Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Tipovi žena koje vam mogu upropastiti vezu

  1. #1
    Registrovani Član
    ribizla avatar
    Status : ribizla je odsutan
    Registrovan : May 2011
    Pol:
    Poruke : 2,533
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Tipovi žena koje vam mogu upropastiti vezu

    Znamo da je za kvalitetnu vezu potrebno uložiti puno truda. Čak i kada je sve u najboljem redu kod vas, uvek se nađe neko i pokvari planove. Taj netko lako bi mogla biti druga žena.
    Ako je vaša veza čvrsta, niko je ne može ugroziti. Ipak, kada su pojedini tipovi žena u pitanju morate uvek biti na oprezu. Dok vi uživate u plodovima svog truda, sigurni u ljubav i odanost svog partnera, mogao bi vas dočekati hladan tuš.


    OTIMAČICA MUŽEVA
    Ovaj tip žene može biti neko koga poznajete ili potpuni stranac, a voli baš zauzete muškarce. Otimačice muževa obično same sebe uvere da vaš brak nije ni valjao ili ih, u gorem slučaju, za instituciju braka nije ni briga.

    GOSPOĐA SAVRŠENA
    Njen život je bez mane. Ona je supruga puna podrške, posvećena deci, predivno izgleda i savršeno kuva – ona je sve što jedan muškarac može poželeti.
    Ona zapravo ne želi da ukrade vašeg supruga, ali ako se budete stalno s njom upoređivali i osećali da ona može sve, a vi baš i ne, veza će patiti zbog nesigurnosti koja će se osetiti. Još je gore ako ova upoređivanja pravi vaš muž.

    MAJKA NJEGOVE DECE
    Morate znati da će uvek biti prisutna u vašem životu, ali na vama je da izbalansirate njen odnos sa njenim bivšim, a vašim sadašnjim mužem.

    PRIJATELJICE
    Ako ste u vezi s muškarcem koji ima dosta prijateljica, to može biti problem ako se razbacuju pametnim savetima i organizacijom svoga (dakle i vašeg) vremena. Ovde se javlja još jedan problem. Ako je vašem muškarcu stalo do njihovog mišljenja, morate se potruditi da im se dopadnete, jer vam njihovi negativni komentari ne idu u prilog.

    Da li ste imale iskustva sa nekim od opisanih tipova žena?
    I think that in human evolution it has never been as necessary to have this substance LSD...it is just a tool to turn us into what we are supposed to be space.

  2. #2
    Registrovani Član
    mikili avatar
    Status : mikili je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Poruke : 2,848
    Tekstova u blogu : 7

    Početno Re: Tipovi žena koje vam mogu upropastiti vezu

    ja jesam..sa ovom zadnjom kategorijom.mada mislim da su u ovim nabrajanjima zaboravili da pomenu i one sto non stop flertuju,daju lazne nade i nista vise od toga.elem ,moj muz sretne prijateljicu s fakulteta posle desetak godina i krene intezivno da se druzi s njom.upoznamo se naravno porodicno,ali sa mnom osim poznanstva ne prosiruje odnos.ali zato je moj muz odusevljen bio njom,savrsenstvo od zene,sve sredjeno,sve stize,doterana ,sve s ukusom...i onda krene,da menjamo stan,ovo je bez veze,ovo je seljacki,ona kaze ovo,ona kaze ono,njena deca su ovakva,nasa nisu dobro vaspitana..i posto sam ja osoba koja trpi do izvesne granice,mislim da su deca bila ta granica,lepo ti jednog dana spakujem mom muzu kofere i kad je dosao pokazem mu prstom na njih i uputim ga na drugaricu.nista vise.mislio je da se salim,pa onda naprasno progovorio,pa posto je video da ne odustajem pokupio kofere i prespavao u garazi.taman dovoljno da razmisli.ujutru je dosao,izvinio se,otkazao kafu sa drugaricom,porazgovarao sa mnom...ah da usput sam ga obavestila da mu drugarica ima i mamu i svekrvu koje na smenu reduju po njenoj kuci,tako da ona ima dovoljno slobodnog vremena da ispija kafu s mojim muzem i uredjuje moju kucu.posto je eksperiment s mojim muzem propao drugarica je izgubila interesoovanje pa je valjda pronasla nekog drugog.

  3. #3
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Tipovi žena koje vam mogu upropastiti vezu

    bravo mikili...
    Večnost je čista sadašnjost.

  4. #4
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,312
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Tipovi žena koje vam mogu upropastiti vezu

    Meni nije jasno šta ja imam sa bilo kojom od tih žena
    ja nemam nikakav odnos sa bilo kojom ni vrstom,ni ženom..moj odnos je uvijek i jedino sa mojim partnerom..kako će mi neko treći upropastiti vezu..a ako se to i dogodi,onda veza nije bila vrijedna pa nemam za čim ni da žalim.

  5. #5
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Tipovi žena koje vam mogu upropastiti vezu

    1. Ovakve nanjušim na kilometar.. i oma ih oduvam

    2. niko nije savršeniji od mene

    3. ja sam majka njegove dece

    4. pametnija sam od prijateljica...
    Večnost je čista sadašnjost.

  6. #6
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,312
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Tipovi žena koje vam mogu upropastiti vezu

    Ne tako davno jedna moja poznanica sazna(oh,jadna mu majka) da on ima neku koja je uletjela(bila mu je školska drugarica) u neko prečesto viđanje(recimo bezazleno ) sa njenim mužem..i zamislite šta je uradila..
    naše je na prakingu banke gdje ova radi,sačeka da uđe u kola i priđe joj te je tako jako počupa za kosu da je ova ječala..
    ..to ne mogu niti hoću da razumijem..zato kažem da nema žena šta da se raspravlja sa drugom ženom.
    NAši stari su govorili:"Neće pas dok kuja ne mahne repom"....ali mi nemamo ništa sa kujom

  7. #7
    Registrovani Član
    ribizla avatar
    Status : ribizla je odsutan
    Registrovan : May 2011
    Pol:
    Poruke : 2,533
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Tipovi žena koje vam mogu upropastiti vezu

    mikili, skidam kapu
    bravo :D
    I think that in human evolution it has never been as necessary to have this substance LSD...it is just a tool to turn us into what we are supposed to be space.

  8. #8
    koto
    Gost
    koto avatar
    Status :

    Početno Re: Tipovi žena koje vam mogu upropastiti vezu

    nemam ja nista sa drugim zenama.
    ja se vodim jednostavnom logikom: mene niko ne moze da prevede zednu preko vode..dakle ne moze ni njega.

  9. #9
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Tipovi žena koje vam mogu upropastiti vezu

    Citiraj Prvobitno napisano od DirkaSta Vidi poruku
    Ne tako davno jedna moja poznanica sazna(oh,jadna mu majka) da on ima neku koja je uletjela(bila mu je školska drugarica) u neko prečesto viđanje(recimo bezazleno ) sa njenim mužem..i zamislite šta je uradila..
    naše je na prakingu banke gdje ova radi,sačeka da uđe u kola i priđe joj te je tako jako počupa za kosu da je ova ječala..
    ..to ne mogu niti hoću da razumijem..zato kažem da nema žena šta da se raspravlja sa drugom ženom.
    NAši stari su govorili:"Neće pas dok kuja ne mahne repom"....ali mi nemamo ništa sa kujom
    užas...

    Ma to je već blamaža. Takvu blamažu ne bih oprostila ja njemu, pa mu ne bih to
    ni priređivala.
    Mikili je ono fino izvela. Rešila problem sa njim u četiri oka.
    Večnost je čista sadašnjost.

Slične teme

  1. Kako upropastiti muškarca u 40 koraka
    Od kojica u forumu Ženski kutak
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 04-10-2019, 23:23
  2. Devet biljki koje mogu izliječiti gotovo sve
    Od ANIMOB u forumu Alternativna medicina
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 19-08-2016, 18:12
  3. 40 stvari koje svaka žena mora da ima
    Od Sagacity u forumu Modni kutak
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 23-12-2012, 09:13
  4. Tipovi ljubavi
    Od Sarmica u forumu Ljubav & Seks
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 29-05-2012, 16:09
  5. Kako upropastiti ženu
    Od kojica u forumu Muška soba
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 16-10-2011, 10:55

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •