Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 21 do 26 od 26

Tema: POZIV GRAĐANIMA SRBIJE !!!!!

  1. #21
    Registrovani Član
    supermen*prvi avatar
    Status : supermen*prvi je odsutan
    Registrovan : Oct 2009
    Lokacija : Kolin, Ceska Republika
    Poruke : 1,899

    Početno Re: POZIV GRAĐANIMA SRBIJE !!!!!

    Citiraj Prvobitno napisano od kojica Vidi poruku
    I ja mislim da imamo pametnija posla nego da se delimo na gejeve i negejeve.
    Nikome u ovoj državi trenutno ne može da bude dobro, bez obzira na seksualno opredeljenje.
    Mislim da mi pogresno gledamo na geja. Vidimo samo sexualnu orijentaciju. Oni se bore za legalizovanje svog zajednickog zivota i da po pitanju nasledjivanja imaju jednaka prava kao svaki bracni par. Ima gejova koji zajedno provedu pola veka i zajednicki stvore imovinu pa kad jedan umre drugi ne dobija nista. Oni tu daju akcenat ali ovi mladi gejovi nemaju pojma za cega se bore i zasto paradiraju. Kao i svi mladi ljudi misle da bi im trebalo dozvoliti javna cmakanja i slicno. Ko im brani? Nekada su se babe zgrazavale kada vide dvoje mladih da se ljube. Danas to nikome ne pada u oci.

    Nera kaze da ih u Majamiju ima mali milion. Imaju i svoje plaze i svoje kafane, kafice i slicno. I kaze da je najveca guzva na gej plazi. Oni se zajebavaju do besvesti a na normalnim plazama nikakve zabave. Ljudi su medjosobno stranci i ne komunikuju medjisobno. Sve neko od nekog zazire. U gej kaficu na plazi prepuno. U "nasim" kaficima tu i tamo. Neko pije kafu ili Coca Colu.

    I *ebi ga. Nera se na to navikla i ne tangira je nista. Meni se utroba okrece jer vidim ono sta rade u krevetu. A Nera kaze da je njima to poslednja rupa na svirali. I onda se lepo Nera i ja posvadjamo oko pedera (mamu im *ebem mal'umnu )

    Sad cu didem da je bijem zbog sto brani pedere.
    Sve sto kazem potpisujem

  2. #22
    Registrovani Član
    Lupe avatar
    Status : Lupe je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 279

    Početno Re: POZIV GRAĐANIMA SRBIJE !!!!!

    Prica oko imovine ne stoji, jer uvek mozes da napises testament. Ne mogu naslediti penziju od supruznika, to stoji. Ne mogu da usvajaju decu, ali hajde da se mi prvo pobrinemo oko toga sto je dece sve manje, i oko ove vec postojece, pa cemo onda o buducim narastajima koje ce mozda da usvajaju gejevi. U stvari, treba ukinuti brak kao drustvenu tekovinu, mislim da pocinje da gubi svaki smisao.
    Human enthropy producer

  3. #23
    Registrovani Član
    supermen*prvi avatar
    Status : supermen*prvi je odsutan
    Registrovan : Oct 2009
    Lokacija : Kolin, Ceska Republika
    Poruke : 1,899

    Početno Re: POZIV GRAĐANIMA SRBIJE !!!!!

    Citiraj Prvobitno napisano od Lupe Vidi poruku
    Prica oko imovine ne stoji, jer uvek mozes da napises testament. Ne mogu naslediti penziju od supruznika, to stoji. Ne mogu da usvajaju decu, ali hajde da se mi prvo pobrinemo oko toga sto je dece sve manje, i oko ove vec postojece, pa cemo onda o buducim narastajima koje ce mozda da usvajaju gejevi. U stvari, treba ukinuti brak kao drustvenu tekovinu, mislim da pocinje da gubi svaki smisao.
    Postoje zakonske odredbe koje testament ne moze da obidje. Nemoj da gledas Ameriku. Tamo testamentom mozes da iskljucis decu. Ni u Srbiji ni ovde u Ceskoj, recimo, ne mozes testamentom iskljuciti dete. (sto mislim da je ispravno).

    Crveno boldovano ti se verovatno omaklo. Nisi dovoljno razmisljala.
    Sve sto kazem potpisujem

  4. #24
    Registrovani Član
    supermen*prvi avatar
    Status : supermen*prvi je odsutan
    Registrovan : Oct 2009
    Lokacija : Kolin, Ceska Republika
    Poruke : 1,899

    Početno Re: POZIV GRAĐANIMA SRBIJE !!!!!

    Citiraj Prvobitno napisano od Lupe Vidi poruku
    Prica oko imovine ne stoji, jer uvek mozes da napises testament. Ne mogu naslediti penziju od supruznika, to stoji. Ne mogu da usvajaju decu, ali hajde da se mi prvo pobrinemo oko toga sto je dece sve manje, i oko ove vec postojece, pa cemo onda o buducim narastajima koje ce mozda da usvajaju gejevi. U stvari, treba ukinuti brak kao drustvenu tekovinu, mislim da pocinje da gubi svaki smisao.
    Jos ovo da prokomentarisem. Ko ti je rekao da je dece sve manje? Pa kod cigana i siptara ne mozes nista drugo videti nego copor dece koja jurca bezglavo.
    Sve sto kazem potpisujem

  5. #25
    Registrovani Član
    marabu avatar
    Status : marabu je odsutan
    Registrovan : May 2010
    Poruke : 1,250

    Početno Re: POZIV GRAĐANIMA SRBIJE !!!!!

    Citiraj Prvobitno napisano od Sandokan Vidi poruku
    Ovu budalu....


    A ovu (još) imamo ....


  6. #26
    Registrovani Član
    mica avatar
    Status : mica je odsutan
    Registrovan : Nov 2009
    Pol:
    Poruke : 2,268
    Tekstova u blogu : 8

    Početno Re: POZIV GRAĐANIMA SRBIJE !!!!!

    Citiraj Prvobitno napisano od Manijak Vidi poruku
    gancije ne sme niko da dira, ali gejovi mogu da rade šta hoće međusobno su dobro povezani, dele poslove... štite se...

    sve bi ja to na neomašćeni....
    Pu bre, majku mu, kako ja da ne upadnem u taj lobi, da me Bog vidi
    Ja sam samo tu, da vreme brze prolazi....

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Slične teme

  1. Zeleno građevinarstvo
    Od kojica u forumu Arhitektura i građevinarstvo
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 10-12-2015, 17:46
  2. GSP u službi građana
    Od Nežnicah u forumu Srbilend
    Odgovora: 212
    Poslednja poruka: 25-02-2015, 18:28
  3. Najljepše građevine u 2013.
    Od DaDole u forumu Arhitektura i građevinarstvo
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 12-03-2014, 21:19
  4. Poziv na budnost!!
    Od mare u forumu Politika
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 29-07-2011, 15:27
  5. Poziv princu Petru .....
    Od marabu u forumu Politika
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 06-02-2011, 18:33

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •