Stranica 1 od 21 12311 ... ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 1 do 20 od 408

Tema: Kud plovi ovaj brod- gej parada

  1. #1
    Registrovani Član
    sani avatar
    Status : sani je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Lokacija : Novi Sad
    Poruke : 1,810
    Tekstova u blogu : 10

    Početno Kud plovi ovaj brod- gej parada

    Sta vi mislite o najavljenoj gej paradi u Beogradu?

    a mozda i da sacekamo pedofile, nekrofile, zoofile, serijske i masovne ubice i njihove parade...pa da onda prokomentarisemo dogadjaj?
    Poslednje uređivanje od G : 29-06-2010 at 03:00

  2. #2
    Administrator
    Man avatar
    Status : Man je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Razbibriga
    Poruke : 24,535
    Tekstova u blogu : 320

    Početno Odg: kud plovi ovaj brod- gej parada

    Проћи ће као и прошли пут. Народ је толико огорчен, да ће овај пут вероватно узети правду у своје руке.
    :raz_032:
    Ko nije probao urmašicu taj ne zna šta je slatko

  3. #3
    Administrator
    Man avatar
    Status : Man je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Razbibriga
    Poruke : 24,535
    Tekstova u blogu : 320

    Početno Odg: kud plovi ovaj brod- gej parada



    Ko nije probao urmašicu taj ne zna šta je slatko

  4. #4
    Registrovani Član
    bleja avatar
    Status : bleja je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Poruke : 399

    Početno Odg: kud plovi ovaj brod- gej parada

    Ja cisto sumnjam da ce da bude ko prosli put al ajd.......
    Poslednje uređivanje od G : 29-06-2010 at 03:00

  5. #5
    Registrovani Član
    bleja avatar
    Status : bleja je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Poruke : 399

    Početno Odg: kud plovi ovaj brod- gej parada

    Posle optuzbi za diskriminaciju, zato sto je omogucio ucesnicima porodicne setnje posetu zoo vrtu u pola cene,
    Vuk Bojovic je izjavio: svi pederi, lezbejke, i drugi koji ih podrzavaju moci ce potpuno besplatno da udju u kaveze za lavovima, tigrovima, pumom, medvedima, vukovima kao i u bazen s krokodilima.

    kakav genije ha ha
    Poslednje uređivanje od G : 29-06-2010 at 03:00

  6. #6
    Registrovani Član
    sani avatar
    Status : sani je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Lokacija : Novi Sad
    Poruke : 1,810
    Tekstova u blogu : 10

    Početno Odg: kud plovi ovaj brod- gej parada

    [quote author=bleja link=topic=469.msg7796#msg7796 date=1253097857]
    posle optuzbi za diskriminaciju, zato sto je omogucio ucesnicima porodicne setnje posetu zoo vrtu u pola cene,
    Vuk Bojovic je izjavio: svi pederi, lezbejke, i drugi koji ih podrzavaju moci ce potpuno besplatno da udju u kaveze za lavovima, tigrovima, pumom, medvedima, vukovima kao i u bazen s krokodilima.

    kakav genije ha ha

    [/quote]

    :raz_114: :raz_114: :raz_114:


    Pijem da utopim tugu, al' prokleta stvar naučila da pliva.

  7. #7
    Registrovani Član
    sani avatar
    Status : sani je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Lokacija : Novi Sad
    Poruke : 1,810
    Tekstova u blogu : 10

    Početno Odg: kud plovi ovaj brod- gej parada

    primerci zdrave populacije koja trazi svoja prava..a ona im u ovom surovom svetu uskracena







    Pijem da utopim tugu, al' prokleta stvar naučila da pliva.

  8. #8
    Registrovani Član
    sani avatar
    Status : sani je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Lokacija : Novi Sad
    Poruke : 1,810
    Tekstova u blogu : 10

    Početno Odg: kud plovi ovaj brod- gej parada



    Pijem da utopim tugu, al' prokleta stvar naučila da pliva.

  9. #9
    Registrovani Član
    sani avatar
    Status : sani je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Lokacija : Novi Sad
    Poruke : 1,810
    Tekstova u blogu : 10

    Početno Odg: kud plovi ovaj brod- gej parada



    Pijem da utopim tugu, al' prokleta stvar naučila da pliva.

  10. #10
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Odg: kud plovi ovaj brod- gej parada

    sta ova sani drzi na kompu :raz_081: :raz_081: :raz_081:

  11. #11
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Odg: kud plovi ovaj brod- gej parada

    uzgred bese neka tema i nakacio mi se neki homos tamo na krsti i jos me kao provocira a kao bio sa iq otrilike ko koza kad ceka muzu... i reko mu nes' vako sad nadjoh i naravno on trouglic i oma meni ban sto vredjam "razlicitost"... to bese objasnjenje ....


    "paz kako me jedan neartikulisani fonem semantichki uchi o semiotici uostalom shta se pa ti onomatopejno bunish kako ce ta dama da shvati moje epigrame protkane alegorijom metaforom ili pak metonimijom... kakav god da je sufiks u pitanju pederi ga mecu u kloaku tj. u izduv ili u go*vna narodski recheno sto je bozanska antiteza ljudskoj prirodi i nije figuracija sama po sebi...sarkazam svoje vrste mozda, ali takav zakrzljali atavizam polne ljubavi je reverzibilan normalnom polnom cinom izmedju muskarca i zhene koji takvi nihilistichko pederski mozgovi peripateticno pljuju i svoj dekadentni polno bolesni nagon prema istom polu priglashavaju za nezhno bratstvo mushkaraca sa slichnim mentalnim chirevima."

  12. #12
    Registrovani Član
    sani avatar
    Status : sani je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Lokacija : Novi Sad
    Poruke : 1,810
    Tekstova u blogu : 10

    Početno Odg: kud plovi ovaj brod- gej parada

    [quote author=marlon link=topic=469.msg7810#msg7810 date=1253115626]
    sta ova sani drzi na kompu :raz_081: :raz_081: :raz_081:
    [/quote]

    ima toga jos, al pozlilo mi dok sam postavljala..
    Samo sam htela da ilustrujem zdravu :raz_081: populaciju.
    Pa ako ovo nije bolestina , onda neka me Bog ubije ..ja ne znam sta jeste
    I takvi treba da paradiraju Beogradom..? Boze , vidis li ti sve..? :raz_081:
    Posto nemaju zahteve u svojoj paradi ponosa, pretpostavljam da je ipak cilj mnogoooooo dublji od puke promocije bednih, bljutavih i devijantnih otpadnika ljudske vrste!

    E sad , ja rekoh, mozete me banovati zbog vredjanja razlicitosti...slobodno!


    Pijem da utopim tugu, al' prokleta stvar naučila da pliva.

  13. #13
    Administrator
    Man avatar
    Status : Man je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Razbibriga
    Poruke : 24,535
    Tekstova u blogu : 320

    Početno Odg: kud plovi ovaj brod- gej parada

    si ti normalna :raz_081: ko da te banuje i zašto ili si omašila forum :raz_067:
    Ko nije probao urmašicu taj ne zna šta je slatko

  14. #14
    Registrovani Član
    bleja avatar
    Status : bleja je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Poruke : 399

    Početno Odg: kud plovi ovaj brod- gej parada

    Evo ja nisam za kamenice i bejzbol palice, mislim, to se samo i ceka da se pokaze kako smo "nedemokratski i netolerantan" narod, mada istini za volju mene licno zabole sta ce neko tamo da kaze i misli
    mozda bih pre bila za kontra performans: da se narodu podele tamne cvike, stipaljke za nos, cepovi za usi i kese,
    da ne vide, ne omirisu i ne cuju tu nakaznu paradu
    a kese su tu za povracanje, a kuda sa kesom i njenim sadrzajem to je vec sloboda izbora
    Budi slobodan kao i kap vode, koja se u pari slobodno penje u neznane visine, i u ledu ponovo pada u neznane dubine. Njen je dom, kao i dom atmosfere, sve dokle zemljin magnetizam dopire, zasto si ti suzio dom svoga zivota? I zgnjecio ga izmedju dva plota, jednog rodjenja i jedne smrti?

  15. #15
    Administrator
    Man avatar
    Status : Man je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Razbibriga
    Poruke : 24,535
    Tekstova u blogu : 320

    Početno Odg: kud plovi ovaj brod- gej parada



    Ko nije probao urmašicu taj ne zna šta je slatko

  16. #16
    Registrovani Član
    bleja avatar
    Status : bleja je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Poruke : 399

    Početno Odg: kud plovi ovaj brod- gej parada

    ma da....imace pratnju ko da dolazi neki strani drzavnik, koliko rece Ivica da ce biti murije koja ih obezbedjuje?
    Budi slobodan kao i kap vode, koja se u pari slobodno penje u neznane visine, i u ledu ponovo pada u neznane dubine. Njen je dom, kao i dom atmosfere, sve dokle zemljin magnetizam dopire, zasto si ti suzio dom svoga zivota? I zgnjecio ga izmedju dva plota, jednog rodjenja i jedne smrti?

  17. #17
    Registrovani Član
    bleja avatar
    Status : bleja je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Poruke : 399

    Početno Odg: kud plovi ovaj brod- gej parada

    Поворка срама

    16. септембар 2009 - 17:45

    поводом најављене тзв. „Параде поноса“ у Београду

    Најављена за 20. септембар у Београду тзв. „Поворка поноса", уствари поворка срама, поворка Содоме и Гоморе - само је потврда оне народне: Ко се Бога не боји ни људи се не стиди.

    Давно је речено: Све ми је слободно, али није ми све на корист. Заиста, слобода нас је створила, човјек је за слободу створен. Но, само истина је она која ослобађа човјека, тј. истински начин живљења, постојања и понашања. Лажни, посуновраћени начин живљења човјековог јесте слободан али он не гради него разграђује људско достојанство. Право значи ићи правим путем и живјети на прави, праведан начин.

    По датој слободи, човјек има право и на самоубиство; по сатанској филозофији живота, човјеку је „закон што му срце жуди". Човјек је биће обдарено тјелесним и душевним силама. Све што човјек јесте и има, само онда кад се употребљава на прави начин, остварује своју сврху и постиже свој истински смисао. Човјек, по слободи, има право, може и да злоупотреби богодане силе и дарове. Тако, иста рука, иста снага и вјештина човјекова оперише и лијечи зли тумор на човјековом организму, али и закоље човјека и дијете у колијевци...

    То што важи за све психофизичке силе и дарове човјекове, за могућност њихове употребе и злоупотребе, важи и за богодани дјетородни нагон човјеков. Употријебљен на прави и здрави начин, он љубављу мужа и жене рађа и ствара нови живот; њиме се испуњује заповијест Божја и благослов уграђен у мушку и женску природу: „Рађајте се и множите и напуните земљу и владајте њом..."

    Може ли се прогласити за врлину и човјека достојно право - гажење и скрнављење тог и таквог закона људске природе, самог богоданог смисла човјековог постојања и вјечног смисленог Закона Божјег? Не претвара ли се чедоморством (абортусом) материна утроба, створена да буде радионица живота, у радионицу смрти? Исто тако и бесловесно распаљивање похоте мушког на мушко и женског на женско, не представља ли обесмишљење велике и сверодне тајне брачне љубави како у времену тако и у вјечности? Љубав је дата човјеку да рађа; свако рођење је рођење за вјечност, а не за смрт и ништавило. А „дрво које плода не рађа сијече се и у огањ баца". Да ли је јалова љубав - љубав? А таква је мужеложничка, геј-лезбијска љубав која неће и не може наслиједити Царства Божијега, јер је бесплодна и јалова. (ср. 1Кор. 6, 9) Јер њен ерос води у смрт и самоубиство,истовјетан је са смрћу. Содома и Гомора су у древна времена сами себе уништили, сагоревши у сумпору и огњу, управо зато што су претворили природно употребљавање мушког и женског у противприродно (ср. Рим. 1, 26), самоуништавајуће.

    Љубав које јесте Бог и која је дата човјеку да њоме познаје Бога, остварујући свој вјечни смисао и пуноћу постојања, постаје, злоупотребом, извор егзистенцијалног помрачења ума и сљепила, содомије. Такве, морално и духовно ослијепеле, „предаје Бог у срамне страсти" (ср. Рим. 1, 26)

    Са горе укратко наведених разлога, видовита Црква Божја не може и не смије прихватити противприродност за природност, гријех за врлину, бесловесност за разумност, античовјечност за човјечност, самоуништење и обесмишљење љубави као најсветије сфере живота, за радост живота, праведности, за избор пута који води у истинско људско живљење.

    Наравно, Црква нити је икад позивала нити данас позива на насиље против било кога, па ни против оних који бирају намјесто пута живота - пут бесловесности и смрти. Она, међутим, као чуварка светиње живота и љубави, и као радионица вјечног живота и чисте, непролазне љубави, осуђујући свако насиље, има за богодану обавезу и дужност да сваког човјека, свако људско покољење, па и ово данашње, непрестано подсјећа на потребу разликовања Бога и Сатане, свјетлости и мрака, зла и добра, истине и лажи, природности и противприродности, смисла и бесмисла. Као таква, она не може прихватити нити одобрити поворку срама - за поворку поноса, поготову кад се њеним наметањем, као у овом и сваком сличном случају, врши јавно насиље над инакомислећим. Утолико прије што се таква поворка организује у граду који је под вјековним покровом Пречисте, Преблагословене Дјеве Богородице, која је нетрулежно Бога Љубави родила - за живот свијета. По народној: Оно чега се паметан стиди, тиме се луд поноси...

    АЕМ ЦРНОГОРСКО-ПРИМОРСКИ
    Амфилохије

    http://www.spc.rs/sr/povorka_srama
    Budi slobodan kao i kap vode, koja se u pari slobodno penje u neznane visine, i u ledu ponovo pada u neznane dubine. Njen je dom, kao i dom atmosfere, sve dokle zemljin magnetizam dopire, zasto si ti suzio dom svoga zivota? I zgnjecio ga izmedju dva plota, jednog rodjenja i jedne smrti?

  18. #18
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Odg: kud plovi ovaj brod- gej parada

    [quote author=bleja link=topic=469.msg7828#msg7828 date=1253124211]
    Evo ja nisam za kamenice i bejzbol palice, mislim, to se samo i ceka da se pokaze kako smo "nedemokratski i netolerantan" narod, mada istini za volju mene licno zabole sta ce neko tamo da kaze i misli
    mozda bih pre bila za kontra performans: da se narodu podele tamne cvike, stipaljke za nos, cepovi za usi i kese,
    da ne vide, ne omirisu i ne cuju tu nakaznu paradu
    a kese su tu za povracanje, a kuda sa kesom i njenim sadrzajem to je vec sloboda izbora
    [/quote]
    najbolji je totalni ignore... oni vicu mi smo pederi i lezbejke uraaa.. a baja u prolazu kaze ko vam kriv sto niste hetero

  19. #19
    Registrovani Član
    bleja avatar
    Status : bleja je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Poruke : 399

    Početno Odg: kud plovi ovaj brod- gej parada

    nekad je ignorancija kontraproduktivna, na zalost.......
    "Da bi zlo pobedilo dovoljno je da dobri ljudi nista ne urade" M.L.King
    Budi slobodan kao i kap vode, koja se u pari slobodno penje u neznane visine, i u ledu ponovo pada u neznane dubine. Njen je dom, kao i dom atmosfere, sve dokle zemljin magnetizam dopire, zasto si ti suzio dom svoga zivota? I zgnjecio ga izmedju dva plota, jednog rodjenja i jedne smrti?

  20. #20
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Odg: kud plovi ovaj brod- gej parada

    oni su promil blejo, na nivu statisticke greske... zao mi je samo ljudi koji su to po ubedjenju i zive sa tim celog zivota ne kurceci se nigde ali ce biti kolateralna steta sa ovim olosem sto demonstrira svoju, kako kazu "razlicitost"....

Stranica 1 od 21 12311 ... ZadnjaZadnja

Slične teme

  1. Parada pobede u Moskvi 2012.
    Od Man u forumu Svet oko nas
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 13-05-2012, 05:20
  2. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 09-05-2011, 09:51
  3. Kuda ide ovaj svet?????
    Od Пркос u forumu Politika
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 25-11-2010, 12:05
  4. Da ne radim ovaj posao...
    Od Dusala u forumu Dom & Porodica
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 12-02-2010, 12:55

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •