Stranica 13 od 21 PrviPrvi ... 31112131415 ... ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 241 do 260 od 408

Tema: Kud plovi ovaj brod- gej parada

  1. #241
    Registrovani Član
    dr.Kadžija avatar
    Status : dr.Kadžija je odsutan
    Registrovan : Jul 2010
    Pol:
    Lokacija : Mračno doba šverca srednjevekovnih štamparskih boja
    Poruke : 940
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Kud plovi ovaj brod- gej parada

    Citiraj Prvobitno napisano od QueenOfClubs Vidi poruku
    Да се и ја једном сложим с тобом
    ...za sve postoji prvi put
    every year, every week, every day, every memory

  2. #242
    Registrovani Član
    boti avatar
    Status : boti je odsutan
    Registrovan : Oct 2010
    Poruke : 242

    Početno Re: Kud plovi ovaj brod- gej parada

    ljudi nemaju pojma treba ceo bg da izadje u nedelju da bide milion ljudi... a onda u guzvi ko god je musko a falshira ko da mutira i ima roze balonche...mac...

    ma bice ih najvise 500 zivi bili pa videli... ako ih i tolko bude, opasnije je sta ce se desiti u novom pazaru isto 10-tog.

  3. #243
    Registrovani Član
    dr.Kadžija avatar
    Status : dr.Kadžija je odsutan
    Registrovan : Jul 2010
    Pol:
    Lokacija : Mračno doba šverca srednjevekovnih štamparskih boja
    Poruke : 940
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Kud plovi ovaj brod- gej parada

    Citiraj Prvobitno napisano od boti Vidi poruku
    ljudi nemaju pojma treba ceo bg da izadje u nedelju da bide milion ljudi... a onda u guzvi ko god je musko a falshira ko da mutira i ima roze balonche...mac...

    ma bice ih najvise 500 zivi bili pa videli
    ... ako ih i tolko bude, opasnije je sta ce se desiti u novom pazaru isto 10-tog.
    tolko ih ima međ običnom rajom...svi ostali su u vladi
    every year, every week, every day, every memory

  4. #244
    Registrovani Član
    G avatar
    Status : G je odsutan
    Registrovan : May 2010
    Pol:
    Poruke : 4,502

    Početno Re: Kud plovi ovaj brod- gej parada

    Citiraj Prvobitno napisano od dr.Kadžija Vidi poruku
    tolko ih ima međ običnom rajom...svi ostali su u vladi
    haha Mudrozbor ! Samo bi dodao i drugim institucijama od značaja za državu i narod...

  5. #245
    Registrovani Član
    dr.Kadžija avatar
    Status : dr.Kadžija je odsutan
    Registrovan : Jul 2010
    Pol:
    Lokacija : Mračno doba šverca srednjevekovnih štamparskih boja
    Poruke : 940
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Kud plovi ovaj brod- gej parada

    Citiraj Prvobitno napisano od G Vidi poruku
    haha Mudrozbor ! Samo bi dodao i drugim institucijama od značaja za državu i narod...
    ja to sve vodim pod vlada
    every year, every week, every day, every memory

  6. #246
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Kud plovi ovaj brod- gej parada

    kažu da će na kraju da naprave žurku u skc....jesu li oni zakupili prostor ili ga dobijaju za džabe od nekog?
    где си пошла с крмељиве очи

  7. #247
    Registrovani Član
    dr.Kadžija avatar
    Status : dr.Kadžija je odsutan
    Registrovan : Jul 2010
    Pol:
    Lokacija : Mračno doba šverca srednjevekovnih štamparskih boja
    Poruke : 940
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Kud plovi ovaj brod- gej parada

    Citiraj Prvobitno napisano od pričalica Vidi poruku
    kažu da će na kraju da naprave žurku u skc....jesu li oni zakupili prostor ili ga dobijaju za džabe od nekog?
    da da ...početni skup će da obezbeđuje 5 000 pandura...a kad završe šetnju i dođu u skc, tu će biti samo 3 000 pandura
    ne verujem da su dobili za džabe prostor...sigurno su platili nekako...minimum davanjem žutare/zlatare/ljubinke nadležnima za zakup
    every year, every week, every day, every memory

  8. #248
    Registrovani Član
    sani avatar
    Status : sani je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Lokacija : Novi Sad
    Poruke : 1,810
    Tekstova u blogu : 10

    Početno Re: Kud plovi ovaj brod- gej parada

    Citiraj Prvobitno napisano od dr.Kadžija Vidi poruku
    Upravo zato je i organozovano na ovaj dan .
    10.10.10 ili ti po rimski XXX
    Taj dan je predviđen za masovnu ritualnu inicijaciju i za generisanje ogrmonih količina negativne energije, jer se tog dana neće ni u jednom taboru dešavati bilo šta pozitivno, sve emocije će imati negativan predznak, na sve strane će se ispoljavati negativne emocije.
    Smišljene provokacije od strane određenih struktura koje ovo sve forsiraju se jasno vide na plakatu za paradu ponosa...


    Molitva, pogled na gore, maska, vibrator il dildo, na minđušama okačene ikonice bogorodice i isusa...a zna se ko u svojim ritualima sve voli da izvrne naopačke
    Parada prošle godine na ušću nije održana jer tamo nema za ovakve inicijacije neophodne infrastrukture u vidu geometrijskih oblika (koji sami po sebi privlače i generišu određene vrste energija). U ovom slučaju je odabrana osmokraka zvezda koja se nalazi u manježu gde će parada, tj inicijacija započeti.

    Zivo me interesuje ishod svega, da li ce ta nagomilana negativna energija i agresija imati za posledicu da se nesto razresi, da bude dza ili bu..




    Zivo me interesuje ishod svega, da li ce ta nagomilana negativna energija i agresija imati za posledicu da se nesto razresi, da bude dza ili bu...sto je malo verovatno ..sve ce se svesti na nerede, neko ce popiti i batine, a onda cemo priciti o svemu sto se izdesavalo u nedelju, a onda ajmo dalje, da cekamo da nam se servira neka nova bljutavstina ...Inace, forumi su se usijali od komentara na temu parade,zaista se oseti to ogromno nagomilano nezadovoljstvo usmereno na srpsku vlast ( parada je samo kap u vec punoj casi).. ali imam utisak da je moja okolina u rl poprilicno indiferentna prema svemu..sve se svodi na komentare tipa "bljak, fuj, koji q..paradriraju.." i to je sve.


    Pijem da utopim tugu, al' prokleta stvar naučila da pliva.

  9. #249
    Registrovani Član
    G avatar
    Status : G je odsutan
    Registrovan : May 2010
    Pol:
    Poruke : 4,502

    Početno Re: Kud plovi ovaj brod- gej parada

    Citiraj Prvobitno napisano od sani Vidi poruku
    Zivo me interesuje ishod svega, da li ce ta nagomilana negativna energija i agresija imati za posledicu da se nesto razresi, da bude dza ili bu...sto je malo verovatno ..sve ce se svesti na nerede, neko ce popiti i batine, a onda cemo priciti o svemu sto se izdesavalo u nedelju, a onda ajmo dalje, da cekamo da nam se servira neka nova bljutavstina ...Inace, forumi su se usijali od komentara na temu parade,zaista se oseti to ogromno nagomilano nezadovoljstvo usmereno na srpsku vlast ( parada je samo kap u vec punoj casi).. ali imam utisak da je moja okolina u rl poprilicno indiferentna prema svemu..sve se svodi na komentare tipa "bljak, fuj, koji q..paradriraju.." i to je sve.
    Nemam pametnijeg posla nego da sutra i u ponedeljak analiziram pedersku paradu ... Nadam se samo da primitivan narod neće nasesti niskim pobudama i učesnike fizički napadati, naivno misleći da se tako može zaustaviti razvoj pederastije u Srbiji... Postoje druga mesta gde se o tome odlučuje (mislim na istopolne brakove i usvajanje dece a to nas najviše boli jelda?). Vodite računa koji broj zaokružujete na izborima...

  10. #250
    Registrovani Član
    sani avatar
    Status : sani je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Lokacija : Novi Sad
    Poruke : 1,810
    Tekstova u blogu : 10

    Početno Re: Kud plovi ovaj brod- gej parada

    Citiraj Prvobitno napisano od G Vidi poruku
    Nemam pametnijeg posla nego da sutra i u ponedeljak analiziram pedersku paradu ... Nadam se samo da primitivan narod neće nasesti niskim pobudama i učesnike fizički napadati, naivno misleći da se tako može zaustaviti razvoj pederastije u Srbiji... Postoje druga mesta gde se o tome odlučuje (mislim na istopolne brakove i usvajanje dece a to nas najviše boli jelda?). Vodite računa koji broj zaokružujete na izborima...
    nego sta cemo nego analizirati..
    ne mislis valjda da se toliko pricalo o toj paradi i sad da cutimo kad sve prodje!?
    a ja vise nikog ne zaokruzujem..nema me na izborima! Dosta mi je sto vec deset godina slusam tatu.." eto vam demokratije.."
    a kopala sam oci za promene..alaj se zaebah! Boli me bre i za vlast i ko je na vlasti i sta rade..ko god da dodje svirace pod diregentskom palicom vladara Novog Svetskog poretka.

    e pa sad mi ostaje da laprdam i ladim jezik i da znam da nicim, ama bas nicim promeniti nista .i ne mogu sto se ove Srbije tice.

    A ja cu da 'ranim decu i stene... i mrmotu da trazim posao

    ps..zbog sutra mi samo zao ,sto ti kazes ,ovih sto su naseli pa idu u fizicki obracun sa pederima (ali ne mislim da su zbog toga primitivni).


    Pijem da utopim tugu, al' prokleta stvar naučila da pliva.

  11. #251
    Registrovani Član
    G avatar
    Status : G je odsutan
    Registrovan : May 2010
    Pol:
    Poruke : 4,502

    Početno Re: Kud plovi ovaj brod- gej parada

    Citiraj Prvobitno napisano od sani Vidi poruku
    nego sta cemo nego analizirati..
    ne mislis valjda da se toliko pricalo o toj paradi i sad da cutimo kad sve prodje!?
    a ja vise nikog ne zaokruzujem..nema me na izborima! Dosta mi je sto vec deset godina slusam tatu.." eto vam demokratije.."
    a kopala sam oci za promene..alaj se zaebah! Boli me bre i za vlast i ko je na vlasti i sta rade..ko god da dodje svirace pod diregentskom palicom vladara Novog Svetskog poretka.

    e pa sad mi ostaje da laprdam i ladim jezik i da znam da nicim, ama bas nicim promeniti nista .i ne mogu sto se ove Srbije tice.

    A ja cu da 'ranim decu i stene... i mrmotu da trazim posao

    ps..zbog sutra mi samo zao ,sto ti kazes ,ovih sto su naseli pa idu u fizicki obracun sa pederima (ali ne mislim da su zbog toga primitivni).
    Jok, nego će rešiti pitanje LBGT sa par šamara i razbijenih lobanja ? pa LBGT organizacije to i hoće jer im to daje prostor na medijima za kukanje i promociju svojih sklonosti i stvaranje slike o sebi kao ugroženom delu populacije...Posle treba danima da slušamo na medijima o tome...Pun mi je paradiranja veće mesecima se priča i piše o toj minornoj grupi ljudi (po broju) A uticaj imaju...U svim strukturama su i pomažu se kao oni iz pasivnih krajeva od mora ka ovamo jbt...

  12. #252
    Registrovani Član
    sani avatar
    Status : sani je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Lokacija : Novi Sad
    Poruke : 1,810
    Tekstova u blogu : 10

    Početno Re: Kud plovi ovaj brod- gej parada

    Citiraj Prvobitno napisano od G Vidi poruku
    Jok, nego će rešiti pitanje LBGT sa par šamara i razbijenih lobanja ? pa LBGT organizacije to i hoće jer im to daje prostor na medijima za kukanje i promociju svojih sklonosti i stvaranje slike o sebi kao ugroženom delu populacije...
    Znam bre da LGBT to hoce, aman..
    Nece resiti naravno ...znaju i mnogi oni sto zele u fizicki obracun da nece..


    Pijem da utopim tugu, al' prokleta stvar naučila da pliva.

  13. #253
    стока са трибине јужне
    Mr.OneTwo avatar
    Status : Mr.OneTwo je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Lokacija : na raskršću zdravog razuma i ludila
    Poruke : 438

    Početno Re: Kud plovi ovaj brod- gej parada

    da ima pameti u ovom narodu, sutra bi im bacali ruze pod noge. tako bi im uterali kurcinu do balcaka. ne bi mogli da kukaju kako su im ugrozena prava (btw koja su bre prava njima ugrozena? sta, ne mogu da se uhvate za rucice i prosetaju kalisom? mrs bre!), ne bi bilo lamentiranja raznoraznih jajara i prestalo bi finansiranje tih organizacija. nasiljem se nista ne resava. ovo je borba u kojoj se treba boriti mozgom, a ne bejzbolkama i prackama.
    licno, nemam nista protiv gej osoba. jbg to je poremecaj (zabole me sta kenja szo, pederastija jeste bolest) i bolesne ljude ne treba tuci. naravno, jesam protiv parade, ali nikome ne bih preporucio da sutra ucestvuje u tzv razbijanju parade. samo ce bezveze da na**** - prebice ga murija i jos ce da fasuje krivicnu prijavu.
    vole te lopovi!

  14. #254
    Registrovani Član
    sani avatar
    Status : sani je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Lokacija : Novi Sad
    Poruke : 1,810
    Tekstova u blogu : 10

    Početno Re: Kud plovi ovaj brod- gej parada

    Citiraj Prvobitno napisano od ubarzagronje Vidi poruku
    da ima pameti u ovom narodu, sutra bi im bacali ruze pod noge. tako bi im uterali kurcinu do balcaka. ne bi mogli da kukaju kako su im ugrozena prava (btw koja su bre prava njima ugrozena? sta, ne mogu da se uhvate za rucice i prosetaju kalisom? mrs bre!), ne bi bilo lamentiranja raznoraznih jajara i prestalo bi finansiranje tih organizacija. nasiljem se nista ne resava. ovo je borba u kojoj se treba boriti mozgom, a ne bejzbolkama i prackama.
    licno, nemam nista protiv gej osoba. jbg to je poremecaj (zabole me sta kenja szo, pederastija jeste bolest) i bolesne ljude ne treba tuci. naravno, jesam protiv parade, ali nikome ne bih preporucio da sutra ucestvuje u tzv razbijanju parade. samo ce bezveze da na**** - prebice ga murija i jos ce da fasuje krivicnu prijavu.
    hahahha..ovo sa ruzama je sjajno!


    Pijem da utopim tugu, al' prokleta stvar naučila da pliva.

  15. #255
    Registrovani Član
    G avatar
    Status : G je odsutan
    Registrovan : May 2010
    Pol:
    Poruke : 4,502

    Početno Re: Kud plovi ovaj brod- gej parada

    toliko...:raz_067:

  16. #256
    Registrovani Član
    boti avatar
    Status : boti je odsutan
    Registrovan : Oct 2010
    Poruke : 242

    Početno Re: Kud plovi ovaj brod- gej parada

    Citiraj Prvobitno napisano od sani Vidi poruku
    hahahha..ovo sa ruzama je sjajno!
    ima onaj vic kad je peder doso kod urologa a ovaj poco da mu pregleda misaoni otvor i napipa nesto i kad izvuce a ono ruza.. tek ce pedercina sav snishodljiv....poklon za vas doqtore

  17. #257
    Administrator
    Man avatar
    Status : Man je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Razbibriga
    Poruke : 24,536
    Tekstova u blogu : 320

    Početno Re: Kud plovi ovaj brod- gej parada

    Ko nije probao urmašicu taj ne zna šta je slatko

  18. #258
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Kud plovi ovaj brod- gej parada

    jaooo...gde iskopa ovog krmka :raz_114:
    где си пошла с крмељиве очи

  19. #259
    Registrovani Član
    G avatar
    Status : G je odsutan
    Registrovan : May 2010
    Pol:
    Poruke : 4,502

    Početno Re: Kud plovi ovaj brod- gej parada

    Danas "Parada ponosa" u Beogradu
    10. oktobar 2010. | 09:46 -> 10:47 | Izvor: B92, FoNet, Beta, Tanjug

    Beograd -- Uz velike bezbednosne mere u centru Beograda, na lokaciji parka "Manjež" počelo je okupljanje učesnika "Parade ponosa"



    Jake policijske snage zaposele su centar Beograda oko Predsedništva Srbije i parka Manjež u kojem je okupljanje učesnika Parade ponosa.

    Novinsarkim ekipama je, nakon niza provera, dozvoljen pristup u park "Manjež" nešto posle 10 sati. Predsedništvo Srbije je ograđeno živim štitom specijalne policije opremljene za razbijanje demonstracija.

    Takođe su zatvoreni svi prilazi parku Manjež u koji se propuštaju samo učesnici parade i gosti sa specijalnim propusnicama.

    Taj deo grada nadleću helikopteri, dok su u prvom prstenu oko parka sve poprečne ulice zatvorene za saobraćaj od Višegradske do Kralja Aleksandara, odnosno od Slavije do Londona.

    Ulicom kralja Milana viđena je policjska konjica i policajci sa psima.

    Pojačano prisustvo policije i žandarmerije je uočljivo i na obodima dela grada koji od sinoć zatvoren za saobraćaj.

    Učesnici parade će se u parku "Manjež" okupljati do 11 sati kada će, kako se očekuje, početi šetnja ulicama Nemanjinom, Ulicom kneza Miloša i Masarikovom do Studentskog kulturnog centra.

    Skup će, kako je najavljeno, biti zatvoren i tokom šetnje i na "žurci" u Studentskom kulturnom centru, tako da niko neće moći naknadno da se priključi paradi.

    Kako je saopštio MUP, policija će učiniti sve da događaj prođe bez incidenata, a na pokušaje ugrožavanja učesnika parade silom, policija će energično reagovati.

    Novinarske ekipe iz mnogih zemalja u okruženju pristižu na događaj, a biće posebno zaštićene, obećala je policija.

    Na skupu bi trebalo da govore ministar za ljudska i manjinska prava Svetozar Čiplić, zaštitnik građana Saša Janković, poverenik za zaštitu ravnopravnosti Nevena Petrušić i predstavnici međunarodne zajednice Vensan Dežer, Dimitrios Kipreos i Kontstantin Jerokostopulos.

    Organizatori Parade ponosa nadaju se da se neće ponoviti scene nasilja iz 2001, ali da neće doći ni do otkazivanja u poslednji čas, što se dogodilo 2009.

    Boban Jovanović iz Kvirije veruje će današnja Parada ponosa biti prva uspešna borba za prava građana Srbije, koji se razlikuju po seksualnom i rodnom osnovu.

    "Verujem da će danas Beograd ostaviti drugačiju sliku, da ćemo postati deo sveta, i da nećemo mi koji smo deo aktivizma ići okolo i pričati da Prajd nije moguć", kaže Stojanović.

    Zatvorene centralne gradske ulice

    Zbog održavanja "Parade ponosa" za saobraćaj su zatvorene centralne ulice u Beogradu a gradski saobraćaj će se u tom delu grada do 17 sati obavljati prema izmenjenom režimu.

    Od četiri sata ujutro za saobraćaj su zatvorene centralne ulice: Kneza Miloša - od Bulevara kralja Aleksandra do Višegradske, Kralja Milana - od Trga Slavija do Trga Nikole Pašića i Nemanjina - od Trga Slavija do Balkanske.

    Zatvorene su i ulice Admirala Geprata, Kraljice Natalije (od Balkanske do Kneza Miloša), Resavska (od Krunske do Vojvode Milenka), Mišarska, Kralja Milutina (od Tiršove do Krunske), Svetozara Markovića (od Krunske do Vojvode Milenka).

    Biće zatvorene i Njegoševa ulica (od Beogradske do Kralja Milana), Dobrinjska, Birčaninova (od Sarajevske do Deligradske) i Vojvode Milenka (od Resavske do Kneza Miloša).

    Sinoć u 20 časova su prema izmenjenom režimu saobraćaja već zatvorene ulice - Masarikova, Svetozara Markovića i Resavska, od Kralja Milana do Nemanjine.

    U tim ulicama je zabranjeno parkiranje, a neće raditi ni garaža u Masarikovoj. Zabranjeno je i parkiranje u Nemanjinoj, od Ulice kneza Miloša do Svetozara Markovića.

    Završetak parade i izmena režima saobraćaja predviđa se danas u 17 časova.

  20. #260
    Registrovani Član
    Kovač avatar
    Status : Kovač je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Pol:
    Lokacija : Periferija...
    Poruke : 1,188
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Kud plovi ovaj brod- gej parada

    10.45. Probijen kordon kod Skupštine: Sukob navijača i policije kod zgrade parlamenta, jedan policajac povređen

    http://www.pressonline.rs/sr/vesti/v...+kamenice+i+po

Stranica 13 od 21 PrviPrvi ... 31112131415 ... ZadnjaZadnja

Slične teme

  1. Parada pobede u Moskvi 2012.
    Od Man u forumu Svet oko nas
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 13-05-2012, 05:20
  2. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 09-05-2011, 09:51
  3. Kuda ide ovaj svet?????
    Od Пркос u forumu Politika
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 25-11-2010, 12:05
  4. Da ne radim ovaj posao...
    Od Dusala u forumu Dom & Porodica
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 12-02-2010, 12:55

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •