Stranica 59 od 115 PrviPrvi ... 949575859606169109 ... ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 1,161 do 1,180 od 2294

Tema: Tenis

  1. #1161
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Tenis

    Najbolji teniser sveta i prvi nosilac na Rolan Garosu Novak Đoković savladao je Andreasa Sepija sa 4:6, 6:7, 6:3, 7:5, 6:3 u osmini finala turnira.

    "Igrao sam veoma loše i prošao sam zahvaljujući mom borbenom duhu. Sepi je veoma dobro igrao početna dva seta. Slabo sam ušao u meč, ali sam pokušao da ostanem pozitivan i ne paničim. I kada sam gubio sa 2:0 verovao sam u preokret i davao sam sve od sebe, jer sam borac", rekao je Đoković po završetku borbe od 258 minuta i dodao da mora da popravi igru.

    "Nisam zabrinut, ali bih voleo da zaboravim ovaj meč. Uvek više volim da pobedim u tri seta nego u pet. Imam dovoljno iskustva na Grend slemovima, ali moraću da igram mnogo bolje u nastavku turnira", smatra Novak.
    U četvrtfinalu Novak čeka boljeg iz duela Stanislal Vavrinka - Žo-Vilfred Conga.
    где си пошла с крмељиве очи

  2. #1162
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Tenis

    Rodžer Federer plasirao se u četvrtfinale Rolan Garosa nakon trijumfa nad mladim Belgijancem Davidom Gofinom 5:7, 7:5, 6:2, 6:4. Mečevi Vavrinka - Conga i Del Potro - Berdih prekinuti su zbog mraka u Parizu.

    Federer će se za polufinale boriti protiv pobednika duela Tomaš Berdih - Huan Martin del Potro, a taj meč je zbog mraka prekinut pri 7:6 (2), 1:6, 6:3 za Del Potra.
    Iz istih razloga prekinut je i skoro četvorosatni maraton Žo Vilfreda Conge i Stanislasa Vavrinke pri vođstvu domaćeg tenisera u odlučujućem petom setu (6:4, 7:6 (2), 3:6, 3:6, 4:2).
    где си пошла с крмељиве очи

  3. #1163
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Tenis

    Novak Đoković se plasirao u polufinale Rolan Garosa pobedivši u sjajnom četvrtfinalnom meču Žo-Vilfreda Congu sa 6:1, 5:7, 5:7, 7:6(6), 6:1. Njegov naredni rival na putu ka snu je - Rodžer Federer.
    где си пошла с крмељиве очи

  4. #1164
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Tenis

    Rodžer Federer plasirao se u polufinale pobedivši Huana Martina del Potra sa 3:6, 6:7 (3), 6:2, 6:0, 6:3. Švajcarac je prošle godine poražen u finalu od Španca Rafaela Nadala.
    где си пошла с крмељиве очи

  5. #1165
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Tenis

    Sara Erani je nastavila da pruža igru koja joj je omogućila pobede nad Anom Ivanović, Svetlanom Kuznjecovom,a sada i nad Angelikom Kerber. Tamo je Erani bila ubedljiva i zasluženo proslavila trijumf koji je odveo u polufinale Rolan Garosa gde će se sastati sa Samantom Stosur.

    Iskusna Australijanka pokazala je da je igra Dominike Cibulkove protiv Viktorije Azarenke bila samo kratak bljesak. Stosur je lagano, i u dva seta lako izašla na kraj sa omalenom Slovakinjom - 6:4, 6:1.
    где си пошла с крмељиве очи

  6. #1166
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Tenis

    Rodžer Federer važi za jednog od najsmirenijih tenisera na Turu, ali je u četvrtfinalnom meču Rolan Garosa protiv Huana Martina del Potra pokazao i svoju drugu, malo poznatu stranu.

    где си пошла с крмељиве очи

  7. #1167
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Tenis

    Rafael Nadal plasirao se u polufinale Rolan Garosa nakon što je sa 7:6 (4), 6:2, 6:3 porazio sunarodnika Nikolasa Almagra u četvrtfinalu Gren slema. On će se za finale u Parizu boriti sa još jednim zemljakom i velikim rivalom Davidom Fererom koji je pobedio Endija Mareja sa 3:1 u setovima - 6:4, 6:7 (3), 6:3, 6:2. Zanimljivo je da je ovo prvo polufinale Davida Ferera na Rolan Garosu.
    Drugi polufinalni par čine Novak Đoković i Rodžer Federer.
    где си пошла с крмељиве очи

  8. #1168
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Tenis

    Marija Šarapova savladala je u četvrtfinalu Rolan Garosa Estonku Kaju Kanepi sa 6:2, 6:3 i u polufinalu će igrati protiv Čehinje Petre Kvitove, koja je u tri seta bila bolja od Kazahstanke Jaroslave Švedove - 3:6, 6:2, 6:4.
    Marija je sada na korak od preuzimanja liderske pozicije na WTA listi. Za to joj je potrebno da uđe u finale Pariza, a to će se dogoditi ako prethodno u polufinalu eliminiše Petru Kvitovu.
    где си пошла с крмељиве очи

  9. #1169
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Tenis

    Italijanska teniserka Sara Erani plasirala se u finale Rolan Garosa, pošto je u polufinalu savladala Australijanku Samantu Stosur sa 7:5, 1:6, 6:3. Ona će se u prvom grend slem finalu za trofej boriti sa Marijom Šarapovom koja je u dva seta bila bolja od Petre Kvitove i na taj način obezbedila povratak na prvo mesto WTA liste gde je bila davne 2005. godine - 6:3, 6:3.
    Italijanki je ovo prvi plasman u finale nekog grend slem turnira u singlu u karijeri, a ostvarila ga je posle 126 minuta igre u tri seta. Erani je već izborila plasman u finale ovogodišnjeg ženskog dubla u Parizu, gde joj je partnerka zemljakinja Roberta Vinči.
    где си пошла с крмељиве очи

  10. #1170
    Registrovani Član
    Asterix avatar
    Status : Asterix je odsutan
    Registrovan : Dec 2011
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 4,734

    Početno Re: Tenis

    nasa Ana je bila bolja od nje.... ali... svaka cast maloj

  11. #1171
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Tenis

    jeste, i meni juče nije bilo krivo što je ana izgubila od nje. jednostavno, erani izgleda dobro, nema tu šta.
    где си пошла с крмељиве очи

  12. #1172
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Tenis



    dakle, novak je opet pobedo federera i to sa 3:0.
    ušao je u finale rolan garosa, ponos naš
    где си пошла с крмељиве очи

  13. #1173
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Tenis

    Novak Đoković je po prvi put u karijeri ušao u finale Rolan Garosa, a za titulu će se protiv branica trofeja Rofela Nadala boriti nakon što je pobedio Rodžera Federera sa 6:4, 7:5, 6:3.
    Ono o čemu je maštao posle osvajanja Vimbldona i US Opena 2011, a Australijan opena ove godine, sada je nikada bliže - Nole je po prvi put u finalu Otvorenog prvenstva Francuske i mogao bi da i četvrti put u nizu trijumfuje na Grend slem turniru.
    Veliko finale između teniskog kralja i “kralja šljake”. U nedelju. Borba za tron Rolan Garosa. A u njoj, i Novak Đoković. U jurišu po jedini vredni trofej koji nema.
    где си пошла с крмељиве очи

  14. #1174
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Tenis

    marija šarapova je svojila ovogodošnji rolan garos, pobedivši saru erani 2:0 (6:3, 6:2).
    где си пошла с крмељиве очи

  15. #1175
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Tenis

    juče je zbog kiše prekinut finalni meč između novaka i nadala. nastavlja se danas u 13h, ako Bog da.
    i ako Bog da, novak će da pobedi španca, jer je juče napravio fenomenalan preokret. meč je prekinut pri rezultatu 2:1 za rafaela nadala (6:4, 6:3, 2:6, 1:2).

    dakale, po n-ti put se videlo da, kad nema spinovanih lopti, nadalov tenis nije nikakva začkoljica za našeg noleta.....rafa udari loptu da je uspnuje, a ona (onako teška od kiše) - izleti u aut
    где си пошла с крмељиве очи

  16. #1176
    Registrovani Član
    Asterix avatar
    Status : Asterix je odsutan
    Registrovan : Dec 2011
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 4,734

    Početno Re: Tenis

    ja se nadam da ce novak nastaviti u istom ritmu kao kada se mec prekinuo.. ponizio bi nadala, videlo se da nadal nije imao vise snage , a i nole je igrao napadacki...

    a danas.. ko zna sta ce biti..

  17. #1177
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,108

    Početno Re: Tenis

    ako bude uopste danas, kazu da je vreme tamo opet bezveze... ovo kao turska serija u nastavcima

  18. #1178
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Tenis

    novak je izgubio u 4. setu sa 7:5 i to načinivši duplu grešku. na taj način je okončao i njegovu i našu agoniju.
    nema veze. neka je on nama živ i zdrav
    где си пошла с крмељиве очи

  19. #1179
    Registrovani Član
    Asterix avatar
    Status : Asterix je odsutan
    Registrovan : Dec 2011
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 4,734

    Početno Re: Tenis

    eh nole, nole.... nervira me njegovom igrom... u pravu si pricalice, okoncao je agoniju...

    gledao sam nastavak i nervira me njegov stav... kao neki blenta... i na kraju dupla greska, a setite se i juce je dao dva gema duplom greskom

    i .. ko je posle jaci , mentalno, on ili nadal?

  20. #1180
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Tenis

    "Čestitam Rafi i njegovom timu na još jednoj tituli. To je veliki igrač sa sjajnim timom oko sebe. Hvala na podršci publici, hvala što toliko volite ovaj sport. Veliko hvala mom timu, mojoj porodici, prijateljima. Stvarno mi je velika čast da budem prvi put u finalu Rolan Garosa. Rafa je bio bolji i zasluženo je slavio", rekao je Novak.
    "Razočaran sam, uspeo sam da se vratim. Da smo nastavili sinoć, ko zna, možda bi ušli u peti set. Sada mi treba par dana odmora pa krećemo ka Vimbldonu. Prvi prekid usled kiše odgovarao je više meni, a drugi njemu. Kiša je natopila teren, što je njemu smetalo, spin mu nije bio tako efikasan, ali dobro, vraćati se unazad sad, nepotrebno je. Mogao sam da izgubim i od Conge. Po prvi put sam igrao finale RG i jako sam zadovoljan", istakao je Novak.

    izvor: www.blic.rs
    где си пошла с крмељиве очи

Stranica 59 od 115 PrviPrvi ... 949575859606169109 ... ZadnjaZadnja

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •