Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 21 do 24 od 24

Tema: a ja čekam

  1. #21
    Registrovani Član
    ribizla avatar
    Status : ribizla je odsutan
    Registrovan : May 2011
    Pol:
    Poruke : 2,533
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: a ja čekam

    Citiraj Prvobitno napisano od DirkaSta Vidi poruku
    eto,nek vide oni koji vazda sumnjaju da čekanje zna biti lijepo
    I think that in human evolution it has never been as necessary to have this substance LSD...it is just a tool to turn us into what we are supposed to be space.

  2. #22

    Početno Re: a ja čekam

    Citiraj Prvobitno napisano od kojica Vidi poruku


    A jel moraš ti sve baš da pročitaš?
    mora on je taki kad mu neko uzme fagot onda samo dirka zice po harfi

  3. #23
    panta rhei
    Adio avatar
    Status : Adio je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Poruke : 970
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: a ja čekam

    Citiraj Prvobitno napisano od DirkaSta Vidi poruku
    svakako da je najveća greška svake žene da ČEKA da se on promijeni,ili da je baš ona ta koja će da ga promijeni.
    Tu se slažemo,ali nije to jedino čekanje koje nam se događa i o kojem se misli u uvodom postu.
    To cekanje oduzima energiju, ne vreme, manje-vise.
    E sad to menjanje nekog. Ljudi najcesce menjaju odnos prema nekome, ne menjaju se oni sami.
    Mozes u najboljem slucaju promeniti neke navike, misljenje, stavove, ali ponasanje i ono sto smo i zbog cega nas je neko zavoleo, onog trenutka kada promenimo to nije to.
    Ja sam nekog cekala, potajno nadajuci se nekoj promeni. I desila se. Taj neko je dosao i nije se promenio, vec je odnos prema meni promenjen, na bolje
    Potpisujem da dovoljno sam luda...Potpisujem i jos da dovoljno sam jaka...jedan manje vise hir...

  4. #24
    Registrovani Član
    malavelika avatar
    Status : malavelika je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Poruke : 1,065
    Tekstova u blogu : 35

    Početno Re: a ja čekam

    Citiraj Prvobitno napisano od DirkaSta Vidi poruku
    svi smo znali da čekamo..da nam se dogodi(ljubav)..da on dođe(nama ili pameti) ,da se predomisli ili pokaje..da nas zavoli(možda napokon)..da ode(jer mi nemamo snagu)..i tako svašta smo čekali..
    vrijedi li čekati? Oduzima li nam to snagu i dostojanstvo,samopoštovanje ? Desi li se dobitak ..i gdje je granica do koje možemo čekati..ako je ima..
    ja stalno nesto cekam...cekam vikend, a onda radni dan, cekam godisnji odmor, cekam poslovno putovanje, a onda jedva cekam da se vratim, cekala sam jedva da porastem, pa bih sad da opet budem dete, cekam jedva da se zaljubim, onda ocekujem da ljubav prodje, pa cekam da prestane da boli..ja sam zena cekanja i mnogo me to nervira, taj osecaj da ne umem da zivim u sadasnjosti, vec iskljucivo u buducnosti...al, kapiram i to je bolje no ziveti u proslosti

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •