Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 21 do 40 od 41

Tema: Koliko smo spremni da budemo složni kad je ovako nešto u pitanju?!

  1. #21
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je prisutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,383
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Koliko smo spremni da budemo složni kad je ovako nešto u pitanju?!

    kod nas u RS Balašević ne bi smio ni plakate da nalijepi,a kamoli pusti karte u prodaju a bez ikakvih problema,gostovao je i Haris Džinović i Halid jači Muslimović,i pola hrvatske estrade

  2. #22
    Banovina
    Sandokan avatar
    Status : Sandokan je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Poruke : 3,687
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Koliko smo spremni da budemo složni kad je ovako nešto u pitanju?!

    Balašević je nula od čoveka ... on više ni u Bgd-u ne pravi ozbiljne koncerte .... pa nema po kome u zavisnosti od trenutka nije pljuvao

  3. #23
    Banovina
    Sandokan avatar
    Status : Sandokan je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Poruke : 3,687
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Koliko smo spremni da budemo složni kad je ovako nešto u pitanju?!

    Протестно паљење заставе БиХ

    18. октобар 2011. Активисти Српског народног покрета Наши у знак протеста због одржавања концерта србомрзца Дино Мерлина у Србији запалили су заставу Босне и Херцеговине. Српски народни покрет Наши изражава незадовољство организовањем концерта Едина Дервишхалидовића познатијег као Дино Мерлин који је последњих двадесет година ширио мржњу против Срба
    „Ма, какав суживот са Србима! Бог не воли оне који сеју неред и он ће их уклонити помоћу наших пушака“, „Срби би требало да узму лекове за своје болести, јер је евидентно да су болесни. Већина је болесна и то је један од разлога због којих би требало да идем у Београд, јер болесници се обилазе“, само су неке од Мерлинових изјава.
    Застава Босне запаљена је поред графита са ликом Ратка Младића како би указали да се у Србији хероји који су бранили народ од исламских фанатика прогоне, хапсе и испоручују Хашком суду док се промотерима зличина попут Дино Мерлина организују концерти и даје медијски простор.
    СНП Наши подсећају да је Мерлин је током рата у Босни активно учествовао у исламској пропаганди против Срба и промовисању муслиманских паравојних формација. Он је компоновао и песму у част ратног злочинца Алије Изетбеговића „ “.
    Погледај

    Meni ovo ipak malo previše

  4. #24
    Registrovani Član
    ribizla avatar
    Status : ribizla je odsutan
    Registrovan : May 2011
    Pol:
    Poruke : 2,533
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Koliko smo spremni da budemo složni kad je ovako nešto u pitanju?!


    cackaju i bodu gde ne treba....
    I think that in human evolution it has never been as necessary to have this substance LSD...it is just a tool to turn us into what we are supposed to be space.

  5. #25
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je prisutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,383
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Koliko smo spremni da budemo složni kad je ovako nešto u pitanju?!

    Zaborav je ubijanje istine..SNP to dobro zna

  6. #26
    Banovina
    Sandokan avatar
    Status : Sandokan je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Poruke : 3,687
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Koliko smo spremni da budemo složni kad je ovako nešto u pitanju?!

    E baš smo spremni da mu pokažemo šta mislimo o tome što je o nama govorio

    http://www.kurir-info.rs/stars/dino-...ert-138360.php

  7. #27
    Registrovani Član
    mikili avatar
    Status : mikili je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Poruke : 2,848
    Tekstova u blogu : 7

    Početno Re: Koliko smo spremni da budemo složni kad je ovako nešto u pitanju?!

    kazem ja..trazimo da neko drugi postuje ono sto mi sami ne postujemo..

  8. #28
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Koliko smo spremni da budemo složni kad je ovako nešto u pitanju?!

    Citiraj Prvobitno napisano od Sandokan Vidi poruku
    E baš smo spremni da mu pokažemo šta mislimo o tome što je o nama govorio

    http://www.kurir-info.rs/stars/dino-...ert-138360.php
    eto ti ga sad pa mi se upljuvasmo ovde, a narod kupuje karte kao da su džabe ....ma bre, sami sebi smo krivi za sve.
    где си пошла с крмељиве очи

  9. #29
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,108

    Početno Re: Koliko smo spremni da budemo složni kad je ovako nešto u pitanju?!

    E pa stvarno nemam reci... zaista smo cudo od naroda, u negativnom smislu

  10. #30
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Koliko smo spremni da budemo složni kad je ovako nešto u pitanju?!

    Citiraj Prvobitno napisano od DirkaSta Vidi poruku
    Zaborav je ubijanje istine..SNP to dobro zna
    šta je snp
    где си пошла с крмељиве очи

  11. #31
    Banovina
    Sandokan avatar
    Status : Sandokan je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Poruke : 3,687
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Koliko smo spremni da budemo složni kad je ovako nešto u pitanju?!

    Citiraj Prvobitno napisano od pričalica Vidi poruku
    šta je snp
    Srpski narodni pokret Naši

  12. #32
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Koliko smo spremni da budemo složni kad je ovako nešto u pitanju?!

    Citiraj Prvobitno napisano od Sandokan Vidi poruku
    Srpski narodni pokret Naši
    to onda treba da bude snpn
    где си пошла с крмељиве очи

  13. #33
    Banovina
    Sandokan avatar
    Status : Sandokan je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Poruke : 3,687
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Koliko smo spremni da budemo složni kad je ovako nešto u pitanju?!

    “Tadićevci“ iskeširali 120.000 evra za Merlina!


    Demokratska stranka organizovala je preko svojih članova, ljudi bliskih stranci i firmi na čijem čelu su njihovi kadrovi kupovinu čak 6.000 karata za koncert Dina Merlina koji će biti održan 25. novembra u “Beogradskoj areni“, piše beogradski “Alo!“, pozivajući se na izvore u centrali DS-a.
    Dino Merlin, ljubimac članova DS-a, vladajuće stranke u Srbiji



    Ulaznice za spektakl već se distribuiraju po opštinskim odborima te stranke, ali i po preduzećima kojima rukovode demokrate! Sagovornik lista “Alo“ rekao je da su karte rezervisane i pre nego što se saznalo da će sarajevski pevač održati i drugi koncert.


    Pročitajte još:

    * Merlin: Srbe ukloniti puškama

    - Karte za koncert 25. novembra su kupljene čim su puštene u prodaju. Radi se o 6.000 karata, i to uglavnom za tribine i parter. I već su razdeljene - priča izvor beogradskog dnevnika.

    Karte za ovaj koncert koštaju 2.200 dinara za fan pit, 2.000 dinara za parter, a za tribine od 1.800 do 2.500 dinara. Ako uzmemo prosek da je karta 2.000 dinara, prostom računicom dolazimo do toga da je Demokratska stranka za 6.000 karata iskeširala 12 miliona dinara, odnosno 120.000 evra!


    Pevao o Aliji i komponovao Ceci!

    Nezgodno je što postoje dokazi za sve Dinove akcije protiv Srba...


    Edin Dervišhalidović, alijas Dino Merlin, se tokom devedesetih kleo da nikada neće zapevati u Srbiji. Tokom rata u BiH, Dervišhalidović je pevao “patriotske pesme“ u uniformi “zelenih beretki“, spevao je čak i odu Aliji Izetbegoviću - “Da te nije, Alija“, a ostao je upamćen i po izjavi da je Beograd “leglo fašizma“!



    Međutim, bio je i na meti istih “beretki“ posle otkrića da je pred početak rata u BiH napisao pesmu “Beograd“ za Svetlanu Cecu Ražnatović, udovicu vođe Srpske dobrovoljačke garde Željka Ražnatovića Arkana.

    http://www.vesti-online.com/Vesti/Sr...vra-za-Merlina

    Mislim da je ovde svaki komentar suvišan .....

  14. #34
    Banovina
    mire avatar
    Status : mire je odsutan
    Registrovan : Oct 2011
    Pol:
    Poruke : 594

    Početno Re: Koliko smo spremni da budemo složni kad je ovako nešto u pitanju?!

    lik se puvao kako nikad nece pevati u srbiji...

    a sada, kao, "`ajde, ja sam tolerantan"

    ja mu ne bih dozvolio ni da prismrdi ovde

  15. #35
    Administrator
    Man avatar
    Status : Man je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Razbibriga
    Poruke : 24,535
    Tekstova u blogu : 320

    Početno Re: Koliko smo spremni da budemo složni kad je ovako nešto u pitanju?!

    Citiraj Prvobitno napisano od Sandokan Vidi poruku
    “Tadićevci“ iskeširali 120.000 evra za Merlina!


    Demokratska stranka organizovala je preko svojih članova, ljudi bliskih stranci i firmi na čijem čelu su njihovi kadrovi kupovinu čak 6.000 karata za koncert Dina Merlina koji će biti održan 25. novembra u “Beogradskoj areni“, piše beogradski “Alo!“, pozivajući se na izvore u centrali DS-a.

    Karte za ovaj koncert koštaju 2.200 dinara za fan pit, 2.000 dinara za parter, a za tribine od 1.800 do 2.500 dinara. Ako uzmemo prosek da je karta 2.000 dinara, prostom računicom dolazimo do toga da je Demokratska stranka za 6.000 karata iskeširala 12 miliona dinara, odnosno 120.000 evra!

    Ovim se samo potvrđuje da je žuti najveća pošast koja je zadesila ovu jadnu napaćenu zemlju
    Ko nije probao urmašicu taj ne zna šta je slatko

  16. #36
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je prisutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,383
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Koliko smo spremni da budemo složni kad je ovako nešto u pitanju?!

    Iako sam rekla da neću na ovakvim temama da postujem (jer me jako boli svaka riječ i činjenica koju iako znam,boli još više kad se čita)..ipak ne mogu a da ne kažem da me svaki put iznova poraze ovakvi podaci..i ne samo mene,već sve moje drage sunarodnjake i mučenike..ali,mi smo živi i dišemo i kad palimo svijeće na grobovima onih koji su živote dali za ovu našu Republiku,ne želimo da zaboravimo.
    Toliko smo im dužni.

  17. #37
    Registrovani Član
    mica avatar
    Status : mica je odsutan
    Registrovan : Nov 2009
    Pol:
    Poruke : 2,268
    Tekstova u blogu : 8

    Početno Re: Koliko smo spremni da budemo složni kad je ovako nešto u pitanju?!

    Citiraj Prvobitno napisano od Man Vidi poruku
    Ovim se samo potvrđuje da je žuti najveća pošast koja je zadesila ovu jadnu napaćenu zemlju
    Koliko je meni tesko, sto moram sa ovim da se slozim Toliko sam verovala u zute, borila se za tu vlast, visila na ulicama, da bih sada samu sebe, najradje olupala o glavu
    Ja sam sokirana ovime... I smatram da, svako ko bude otisao na taj koncert, nema grama mozga...
    Ja sam samo tu, da vreme brze prolazi....

  18. #38
    незаборавни члан форума
    PRCKO avatar
    Status : PRCKO je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Mad Hatter's Tea Party
    Poruke : 2,566

    Početno Demokrate iskeširale 120.000 evra za Merlina!

    Demokratska stranka organizovala je preko svojih članova, ljudi bliskih stranci i firmi na čijem čelu su njihovi kadrovi kupovinu čak 6.000 karata za koncert Dina Merlina koji će biti održan 25. novembra u „Beogradskoj areni“, saznaje „Alo!“ u centrali DS-a.



    Ulaznice za spektakl već se distribuiraju po opštinskim odborima te stranke, ali i po preduzećima kojima rukovode demokrate!
    Naš sagovornik kaže da su karte rezervisali pre nego što se saznalo da će sarajevski pevač održati i drugi koncert.
    - Karte za koncert 25. novembra su kupljene čim su puštene u prodaju. Radi se o 6.000 karata, i to uglavnom za tribine i parter. I već su razdeljene - priča naš izvor.

    Karte za ovaj veliki muzički spektakl koštaju 2.200 dinara za fan pit, 2.000 dinara za parter, a za tribine od 1.800 do 2.500 dinara. Ako uzmemo prosek da je karta 2.000 dinara, prostom računicom dolazimo do toga da je Demokratska stranka za 6.000 karata iskeširala 12 miliona dinara, odnosno 120.000 evra!
    Podsetimo, „Alo!“ je prvi, još u julu, posle susreta poznatog pevača s predsednikom Srbije Borisom Tadićem u Sarajevu, objavio da će Edin Dervišhalidović zvani Dino Merlin u novembru održati koncertu u Beogradu, i to za basnoslovni honorar od čak 300.000 evra!
    Iz Predsedništva Srbije smo tada dobili odgovor da je Tadić pružio podršku Merlinu u vezi s predstojećim koncertom u Beogradu, ali da on nema nikakve veze s organizacijom.


    Demokrate bez komentara

    U nameri da iz DS-a dobijemo komentar povodom naših saznanja da je ta stranka kupila 6.000 karata za koncert, pozvali smo Jelenu Trivan. Međutim, potpredsednica DS-a juče nije odgovarala na naše poruke i pozive.


    Pevao o Aliji i komponovao Ceci!

    Edin Dervišhalidović alijas Dino Merlin se tokom devedesetih kleo da nikada neće zapevati u Srbiji. Tokom rata u BiH, Dervišhalidović je pevao „patriotske pesme“ u uniformi „zelenih beretki“, spevao je čak i odu Aliji Izetbegoviću „Da te nije, Alija“, a ostao je upamćen i po izjavi da je Beograd „leglo fašizma“!
    Međutim, bio je i na meti istih „beretki“ posle otkrića da je pred početak rata u BiH napisao pesmu „Beograd“ za Svetlanu - Cecu Ražnatović, udovicu vođe Srpske dobrovoljačke garde Željka Ražnatovića Arkana.
    http://www.alo.rs/politika/42961/Dem...vra_za_Merlina

    When you have to shoot,shoot,don't talk...

  19. #39
    Administrator
    Man avatar
    Status : Man je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Razbibriga
    Poruke : 24,535
    Tekstova u blogu : 320

    Početno Re: Demokrate iskeširale 120.000 evra za Merlina!

    Ima tema otvorio sandokan, ili je možda samo dodao tekst na neku od postojećih

    http://razbibriga.net/showthread.php...062#post194062
    Ko nije probao urmašicu taj ne zna šta je slatko

  20. #40
    Banovina
    Sandokan avatar
    Status : Sandokan je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Poruke : 3,687
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Demokrate iskeširale 120.000 evra za Merlina!

    Pa ja reko da ne otvaram temu kad smo već o Dini DervišHalidoviću ćakulali i pre neki dan ....

Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 ZadnjaZadnja

Slične teme

  1. Koliko nas varaju
    Od DaDole u forumu Dom & Porodica
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 14-08-2018, 20:31
  2. koliko ih je?
    Od naki u forumu Ljubav & Seks
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 31-05-2013, 21:38
  3. Sto se ovako ponasa?
    Od Makilibokili3 u forumu Ljubav & Seks
    Odgovora: 95
    Poslednja poruka: 10-12-2012, 19:56
  4. Koliko ste tolerantni?
    Od Cruz u forumu Ljubav & Seks
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 30-04-2012, 16:51
  5. E ovako nesto nisam nikada cula...cep od bureta moze i da ubije...
    Od Пркос u forumu Zona sumraka - Anarhija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 08-11-2010, 15:33

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •