Stranica 2 od 5 PrviPrvi 1234 ... ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 21 do 40 od 86

Tema: egal

  1. #21
    Banovina
    twm avatar
    Status : twm je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Poruke : 1,004

    Početno Re: egal

    Citiraj Prvobitno napisano od kojica Vidi poruku
    Balkanci su prilično rogata stvorenja..
    pa yes, zena mi prosle godine jedva kroz vrata prolazila

  2. #22
    Registrovani Član
    Moonster avatar
    Status : Moonster je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Lokacija : Τάρταρος
    Poruke : 14,354
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: egal

    Citiraj Prvobitno napisano od kojica Vidi poruku
    Pa jeste.. one koristoljubive će ti uvek reći da si ti bolji...
    Kao da je bitno šta će reći, bitno da podmirimo potrebe
    Homo homini lupus est.
    The others have failed - Learn from them but do not follow

  3. #23
    Registrovani Član
    Moonster avatar
    Status : Moonster je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Lokacija : Τάρταρος
    Poruke : 14,354
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: egal

    Citiraj Prvobitno napisano od twm Vidi poruku
    pa yes, zena mi prosle godine jedva kroz vrata prolazila
    Homo homini lupus est.
    The others have failed - Learn from them but do not follow

  4. #24
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: egal

    Citiraj Prvobitno napisano od koto Vidi poruku
    u braku ste, al volite da svrljnete sa strane.
    da li i dalje od supriznika ocekujete da vam bude veran?
    da li i od ljubavnika-ljubavnice ocekujete da vam budu verni?
    da li mozete da podnesete, ali iskreno, da vam ljubavnica-ljubavnik otvoreno kaze da se krese jos sa nekim?
    ne očekujem ništa što ni sama ne mogu da dam.
    trebalo bi.
    mogu da podnesem da mi kaže, neću da tolerišem.
    može da se desi da me ni ne zanima tako nešto. tj on. radije ću tu energiju utrošiti na nešto drugo.

  5. #25
    Registrovani Član
    Raisa avatar
    Status : Raisa je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Lokacija : Jer noc je ceo moj svet i ovaj grad vec znam napamet
    Poruke : 1,036

    Početno Re: egal

    Izbaci me dok sam pisala,ali dobro,ukratko cu.

    Radije cu uvek biti ljubavnica nego zena.

    Da sam u braku,i da moj suprug kara okolo, ne ne ne.

    ili

    moze,ali

    da mi i dalje imamo vatru,strast, prijateljstvo,ljubav i da nikada ja ne osetim njegova karanja okolo ( nedostatak paznje, zapostavljanje itd )
    ali mislim da bi mi i onda bilo previse tesko jer bih se strasno bojala da ga izgubim.

    kad si zena pre ili kasnije ce ti se desiti scenario da te shvati zdravo za gotovo. Muskarci,umesto da cene i vole vise zenu koja je bila uz njih i kad su bili na dnu i gore,koja im je najbolji prijatelj, rodila decu, bila uz njih kroz sve gadne momente oni...to zaborave, jer brak ne odgovara njihovoj nezreloj i lenjoj fantaziji da zena treba da bude femme fatale 24-7 i da ih stalno docekuje u seksi donjem vesu,vec, moraju zapravo da se zalegnu u tom braku. ljubavnica bude ta koja dobija svoju paznju,dok zena koje je zasluzuje ne,jer eto oni jadni nemaju vise vatre

    Da sam ja ljubavnica,ja bih dobijala paznju, vatru,strast, lagao bi svojoj zeni da bi provodio noci sa mnom dok ona uspavljuje njegovu decu i radi sve one,njima,fuj fuj gadne svakodnevne stvari koje njih Boze moj ''gushe'' ,jadne..ne bi me nikada drzao za ruku i pred svetom nazfvao svojom ( da citiram jednog narodnjaka, na sta sam spala ) ali bih imala skoro sve ostalo.
    A trebalo bi biti obrnuto, trebao bi on njoj svu paznju da daje,moje pozive da odbija,da bude jako hladan prema meni izuzev kad je seks u pitanju..ima ozenjenih koji se tako ponasaju ali, vecina se ponasa suprotno.
    ne kazem da je lako biti ljubavnica,ukoliko muskarac ne moze da joj se posveti i zapostavlja je zbog zene, a ljubavnica je odlucila da bude verna,naravno nije lako. Treba podneti sto njega nikad nema,a ti mu verna stoga si stalno usamljena itd.

    Ne verujem da cu se ikad udati ali,ako bih se udala,podrazumeva se da ce to biti muskarac og cu najvise voleti, i da ja rizikujem da ti mene povredis,samo zbog tog prstena na ruci koji me cini ranjivom...Ne. Ne bih mogla podneti.

    naravno,takvi muskarci u sustini ni ne vole ljubavnice. pomamljeni su, opijeni ali, ''vole'' je samo zato sto je sve ono sto njihovom sebicluku treba- seksi, zgodna, vrela devojka koja te svaki put docekuje u izazovnom donjem vesu, ne postavlja ti suvisla pitanja, svaki put tu,spremna, sa njom je lako jer kad joj dodjes samo pustis mozak na ispashu... a da ljubavnice stavis da zive sa njima tri dana odmah bi ta ''ljubav'' nestala,jer Boze moj neo treba da kuva,pere,pegla,usisava,dere se na tebe jer nisi na vreme odneo decu u skolu, nabraja ti koje sve namirnice trebaju..a to je vec realni svet,koji takvi muskarci ne vole,zato traze beg ( njih )

    a zene ''vole'' ( dobro,neki ih zaista vole ) zbog osecaja stabilnosti i sigurnosti.

  6. #26
    Registrovani Član
    Moonster avatar
    Status : Moonster je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Lokacija : Τάρταρος
    Poruke : 14,354
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: egal

    Citiraj Prvobitno napisano od Raisa Vidi poruku
    ...Muskarci,umesto da cene i vole vise zenu koja je bila uz njih i kad su bili na dnu i gore,koja im je najbolji prijatelj, rodila decu, bila uz njih kroz sve gadne momente oni...
    Odgovorno tvrdim,navedena vrsta žena ne postoji, tako da kada se sve sabere i oduzme, teško da ima šta da se ceni.
    Homo homini lupus est.
    The others have failed - Learn from them but do not follow

  7. #27
    Registrovani Član
    Raisa avatar
    Status : Raisa je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Lokacija : Jer noc je ceo moj svet i ovaj grad vec znam napamet
    Poruke : 1,036

    Početno Re: egal

    Naravno da postoji,kao sto postoje i takvi muskarci.
    samo sto sam ja u kontekstu u kom sam pisala podrazumevala da ces se udati za nekog ko ti je sve to,i da si se udala-ozenio sa nekim kod koga ima sta da se ceni. Naopako da se ozenis onom koju ne postujes.

  8. #28
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: egal

    Citiraj Prvobitno napisano od Moonster Vidi poruku
    Odgovorno tvrdim,navedena vrsta žena ne postoji, tako da kada se sve sabere i oduzme, teško da ima šta da se ceni.
    gresis, postoji
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  9. #29
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: egal

    naravno da postoji, kao i osećaj dužnosti koji te vezuje za takve osobe.
    ali ne možeš da biraš koga ćeš da voliš... možeš da ispoštuješ koga ne voliš, ili moraš, svejedno... i to je to. meni lično bez ljubavi ič ne bi značilo to što me 'ceni i ne vara'.

  10. #30
    Registrovani Član
    Moonster avatar
    Status : Moonster je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Lokacija : Τάρταρος
    Poruke : 14,354
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: egal

    Citiraj Prvobitno napisano od Raisa Vidi poruku
    Naravno da postoji,kao sto postoje i takvi muskarci.
    samo sto sam ja u kontekstu u kom sam pisala podrazumevala da ces se udati za nekog ko ti je sve to,i da si se udala-ozenio sa nekim kod koga ima sta da se ceni. Naopako da se ozenis onom koju ne postujes.
    Gde postoji ?
    Sve je to ok, postoji, ne postoji, 99,9999% će tvrditi da postoji, jako mali postotak, ako iko uopšte će tvrditi da ne postoji.
    Ja znam da ono što sam boldovao se uvek svede na princip :"Svakom svoje pedu najmilije", pa samim tim i ono što je napisano nije istina jer takve osobe, nebitno, muškarci ili žene, ne postoje. Isto kao što ne postoje zmajevi i princeze i vitezovi.
    Udaješ se ili ženiš za ono u šta veruješ u datom momentu, kroz vreme vidiš da li si i ako jesi koliko si pogrešio/pogrešila i onda sagledavaš stvari znatno drugačije nego na samom početku priče. Tako da je pitanje da li uopšte ima šta da se ceni u nekom kontekstu braka, jer se skoro svaki može na nekom od životnih područja dovesti u pitanje.
    Homo homini lupus est.
    The others have failed - Learn from them but do not follow

  11. #31
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: egal

    Citiraj Prvobitno napisano od Raisa Vidi poruku
    naravno,takvi muskarci u sustini ni ne vole ljubavnice. pomamljeni su, opijeni ali, ''vole'' je samo zato sto je sve ono sto njihovom sebicluku treba- seksi, zgodna, vrela devojka koja te svaki put docekuje u izazovnom donjem vesu, ne postavlja ti suvisla pitanja, svaki put tu,spremna, sa njom je lako jer kad joj dodjes samo pustis mozak na ispashu...
    ovako nešto ima samo na filmu...
    ispada da je 'dužnost' jedne da ga prere, a 'dužnost' druge da bude poželjna.
    ovo nema veze sa formalnim stanjem stvari, ako nekoga voliš bićeš mu lepa, bar ćeš se potruditi i kuvaćeš i sve što uz to ide, iz ljubavi.
    ne postoje 2 kategorrije žena, samo se muški tretman prema jednima i drugima razlikuje.
    i zabole me iskreno koja sam sve dok sam jedina. mislim na sex i srce. više ne treba.

  12. #32
    Registrovani Član
    Moonster avatar
    Status : Moonster je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Lokacija : Τάρταρος
    Poruke : 14,354
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: egal

    Citiraj Prvobitno napisano od Cruz Vidi poruku
    gresis, postoji
    Dobro, grešim.

    Citiraj Prvobitno napisano od Vragolanka Vidi poruku
    naravno da postoji, kao i osećaj dužnosti koji te vezuje za takve osobe.
    ali ne možeš da biraš koga ćeš da voliš... možeš da ispoštuješ koga ne voliš, ili moraš, svejedno... i to je to. meni lično bez ljubavi ič ne bi značilo to što me 'ceni i ne vara'.
    Dužnost i ljubav, dva dijametralno suprotna pojma.
    Homo homini lupus est.
    The others have failed - Learn from them but do not follow

  13. #33
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: egal

    Citiraj Prvobitno napisano od Moonster Vidi poruku
    Dobro, grešim.



    Dužnost i ljubav, dva dijametralno suprotna pojma.
    kad voliš, ne meriš ko je kome 'dužan', niti prebacuješ za 'dobro i zlo'...
    inače, to loše što se pregura u paru kako ume da zbliži, tako isto ume i da udalji.

  14. #34
    Registrovani Član
    Raisa avatar
    Status : Raisa je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Lokacija : Jer noc je ceo moj svet i ovaj grad vec znam napamet
    Poruke : 1,036

    Početno Re: egal

    Mun bez uvrede ne lupaj.

    Ja sam takva,imala sam decka koji je takav bio,itd,ima takvih ljudi.
    Previse je arogantno tvrditi to sto si ti rekao.

    ja sam procitala ,kurvaces se :D

    pa naravno da ces mu kuvati,peglati itd iz ljubavi,moja poenta je da muskarci to vremenom u brakovima sve manje cene i umesto njihova ljubav prema tebi da raste vremenom,shvate te zdravo za gotovo i tu na scenu stupaju ljubavnice,za koje ih takodje uglavnomm boli ***** vec ''vracaju im strast i vatru'' a u stvari odgovaraju njihovom sebicluku, jer su uvek tu,spremne,vrele,ne postavljaju pitanja, da ih stavis da zive sa njima odmah bi ljubav prema ljubavnicama nestala

    samo sam naglasavala u mom postu koliko je to bolno i uvredljivo za zenu

  15. #35
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: egal

    Citiraj Prvobitno napisano od Raisa Vidi poruku
    samo sam naglasavala u mom postu koliko je to bolno i uvredljivo za zenu
    onda to nije trebala sebi da dozvoli.

  16. #36
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: egal

    raisaaaaaaaa, ebem li ti sunce, odgovaraj na pp...

  17. #37
    Registrovani Član
    Moonster avatar
    Status : Moonster je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Lokacija : Τάρταρος
    Poruke : 14,354
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: egal

    Citiraj Prvobitno napisano od Vragolanka Vidi poruku
    to ti pričam.. a kad voliš, ne meriš ko je kome 'dužan'.
    Ne, ne meriš, slažem se.Pričao sam o tome da ne postoje idealne žene, kao onaj model koji je naveden i da se vremenom može tek neko upoznati, tačnije ni vreme nije bitan faktor koliko životne situacije koje mogu biti teške i najteže.Jedna stvar je voleti nekoga ko ništa nikada teško sa tobom nije prošao, a druga stvar je voleti nekoga sa kim si sve prošao i ko nikada ni po jednom pitanju nije zakazao ni u jednom momentu.Različite su to vrste ljubavi.
    Homo homini lupus est.
    The others have failed - Learn from them but do not follow

  18. #38
    Registrovani Član
    Moonster avatar
    Status : Moonster je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Lokacija : Τάρταρος
    Poruke : 14,354
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: egal

    Citiraj Prvobitno napisano od Raisa Vidi poruku
    Mun bez uvrede ne lupaj.

    Ja sam takva,imala sam decka koji je takav bio,itd,ima takvih ljudi.
    Previse je arogantno tvrditi to sto si ti rekao.

    ja sam procitala ,kurvaces se :D

    pa naravno da ces mu kuvati,peglati itd iz ljubavi,moja poenta je da muskarci to vremenom u brakovima sve manje cene i umesto njihova ljubav prema tebi da raste vremenom,shvate te zdravo za gotovo i tu na scenu stupaju ljubavnice,za koje ih takodje uglavnomm boli ***** vec ''vracaju im strast i vatru'' a u stvari odgovaraju njihovom sebicluku, jer su uvek tu,spremne,vrele,ne postavljaju pitanja, da ih stavis da zive sa njima odmah bi ljubav prema ljubavnicama nestala

    samo sam naglasavala u mom postu koliko je to bolno i uvredljivo za zenu
    Lupam

    Nema takvih ljudi, to nije arogancija, samo istina, koju niko ne voli, ali da bi sve bilo ok, neka bude da je arogancija u pitanju.
    Zavisi od muškarca, ima ih koji nikada ne zaborave i nikada ne prevare i nikada im to ni na kraj pameti ne padne.
    To vraćanje o kojem pričaš, je kao i bilo šta drugo, samo jedna u nizu izgovora za učinjeno, znaš onu staru :"Dobar izgovor zlata vredi" - upravo se o tome radi.
    Ništa manje ili više bolno nego za muškarca, navela si samo jednu od tri moguće prespektive.
    Ženski ugao, muški ugao i ravnodušnost.
    Homo homini lupus est.
    The others have failed - Learn from them but do not follow

  19. #39
    Registrovani Član
    Raisa avatar
    Status : Raisa je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Lokacija : Jer noc je ceo moj svet i ovaj grad vec znam napamet
    Poruke : 1,036

    Početno Re: egal

    Citiraj Prvobitno napisano od Vragolanka Vidi poruku
    ovako nešto ima samo na filmu...
    ispada da je 'dužnost' jedne da ga prere, a 'dužnost' druge da bude poželjna.
    ovo nema veze sa formalnim stanjem stvari, ako nekoga voliš bićeš mu lepa, bar ćeš se potruditi i kuvaćeš i sve što uz to ide, iz ljubavi.
    ne postoje 2 kategorrije žena, samo se muški tretman prema jednima i drugima razlikuje.
    i zabole me iskreno koja sam sve dok sam jedina. mislim na sex i srce. više ne treba.
    i ti si me naopako razumela.
    govorila sam o svemu onome sta zena radi u braku, a muskarci ne primecuju.
    i zena treba da bude izazovna,lepa itd ali zena je ta, koja bez uvrede,radi duplo tezi posoa nego ljubavnica.
    Nije Merilin Monro sedela sa Kenedijem,niti su njegove ljubavnice sedela lepo uz njega kad je sve zagustelo.
    Nisu njegove ljubavnice morale da dodju na sastanak u dvorau i da pride jako dobro znaju da im je muz ***** skoro svaku zenu u toj sali,niti su ljubavnice morale da sede rame uz rame pored njega i gledaju,navodno hladnokrvno kako tvom suprugu peva srecan rodjendan jedna od njegovih ljubavnica,raskosna plavusa.
    Dzeki Kenedi je to morala da radi ( za koju i inace kazu da je hiljaudputa morala da udje u prostoriju znajuci da joj je muz ***** svaku od njih )

    Jel to ono sto je ona zasluzila od njega? Ta ponizenja?
    Naravno da ne.

    Odanost se pokazuje na razlicite nacine.
    Biti nekom prijatelj kad je tesko,kroz strast,krevet,seks.
    Ali itekako kroz mundane stvari. Kuvati ti rucak i veceru, spremati stan, rpolaziti kroz periode gde ces biti nesredjena jer su deca jos bebe i nemas vremena za sebe kad imas njih...
    samo,umesto muskarci,da zenu vole jos vise zbog svih tih stvari, umesto da kazu ''vidi kako divnu osob i zenu imam pored sebe,'' muskarci pocinju da je shvataju zdravo za gotovo.
    Oni su generalno neodgovorni, smeta im realnost ( nisu svi ali je dobar deo takav )
    Jedno je biti u evzi a sasvim drugom u braku, u braku delite jedan zivot,i nazalost,to muskarcima ume da bude neprivlacno.


    nije duznost ljubavnice da bud epozeljna ali,ona kao takva predstavlja beg. Oazu ako hoces.
    Mislim,ja da sam nekom ljubavnica meni stvarno ne pada na pamet nista drugo do mnogo sastanaka u hotelskim sobama, seksi donjem vesu, visednevnim putovanjima sa njim, pada mi na pamet ona honey moon faza.

    Ali,zato sam i rekla, stavi tu ljubavnicu samo nedelju dana da mu bude zena i to se muskarcu vec ne bi dopadalo i sva ta silna ''ljubav'' prema njoj bi iscezla. On ''voli'' tu pohotu,zelju za njom, sto moze da bude tinejdzer opet i neodgovoran,a brak,i zajednicki zivot,zahtevaju odgovornost,i tu sva magija, u glavama nekih od njih iscezava.

    Ja uopste nisam ni u jednom trenutku u mom postu pricala o muskarcima koji vole svoje ljubavnice,takvih je zapravo manje nego ovih drugih.

    Ali rekla si da ne bi tolerisala ako te vara,a sad si rekla ''samo u seksu i srcu da sam mu jedina'' zar to nije kontradiktorno?

  20. #40
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: egal

    e sva sreća da je bilo ukratko..
    Večnost je čista sadašnjost.

Stranica 2 od 5 PrviPrvi 1234 ... ZadnjaZadnja

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •