Stranica 4 od 6 PrviPrvi ... 23456 ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 61 do 80 od 108

Tema: chat i ja

  1. #61
    Registrovani Član
    Raisa avatar
    Status : Raisa je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Lokacija : Jer noc je ceo moj svet i ovaj grad vec znam napamet
    Poruke : 1,036

    Početno Re: chat i ja

    Onomad kad sam rekla da bi trebali svi javno da kazu ko kome zasto i kako smeta, nazvana sam provokatorom ali,ako je ljudima lepse da zmire i lazno se ljubakaju i ukoliko je tako lakse,Boze moj.
    probleme ne treba turati pod tepih ni potiskivati jer se smao taloze,sve ide podsvesno,i moze doci do nekih pasivno agresivnih borbi,a pasivno-agresivno nosi sa sobom ogorcenosti,pritajenog nepodnosenja,gomilaju se frustracije... naravno,treba znati tanku liniju i granicu izmedju ''reci sta ti smeta'' i svadjanja.

    Sta mi smeta?

    separatisanje,ignorisanje,pasivno agresivni nacini spustanja na finjaka, sto je ocigledno da ima nesto sto nije u redu i da bi ljudi voleli da popricaju samo ne zele ili ne smeju iz straha da ne ispadne otvoreno ratiste,smeta mi sto ljudima smeta sta se na chatu prica, kad se provuce to '' nervira me smaranje,trebali bi ljudi ici u pricaonicu ''. Pre svega,chat je javan,i ima dovoljno mesta da svako sa svakim prica o cemu god zeli,zasto bi se neko ''cenzurisao'' zarad drugih kad za sve ima mesta. sad ce neko reci '' pa zasto bih ja slusala boljke XY? '' . Pa,i XY verovatno cita kad ti na chatu pricas nesto nezanimljivo ali ne govori nista. Meni stvarno ne smeta koja god tema se povede na chatu,svakome maksimalna sloboda, ne razumem kako neke ljude moze da iritira neko ko samo tako postoji,bez da im je ista ucinio. Sto bih ja sad trebala da budem revoltirana sto, ko zna ko prica o mackama,strikanju, jahanju,pecanju.. ne smetaju mi nicije teme,niti dopru do mene do te mere da budem uznemirena,a pre svega,ako vas iritira sta neko prica,povlaci se da vas nervira i osoba,a to je vec vash problem,jer nije normalno da ti ide na zivce neko ko samo postoji kao i vi,i truca o ko zna cemu.
    u vezi tog ignorisanja,ono je ravno onim siledzijama u srednjoj skoli,kad ne zele decaka da prime u ragbi tim,pa umesto da mu otvoreno kazu kako i zasto, oni cute i ignorisu ga,i time izopstavaju i hoce pasivno agresivno da ga nateraju da shvate da ga ne zele. ako je nekim ljudima ovde komotno da se ponasaju kao 16 godisnje virtuelne siledzije,blago njima. kao drugo,detinjasto je. besmisleno je da odrasli ljudi ne znaju raspraviti o stvarima,vec kao mala deca cute,onaj efekat ''ima ruzicatsi slon u sobi al necemo da govorimo o njemu''. A ovd eje bolnon ocigledno da svaka osoba ima vise ruzicastih slonova.

    mnogo mi je zao ( u stvari,nije ) na chatu ne stoji natpis '' ne pricajte o odredjenim stvarima da ne biste smarali druge'' - da vam u pricaonicu neko upadne kad pricate sa nekim jedan na jedan pa da kazes ''smeta'' ali chat je javna teritorija,svako treba i ima dozvolu da pise,radi sta god pozeli.

    to sam htela da razjasnim,bar sa moje tacke gledista.

    Kao poslednje,nedostaje mi laganost cheta :-) ta neopterecnost ,humor mi mozda najvise fali,i povezano sa prvim jel,neke podvodne tenzije koje nikako da se ispolje praveci kocnice za bilo kakav napredak.

  2. #62
    Registrovani Član
    Rosa avatar
    Status : Rosa je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Poruke : 12,185
    Tekstova u blogu : 21

    Početno Re: chat i ja

    Citiraj Prvobitno napisano od Vestica koja ne gori Vidi poruku
    Onomad kad sam rekla da bi trebali svi javno da kazu ko kome zasto i kako smeta, nazvana sam provokatorom ali,ako je ljudima lepse da zmire i lazno se ljubakaju i ukoliko je tako lakse,Boze moj.
    probleme ne treba turati pod tepih ni potiskivati jer se smao taloze,sve ide podsvesno,i moze doci do nekih pasivno agresivnih borbi,a pasivno-agresivno nosi sa sobom ogorcenosti,pritajenog nepodnosenja,gomilaju se frustracije... naravno,treba znati tanku liniju i granicu izmedju ''reci sta ti smeta'' i svadjanja.

    Sta mi smeta?
    separatisanje,ignorisanje,pasivno agresivni nacini spustanja na finjaka, sto je ocigledno da ima nesto sto nije u redu i da bi ljudi voleli da popricaju samo ne zele ili ne smeju iz straha da ne ispadne otvoreno ratiste,smeta mi sto ljudima smeta sta se na chatu prica, kad se provuce to '' nervira me smaranje,trebali bi ljudi ici u pricaonicu ''. Pre svega,chat je javan,i ima dovoljno mesta da svako sa svakim prica o cemu god zeli,zasto bi se neko ''cenzurisao'' zarad drugih kad za sve ima mesta. sad ce neko reci '' pa zasto bih ja slusala boljke XY? '' . Pa,i XY verovatno cita kad ti na chatu pricas nesto nezanimljivo ali ne govori nista. Meni stvarno ne smeta koja god tema se povede na chatu,svakome maksimalna sloboda, ne razumem kako neke ljude moze da iritira neko ko samo tako postoji,bez da im je ista ucinio. Sto bih ja sad trebala da budem revoltirana sto, ko zna ko prica o mackama,strikanju, jahanju,pecanju.. ne smetaju mi nicije teme,niti dopru do mene do te mere da budem uznemirena,a pre svega,ako vas iritira sta neko prica,povlaci se da vas nervira i osoba,a to je vec vash problem,jer nije normalno da ti ide na zivce neko ko samo postoji kao i vi,i truca o ko zna cemu.
    u vezi tog ignorisanja,ono je ravno onim siledzijama u srednjoj skoli,kad ne zele decaka da prime u ragbi tim,pa umesto da mu otvoreno kazu kako i zasto, oni cute i ignorisu ga,i time izopstavaju i hoce pasivno agresivno da ga nateraju da shvate da ga ne zele. ako je nekim ljudima ovde komotno da se ponasaju kao 16 godisnje virtuelne siledzije,blago njima. kao drugo,detinjasto je. besmisleno je da odrasli ljudi ne znaju raspraviti o stvarima,vec kao mala deca cute,onaj efekat ''ima ruzicatsi slon u sobi al necemo da govorimo o njemu''. A ovd eje bolnon ocigledno da svaka osoba ima vise ruzicastih slonova.

    mnogo mi je zao ( u stvari,nije ) na chatu ne stoji natpis '' ne pricajte o odredjenim stvarima da ne biste smarali druge'' - da vam u pricaonicu neko upadne kad pricate sa nekim jedan na jedan pa da kazes ''smeta'' ali chat je javna teritorija,svako treba i ima dozvolu da pise,radi sta god pozeli.

    to sam htela da razjasnim,bar sa moje tacke gledista.

    Kao poslednje,nedostaje mi laganost cheta :-) ta neopterecnost ,humor mi mozda najvise fali,i povezano sa prvim jel,neke podvodne tenzije koje nikako da se ispolje praveci kocnice za bilo kakav napredak.

  3. #63
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: chat i ja



    Opet ona zapodeva svađu, pod maskom ''gle kako ću ja sad da pokažem kako sam iskrena''

    A iskrenos se sastoji u tome da kažeš ''neki ljudi ovo, a neki ono, a koji su nije ni važno''. To nije
    iskrenost. To je čista provokacija, gde bi bar tri naivčine trebale da se nađu prozvane,
    pa da krenu da se pravdaju i objašnjavaju, a još tri da ti aplaudiraju i eto dve sukobljene strane.



    Postoje privatne poruke, pa tamo rešavajte nesporazume.
    Večnost je čista sadašnjost.

  4. #64
    Registrovani Član
    Raisa avatar
    Status : Raisa je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Lokacija : Jer noc je ceo moj svet i ovaj grad vec znam napamet
    Poruke : 1,036

    Početno Re: chat i ja

    Jaoooooooooooj... znala sam,znala sam. Odustajem.

  5. #65
    Registrovani Član
    Raisa avatar
    Status : Raisa je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Lokacija : Jer noc je ceo moj svet i ovaj grad vec znam napamet
    Poruke : 1,036

    Početno Re: chat i ja

    ..

  6. #66
    Registrovani Član
    mica avatar
    Status : mica je odsutan
    Registrovan : Nov 2009
    Pol:
    Poruke : 2,268
    Tekstova u blogu : 8

    Početno Re: chat i ja

    Kao sto vec rekoh,svi smo razliciti,pored toga,postoji i generacijski jaz tako da je sasvim normalno da dolazi do razmimoilazenja.
    Ja sam samo tu, da vreme brze prolazi....

  7. #67
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: chat i ja

    volim čat. tu se lepo ispričam sa ljudima.
    pošto smo svi dosta zajedno, onda je normalno da nekad dođe do nekih nesporzuma...ima ih i u kući, što ne bi bilo ovde? važno je da se ljudi ipak primire i nastave druženje, jer mislim da ovde niko nikome ne želi zlo, pa onda je i glupo da se ljudi trajno posvađaju.
    где си пошла с крмељиве очи

  8. #68
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,456
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: chat i ja

    Citiraj Prvobitno napisano od pričalica Vidi poruku
    volim čat. tu se lepo ispričam sa ljudima.
    pošto smo svi dosta zajedno, onda je normalno da nekad dođe do nekih nesporzuma...ima ih i u kući, što ne bi bilo ovde? važno je da se ljudi ipak primire i nastave druženje, jer mislim da ovde niko nikome ne želi zlo, pa onda je i glupo da se ljudi trajno posvađaju.
    jeste pričo..volim ga i ja ovdje osjećamo pripadnost koju baš ne možemo svugdje osjetiti.

  9. #69
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: chat i ja

    tačno i mislim da čat ima veze s tim.
    klasično postovanje po temama ne može da da tu vrstu ''bliskosti'', čini mi se....možda grešim.
    где си пошла с крмељиве очи

  10. #70
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,456
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: chat i ja

    o tome i pričam...osjećaj pripadnosti grupi kao velikoj porodici.znaš,kako god i gdje god da krenem,uđem ovdje kao u kuću..

  11. #71
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Re: chat i ja

    Citiraj Prvobitno napisano od Vestica koja ne gori Vidi poruku
    Onomad kad sam rekla da bi trebali svi javno da kazu ko kome zasto i kako smeta, nazvana sam provokatorom ali,ako je ljudima lepse da zmire i lazno se ljubakaju i ukoliko je tako lakse,Boze moj.
    probleme ne treba turati pod tepih ni potiskivati jer se smao taloze,sve ide podsvesno,i moze doci do nekih pasivno agresivnih borbi,a pasivno-agresivno nosi sa sobom ogorcenosti,pritajenog nepodnosenja,gomilaju se frustracije... naravno,treba znati tanku liniju i granicu izmedju ''reci sta ti smeta'' i svadjanja.

    Sta mi smeta?

    separatisanje,ignorisanje,pasivno agresivni nacini spustanja na finjaka, sto je ocigledno da ima nesto sto nije u redu i da bi ljudi voleli da popricaju samo ne zele ili ne smeju iz straha da ne ispadne otvoreno ratiste,smeta mi sto ljudima smeta sta se na chatu prica, kad se provuce to '' nervira me smaranje,trebali bi ljudi ici u pricaonicu ''. Pre svega,chat je javan,i ima dovoljno mesta da svako sa svakim prica o cemu god zeli,zasto bi se neko ''cenzurisao'' zarad drugih kad za sve ima mesta. sad ce neko reci '' pa zasto bih ja slusala boljke XY? '' . Pa,i XY verovatno cita kad ti na chatu pricas nesto nezanimljivo ali ne govori nista. Meni stvarno ne smeta koja god tema se povede na chatu,svakome maksimalna sloboda, ne razumem kako neke ljude moze da iritira neko ko samo tako postoji,bez da im je ista ucinio. Sto bih ja sad trebala da budem revoltirana sto, ko zna ko prica o mackama,strikanju, jahanju,pecanju.. ne smetaju mi nicije teme,niti dopru do mene do te mere da budem uznemirena,a pre svega,ako vas iritira sta neko prica,povlaci se da vas nervira i osoba,a to je vec vash problem,jer nije normalno da ti ide na zivce neko ko samo postoji kao i vi,i truca o ko zna cemu.
    u vezi tog ignorisanja,ono je ravno onim siledzijama u srednjoj skoli,kad ne zele decaka da prime u ragbi tim,pa umesto da mu otvoreno kazu kako i zasto, oni cute i ignorisu ga,i time izopstavaju i hoce pasivno agresivno da ga nateraju da shvate da ga ne zele. ako je nekim ljudima ovde komotno da se ponasaju kao 16 godisnje virtuelne siledzije,blago njima. kao drugo,detinjasto je. besmisleno je da odrasli ljudi ne znaju raspraviti o stvarima,vec kao mala deca cute,onaj efekat ''ima ruzicatsi slon u sobi al necemo da govorimo o njemu''. A ovd eje bolnon ocigledno da svaka osoba ima vise ruzicastih slonova.

    mnogo mi je zao ( u stvari,nije ) na chatu ne stoji natpis '' ne pricajte o odredjenim stvarima da ne biste smarali druge'' - da vam u pricaonicu neko upadne kad pricate sa nekim jedan na jedan pa da kazes ''smeta'' ali chat je javna teritorija,svako treba i ima dozvolu da pise,radi sta god pozeli.

    to sam htela da razjasnim,bar sa moje tacke gledista.

    Kao poslednje,nedostaje mi laganost cheta :-) ta neopterecnost ,humor mi mozda najvise fali,i povezano sa prvim jel,neke podvodne tenzije koje nikako da se ispolje praveci kocnice za bilo kakav napredak.
    čime sam ja opterećavala svoj mozak u osam i po...mislila sam da verovatno nešto zanimljivo piše u ovolikom postu,a samo sam saznala da su pink elephants among us

    provokatoreeee

  12. #72
    Registrovani Član
    mica avatar
    Status : mica je odsutan
    Registrovan : Nov 2009
    Pol:
    Poruke : 2,268
    Tekstova u blogu : 8

    Početno Re: chat i ja

    Citiraj Prvobitno napisano od Žitomirka Vidi poruku
    čime sam ja opterećavala svoj mozak u osam i po...mislila sam da verovatno nešto zanimljivo piše u ovolikom postu,a samo sam saznala da su pink elephants among us

    provokatoreeee
    ako nesto kazem,bicu opet licemer al mislim,volim chat :D i sebe na chatu:D i tebe,Milojka na chatu:D
    Ja sam samo tu, da vreme brze prolazi....

  13. #73
    Registrovani Član
    Rosa avatar
    Status : Rosa je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Poruke : 12,185
    Tekstova u blogu : 21

    Početno Re: chat i ja

    Da li uopšte ima potrebe da kažem koliko ja volim ovaj čet?


    Čim sam stigla na forum moje prve reči bile su iskuckane na njemu..
    I...uzeo me je po svoje...
    Od svog slobodnog vremena koje imam za net ,najveći deo provedem na četu

    Koliko sam se samo simejala zahvaljujući njemu,i naravno ljudima na njemu...a nesuglasice su u ovom slučaju nebitne



    I LOVE CHAT


    I nikad ne bih menjala ovaj forum ni za jedan drugi,baš zbog njega

    Bouže esam se to ja zaljubila...

  14. #74
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: chat i ja

    e, baš mi je drago što čitam ovakvo stanojkino mišljenje
    где си пошла с крмељиве очи

  15. #75
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,456
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: chat i ja

    Citiraj Prvobitno napisano od pričalica Vidi poruku
    e, baš mi je drago što čitam ovakvo stanojkino mišljenje
    I meni pričo

  16. #76
    Administrator
    Man avatar
    Status : Man je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Razbibriga
    Poruke : 24,537
    Tekstova u blogu : 320

    Početno Re: chat i ja

    mene čat nervira
    Ko nije probao urmašicu taj ne zna šta je slatko

  17. #77
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: chat i ja



    kakva neobična izjava...
    Večnost je čista sadašnjost.

  18. #78
    Registrovani Član
    Bisernica avatar
    Status : Bisernica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Razbibriga
    Poruke : 20,094
    Tekstova u blogu : 22

    Početno Re: chat i ja

    bilo ga,ne bilo ga meni je svejedno
    Klonim se ljudi koji misle da je drskost hrabrost, a nežnost kukavičluk
    A klonim se i onih koji misle da je brbljanje mudrost, a ćutanje neznanje.

  19. #79
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,456
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: chat i ja

    Citiraj Prvobitno napisano od kojica Vidi poruku


    kakva neobična izjava...
    skoro da povjerujemo

  20. #80
    Registrovani Član
    ribizla avatar
    Status : ribizla je odsutan
    Registrovan : May 2011
    Pol:
    Poruke : 2,533
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: chat i ja

    volim chat.. al udaram sebe po prstima.. da ne kucam svasta..
    a to neje fer
    neki mogu.. a neki ne..
    I think that in human evolution it has never been as necessary to have this substance LSD...it is just a tool to turn us into what we are supposed to be space.

Stranica 4 od 6 PrviPrvi ... 23456 ZadnjaZadnja

Slične teme

  1. Politički "chit-chat" debatni klub
    Od G u forumu Politika
    Odgovora: 479
    Poslednja poruka: 24-10-2016, 19:58
  2. chat vs forum
    Od forgotten_chick u forumu Primedbe i predlozi u vezi rada foruma
    Odgovora: 71
    Poslednja poruka: 01-09-2013, 12:38

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •