Stranica 1 od 3 123 ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 1 do 20 od 41

Tema: Koliko smo spremni da budemo složni kad je ovako nešto u pitanju?!

  1. #1
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Koliko smo spremni da budemo složni kad je ovako nešto u pitanju?!

    Dino Merlin: Srbe ukloniti puškama!

    Da li se sećate izjava Dina Merlina da su Srbi bolesnici, da ih sve treba ukloniti puškama i
    da je Beograd "leglo fašizma"?! Ove izjave neki nisu zaboravili i žele da spreče pevačev
    dolazak u Arenu.


    Dino Merlin: sad i nekad

    Na intrenet forumima i fejsbuku pojavile su se peticije za bojkot nastupa Dina Merlina u Beogradu. Sve
    peticije su pokrenuli oni koji se pozivaju na svoju nacionalnost. "Srbi koji vole Srbiju" su svi oni koji
    započinju peticije i koji žele da sarajevski pevač ne održi koncert u Areni.

    Dino Merlin nastupiće 25.novembra u Beogradskoj areni a Srbi sve više počinju da se prisećaju
    njegovih izjava prethodnih godina.
    Večnost je čista sadašnjost.

  2. #2
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Koliko smo spremni da budemo složni kad je ovako nešto u pitanju?!

    ''Jedna od najupečatljivijih izjava Edina Dervišhalidovića je ona data
    zagrebačkom "Slobodnom tjedniku" u kojoj je Beograd nazvao "leglom fašizma", a 1994.
    na pitanje novinarke Globusa da li je moguć zajednički život sa Srbima, oštro je
    odgovorio:

    - Ma, kakav suživot sa Srbima! Bog ne voli one koji seju nered i on će ih ukloniti
    pomoću naših pušaka.

    A kad je rat uveliko završen, Dino nije prestao da zatvara usta. U "sarajevskim Danima
    2001." izjavio je sledeće:

    - Srbi bi trebalo da uzmu lekove za svoje bolesti, jer je evidentno da su bolesni. Većina
    je bolesna i to je jedan od razloga zbog kojih bi trebalo da idem u Beograd, jer bolesnici
    se obilaze, piše Kurir, a prenosi portal Smedia.

    Mnogi ne žele da se on pojavi u Srbiji zbog ovih izjava ali takođe, pevač ima i veliki broj
    fanova koji žele da zaborave na politiku i da uživaju u muzici. Koliko smo spremni da
    budemo složni kad je ovako nešto u pitanju?!''
    Večnost je čista sadašnjost.

  3. #3
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Koliko smo spremni da budemo složni kad je ovako nešto u pitanju?!

    Ja sam nešto alergična na ove čiji Bog uklanja ljude s pomoću njihovih pušaka,
    bez obzira na to da li vole srbe ili ne. Mislim da su to najopasniji ludaci koji
    postoje na ovoj planeti.
    Večnost je čista sadašnjost.

  4. #4
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Koliko smo spremni da budemo složni kad je ovako nešto u pitanju?!

    "Zbog fanova koji nisu stigli da nabave ulaznice, odlučio sam da održim još jedan koncert
    u Beogradu. Vidimo se 25. i 26. novembra", poručio je Dino Merlin.


    Neka nam peva. Možda nas i oleči. Uopšte ta njakanja ko sa minareta, lekovito deluju
    po one koji veruju u pogrešnog boga. Slušajući njega i Harija toliko smo svikli na taj
    zvuk, da bi se načisto obradovali kada bi nam sutra u komšiluku sa minareta hodža
    zapevao.

    I dok je jedan koncert rasprodat, samo 4.700 ljudi je potpisalo peticiju protiv njegovog
    dolaska u Beograd: Peticija
    Večnost je čista sadašnjost.

  5. #5
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,213
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Koliko smo spremni da budemo složni kad je ovako nešto u pitanju?!

    Citiraj Prvobitno napisano od katica Vidi poruku
    Ja sam nešto alergična na ove čiji Bog uklanja ljude s pomoću njihovih pušaka,
    bez obzira na to da li vole srbe ili ne. Mislim da su to najopasniji ludaci koji
    postoje na ovoj planeti.
    Ako je neki post trebao da me obraduje ponedjeljkom ujutro,onda je to svakako ovaj.Hvala u ime svih koji misle isto

  6. #6
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,108

    Početno Re: Koliko smo spremni da budemo složni kad je ovako nešto u pitanju?!

    Znate sta, kakvi smo tako nam i jeste. Ovde su svi dobro dosli, svima se radujemo, svi zaradjuju pare na ovom narodu koji nema vise svoje Ja, samo misli da ima, mi smo gostoljubivi, topli, divni, krasni (tako nas strendzeri valjda dozivljavaju)... ma nebeski narod.
    Pa nam onda, pored jos aktuelnih suseda sa dzamije, dodju ovde sa gerijatrije i pravi strendzeri na zalasku karijere, koje niko vise nigde ne zove, ali srbi brate, pa kod njih sve prolazi. Gde su bili kad su bili na vrhuncu slave?
    I tako...sve uz izgovor Pa to je muzika, muzika spaja ljude. Mi smo druzeljubiv narod, u nama nema zla, mi volimo svakoga.
    Pa radije bih isla da slusam Radu Manojlovic, srpsko seljace u minicu, nego ovog sto je napravio seljaniju od nase muzicke scene, i njemu slicne srbomrsce.

  7. #7
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,213
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Koliko smo spremni da budemo složni kad je ovako nešto u pitanju?!

    MI smo ovdje ponekad i složni..znate li da Balašević nije kročio nonom ovdje

  8. #8
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,108

    Početno Re: Koliko smo spremni da budemo složni kad je ovako nešto u pitanju?!

    Ajoj sto ga ne volem, nikako ... koliko je para namlatio ovde na onim maratonskim koncertima kad zaredja po sava centru danima... sreca pa toga vise nema

  9. #9
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,213
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Koliko smo spremni da budemo složni kad je ovako nešto u pitanju?!

    Citiraj Prvobitno napisano od Fajf Vidi poruku
    Ajoj sto ga ne volem, nikako ... koliko je para namlatio ovde na onim maratonskim koncertima kad zaredja po sava centru danima... sreca pa toga vise nema
    ne postavljam to u relaciji voljeti-ne voljeti već po principu..pljuješ po nama,odričeš nas se,rugaš se i negiraš moj narod..e,pa druže,nećeš nijednu kartu prodati u Banjaluci

  10. #10
    Banovina
    Sandokan avatar
    Status : Sandokan je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Poruke : 3,687
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Koliko smo spremni da budemo složni kad je ovako nešto u pitanju?!

    Citiraj Prvobitno napisano od katica Vidi poruku
    "Zbog fanova koji nisu stigli da nabave ulaznice, odlučio sam da održim još jedan koncert
    u Beogradu. Vidimo se 25. i 26. novembra", poručio je Dino Merlin.


    Neka nam peva. Možda nas i oleči. Uopšte ta njakanja ko sa minareta, lekovito deluju
    po one koji veruju u pogrešnog boga. Slušajući njega i Harija toliko smo svikli na taj
    zvuk, da bi se načisto obradovali kada bi nam sutra u komšiluku sa minareta hodža
    zapevao.

    I dok je jedan koncert rasprodat, samo 4.700 ljudi je potpisalo peticiju protiv njegovog
    dolaska u Beograd: Peticija
    Citiraj Prvobitno napisano od DirkaSta Vidi poruku
    MI smo ovdje ponekad i složni..znate li da Balašević nije kročio nonom ovdje
    Nesam ni znao za peticiju ... i potpisah je iz čisto principijelnih razloga, mada stvarno nikome ne bih da oduzimam pravo da sluša koga i šta želi .... ja tamo ne bih ni zbog muzičkih, a i ovih razloga kročio , i to je moj odgovor ovome što veru širi puškom

  11. #11
    Registrovani Član
    mikili avatar
    Status : mikili je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Poruke : 2,848
    Tekstova u blogu : 7

    Početno Re: Koliko smo spremni da budemo složni kad je ovako nešto u pitanju?!

    slusam te pesmice,ponekad mi idu uz raspolozenje,ali postoji grupa pevaca koje nikad necu ceniti ili otici na njihov koncert..mogu da budu i besplatni.ne vredi ni pravdanje da su to bile godine ludila,postoje pevaci koji nikad nisu rekli nista ruzno o narodima,i ovi su imalo pravo na izbor pa su se utrkivali u pljuvanju.volela bih da malo bolje kolektivno pamcenje imamo,da ponekad budemo i negostoljubivi,da umemo da kazemo ne.vidim da ostali to umeju vrlo dobro.

  12. #12
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,213
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Koliko smo spremni da budemo složni kad je ovako nešto u pitanju?!

    Citiraj Prvobitno napisano od mikili Vidi poruku
    slusam te pesmice,ponekad mi idu uz raspolozenje,ali postoji grupa pevaca koje nikad necu ceniti ili otici na njihov koncert..mogu da budu i besplatni.ne vredi ni pravdanje da su to bile godine ludila,postoje pevaci koji nikad nisu rekli nista ruzno o narodima,i ovi su imalo pravo na izbor pa su se utrkivali u pljuvanju.volela bih da malo bolje kolektivno pamcenje imamo,da ponekad budemo i negostoljubivi,da umemo da kazemo ne.vidim da ostali to umeju vrlo dobro.
    bravo mikili tako se razmišlja
    jesu bile godine ludila,o znam ja to predobro,al ima toliko pjevača koji nigdje nisu "doopetom zatvorili vrata" ..koji nikad nisu pljuvali i mahali nacionalnim zastavama,ni imali govore mržnje.
    Problem jeste u tome što mi kolektivno kao narod,imamo slabo i kratko pamćenje

  13. #13
    Registrovani Član
    rile_nezni_oblak avatar
    Status : rile_nezni_oblak je odsutan
    Registrovan : Jun 2011
    Pol:
    Poruke : 1,129
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Koliko smo spremni da budemo složni kad je ovako nešto u pitanju?!

    meni licno niko ne treba da kaze da na njegov koncert ne idem... ja njegove izjave nisam, niti cu ikad zaboraviti... i to mi je dovoljno da cak promenim radio stanicu, kad cujem neku njegovu pesmu... takodje, niko ne treba da mi kaze da bojkotujem robu nekih drzava, koje su nam toliko zla nanele... nije to nista strasno, samo moja ubedjenja... siguran sam da postoje ljudi koji razmisljaju potpuno suprotno od mene... i verujem da nema tih plakata i poruka koji ce ih odvratiti od namere da odu na koncert...
    rile_laki_oblak - zato sto je preporucen od strane 4 od 5 strucnjaka za razbibrigu..

  14. #14
    Banovina
    Sandokan avatar
    Status : Sandokan je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Poruke : 3,687
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Koliko smo spremni da budemo složni kad je ovako nešto u pitanju?!

    Ja nesam ništa zaboravio ... ... a bolje bi možda bilo da jesam

  15. #15
    Registrovani Član
    ribizla avatar
    Status : ribizla je odsutan
    Registrovan : May 2011
    Pol:
    Poruke : 2,533
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Koliko smo spremni da budemo složni kad je ovako nešto u pitanju?!

    ja sam bila ocigledno mala, da bih znala za ove izjave.. juche sam videla nesto, al nisam ni tad obratila paznju.. i sad kad sam procitala ostala sam u shoku
    ne mogu da verujem, sta citam..
    pa zar smo stigli do ovoga..
    zar je to bilo tako?!
    nekad mi je drago sto sam taj rat provela u svom dvoristu.. i sto niko nije morao da mi objasni sta se to desava.. a bila sam mala da bih ista razumela..
    potpisah peticiju...
    I think that in human evolution it has never been as necessary to have this substance LSD...it is just a tool to turn us into what we are supposed to be space.

  16. #16
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Koliko smo spremni da budemo složni kad je ovako nešto u pitanju?!

    I ja mislim da nikoga ovo što ja pišem neće odvratiti od odlaska na koncert. Nemam ni
    nameru da utičem na tuđe mišljenje. Ali mislim da imam pravo da potpisivanjem peticije
    dopinesem zabrani koncerta.

    Nek ne menjaju mišljenje, samo nek ga slušaju u nekoj drugoj državi. Slobodno nek
    putuju njegovi fanovi. De on, tu i oni...
    Večnost je čista sadašnjost.

  17. #17
    Registrovani Član
    mikili avatar
    Status : mikili je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Poruke : 2,848
    Tekstova u blogu : 7

    Početno Re: Koliko smo spremni da budemo složni kad je ovako nešto u pitanju?!

    ne mora da se zabrani...sam ce ga otkazati kad ne bude prodatih karata....zabranom ce samo dobiti da se jos vise prica o tome..

  18. #18
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Koliko smo spremni da budemo složni kad je ovako nešto u pitanju?!

    oliver dragojević je bar principijelan pa mu ne pada na pamet ni da dođe ovde, ni za kakve pare...a ni gibonni nije bolji - obilazi beograd kao kiša oko kragujevca. dakle, dvojicu pomenutih volim da slušam, i balaševića volim, a ovog dina ne volim...smeta mi što šuška kad peva....''ššššššššta si uradilaaaaa''' ...a i peva mehkoprdno.
    dakle, ne bih na njegov koncert puškom da me teraju....a koga Bog kažnjava neće mi on govoriti.

    Citiraj Prvobitno napisano od mikili Vidi poruku
    ne mora da se zabrani...sam ce ga otkazati kad ne bude prodatih karata....zabranom ce samo dobiti da se jos vise prica o tome..
    ma biće prodatih karata...vidiš da pravi dva koncerta.

    p.s. potpisah peticiju.
    где си пошла с крмељиве очи

  19. #19
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Re: Koliko smo spremni da budemo složni kad je ovako nešto u pitanju?!

    Pa eto i Džiboni je svašta pričao pa opet odžao koncerat u lijepoj našoj,nije Srbija samo Beograd.
    Poznati smo po tome što smo glupavi i lako zaboravljamo,kakva crna peticija...btw potpisah je i ja.
    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

  20. #20
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Koliko smo spremni da budemo složni kad je ovako nešto u pitanju?!

    pa jeste svirao po vojvodini, ali nije u beogradu...i neće skoro, po mom mišljenju....jer je i on ''zadojen''. missim, ne bih išla na njegov koncert, pa taman ispod prozora da mi svira....a volim da ga slušam, da se razumemo.
    где си пошла с крмељиве очи

Stranica 1 od 3 123 ZadnjaZadnja

Slične teme

  1. Koliko nas varaju
    Od DaDole u forumu Dom & Porodica
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 14-08-2018, 20:31
  2. koliko ih je?
    Od naki u forumu Ljubav & Seks
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 31-05-2013, 21:38
  3. Sto se ovako ponasa?
    Od Makilibokili3 u forumu Ljubav & Seks
    Odgovora: 95
    Poslednja poruka: 10-12-2012, 19:56
  4. Koliko ste tolerantni?
    Od Cruz u forumu Ljubav & Seks
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 30-04-2012, 16:51
  5. E ovako nesto nisam nikada cula...cep od bureta moze i da ubije...
    Od Пркос u forumu Zona sumraka - Anarhija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 08-11-2010, 15:33

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •