Stranica 10 od 21 PrviPrvi ... 8910111220 ... ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 181 do 200 od 408

Tema: Kud plovi ovaj brod- gej parada

  1. #181
    Registrovani Član
    QueenOfClubs avatar
    Status : QueenOfClubs je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Pol:
    Lokacija : Београд
    Poruke : 6,436
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Kud plovi ovaj brod- gej parada

    Све ја разумем, али ми није јасно зашто се неко венчава и прави децу са супротним полом да би касније касније рекао – е, ја сам хомо, жао ми је.
    Мудрост се састоји у томе да се баци у море што мањи део товара да би брод пловио лако.

  2. #182
    Registrovani Član
    mica avatar
    Status : mica je odsutan
    Registrovan : Nov 2009
    Pol:
    Poruke : 2,268
    Tekstova u blogu : 8

    Početno Re: Kud plovi ovaj brod- gej parada

    Citiraj Prvobitno napisano od QueenOfClubs Vidi poruku
    Све ја разумем, али ми није јасно зашто се неко венчава и прави децу са супротним полом да би касније касније рекао – е, ја сам хомо, жао ми је.
    mozda zato sto u tom trenutku nije bio svestan svoje seksualnosti..konkretno,ja sam bila jako mlada i nisam bila svesna sebe..znas,lako je osuditi i etiketirati,ali ako nesto nisi osetila,prosla kroz nesto ne mozes da razumes..ali pokusaj da shvatis da nismo svi isti i da su borbe u meni,konkretno bile ogromne pre nego sto sam donela odluke i prihvatila samu sebe..

  3. #183
    Administrator
    Man avatar
    Status : Man je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Razbibriga
    Poruke : 24,537
    Tekstova u blogu : 320

    Početno Re: Odg: kud plovi ovaj brod- gej parada

    Citiraj Prvobitno napisano od septembar Vidi poruku
    hm,man..oces i mene tom batinom po glavi? Ako budem prisutna na toj istoj paradi? Il cete me banovati jer sam ja omasila forum,posto sam pripadnik te,bolesne vrste??
    znaš ti dobro šta bi ja tebi
    Ko nije probao urmašicu taj ne zna šta je slatko

  4. #184
    Registrovani Član
    mica avatar
    Status : mica je odsutan
    Registrovan : Nov 2009
    Pol:
    Poruke : 2,268
    Tekstova u blogu : 8

    Početno Re: Odg: kud plovi ovaj brod- gej parada

    Citiraj Prvobitno napisano od Man Vidi poruku
    znaš ti dobro šta bi ja tebi
    ham :D znam,znam :D:D eto a taman sam htela da se svadjam s atobom i eto,sad ne mogu :*****

  5. #185
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Kud plovi ovaj brod- gej parada

    Citiraj Prvobitno napisano od septembar Vidi poruku
    kao sto ima i medju strejt ljudima...dakle ono sto ja samo hocu da kazem jeste da ne treba generalizovati i sve nas nazivati bolesnima i devijantnima..
    čekaj, a ko je smislio izraz ''strejt''...missim, zna se šta znači ''strejt''....ako su ga smislili gej ljudi, onda je sve jasno...
    generalizacija? pa, postoji generalna podela na strejt i gej. a sve drugo je podložno posmatranju.
    где си пошла с крмељиве очи

  6. #186
    Registrovani Član
    mica avatar
    Status : mica je odsutan
    Registrovan : Nov 2009
    Pol:
    Poruke : 2,268
    Tekstova u blogu : 8

    Početno Re: Kud plovi ovaj brod- gej parada

    Citiraj Prvobitno napisano od pričalica Vidi poruku
    čekaj, a ko je smislio izraz ''strejt''...missim, zna se šta znači ''strejt''....ako su ga smislili gej ljudi, onda je sve jasno...
    generalizacija? pa, postoji generalna podela na strejt i gej. a sve drugo je podložno posmatranju.
    Ma to je zargon,iskreno ne znam ko je izmislio,ali to je ta podela,na strejt,gej..i jeste vrsta generalizacije,ali je negde prihvatljiva jer nije uvredljiva,prosto pravu tu razliku u opredeljenju..ja opet naglasavam,samo ne volim kad cujem da sma bolesna..nisam..moja deca ne znaju moje opredeljenje,ne smatram da treba da ih opterecujem sa tim,pogotovou sada jer su mali,a nesto sumnjam da cu im to reci ni kad porastu..prosto,opet naglasavam,to je moj licni izbor i svesna sam da sam izabrla nesto sto je drustveno neprihvatljivo i uopste tesko za stvariti..

  7. #187
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Kud plovi ovaj brod- gej parada

    Iako sam obećala da više neću pisati na ovoj temi, sada moram da kažem jedno

    bravo za iskrenost i hrabrost Septembar!

  8. #188
    Registrovani Član
    Tibi avatar
    Status : Tibi je odsutan
    Registrovan : Jul 2010
    Poruke : 2,175
    Tekstova u blogu : 10

    Početno Re: Kud plovi ovaj brod- gej parada

    Sve sto je vezano sa psihom, a to je sigurno najvecim delom vezano za nju, je pitanje dali je bolest ili nije. Razmisli malo Septembar o tvojoj mladosti (koju tako cesto citiras), da li je to mozda uticalo na tvoj razvoj, odluke i opredeljenje?
    Generalno, poznajem puno homoseksualnih osoba i....svi imaju problem sa time. Kada se samo o tome prica, gura u prvi plan (ako ne postoji opasnost) onda samo po sebi govori da se ima...veliki problem.

  9. #189
    Registrovani Član
    mica avatar
    Status : mica je odsutan
    Registrovan : Nov 2009
    Pol:
    Poruke : 2,268
    Tekstova u blogu : 8

    Početno Re: Kud plovi ovaj brod- gej parada

    Citiraj Prvobitno napisano od Tiberius Vidi poruku
    Sve sto je vezano sa psihom, a to je sigurno najvecim delom vezano za nju, je pitanje dali je bolest ili nije. Razmisli malo Septembar o tvojoj mladosti (koju tako cesto citiras), da li je to mozda uticalo na tvoj razvoj, odluke i opredeljenje?
    Generalno, poznajem puno homoseksualnih osoba i....svi imaju problem sa time. Kada se samo o tome prica, gura u prvi plan (ako ne postoji opasnost) onda samo po sebi govori da se ima...veliki problem.
    Ja ne citiram svoju mladost cesto T,samo sam pravila paralelu u tim,tzv normalnim porodicama i "normalnim porodicama"..svesna sam da ce ovo sve sto sam napisala o sebi navesti na misljenje da sam ja gej jer sam imala "traume u detinjstvu",te da ce se tu traziti uzrok mog "devijantnog" ponasanja. Naravno da svi imamo problem sa tim,pa cak i oni homoseksualci koji se bucno isticu,i oni imaju problem sa svojom opredeljenjem,upravo zato jer smo svuda docekani na noz..i jer smo etiketirani kao bolesni.

  10. #190
    Registrovani Član
    mica avatar
    Status : mica je odsutan
    Registrovan : Nov 2009
    Pol:
    Poruke : 2,268
    Tekstova u blogu : 8

    Početno Re: Kud plovi ovaj brod- gej parada

    Citiraj Prvobitno napisano od kojica Vidi poruku
    Iako sam obećala da više neću pisati na ovoj temi, sada moram da kažem jedno

    bravo za iskrenost i hrabrost Septembar!
    Hvala kojice..mada mi ovo bas i nije bilo pametno..no dobro..

  11. #191
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Kud plovi ovaj brod- gej parada

    G će da nas razbije što skrenusmo sa teme.

    Ne mislim da ti ovo nije pametno. Kako će ko od nas to prihvatiti, problem je svakoga od nas,
    a ne tvoj problem.
    Neki će osetiti potrebu da te leče? Pa dobro...
    Kakve god reakcije bile, znaćeš na čemu si.

    To si ti i ama baš ništa loše nisi uradila.

  12. #192
    незаборавни члан форума
    PRCKO avatar
    Status : PRCKO je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Mad Hatter's Tea Party
    Poruke : 2,566

    Početno Re: Kud plovi ovaj brod- gej parada

    Nemam ja nista protiv vas,dok se trpate iza zatvorenih vrata...Sta koji q ima da paradirate glavnim gradom? Sta vam to znaci?
    Pa prvi cu da dodjem tog 10 oktobra da pravim kriticnu masu,iako nemam nameru da upotrebljavam silu.Nagovorio sam jos najmanje 10 ljudi da krenu sa mnom.
    Polazim od toga da,na primer,ne daj Boze,danas sutra socijalno moze da mi iz nekog razloga oduzme dete.Mada je to nemoguc scenario ali nije nemoguce da ostane bez mene,tj da mi se nesto desi.To bi znacilo da moze da zaglavi u hraniteljsku porodicu kod dve tate...e nece da moze...

  13. #193
    Registrovani Član
    mica avatar
    Status : mica je odsutan
    Registrovan : Nov 2009
    Pol:
    Poruke : 2,268
    Tekstova u blogu : 8

    Početno Re: Kud plovi ovaj brod- gej parada

    Citiraj Prvobitno napisano od Alkos Vidi poruku
    Nemam ja nista protiv vas,dok se trpate iza zatvorenih vrata...Sta koji q ima da paradirate glavnim gradom? Sta vam to znaci?
    Pa prvi cu da dodjem tog 10 oktobra da pravim kriticnu masu,iako nemam nameru da upotrebljavam silu.Nagovorio sam jos najmanje 10 ljudi da krenu sa mnom.
    Polazim od toga da,na primer,ne daj Boze,danas sutra socijalno moze da mi iz nekog razloga oduzme dete.Mada je to nemoguc scenario ali nije nemoguce da ostane bez mene,tj da mi se nesto desi.To bi znacilo da moze da zaglavi u hraniteljsku porodicu kod dve tate...e nece da moze...
    ja sam vec napisala,mislim,da nisam za paradu..i slazem se sa tim da je to nesto intimno i da ne moram sa tim da bodem oci okolini.

  14. #194
    Administrator
    Man avatar
    Status : Man je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Razbibriga
    Poruke : 24,537
    Tekstova u blogu : 320

    Početno Re: Kud plovi ovaj brod- gej parada

    Kad bi tog dana bile prazne ulice, to bi bio najbolji način da pokažemo revolt... da ne spominjem kakav bi to bio medijski efekat...
    Ko nije probao urmašicu taj ne zna šta je slatko

  15. #195
    Registrovani Član
    G avatar
    Status : G je odsutan
    Registrovan : May 2010
    Pol:
    Poruke : 4,502

    Početno Re: Kud plovi ovaj brod- gej parada

    Citiraj Prvobitno napisano od septembar Vidi poruku
    Hvala kojice..mada mi ovo bas i nije bilo pametno..no dobro..
    Ja Mico mislim da jeste jer je istina kakva god bila bolja od života u laži makar ta laž bila najlepša na svetu ... Kad sam te upoznao onomad kad smo imali ono forumaško druženje ja sam znao da si takvog opredelenja iste sekunde ... I opet bi sedeo sa tobom i pričao o bilo čemu i pio kafu i pomogao ako ti pomoć treba i ništa se promenilo nije i neće...Čestitam ti na hrabrosti da izađeš pred nas sa svojom životnom pričom...Dakle Micika bravo !!!

    Drugi deo posta je vezan za paradu. Protiv paradiranja zaista jesam. Makar paradirali i ratni vojni invalidi. Zaustavljanje života građana da bi neko skrenuo pažnju na sebe u gradu koji je kolabiran saobraćajno je frustrirajuće. Dodatno je frustrirajuće ako neko to radi polugol ili gol kakve su inače LBGT parade u svetu. Znaš Mici ja mnogo volim žene sa velikim grudima ali mi ne bi bilo prijatno da po Beogradu dok šetam sa decom prsate lepotice lelujaju grudima pred nosom. Smatram da LBGT populacija isto kao npr.oni koji su skloni fetišizmu ili klasičnom seksu uopšte svoju seksualnost i pokazivanje sklonosti treba da ostave u svojim spavaćim sobama ili u za to predviđenim klubovima,plažama i slično. Nudisti također postoje pa ne paradiraju kroz grad. Obzirom da znam da je i prošle godine nuđena alter lokacija a da su organizatori odustali od okupljanja jer ne bi išli kroz centar me navodi na razmišljanje da cilj parade nije borba za prava nego čista provokacija drugih građana.

    Dakle zaključak...Živite i volite i pustite druge da žive svoje živote. Osnivajte organizacije, klubove, NVO, udruženja i sve šta rade ostali građani Srbije. Borite se za svoja prava institucionalno. Nemam ništa protiv...Nemojte teror koji je sprovođen nad vama kao populacijom sad vi sprovoditi nad građanima koji imaju drugačije sklonosti nego LBGT... I na kraju smučilo mi se Mici da kome god neki qrac smeta blokira Beograd...Aman...

  16. #196
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Kud plovi ovaj brod- gej parada

    Citiraj Prvobitno napisano od septembar Vidi poruku
    Ma to je zargon,iskreno ne znam ko je izmislio,ali to je ta podela,na strejt,gej..i jeste vrsta generalizacije,ali je negde prihvatljiva jer nije uvredljiva,prosto pravu tu razliku u opredeljenju..ja opet naglasavam,samo ne volim kad cujem da sma bolesna..nisam..moja deca ne znaju moje opredeljenje,ne smatram da treba da ih opterecujem sa tim,pogotovou sada jer su mali,a nesto sumnjam da cu im to reci ni kad porastu..prosto,opet naglasavam,to je moj licni izbor i svesna sam da sam izabrla nesto sto je drustveno neprihvatljivo i uopste tesko za stvariti..
    hm, ovo sa decom mi nije jasno...ako misliš da je to u redu, jednog dana kada budu veliki...treba da znaju. treba da znaju....jer, ako saznaju od nekog drugo, izgubićeš mnogo.
    где си пошла с крмељиве очи

  17. #197
    Registrovani Član
    mica avatar
    Status : mica je odsutan
    Registrovan : Nov 2009
    Pol:
    Poruke : 2,268
    Tekstova u blogu : 8

    Početno Re: Kud plovi ovaj brod- gej parada

    Citiraj Prvobitno napisano od G Vidi poruku
    Ja Mico mislim da jeste jer je istina kakva god bila bolja od života u laži makar ta laž bila najlepša na svetu ... Kad sam te upoznao onomad kad smo imali ono forumsko druženje ja sam znao da si takvog opredelenja iste sekunde ... I opet bi sedeo sa tobom i pričao o bilo čemu i pio kafu i pomogao ako ti pomoć treba i ništa se promenilo nije i neće...Čestitam ti na hrabrosti da izađeš pred nas sa svojom životnom pričom...Dakle Micika bravo !!!

    Drugi deo posta je vezan za paradu. Protiv paradiranja zaista jesam. Makar paradirali i ratni vojni invalidi. Zaustavljanje života građana da bi neko skrenuo pažnju na sebe u gradu koji je kolabiran saobraćajno je frustrirajuće. Dodatno je frustrirajuće ako neko to radi polugol ili gol kakve su inače LBGT parade u svetu. Znaš Mici ja mnogo volim žene sa velikim grudima ali mi ne bi bilo prijatno da po Beogradu dok šetam sa decom prsate lepotice lelujaju grudima pred nosom. Smatram da LBGT populacija isto kao npr.oni koji su skloni fetišizmu ili klasičnom seksu uopšte svoju seksualnost i pokazivanje sklonosti treba da ostave u svojim spavaćim sobama ili u za to predviđenim klubovima,plažama i slično. Nudisti također postoje pa ne paradiraju kroz grad. Obzirom da znam da je i prošle godine nuđena alter lokacija a da su organizatori odustali od okupljanja jer ne bi išli kroz centar me navodi na razmišljanje da cilj parade nije borba za prava nego čista provokacija drugih građana.

    Dakle zaključak...Živite i volite i pustite druge da žive svoje živote. Osnivajte organizacije, klubove, NVO, udruženja i sve šta rade ostali građani Srbije. Borite se za svoja prava institucionalno. Nemam ništa protiv...Nemojte teror koji je sprovođen nad vama kao populacijom sad vi sprovoditi nad građanima koji imaju drugačije sklonosti nego LBGT... I na kraju smučilo mi se Mici da kome god neki qrac smeta blokira Beograd...Aman...
    aman znam i slazem se sa tim ja sam skoro imala raspravu na tu temu sa par aktivistkinja iz labrisa,jer upravo takav stav diskriminacije i nametanja svog opredeljenja se diretkno poklapa sa onim,od cega se oni brane sve vreme..ne vidim poentu paradiranja,pogotovo ne na takav nacin..to je nacin zivota koji smo izabrali i vrlo smo svesni da odstupa od onog sto je drustveno prihvatljivo i svesni smo nosi posledice..

  18. #198
    Registrovani Član
    mica avatar
    Status : mica je odsutan
    Registrovan : Nov 2009
    Pol:
    Poruke : 2,268
    Tekstova u blogu : 8

    Početno Re: Kud plovi ovaj brod- gej parada

    Citiraj Prvobitno napisano od pričalica Vidi poruku
    hm, ovo sa decom mi nije jasno...ako misliš da je to u redu, jednog dana kada budu veliki...treba da znaju. treba da znaju....jer, ako saznaju od nekog drugo, izgubićeš mnogo.
    Iskreno,malo sam kukavica,kad su oni u pitanju. Bojim se njihove osude i nerazumevanja. KOliko me bole usi za ostatak sveta,kad su oni u pitanju,sve je drugacije..Ne znam,mozda vremenom stvari slegnu pa im kazem,al za sad ne razmisljam o tome,jos su mali i to bi bio potpuni haos u njihovim glavicama..

  19. #199
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Kud plovi ovaj brod- gej parada

    pa sad ne...naravno.
    i ok je tvoj stav - bar se slažem sa njim u vezi mnogih stvari ovde rečnih.
    где си пошла с крмељиве очи

  20. #200
    Administrator
    Man avatar
    Status : Man je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Razbibriga
    Poruke : 24,537
    Tekstova u blogu : 320

    Početno Re: Kud plovi ovaj brod- gej parada

    Zar vam nije jasno, neće oni ista prava sa ostalima... oni ustvari traže veća prava...
    tačnije, oni već imaju mnogo veća prava, gej lobi je izuzetno jak i organizovan... sad hoće da ih dobiju i zvanično u sistemu.

    To se poklopilo sa potrebom vladajuće bande da se skrene pažnja sa vitalnih problema i potreba našeg društva, posebno što pokušavaju da pokriju nastupajuće događaje oko kosova...
    Ko nije probao urmašicu taj ne zna šta je slatko

Stranica 10 od 21 PrviPrvi ... 8910111220 ... ZadnjaZadnja

Slične teme

  1. Parada pobede u Moskvi 2012.
    Od Man u forumu Svet oko nas
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 13-05-2012, 05:20
  2. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 09-05-2011, 09:51
  3. Kuda ide ovaj svet?????
    Od Пркос u forumu Politika
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 25-11-2010, 12:05
  4. Da ne radim ovaj posao...
    Od Dusala u forumu Dom & Porodica
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 12-02-2010, 12:55

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •