Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345
Pokazuje rezultate 81 do 84 od 84

Tema: hipici su krivi za sve

  1. #81
    Registrovani Član
    Zolton avatar
    Status : Zolton je odsutan
    Registrovan : Jul 2011
    Pol:
    Lokacija : Leskovac
    Poruke : 2,034
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: hipici su krivi za sve

    ja nisam upoznat sa piramidom vladara sveta a ti si upoznat...
    naravno da cu da ih okrivljujem za neke stvari kad jesu krivi.

    Lepo ti na pocetku pise da biljojedi nisu pozeljni ovde... a hteo sam nesto drugo da kazem pa sam zato stavio navodnike...

  2. #82

    Početno Re: hipici su krivi za sve


  3. #83
    Registrovani Član
    Zolton avatar
    Status : Zolton je odsutan
    Registrovan : Jul 2011
    Pol:
    Lokacija : Leskovac
    Poruke : 2,034
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: hipici su krivi za sve

    Citiraj Prvobitno napisano od mare Vidi poruku
    zolt, mogao bbi da prestaneš sa kopiranjem tekstova i slikama, već da jasno izneseš svoje mišljenje..
    Malopre si na chatu trazio argumente a kazes da prestanem sa kopiranjem tekstova i slika, dakle ne znas sta pricas. Komentari pored slika, tekstova i video klipova koji opisuju hipi pokret jasno pokazuju moje misljenje, sto znaci da tesko kapiras.
    Kazes da si upoznat sa ''piramidom vladara sveta'', odgledao si ''zeitgeits'' i sad mislis da razumes sve.

    Ništa mi ovde nije jasno, šta ti smetaju ljudi koji se drogiraju, ti jednostavno nisi upoznat sa piramidom vladara sveta, i okrivljuješ ove mediokritete za neke stvari...
    Vladari sveta koriste prilike koje ovakve budale stvaraju, ti si jos mali pa to ne razumes ali shvatices ako nekad budes radio u samofinansirajucem javnom preduzecu pa retardirani i lenji uposljenici sami uniste to preduzece i onda dodje privatnik i od tog istog preduzeca napravi firmu koja zaradjuje...
    Ovde sam ti naveo samo jedan od primera kako sistem funkcionise i to da ti slabo idu ''piramide''


    mare i piramide

  4. #84

    Početno Re: hipici su krivi za sve

    Vidi Zoltone, to što znaš moje godine ti ne daje ni najmanje pravo da to zloupotrebljavaš. To koliko ja znam, šta sam odgledao i pročitao, ti ne znaš, i nećeš ni saznati jer nisi podoban za diskusiju, premda ne prihvataš tuđe mišljenje, već se slepo držiš svojih (nametnutih) stavova i mišljenja.

    Nisu mi više potrebni "tvoji" (prekopirani") argumenti, sad mi je sve jasno.


Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345

Slične teme

  1. Sami smo krivi
    Od Man u forumu Srbilend
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 08-11-2012, 09:34
  2. Za sve su krivi prsti...
    Od Lilu u forumu Ljubav & Seks
    Odgovora: 99
    Poslednja poruka: 12-02-2011, 21:16

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •