Stranica 17 od 21 PrviPrvi ... 71516171819 ... ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 321 do 340 od 408

Tema: Kud plovi ovaj brod- gej parada

  1. #321
    Administrator
    Man avatar
    Status : Man je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Razbibriga
    Poruke : 24,537
    Tekstova u blogu : 320

    Početno Re: Kud plovi ovaj brod- gej parada

    grad je već pokriven,ranije je CUO imao oko 36 kamera, preuzete su i kamere bk, i dodato još na kritičnim mestima. Taj sistem video nadzora uveliko funkcioniše...
    Za samu paradu je postavljen mobilni sistem...
    Ko nije probao urmašicu taj ne zna šta je slatko

  2. #322
    Registrovani Član
    boti avatar
    Status : boti je odsutan
    Registrovan : Oct 2010
    Poruke : 242

    Početno Re: Kud plovi ovaj brod- gej parada

    i sta ce da urade?... si cuo sta su rekli ovi iz obraza... aj poapsite nas sve i opet napravite gej paradu pa da vidite kolko ce ljudi opet da izadje... ne razumem se u policijsku logistiku i nit me zanima ali znam da kad neko nema sta da izgubi sa njim se nije zaebavati...mogao bi i ja iz samog srca bg-a da pricam kako je u mojoj bransi i da nemam ljudski posao na filmu 2 godine ali me zabole q... kad ti deca izadju na ulice a ti represiju iskazes nanjima znaj da ce doci njihovi roditelji a nece doci praznih ruku...

  3. #323
    Registrovani Član
    dr.Kadžija avatar
    Status : dr.Kadžija je odsutan
    Registrovan : Jul 2010
    Pol:
    Lokacija : Mračno doba šverca srednjevekovnih štamparskih boja
    Poruke : 940
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Kud plovi ovaj brod- gej parada

    Citiraj Prvobitno napisano od Пркос Vidi poruku
    Znam boti-veruj i ja znam mladica za koga znam da je gej i grozi se svega...i kaze sta ima da paradiraju-ja im ne bih nikada dao zastitu policije vec kad oce dao bi i gejevima i ljuima na ulici kamenice i nek se poubijaju..jebiga 1000 izopacenika porobilo dvomilionski grad -pa to nema nigde na ovom svetu...Neko je ovo dobro smislio-a ja mislim da je ova vlast da bi opravdala ne ulazak u EU u koju ce uci na sveti kurovdan...
    mi u EU moramo, hteli to ili ne....sve ostalo je predstava. Mi smo potrebni EU, ne zbog Srbije ili nas samih, već zbog ostvarivanja nekih krupnijih planova.
    Sad dolazi hilari da obavesti vladajuće političare kako treba da se naguze i natrte ...a možda i dolazi da saopšti borisu da je vreme da se skloni kako narod ne bi potpuno odlepio i poremetio dugoročne planove (mada, ne sumnjam da i za tu varijantu imaju već pripremljen scenario)
    every year, every week, every day, every memory

  4. #324
    Registrovani Član
    boti avatar
    Status : boti je odsutan
    Registrovan : Oct 2010
    Poruke : 242

    Početno Re: Kud plovi ovaj brod- gej parada

    a onaj debil homen se slika sa pedercicima koji drze plakat smrt drzavi...

  5. #325
    Registrovani Član
    dr.Kadžija avatar
    Status : dr.Kadžija je odsutan
    Registrovan : Jul 2010
    Pol:
    Lokacija : Mračno doba šverca srednjevekovnih štamparskih boja
    Poruke : 940
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Kud plovi ovaj brod- gej parada

    Citiraj Prvobitno napisano od Man Vidi poruku
    grad je već pokriven,ranije je CUO imao oko 36 kamera, preuzete su i kamere bk, i dodato još na kritičnim mestima. Taj sistem video nadzora uveliko funkcioniše...
    Za samu paradu je postavljen mobilni sistem...
    ne pričam o tome, već o ozbiljnijim radovima, poput onih u Londonu, gde ima 4 miliona uličnih kamera, u gradu koji ima 8 miliona ljudi. Svakome se lice snimi u proseku oko 300 puta dnevno. Ka tome se ide...
    every year, every week, every day, every memory

  6. #326
    Registrovani Član
    boti avatar
    Status : boti je odsutan
    Registrovan : Oct 2010
    Poruke : 242

    Početno Re: Kud plovi ovaj brod- gej parada

    Citiraj Prvobitno napisano od dr.Kadžija Vidi poruku
    mi u EU moramo, hteli to ili ne....sve ostalo je predstava. Mi smo potrebni EU, ne zbog Srbije ili nas samih, već zbog ostvarivanja nekih krupnijih planova.
    Sad dolazi hilari da obavesti vladajuće političare kako treba da se naguze i natrte ...a možda i dolazi da saopšti borisu da je vreme da se skloni kako narod ne bi potpuno odlepio i poremetio dugoročne planove (mada, ne sumnjam da i za tu varijantu imaju već pripremljen scenario)
    jel ti zaebavas?

    aj bre idem da jedem nesh ..kaka eu kaki bakrachi... tamo nece niko vise da udje, izhebali su se sa turskom pola malih zemalja bi da izadje jer su shvatili u koja su se gowna ubachili...imam klinca jednog bio 5 dana u italiji i doneo 1000 fotqi..bolonja firenca treviso prazzno sve preko dana kafei prazni nema ljudi na ulicama... kriza u italiji je poprimila taqe razmere da je to za neverovati..u sloveniji demonstracije oce da izadju... a mi ocemo in

  7. #327
    Registrovani Član
    boti avatar
    Status : boti je odsutan
    Registrovan : Oct 2010
    Poruke : 242

    Početno Re: Kud plovi ovaj brod- gej parada

    Citiraj Prvobitno napisano od dr.Kadžija Vidi poruku
    ne pričam o tome, već o ozbiljnijim radovima, poput onih u Londonu, gde ima 4 miliona uličnih kamera, u gradu koji ima 8 miliona ljudi. Svakome se lice snimi u proseku oko 300 puta dnevno. Ka tome se ide...
    jel i sta?... kad igra west hem mogu da stave 10000000 kamera al ima milion pubova koji blokiraju sve dosljcak kvrtove jer hooligani sa motqama idu da ebu mater idijcim apaqijima i kome sve ne... treba da idem tamo...i stalno odlazem...pun mi q vise belog i ovog naseg sveta

  8. #328
    Registrovani Član
    G avatar
    Status : G je odsutan
    Registrovan : May 2010
    Pol:
    Poruke : 4,502

    Početno Re: Kud plovi ovaj brod- gej parada

    Ej, al kakve veze ima ovo sa paradom ljudi? Završena je parada a posledice analizirajmo na drugim temama od !Spoljne politike do Srbija me ubija, Vlada R Srbije i ostalih. Od svake teme napravite chat temu a imate i za to adekvatnu temu. Zove se "Politički "chit-chat" debatni klub". Ajde pomozite mi malo da pokrenemo celi PDF "Politika" i napravimo sebi prijatno okruženje za iznošenje misljenja i stavova.

  9. #329
    стока са трибине јужне
    Mr.OneTwo avatar
    Status : Mr.OneTwo je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Lokacija : na raskršću zdravog razuma i ludila
    Poruke : 438

    Početno Re: Kud plovi ovaj brod- gej parada

    Citiraj Prvobitno napisano od Man Vidi poruku
    jbga osetio sam na svojoj koži bes ovih dana,ali ne mogu i neću da ih krivim...
    deca bar imaju mooda, za razliku od ostalih...
    ne bih rekao da su muda u pitanju nego psihologija mase. kada te povuce masa, ne mozes da razmisljas racionalno niti si svestan svih rizika. jednostavno pratis rulju i u tebi se bude svi animalni instikti. odlicno znam o cemu pricam jer sam i sam milion puta potpadao pod uticaj mase.

    sve ovo, naravno, nikako ne opravdava one koji su ponovo rusili nas grad. nista ne moze da opravda jedne obicne vandale. kao sto rece ovaj car od pandura, totalno smekerski:

    vole te lopovi!

  10. #330
    Registrovani Član
    boti avatar
    Status : boti je odsutan
    Registrovan : Oct 2010
    Poruke : 242

    Početno Re: Kud plovi ovaj brod- gej parada



    a 5 oktobra kad su rusili bilo bravo momci samo rushite da ode tiranin.... a danas dolazi ona koja je bombardovala bg izmedju ostalog pa joj svi titraju trule yayniqe....

    neq rushe.. doq ne porushe poal bg-a nece da nam svane... jedino taqo dodje neqima iz doopeta u glavu

  11. #331
    Administrator
    Man avatar
    Status : Man je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Razbibriga
    Poruke : 24,537
    Tekstova u blogu : 320

    Početno Re: Kud plovi ovaj brod- gej parada

    Citiraj Prvobitno napisano od ubarzagronje Vidi poruku
    ...
    Hoćeš da kažeš da ja ne znam o čemu pričam
    retko ko ima priliku da sagleda kompletnu sliku i hronologiju događaja...
    vandalizam je sporadična pojava, sasvim normalna u takvim situacijama... ali ona ne bi trebala da utiče na mišljenje o događanjima.
    Ko nije probao urmašicu taj ne zna šta je slatko

  12. #332
    Administrator
    Man avatar
    Status : Man je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Razbibriga
    Poruke : 24,537
    Tekstova u blogu : 320

    Početno Re: Kud plovi ovaj brod- gej parada

    Bilo je dovoljno da se isprazne ulice pre te ebene parade i time pokažemo šta mislimo o tome... To nije moglo jer bi svakako bilo bar jedne grupe ljudi, instruisane i plaćene (možda) koja bi pokrenula bar privid nereda...
    Organizatori su znali da niko neće prići samoj paradi, tako da ova dva događaja i ne mogu da se dovode u vezu...
    Ko nije probao urmašicu taj ne zna šta je slatko

  13. #333
    Registrovani Član
    dr.Kadžija avatar
    Status : dr.Kadžija je odsutan
    Registrovan : Jul 2010
    Pol:
    Lokacija : Mračno doba šverca srednjevekovnih štamparskih boja
    Poruke : 940
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Kud plovi ovaj brod- gej parada

    baš to što kažeš mane ...nasilje je bilo potrebno, jer ono rađa novo nasilje, i tako u krug...to je ono što vlastima odgovara. Izostanak bilo kakve reakcije na gej paradu bi bio poraz za njih, i zato se moralo obezbediti da frke bude po svaku cenu
    every year, every week, every day, every memory

  14. #334
    Registrovani Član
    boti avatar
    Status : boti je odsutan
    Registrovan : Oct 2010
    Poruke : 242

    Početno Re: Kud plovi ovaj brod- gej parada

    pa normalno...qonfliqt navijacaha i zandarmerije imas posle svaqe utaqmice u manjoj ili vecoj meri...ovde chaq nije bitno dal je neqo ozbiljno organizovao ili ne vec je bitan naboj zla medju qlincima a on nije doshao od gudre belog ili sho su dobili po 20 evra da razbijaju vec zbog toga shto su svedoci lazhi i licemerja kojim vlast truje narod ovih 10 godina..a deca to najbolje osecaju .... sledece geneeracije ce biti josh gore aqo ovima ne stavimo qamen oko vrata milom ili silom..i ovo govorim ko intelektualac koji poznaje istoriju i misli na spas ovog naroda i drzhave za koju ove na vlasti zabole qrasni quratz qad mogu da se sliqaju iza transparenta smrt drzhavi... to vishe nije qiqs to je bolest a boesno tqivo samo mozhesh da otfiqarish jer zna se sha bude ako to ne uradish...

  15. #335
    стока са трибине јужне
    Mr.OneTwo avatar
    Status : Mr.OneTwo je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Lokacija : na raskršću zdravog razuma i ludila
    Poruke : 438

    Početno Re: Kud plovi ovaj brod- gej parada

    Citiraj Prvobitno napisano od Man Vidi poruku
    Hoćeš da kažeš da ja ne znam o čemu pričam
    retko ko ima priliku da sagleda kompletnu sliku i hronologiju događaja...
    vandalizam je sporadična pojava, sasvim normalna u takvim situacijama... ali ona ne bi trebala da utiče na mišljenje o događanjima.
    naravno da necu. izneo sam samo neko licno iskustvo. razularena gomila je vrlo zajebana stvar, i oni koji nemaju nikakvu meru i granicu bi trebalo da se klone iste.

    e sada, misljenja sam da je sve ovo bilo odlicno organizovano. takodje mislim da obraz, 1389 i slicne organizacije ne mogu da uspesno organizuju ni komplikovane akcije kao sto su vezivanje pertli i brisanje slinavog nosa. sigurno ima politicke pozadine i ocigledno je da je organizaciju svih ovih nereda odradio neko ko odlicno zna svoj posao. poturili su maloletnu decu u prve redove a iza su isli oni stariji i opasniji. onoliki broj kamenica sigurno ne moze da se nadje u centru i to je dopremljeno sa strane. cuh i da su pronasli vatreno oruzje... takticki udari na kordone murije sigurno nisu nasumicni. molotovljevi kokteli na ds i napad na prostorije sps-a sigurno nemaju bas puno veze sa paradom pedera... policija je maltene predstavljala glinene golubove na ulicama. reagovali su neocekivano blago, mozda i najblaze ikada. ali svejedno su odradili dobar posao na ulicama. ostaje da se vidi i ko je zabranio policiji da sprovede preventivne mere, jer meni neverovatno zvuci da oni nisu znali sta se sprema i da nisu mogli da umanje sve ove incidente nekim hapsenjima i slicnim stvarima. dakle, ko je sve ovo organizovao i koji je cilj svega, ostaje posao za policiju. : )
    vole te lopovi!

  16. #336
    Registrovani Član
    boti avatar
    Status : boti je odsutan
    Registrovan : Oct 2010
    Poruke : 242

    Početno Re: Kud plovi ovaj brod- gej parada

    rusi

  17. #337
    стока са трибине јужне
    Mr.OneTwo avatar
    Status : Mr.OneTwo je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Lokacija : na raskršću zdravog razuma i ludila
    Poruke : 438

    Početno Re: Kud plovi ovaj brod- gej parada

    sta rusi?
    vole te lopovi!

  18. #338
    Registrovani Član
    boti avatar
    Status : boti je odsutan
    Registrovan : Oct 2010
    Poruke : 242

    Početno Re: Kud plovi ovaj brod- gej parada

    pa to

  19. #339
    Registrovani Član
    sani avatar
    Status : sani je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Lokacija : Novi Sad
    Poruke : 1,810
    Tekstova u blogu : 10

    Početno Re: Kud plovi ovaj brod- gej parada

    Citiraj Prvobitno napisano od Man Vidi poruku
    jbga osetio sam na svojoj koži bes ovih dana,ali ne mogu i neću da ih krivim...
    deca bar imaju mooda, za razliku od ostalih...
    Bravo


    Pijem da utopim tugu, al' prokleta stvar naučila da pliva.

  20. #340
    Registrovani Član
    G avatar
    Status : G je odsutan
    Registrovan : May 2010
    Pol:
    Poruke : 4,502

    Početno Re: Kud plovi ovaj brod- gej parada

    Citiraj Prvobitno napisano od boti Vidi poruku
    rusi
    Citiraj Prvobitno napisano od ubarzagronje Vidi poruku
    sta rusi?
    Citiraj Prvobitno napisano od boti Vidi poruku
    pa to
    Citiraj Prvobitno napisano od sani Vidi poruku
    Bravo
    Umorili ste se od kucanja o gej paradi jelda?

Stranica 17 od 21 PrviPrvi ... 71516171819 ... ZadnjaZadnja

Slične teme

  1. Parada pobede u Moskvi 2012.
    Od Man u forumu Svet oko nas
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 13-05-2012, 05:20
  2. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 09-05-2011, 09:51
  3. Kuda ide ovaj svet?????
    Od Пркос u forumu Politika
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 25-11-2010, 12:05
  4. Da ne radim ovaj posao...
    Od Dusala u forumu Dom & Porodica
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 12-02-2010, 12:55

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •