaj broj za poruke"...ja:"Gospodine,niset sa mnom pricali,sta vam je koleginica rekla?" on..:"Pa nije koleginica,reko mi kolega da pozovem broj +381610401 (to je inace broj servisnog centra koji se upisuje u centru za poruke)
    ili...ja ako idem na net i ocu da kupim nesto i ako pise free to znaci da je besplatno,je l da? A ako pise bye,to znaci da se placa?...ja,d tako je gospodine,da,da...ili ocu podesavanja za đepeeres...ili,deda me zove,ne moze da salje mms..ja mu kazem,smanjite velicinu slike na ispod 100 kb..a on meni:"pa znate,ja sam tu slikao moj ponos,ocu da ga saljem devocji a ako smanjiim sliku,oce i on biti umanjen?" ne moooogu viseeeeeeeeee
    Za bold se zezaš, je l' da ?
    Homo homini lupus est.
    The others have failed - Learn from them but do not follow

  13. #13
    Registrovani Član
    mica avatar
    Status : mica je odsutan
    Registrovan : Nov 2009
    Pol:
    Poruke : 2,268
    Tekstova u blogu : 8

    Početno Re: Moram da vam se žalim...

    Citiraj Prvobitno napisano od Moonster Vidi poruku
    Za bold se zezaš, je l' da ?
    ne,naravno..ima tu i nastavak..covek mi je objasnio da ce mene da okrivi ako yenska ne bude ga htela jer mu je mali.. mialim,ima jos retarda tu,al ja nekad mislim da oni nas zovu i zaebavaju namerno..
    Ja sam samo tu, da vreme brze prolazi....

  14. #14
    Registrovani Član
    Moonster avatar
    Status : Moonster je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Lokacija : Τάρταρος
    Poruke : 14,354
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Moram da vam se žalim...

    Citiraj Prvobitno napisano od zivana Vidi poruku
    ne,naravno..ima tu i nastavak..covek mi je objasnio da ce mene da okrivi ako yenska ne bude ga htela jer mu je mali.. mialim,ima jos retarda tu,al ja nekad mislim da oni nas zovu i zaebavaju namerno..
    A ja mislio da sam sve u životu čuo
    Deda, dvojka, stojko, mobilna telefonija
    Gde svet ode, izgleda da se zaista život ljudima produžio, ali ne samo život već i pojedine sktivnosti
    Bojim se Mico da ne zovu radi zezanja, kada pomislim o budućnosti nakon ovoga, strah me i da pretpostavim šta će se dešavati za nekoliko godina, kada se sada ovakve stvari dešavaju
    Homo homini lupus est.
    The others have failed - Learn from them but do not follow

  15. #15
    Registrovani Član
    mica avatar
    Status : mica je odsutan
    Registrovan : Nov 2009
    Pol:
    Poruke : 2,268
    Tekstova u blogu : 8

    Početno Re: Moram da vam se žalim...

    Citiraj Prvobitno napisano od Moonster Vidi poruku
    A ja mislio da sam sve u životu čuo
    Deda, dvojka, stojko, mobilna telefonija
    Gde svet ode, izgleda da se zaista život ljudima produžio, ali ne samo život već i pojedine sktivnosti
    Bojim se Mico da ne zovu radi zezanja, kada pomislim o budućnosti nakon ovoga, strah me i da pretpostavim šta će se dešavati za nekoliko godina, kada se sada ovakve stvari dešavaju
    ti ne mozes da zamislis tonu gluposti koju ja cujem u toku dana narod nam je uzasno needukovan po pitanju tehnike i to je frustrirajuce..mislim,sta ti da objasnis zeni koja je uzela modem za net,videla reklamu i dobru cenu,dosla kuci,zove nas i pita sta da radi sad sa tim? Kolega joj kaze da ga prikljuci na usb ulaz na racunaru a ona ce na to:"Pa odakle meni racunar dete?" ...amebe..mi ih zovemo amebe..uzela modem a nma pojma sta je racunar..
    Ja sam samo tu, da vreme brze prolazi....

  16. #16
    Registrovani Član
    naki avatar
    Status : naki je odsutan
    Registrovan : Aug 2010
    Pol:
    Lokacija : ovde i tamo...
    Poruke : 7,434

    Početno Re: Moram da vam se žalim...

    ne boje se jastrebe... jos ce biti letova...

  17. #17
    Registrovani Član
    naki avatar
    Status : naki je odsutan
    Registrovan : Aug 2010
    Pol:
    Lokacija : ovde i tamo...
    Poruke : 7,434

    Početno Re: Moram da vam se žalim...

    mico, i amebe evoluiraju...kad tad.. dohvate se kompa i predju u bicare

  18. #18
    Registrovani Član
    Moonster avatar
    Status : Moonster je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Lokacija : Τάρταρος
    Poruke : 14,354
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Moram da vam se žalim...

    Citiraj Prvobitno napisano od zivana Vidi poruku
    ti ne mozes da zamislis tonu gluposti koju ja cujem u toku dana narod nam je uzasno needukovan po pitanju tehnike i to je frustrirajuce..mislim,sta ti da objasnis zeni koja je uzela modem za net,videla reklamu i dobru cenu,dosla kuci,zove nas i pita sta da radi sad sa tim? Kolega joj kaze da ga prikljuci na usb ulaz na racunaru a ona ce na to:"Pa odakle meni racunar dete?" ...amebe..mi ih zovemo amebe..uzela modem a nma pojma sta je racunar..
    Bitno da je jevtino Mico
    Pa dobro uzela za budućnost, kada kupi kompjuter, neki jevtin pa će da sklopi nešto
    Homo homini lupus est.
    The others have failed - Learn from them but do not follow

  19. #19
    Registrovani Član
    Moonster avatar
    Status : Moonster je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Lokacija : Τάρταρος
    Poruke : 14,354
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Moram da vam se žalim...

    Citiraj Prvobitno napisano od mara Vidi poruku
    ne boje se jastrebe... jos ce biti letova...
    Kakvo li će nebo biti tada ?
    Homo homini lupus est.
    The others have failed - Learn from them but do not follow

  20. #20
    Registrovani Član
    mica avatar
    Status : mica je odsutan
    Registrovan : Nov 2009
    Pol:
    Poruke : 2,268
    Tekstova u blogu : 8

    Početno Re: Moram da vam se žalim...

    Citiraj Prvobitno napisano od mara Vidi poruku
    mico, i amebe evoluiraju...kad tad.. dohvate se kompa i predju u bicare
    kad su amebe,oni su korisnici vipa..kad evoluiraju,predju kod drugog operatera
    Ja sam samo tu, da vreme brze prolazi....

Stranica 1 od 30 12311 ... ZadnjaZadnja

Slične teme

  1. Moram da vam se pohvalim...
    Od naki u forumu Svaštara
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 12-09-2012, 19:26

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •