Stranica 1 od 2 12 ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 1 do 20 od 32

Tema: virtuelni ego manijaci

  1. #1
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno virtuelni ego manijaci

    ...koliko zastranimo u ovom svetu...i na šta smo sve spremni, ne bi li kreirali ili zadržali virtuelnu moć...
    Koliko smo zaista ono što jesmo u RL?

  2. #2
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Odg: virtuelni ego manijaci

    jel si ti zastranila?

  3. #3
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Odg: virtuelni ego manijaci

    Izgleda...

  4. #4
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Odg: virtuelni ego manijaci

    kako manifestujes das zastranila... reci pa cu ti odgovoriti dal si u pravu....

  5. #5
    Registrovani Član
    sani avatar
    Status : sani je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Lokacija : Novi Sad
    Poruke : 1,810
    Tekstova u blogu : 10

    Početno Odg: virtuelni ego manijaci

    Ja nisam..pa ista sam ..pitajte Mana!


    Pijem da utopim tugu, al' prokleta stvar naučila da pliva.

  6. #6
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Odg: virtuelni ego manijaci

    [quote author=marlon link=topic=384.msg5676#msg5676 date=1250887353]
    kako manifestujes das zastranila... reci pa cu ti odgovoriti dal si u pravu....
    [/quote]

    Ti ćeš mi reći...e sad ću da umrem...pa mislim zastranila, čim otvaram ovakve teme... :raz_114:
    Pa reci jesam ista, ili ne...ne znam...ja sam mislila na nake druge ljude...

  7. #7
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Odg: virtuelni ego manijaci

    pa nisi... zastranices kad sedis 17 sati na netu..kad se budis sa mislima na net i lezes sa mislima na net... kad sanjas sta ces da odgovoris onom ili ovom sutra kad ustanes... kad izgubis kontakt sa realnoscu i osobe koje sa neta upoznas u rl posmatras na isti nacin.... kad dete place a ti kazes cut bre samo da odgovorim ovoj kokoski, kad muz vice aj u krevet a ti kazes lezi ti sacu ja... kad ujutru ustanes rascupana i oma palis cigaru i shvatis da nis uplatila net za taj mesec i pocne da te trese groznica nervoze i besa.... kad sedis sa drustvom a misli ti samo na forumu, kad pijes pice a vidis isto pice na forumskoj kafani u glavi... kad se vatas a mislis na sinketove postove o torbanju, kad odes u crkvu i setis se imortalke i pocnes da se keseris ko luda na cudjenje svih.... mogu do sutra... a jesi li?

  8. #8
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Odg: virtuelni ego manijaci

    Izgleda da jesam malo...

  9. #9
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Odg: virtuelni ego manijaci

    sledece ide da kad ti se ne svidja neko kako pise os da ga mlatis... pravis mu sacekusu, kad se zacopas pratis postove doticnog / doticne i ako se nekom nasmeje samo a kamo li stavi ili oma dobijas popizditis i tome pravis intrigu.... pa kada ide prica na pp ono ogovaranje najcrnje sve najgore.... pa postanes mod npr. pa onda sve to radis sa malko vlasti da dobije pecat snage.... pa kad otvoris 20 nikova pa pricas sam sa sobom kad nema nikog tamo... pa imas zenske i muske nikove pa muvas drugarice ko frajer il obratno.... pa otvaras temu o sebi sa drugim nikom... ma bre... ovo nij nis....

  10. #10
    Registrovani Član
    sani avatar
    Status : sani je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Lokacija : Novi Sad
    Poruke : 1,810
    Tekstova u blogu : 10

    Početno Odg: virtuelni ego manijaci

    [quote author=marlon link=topic=384.msg5690#msg5690 date=1250889586]
    pa nisi... zastranices kad sedis 17 sati na netu..kad se budis sa mislima na net i lezes sa mislima na net... kad sanjas sta ces da odgovoris onom ili ovom sutra kad ustanes... kad izgubis kontakt sa realnoscu i osobe koje sa neta upoznas u rl posmatras na isti nacin.... kad dete place a ti kazes cut bre samo da odgovorim ovoj kokoski, kad muz vice aj u krevet a ti kazes lezi ti sacu ja... kad ujutru ustanes rascupana i oma palis cigaru i shvatis da nis uplatila net za taj mesec i pocne da te trese groznica nervoze i besa.... kad sedis sa drustvom a misli ti samo na forumu, kad pijes pice a vidis isto pice na forumskoj kafani u glavi... kad se vatas a mislis na sinketove postove o torbanju, kad odes u crkvu i setis se imortalke i pocnes da se keseris ko luda na cudjenje svih.... mogu do sutra... a jesi li?
    [/quote]

    jesam


    Pijem da utopim tugu, al' prokleta stvar naučila da pliva.

  11. #11
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Odg: virtuelni ego manijaci

    Dobro...pravim pauzu, definitivno...dok nisam došla do ove faze...

  12. #12
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Odg: virtuelni ego manijaci

    ima i ono dalje sa upoznavanjem pa mesanjem vl i rl ako os...mogu i to... al bojim se da bi ti prebukiro dogadjaj veceras

  13. #13
    Registrovani Član
    bleja avatar
    Status : bleja je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Poruke : 399

    Početno Odg: virtuelni ego manijaci

    [size=11pt] Tice li se virtuelna moc I virtuelni zivot samo interneta? Ljudi cesto i u rl zive virtuelno, umisljeno, u laganju sebe i drugog, u neprihvatanju sebe i drugog. Virtuelno se ne razlikuje mnogo od rl, i u jednom i u drugom ljudi su to sto jesu, kompleksni i cesto u konfliktu sa samim sobom a onda i s drugima ali da svoje pravo lice ili bolje reci ono sto im je iza lica, u dubini, pokazuju bas onda kada su skriveni maskom anonimnosti, tu se uglavnom sve ono sto je mozda sputano i kontrolisano u rl pusta na livadu neta. Ipak, sigurna sam da su i to samo delici jedne ogromne, visedimenzionalne puzzle koja se zove covek i cije su dubine, visine i sirine i njemu samom (bas onda kad je ubedjen da dobro poznaje sebe) iznenadjujuce i cesto neispitive. [/size]
    Budi slobodan kao i kap vode, koja se u pari slobodno penje u neznane visine, i u ledu ponovo pada u neznane dubine. Njen je dom, kao i dom atmosfere, sve dokle zemljin magnetizam dopire, zasto si ti suzio dom svoga zivota? I zgnjecio ga izmedju dva plota, jednog rodjenja i jedne smrti?

  14. #14
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Odg: virtuelni ego manijaci

    ajmo jos malo...odes na more sunce plaza mirisi voda ljud uzivaju kupaju se veseli opuseni a ti sedis na plazi drkas mob na gprs-u na politici si i citas sta je mita reko povodom bokijeve izjave o kostunici i kucas i kucas i kucas i svadjas se savl likovima .... jos lepse, cetujes sa 5 devojaka istovremeno... moras da popamtis svakoj nik svakoj ime u rl, moras da popamtis sta si kojoj pricao o sebi i moras da pazis da cet jednoj ne ode pogresno drugoj i ako slucajno ode da odmah improvizujes i da se vadis da ne oseti toju gresku.... za prevremenu invalidsku penziju ybt... jos lepse, multi chet jedan u rusiji, ona u usa, ti u srbiji,....tri sata ludila i zaebancije na kompu, ona ulazi u auto i kuca na highway sa moba, ti kucas iz baste u centru grada, ovaj kuca iz moskve dok presvalaci pelene detetu... ona se umalo zakucava u teretnjak jer paznju ne moze da skoncentrise na voznju i zaebanciju... ovaj u basti pije 6 kafu i lupa ko blesav, onaj u moskvi stavlja ponovo istu usranu pelenu bebi koja place jer je obnevideo i ne zna di je.... i tako nekoliko godina...

  15. #15
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Odg: virtuelni ego manijaci

    malo o odvikavanju...
    pod jedan ne uplatite net za sledeci mesec... ni za onaj drugi.. ni za onaj posle....
    pod dve pobrisite bookmarkse svih foruma...
    pobrisite sve mejlove ili chat prepiske...
    iz moba pobristie sve brojeve osoba iz vl sveta....
    preformatirajte "greskom" hard...
    ne pravite bekaup pasvorda ili mejlova ....
    naterajte admine da vam trajno banuju ip.....
    setajte... budite napolju... druzite se sa ljudima iz rl... ako cujete da je neko od njih i u vl svetu precrtajte ga...
    mozda i pomogne... meni jeste.,,, ali i pored toga od sutra na noc pauzram barem mesec dana jer iz principa necem da obnovim pretplatu za sledeci mesec.... mozda se javnem samo fonom iz kafea... smorno je sve ovo....

  16. #16
    Registrovani Član
    Sibi avatar
    Status : Sibi je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : u nekom ćošku na petoj strani sveta...
    Poruke : 3,792
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: virtuelni ego manijaci

    odvikavanje kao od narkomanije i alkoholizma .. nema neke razlike, s tim što se od ovog ne umire pa je mnogo teže.
    ...daj okreni taj ringispil u mojoj glavi...

  17. #17
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Odg: virtuelni ego manijaci

    cenis... ja znam troje sa krste koji su odapeli...dvoje pardon jedan imo dva infarkta...
    ni ja se nes ne osecam najbolje

  18. #18
    Registrovani Član
    Sibi avatar
    Status : Sibi je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : u nekom ćošku na petoj strani sveta...
    Poruke : 3,792
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: virtuelni ego manijaci

    ko zna koja je pozadina svega toga ... verovatno bi isto završili i da nisu bili virtuelni zavisnici. Gledaš utakmicu na tv-u pa dobiješ srčku ... čitaš novine i strefi te isto... ne znam, možda grešim... mislim da sam zavisnik, ali mi zdravlje nije sasvim ugroženo, mozak da.. ali srce još ne
    ...daj okreni taj ringispil u mojoj glavi...

  19. #19
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Odg: virtuelni ego manijaci

    meni prorekli da cu da krepam na sisi... zato samo jurim manekenke i jos mrdam.....

  20. #20
    Registrovani Član
    Sibi avatar
    Status : Sibi je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : u nekom ćošku na petoj strani sveta...
    Poruke : 3,792
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: virtuelni ego manijaci

    eto još jednog razloga da se ne odričeš poroka
    ...daj okreni taj ringispil u mojoj glavi...

Stranica 1 od 2 12 ZadnjaZadnja

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •