Stranica 48 od 115 PrviPrvi ... 3846474849505898 ... ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 941 do 960 od 2294

Tema: Tenis

  1. #941
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Tenis

    Osvajač tri Gren slema iz prošle sezone i najbolji igrač sveta Novak Đoković nije prikočio ni protiv Nikolasa Maua iz Francuske. Novak je u 3. kolu Australian opena ubedljivo porazio Maua sa 6:0, 6:1, 6:1 za samo 74 minuta igre.

    Posle Viktora Troickog i Janko Tipsarević stao je na trećem stepeniku na Australian openu. Tipsarevića je sa neočekivano ubedljivih 6:3, 6:3, 6:1 porazio 17. nosilac, Francuz Rišar Gaske.
    где си пошла с крмељиве очи

  2. #942
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Tenis

    Ruskinja Marija Šarapova plasirala se u osminu finala pošto je u 3. kolu bila bolja od Nemice Anđelike Kerber rezultatom 6:1, 6:2. Maša će u osmini finala igrati sa Ekaterinom Makarovom koja je iznenađujuće savladala Veru Zvonarevu.

    Petra Kvitova igraće u osmini finala sa Anom Ivanović koja je sa 6:3, 6:4 porazila Vaniju King. Kvitova je posle 6:0 u prvom setu uvidela da se nešto događa sa njenom protivnicom Marijom Kirilenko koja je posle 1:0 u drugom setu predala meč zbog povrede mišića desne noge.
    где си пошла с крмељиве очи

  3. #943
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Tenis

    Đi Žang načinila je iznenađenje lako eliminisavši Marion Bartoli iz Francuske sa 6:3, 6:3, dok je Sara Erani posle gubitka prvog seta u meču sa Soranom Kirsteom (8:6 u taj-brejku) u drugom pokazala zašto je na WTA listi bolje plasirana od Rumunke. Sa 6:0 i 6:2 prošla je do osmine finala u kojoj se sastaje upravo sa Žengovom.
    где си пошла с крмељиве очи

  4. #944
    Registrovani Član
    mariojuric1980 avatar
    Status : mariojuric1980 je odsutan
    Registrovan : Jan 2012
    Pol:
    Poruke : 2

    Početno Re: Tenis

    Ubio ga Novak, ne znam tko ga može zaustavit kad igra ovako dobro

    Citiraj Prvobitno napisano od pričalica Vidi poruku
    Osvajač tri Gren slema iz prošle sezone i najbolji igrač sveta Novak Đoković nije prikočio ni protiv Nikolasa Maua iz Francuske. Novak je u 3. kolu Australian opena ubedljivo porazio Maua sa 6:0, 6:1, 6:1 za samo 74 minuta igre.

    Posle Viktora Troickog i Janko Tipsarević stao je na trećem stepeniku na Australian openu. Tipsarevića je sa neočekivano ubedljivih 6:3, 6:3, 6:1 porazio 17. nosilac, Francuz Rišar Gaske.

  5. #945
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Tenis

    Srpska teniserka Ana Ivanović nije uspela da se plasira u četvrtfinale Australian opena pošto je u osmini finala izgubila od Čehinje Petre Kvitove rezultatom 6:2, 7:6 (3).
    где си пошла с крмељиве очи

  6. #946
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Tenis

    Novak Đoković je savladao Lejtona Hjuita sa 6:1, 6:3, 4:6 i 6:3, prvi put je morao da igra četvrti set na ovogdišnjem Australijan openu, ali ga to nije sprečilo da zakaže četvrtfinalni duel sa Davidom Fererom.
    где си пошла с крмељиве очи

  7. #947
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Tenis

    Jelena Janković i Australijanac Bernard Tomić elimisani su sa Otvorenog prvenstva Australije u igri mešovtih parova. Janković i Tomić izgubili su u drugom kolu mešovitih dublova od češko-pakistanskog para Andrea Hlavačkova - Ajsam Ul Hak Kureši sa 6:3, 6:3.

    Srpska teniserka juče nije uspela da se plasira u četvrtfinale u pojedinačnoj konkurenciji, pošto je izgubila od Karoline Voznijacki iz Danske sa 6:0, 7:5.
    где си пошла с крмељиве очи

  8. #948
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Tenis

    Najveće iznenađanje dosadašnjeg Australijan opena priredila je Ruskinja Ekatarina Makarova, pošto je u osmini finala savladala favorizovanu Serenu Vilijams sa 6:2 i 6:3.
    U četvrtfinale plasirala se i Sara Erani, savladavši Ži Ženg sa 6:2 i 6:1.
    Posle velike drame među osam najboljih plasirala se i Marija Šarapova, koja je bila bolja od Sabine Lisicki sa 3:6, 6.2 i 6:3.
    где си пошла с крмељиве очи

  9. #949
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Tenis

    Posle pet setova, i treće uzastopne pobede Keija Nišikorija nad moćnim francuskim teniserom Žo-Vilfredom Congom 2:6, 6:2, 6:1, 3:6, 6:3, Japanac je iskazao veliko zadovoljstvo zbog najboljeg ostvarenog rezultata u karijeri, prošavši u četvrtfinale Australijan opena.
    где си пошла с крмељиве очи

  10. #950
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Tenis

    Rodžer Federer je poslao jasnu poruku Novaku Đokoviću i Rafaelu Nadalu da je ozbiljno mislio kada je najavio promene na vrhu ATP liste pošto je na impresivan način stigao do pobede nad Huanom Martinom del Potrom u četvrtfinalu Australijan opena - 6:4, 6:3, 6:2. Bio je to 1000. meč u karijeri za Švajcarca.
    Trećem teniseru sveta je bilo potrebno nešto manje od dva seta da dođe do pobede nad bivšim osvajačem US opena, koji je pobedio upravo Švajcarca u tom finalu 2009. godine.
    Švajcarac će u polufinalu igrati protiv Rafaela Nadala koji je posle četvoročasovnog maratona uspeo da savlada Tomaša Berdiha - 6:7, 7:6, 6:4, 6:3.
    где си пошла с крмељиве очи

  11. #951
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Tenis

    Endi Marej se plasirao u polufinale Australijan opena lakom pobedom nad Keijem Nišikorijem kojeg je savladao u tri seta - 6:3, 6:3, 6:1. Britanac je potpuno diktirao tempo na terenu Rod Lejver arene i nijednog trenutka se nije postavljalo pitanje pobednika.

    Marej je okončao meč za svega 132 minuta igre i imaće dovoljno vremena da se oporavi i spremi za polufinale u kojem ga čeka Novak Đoković sa kojim se sastao i u prošlogodišnjem finalu Australijan opena.
    где си пошла с крмељиве очи

  12. #952
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Tenis

    Program na Rod Lejver areni u noći između srede i četvrtka otvaraju braća Brajan, koji sat vremena posle ponoći po srednjeevropskom vremenu, igraju polufinale dubla protiv Roberta Lindšteta i Oria Tekaua.
    Posle njih, na scenu stupaju Kim Klajsters i Viktorija Azarenka, drugooptužena za virštanje tokom udaranja loptice, a njihov meč ne treba očekivati pre 3:30 po našem vremenu. Biće to zanimljiv sudar 11. i 3. nosioca za ulazak u finalu.
    Drugi polufinalni par u ženskom singlu čine Marija Šarapova, čije vrištanje proizvodi buku od 101,2 decibila, i Čehinja Petra Kvitova, koja je eliminisala našu Anu Ivanović u četvrtfinalu. Njih dve će na teren posle Klajstersove i Azarenke.

    Rafa Nadal i Rodžer Federer sastaće se tek drugi put na grend slemu, a da u pitanju nije meč za titulu. Njihov okršaj na Rod Lejver areni zakazan je za 09:30 po srednjeevropskom vremenu, posle čega će biti poznat prvi finalista ovogodišnjeg Otvorenog prvenstva Australije.
    где си пошла с крмељиве очи

  13. #953
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Tenis

    Australijan open će dobiti novu šampionku pošto je Viktorija Azarenka u prvom polufinalnom duelu savladala Kim Klajsters rezultatom 6:4, 1:6, 6:3. Ona će se pored trofeja u finalu boriti u direktnom duelu za prvo mesto WTA liste protiv Marije Šarapove koja je bila bolja od Petre Kvitove - 6:2, 3:6, 6:4.
    где си пошла с крмељиве очи

  14. #954
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Tenis

    Rodžer Federer je najavio veliki povratak u 2012. godini, ali na prvom grend slemu u sezoni to nije pretvorio u delo pošto ga je u polufinalu Australijan opena zaustavio Rafael Nadal - 6:7 (5), 6:2, 6:7 (5), 6:4.
    Španac u finalu čeka pobednika meča između Novaka Đokovića i Endija Mareja.
    где си пошла с крмељиве очи

  15. #955
    Banovina
    mire avatar
    Status : mire je odsutan
    Registrovan : Oct 2011
    Pol:
    Poruke : 594

    Početno Re: Tenis

    ja ovde vidim 2:2 u setovima...

    a na putu sam

  16. #956
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Tenis

    Citiraj Prvobitno napisano od mire Vidi poruku
    ja ovde vidim 2:2 u setovima...

    a na putu sam
    a je l vidiš ko će da pobedi
    где си пошла с крмељиве очи

  17. #957
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Tenis

    Citiraj Prvobitno napisano od pričalica Vidi poruku
    a je l vidiš ko će da pobedi
    ja sam gledala i uzivala. mnogo volim kad oderu onog naci frajera
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  18. #958
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Tenis

    Novak Đoković je i dalje vladar u Melburnu! Najbolji teniser sveta je izdržao neverovatan duel i pet setova sa Endijem Marejem i pobedom rezultatom 6:3, 3:6, 6:7 (4), 6:1, 7:5 se plasirao u finale Australijan opena u kome ga čeka Rafael Nadal.

    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  19. #959
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Tenis

    Ko kaže da Novak Đoković ne može da ponovi 2011. godinu? Prvi teniser sveta je u finalu Australijan opena prevazišao probleme sa servisom, zaostatak jednog seta i pokazao da nije slučajno teniski vladar planete pobedivši Rafaela Nadala u istorijskom meču dugom skoro šest sati - 3:2 (5:7, 6:4, 6:2, 6:7 (5), 7:5).

    "Ovo je najveća pobeda u mojoj karijeri. Doći će na mesto iznad trijumfa na Vimbldonu jer smo igrali skoro šest sati, neverovatno. Ovo je bilo i možda najduže finale u istoriji Gren slemova i kako čujem taj podatak, plače mi se. Ponosan sam što sam deo istorije, deo teniske elite koja je po nekoliko puta osvajala Melburn. Bio sam počastvovan što sam igrao pred Rodom Lejverom i 15.000 ljudi, što sam igrao do pola dva ujutro", rekao je Novak.
    где си пошла с крмељиве очи

  20. #960
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Tenis

    Španac Rafael Nadal rekao je posle poraza od Novaka Đokovića u finalu Australijan opena da je veoma zadovoljan svojim izdanjem ne samo tokom turnira nego i u poslednjem meču, kao i da ga je pobedio ipak najbolji na svetu.

    "Ovo je bio fizički najteži meč u mojoj karijeri. Umoran sam. Igrali smo sjajan tenis, mislim da je publika uživala, kao i ja. Želeo sam pobedu ali sam ipak zadovoljan svojim izdanjem. Imao sam svoje šanse protiv najboljeg igrača na svetu. Posle dugo vremena nisam se osećao kao da sam u velikom zaostatku u odnosu na njegovu igru, bili smo izjednačeni. Zato sam zadovoljan i time, ali i svojom mentalnom snagom koja je izlazila na videlo u ključnim trenucima. Dobro sam počeo novu sezonu. Imao sam svoje šanse. Bilo je 4:3 i 0:40 za njega u četvrtom setu što sam anulirao i tu se videlo da je sve moguće", rekao je Nadal naglasivši da se u ovom meču videlo da je napredovao u odnosu na prošlu sezonu.
    "Imao sam više vinera nego ikada do sad u Melburnu. Mislim da nikada sa toliko želje i strasti prema tenisu nisam nastupao. Izgubio sam u finalu i nisam srećan zbog toga, ali ovo je jedan od onih poraza koji me mogu samo podići. Nisam uspevao da prošle sezone stavljam Novaka u poziciju da se brani i da juri rezultat a sada mi je to polazilo za rukom. Nisam imao mentalni pad kao u 2011. kada smo igrali. Kad malo bolje razmislim, mislim da nikada u karijeri nisam sebe ovoliko hvalio posle nekog poraza kao sada", nasmejao se Rafa u razgovoru sa novinarima.

    где си пошла с крмељиве очи

Stranica 48 od 115 PrviPrvi ... 3846474849505898 ... ZadnjaZadnja

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •