Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 41 do 42 od 42

Tema: Sud i odbrana!

  1. #41
    Registrovani Član
    bakterijasmarsa avatar
    Status : bakterijasmarsa je odsutan
    Registrovan : May 2015
    Pol:
    Lokacija : Kikinda
    Poruke : 14,816

    Početno Odg: Sud i odbrana!

    Poštovani sude
    Sticajem čudnih okolnosti, nazovimo stvari pravim imenom jer pesnik vidi psa na selu a pas ne veselu pesmu i teško je u ovim vremenima doživeti stotu.
    moram ti priznati da dolazi zima i magla, a svanulo je iznad crkve Svetog marka, Sunčanom stranom je šetala Neda i Suada. to je s one strane ulice gde su vozili motori i na motorima kurvini sinovi, odlazili su ravno do dna.
    teško je sada priznati kada je nebo posoljeni zrak da si šef tamne strane meseca i da ti debela devojka kaže digni me visoko i pokaži mi mirakul a ti znaš da je divno kad žena ima petlju i kaže odlazimo zajedno u noć. možeš reći samo Gracija, čukni u drvo.
    Sanjam, na bogojavljansku noć
    eh da mi je nekog kao tebe voljeti na filigranskim pločnicima
    da li znaš da te volim
    OPROSTI
    Legal Alien

  2. #42
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,312
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Одг: Odg: Sud i odbrana!

    Citiraj Prvobitno napisano od bakterijasmarsa Vidi poruku
    Poštovani sude
    Sticajem čudnih okolnosti, nazovimo stvari pravim imenom jer pesnik vidi psa na selu a pas ne veselu pesmu i teško je u ovim vremenima doživeti stotu.
    moram ti priznati da dolazi zima i magla, a svanulo je iznad crkve Svetog marka, Sunčanom stranom je šetala Neda i Suada. to je s one strane ulice gde su vozili motori i na motorima kurvini sinovi, odlazili su ravno do dna.
    teško je sada priznati kada je nebo posoljeni zrak da si šef tamne strane meseca i da ti debela devojka kaže digni me visoko i pokaži mi mirakul a ti znaš da je divno kad žena ima petlju i kaže odlazimo zajedno u noć. možeš reći samo Gracija, čukni u drvo.
    Sanjam, na bogojavljansku noć
    eh da mi je nekog kao tebe voljeti na filigranskim pločnicima
    da li znaš da te volim
    OPROSTI
    ..mi dane buduće oprosti mi što ću moždaaa i sretan bit'

    hmm hmm

    Časni sude,
    Duboko se i iskreno izvinjavam što me evo, zanijelo milozvučno i gorko poetisanje advokata odbrane hmmhmm

    Smatram da odbrana nije dala stručnu uvodnu riječ ili se po navodima možda može zaključiti da advokat nema argumente kojima bi branio svog klijenta.
    Van svake sumnje je da parnica kasni i da bismo trebali otpočeti sa procesom, Kafka može da ostane u sudnici, a ja kao Javni tužilac ću da iznesem slijedeće:

    Optuženi Manijak je nečinjenjem i neprivlačenejem, odnosno nepozivanjem ženskog dijela Foruma koje su ostale bez ikakvih nepristojnih ponuda, ozbiljno ugrozio penzioni fond urmašica i pride im nanio duševnu bol ranivši sujetu.
    Zna se, naime, da nenuđenjem keksualnih insinuacija, ignorisanjem svakog pelcerisanja čak ni u tragovima, znatno pada moral žena koje nisu stimulisane da se našminkaju i urede, a kamoli postuju.

    Tužilaštvo razmatra visinu kazne za optuženog

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Članovi koji su pročitali ovu temu: 6

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •