Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: ADSL

  1. #1
    Registrovani Član
    ribizla avatar
    Status : ribizla je odsutan
    Registrovan : May 2011
    Pol:
    Poruke : 2,533
    Tekstova u blogu : 15

    Početno ADSL

    Open paket – Internet i televizija!

    Izaberite Open ADSL Click 1, Click 4 ili Click 6 brzinu i očekuje Vas Osnovni paket IPTV usluge za po 1 dinar mesečno čak godinu dana! Ukoliko odaberete Open paket sa Click 6 brzinom, ovu Open ADSL brzinu dobićete po ceni umanjenoj za 21 %, odnosno za 2.998 dinara.

    Promocija traje do 31. decembra 2011. godine i važi uz Open ADSL ugovor na 24 meseca.

    Iskoristite ovu promociju i besplatno gledajte Osnovni paket Web TV tokom celog trajanja ugovorne obaveze, dok sadržaje Arena sport Web TV paketa možete besplatno pratiti do 31. oktobra.

    Povoljnosti promocije su namenjene novim Open ADSL korisnicima, Open ADSL korisnicima bez ugovorne obaveze i postojećim Open ADSL korisnicima kojima je istekla ugovorna obaveza.

    Uz povoljan Open ADSL i Web TV

    Surfujte brže i jeftinije, gledajte TV programe na vašem računaru!

    Počela je nova Open ADSL promocija koja će obradovati sve one koji žele pouzdan i brz Internet po nižoj ceni. Oni koji su uz to i ljubitelji televizije, čak dve godine na svom računaru mogu besplatno pratiti sadržaje iz Osnovnog paketa Web TV, a sadržaje Arena sport Web TV paketa do 31. oktobra.

    Open ADSL promocija nudi povoljnost korišćenja brzine sledećeg, većeg paketa po ceni izabranog Click paketa, tako da se po ceni Click 1 paketa dobija Click 4 brzina, Click 6 brzina po ceni Click 4, a Click 8 po ceni Click 6 paketa. Ukoliko se korisnik odluči za Click 16, za ovaj paket plaća mesečnu pretplatu za Click 8.

    Promocija traje do 31. decembra 2011. godine i važi uz Open ADSL ugovor na 24 meseca.

    Povoljnosti promocije su namenjene novim Open ADSL korisnicima, Open ADSL korisnicima bez ugovorne obaveze i postojećim Open ADSL korisnicima kojima je istekla ugovorna obaveza.

    ************************************************** *


    Pitam vas.. koliko je ovo povoljno?!
    i da li je pametno uzeti adsl kod njih? kako ste zadovoljni?
    da li neko koristi WEB tv?!
    I think that in human evolution it has never been as necessary to have this substance LSD...it is just a tool to turn us into what we are supposed to be space.

  2. #2
    Banovina
    Sandokan avatar
    Status : Sandokan je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Poruke : 3,687
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: ADSL

    E neam pojma koji imam dal keca il četvorku, al nezadovoljan sam mada ima i koji su zadovoljni da ih ne imentujem sad .... kablovski net je najbolja stvar

  3. #3
    Registrovani Član
    ribizla avatar
    Status : ribizla je odsutan
    Registrovan : May 2011
    Pol:
    Poruke : 2,533
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: ADSL

    Citiraj Prvobitno napisano od Sandokan Vidi poruku
    E neam pojma koji imam dal keca il četvorku, al nezadovoljan sam mada ima i koji su zadovoljni da ih ne imentujem sad .... kablovski net je najbolja stvar
    pa nemam kablovsku imam satelit jedino da uvedem satelitski net

    pa dobro, a sto nesi zadovoljan? el im nesto fali?
    I think that in human evolution it has never been as necessary to have this substance LSD...it is just a tool to turn us into what we are supposed to be space.

Slične teme

  1. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 14-01-2011, 19:50

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •