Stranica 3 od 5 PrviPrvi 12345 ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 41 do 60 od 86

Tema: egal

  1. #41
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: egal

    Citiraj Prvobitno napisano od Moonster Vidi poruku
    Ne, ne meriš, slažem se.Pričao sam o tome da ne postoje idealne žene, kao onaj model koji je naveden i da se vremenom može tek neko upoznati, tačnije ni vreme nije bitan faktor koliko životne situacije koje mogu biti teške i najteže.Jedna stvar je voleti nekoga ko ništa nikada teško sa tobom nije prošao, a druga stvar je voleti nekoga sa kim si sve prošao i ko nikada ni po jednom pitanju nije zakazao ni u jednom momentu.Različite su to vrste ljubavi.
    ljubav nije zahvalnost. a teške stvari rasturaju i najbolje brakove, veze, svejedno... dođeš do tačke kada ne želiš više da prolaziš sa nekim kroz teškoće, već da taj učini da zaboravš na njih. taj, ili neki drugi.

  2. #42
    Registrovani Član
    Raisa avatar
    Status : Raisa je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Lokacija : Jer noc je ceo moj svet i ovaj grad vec znam napamet
    Poruke : 1,036

    Početno Re: egal

    A ona aluzija na Dzeki Kenedi,poenta je bila

    da,i ljubavnica moze da bude najbolji prijatelj,da bude sa tobom i kad je gusto i kad je lepo itd.
    samo ima jedna mala razlika.

    Njegova supruga to radi vec 20 godina.
    Ljubavnica mozda tri meseca.

    Ljubav se pokazuje vremenom,i kroz vreme.
    Mani me velikih dela ako ce da ih bude samo ,dva ili tri
    Radi ta ''dela'' konzistentno godinu za godinom..e to je ljubav.

  3. #43
    Registrovani Član
    Moonster avatar
    Status : Moonster je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Lokacija : Τάρταρος
    Poruke : 14,354
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: egal

    Citiraj Prvobitno napisano od Raisa Vidi poruku

    Ali,zato sam i rekla, stavi tu ljubavnicu samo nedelju dana da mu bude zena i to se muskarcu vec ne bi dopadalo i sva ta silna ''ljubav'' prema njoj bi iscezla. On ''voli'' tu pohotu,zelju za njom, sto moze da bude tinejdzer opet i neodgovoran,a brak,i zajednicki zivot,zahtevaju odgovornost,i tu sva magija, u glavama nekih od njih iscezava.
    Da je tako, a nije tako, ne bi ni postojale ljubavnice koje bi jako uspešno razbijale višedecenijske brakove sa kvalitetnim ženama sa kojima muškarci i decu imaju. Previše pojednostavljuješ, nisu sve ljubavnice takve da bi njihova "ljubav" iščezla kada bi se pred njih stavio realan život sa određenim muškarcem, nisu sve žene iz istih pobuda nekome ljubavnice, tu grešiš.
    Neka je ljubavnica samo radi novca, klasična sponzoruša, ali verovala ili ne, postoje sasvim stabilne žene koje da mogu i ako mogu, hladnokrno razbiju brak nekoj drugoj ženi, jer po njihovim procenama taj muškarac je kvalitet koje one zaslužuju a ne žena koja je u braku sa njim. Ima tu dosta nijasni, čak i previše, ovo što si navela je samo jako pojednostavljen prikaz situacije koja je često jako složenija.
    Homo homini lupus est.
    The others have failed - Learn from them but do not follow

  4. #44
    Registrovani Član
    Moonster avatar
    Status : Moonster je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Lokacija : Τάρταρος
    Poruke : 14,354
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: egal

    Citiraj Prvobitno napisano od Vragolanka Vidi poruku
    ljubav nije zahvalnost. a teške stvari rasturaju i najbolje brakove, veze, svejedno... dođeš do tačke kada ne želiš više da prolaziš sa nekim kroz teškoće, već da taj učini da zaboravš na njih. taj, ili neki drugi.
    Ebi ga sada Vrago, vratišmo se na moju početnu tvrdnju
    Homo homini lupus est.
    The others have failed - Learn from them but do not follow

  5. #45
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: egal

    Citiraj Prvobitno napisano od Raisa Vidi poruku
    i ti si me naopako razumela.
    govorila sam o svemu onome sta zena radi u braku, a muskarci ne primecuju.
    i zena treba da bude izazovna,lepa itd ali zena je ta, koja bez uvrede,radi duplo tezi posoa nego ljubavnica.
    Nije Merilin Monro sedela sa Kenedijem,niti su njegove ljubavnice sedela lepo uz njega kad je sve zagustelo.
    Nisu njegove ljubavnice morale da dodju na sastanak u dvorau i da pride jako dobro znaju da im je muz pojebao skoro svaku zenu u toj sali,niti su ljubavnice morale da sede rame uz rame pored njega i gledaju,navodno hladnokrvno kako tvom suprugu peva srecan rodjendan jedna od njegovih ljubavnica,raskosna plavusa.
    Dzeki Kenedi je to morala da radi ( za koju i inace kazu da je hiljaudputa morala da udje u prostoriju znajuci da joj je muz pojebao svaku od njih )

    Jel to ono sto je ona zasluzila od njega? Ta ponizenja?
    Naravno da ne.

    Odanost se pokazuje na razlicite nacine.
    Biti nekom prijatelj kad je tesko,kroz strast,krevet,seks.
    Ali itekako kroz mundane stvari. Kuvati ti rucak i veceru, spremati stan, rpolaziti kroz periode gde ces biti nesredjena jer su deca jos bebe i nemas vremena za sebe kad imas njih...
    samo,umesto muskarci,da zenu vole jos vise zbog svih tih stvari, umesto da kazu ''vidi kako divnu osob i zenu imam pored sebe,'' muskarci pocinju da je shvataju zdravo za gotovo.
    Oni su generalno neodgovorni, smeta im realnost ( nisu svi ali je dobar deo takav )
    Jedno je biti u evzi a sasvim drugom u braku, u braku delite jedan zivot,i nazalost,to muskarcima ume da bude neprivlacno.


    nije duznost ljubavnice da bud epozeljna ali,ona kao takva predstavlja beg. Oazu ako hoces.
    Mislim,ja da sam nekom ljubavnica meni stvarno ne pada na pamet nista drugo do mnogo sastanaka u hotelskim sobama, seksi donjem vesu, visednevnim putovanjima sa njim, pada mi na pamet ona honey moon faza.

    Ali,zato sam i rekla, stavi tu ljubavnicu samo nedelju dana da mu bude zena i to se muskarcu vec ne bi dopadalo i sva ta silna ''ljubav'' prema njoj bi iscezla. On ''voli'' tu pohotu,zelju za njom, sto moze da bude tinejdzer opet i neodgovoran,a brak,i zajednicki zivot,zahtevaju odgovornost,i tu sva magija, u glavama nekih od njih iscezava.

    Ja uopste nisam ni u jednom trenutku u mom postu pricala o muskarcima koji vole svoje ljubavnice,takvih je zapravo manje nego ovih drugih.

    Ali rekla si da ne bi tolerisala ako te vara,a sad si rekla ''samo u seksu i srcu da sam mu jedina'' zar to nije kontradiktorno?

    problem je u boldu: dužnost/obaveza... bila žena ili ljubavnivca, to nije posao. perem, peglam, kuvam, pušim, šta god hoćeš, podrazumeva i da ja hoću, jel... samo ako volim nekoga.
    kuvala bi i samoj sebi i peglala i prala.

    a ljubavnica nije jednako pohota.
    možda kres šema za jedno, eventualno i još jedno veče.

    samo u sexu i srcu, znači da mi je veran, tačnije odan. ja sam recimo odana, ali nisam uvek verna. a to 'samo' je mnogo i nije kontradiktorno. osim ako nije oženjen. mada ni taj papir meni ne znači, jer nije moj. ni potpis, ni čovek ne može biti moj, ne svojatam.
    postoje ljudi koje mogu da voli a sa kojima nikada ne bih mogla da živim, recimo. sukob karaktera, ili nešto slično... nepoverenje, možda. razumeš?
    ako saznam da me vara, doviđenja. a čiji ja zvanično, na zanima me. tada vara samo sebe, ni jednu ni drugu... i to nije moj problem.

  6. #46
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: egal

    Citiraj Prvobitno napisano od Moonster Vidi poruku
    Ebi ga sada Vrago, vratišmo se na moju početnu tvrdnju
    nisam je ni negirala.

  7. #47
    Registrovani Član
    Raisa avatar
    Status : Raisa je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Lokacija : Jer noc je ceo moj svet i ovaj grad vec znam napamet
    Poruke : 1,036

    Početno Re: egal

    Citiraj Prvobitno napisano od Moonster Vidi poruku
    Da je tako, a nije tako, ne bi ni postojale ljubavnice koje bi jako uspešno razbijale višedecenijske brakove sa kvalitetnim ženama sa kojima muškarci i decu imaju. Previše pojednostavljuješ, nisu sve ljubavnice takve da bi njihova "ljubav" iščezla kada bi se pred njih stavio realan život sa određenim muškarcem, nisu sve žene iz istih pobuda nekome ljubavnice, tu grešiš.
    Neka je ljubavnica samo radi novca, klasična sponzoruša, ali verovala ili ne, postoje sasvim stabilne žene koje da mogu i ako mogu, hladnokrno razbiju brak nekoj drugoj ženi, jer po njihovim procenama taj muškarac je kvalitet koje one zaslužuju a ne žena koja je u braku sa njim. Ima tu dosta nijasni, čak i previše, ovo što si navela je samo jako pojednostavljen prikaz situacije koja je često jako složenija.
    Naravno,u pravu si, i tacno je za pojednostavljeno, naglasila sam da nisam pricala o ljubavnicama koje zavole te ozenjene i oni njih, niti o sponzorusama,niti o onim...kreaturama sto se navodno nazivaju zenama a namern rasturaju neciji brak.
    vec o sasvim normalnom,generalnom scenariju bez nijansi.
    to radim izmedju ostalog da ne bi nastala zbrka na temi,pa da sad pola mase pocne da prica o razbijacicama brakova, druga polovina da se ubacuje sa primerima zena koje zavole i ne trude se da rasture brak nego se on raspadne ali ipak zbog njih, treci o ljubavnicama koje zavole itd.

    I jako si lepo srocio o one dve vrste ljubavi,sa onim koji je prosao sa tobom kroz sve i sa onim koji nije,koncizno si sazeo moj poentu ,aj lav ju

  8. #48
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: egal

    i da, brak ne čine muž, žena i ljubavnica, niti ga rasturaju njih troje.
    samo muž i žena.

  9. #49
    Registrovani Član
    Moonster avatar
    Status : Moonster je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Lokacija : Τάρταρος
    Poruke : 14,354
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: egal

    Citiraj Prvobitno napisano od Vragolanka Vidi poruku
    i da, brak ne čine muž, žena i ljubavnica, niti ga rasturaju njih troje.
    samo muž i žena.
    Pa gde harem da smestim u ovakvoj postavci ?
    Uvek me zbuniš
    Homo homini lupus est.
    The others have failed - Learn from them but do not follow

  10. #50
    Registrovani Član
    Moonster avatar
    Status : Moonster je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Lokacija : Τάρταρος
    Poruke : 14,354
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: egal

    Citiraj Prvobitno napisano od Raisa Vidi poruku
    Naravno,u pravu si...
    Znači dobro lupam

    Citiraj Prvobitno napisano od Raisa Vidi poruku
    I jako si lepo srocio o one dve vrste ljubavi,sa onim koji je prosao sa tobom kroz sve i sa onim koji nije,koncizno si sazeo moj poentu ,aj lav ju
    O dve vrste ljubavi je uopšteno, može se primeniti na sve, od prijateljstva do žene sa kojom neko živi ceo svoj život.
    Poenta je da se ne treba ceniti nešto što nije prošlo i izdržalo određene situacije, ako ih neka veza ili brak uopšte izdrži.
    Da nešto ceniš i još jače voliš dolazi samo ako se kroz svaku tešku situaciju potvrdi da je vredno ljubavi jer nije odustalo, otišlo, promenilo starnu i slično, uvek je bio/bila tu i uvek je bio/bila podrška u svakom smislu i pogledu.
    Problem je što je to većinom fikcija, nažalost. Sretni su oni koji su tu fikciju doživeli u realnosti, samo ih je jako malo.
    Homo homini lupus est.
    The others have failed - Learn from them but do not follow

  11. #51
    Registrovani Član
    Raisa avatar
    Status : Raisa je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Lokacija : Jer noc je ceo moj svet i ovaj grad vec znam napamet
    Poruke : 1,036

    Početno Re: egal

    Citiraj Prvobitno napisano od Moonster Vidi poruku
    Znači dobro lupam


    O dve vrste ljubavi je uopšteno, može se primeniti na sve, od prijateljstva do žene sa kojom neko živi ceo svoj život.
    Poenta je da se ne treba ceniti nešto što nije prošlo i izdržalo određene situacije, ako ih neka veza ili brak uopšte izdrži.
    Da nešto ceniš i još jače voliš dolazi samo ako se kroz svaku tešku situaciju potvrdi da je vredno ljubavi jer nije odustalo, otišlo, promenilo starnu i slično, uvek je bio/bila tu i uvek je bio/bila podrška u svakom smislu i pogledu.
    Problem je što je to većinom fikcija, nažalost. Sretni su oni koji su tu fikciju doživeli u realnosti, samo ih je jako malo.
    pa ja o ovome pricam celo vreme

  12. #52
    Registrovani Član
    Raisa avatar
    Status : Raisa je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Lokacija : Jer noc je ceo moj svet i ovaj grad vec znam napamet
    Poruke : 1,036

    Početno Re: egal

    Citiraj Prvobitno napisano od Raisa Vidi poruku
    A ona aluzija na Dzeki Kenedi,poenta je bila

    da,i ljubavnica moze da bude najbolji prijatelj,da bude sa tobom i kad je gusto i kad je lepo itd.
    samo ima jedna mala razlika.

    Njegova supruga to radi vec 20 godina.
    Ljubavnica mozda tri meseca.

    Ljubav se pokazuje vremenom,i kroz vreme.
    Mani me velikih dela ako ce da ih bude samo ,dva ili tri
    Radi ta ''dela'' konzistentno godinu za godinom..e to je ljubav.
    evo ga Mun

  13. #53
    Registrovani Član
    Moonster avatar
    Status : Moonster je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Lokacija : Τάρταρος
    Poruke : 14,354
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: egal

    Citiraj Prvobitno napisano od Raisa Vidi poruku
    pa ja o ovome pricam celo vreme
    Citiraj Prvobitno napisano od Raisa Vidi poruku
    evo ga Mun
    Ajde dobro, sa obzirom da je Nova Godina, bolje da sada ne rastavljam pojedine postove na sastavne delove, ne bi se preživelo na temi
    Neka bude tako i svi mirni
    Homo homini lupus est.
    The others have failed - Learn from them but do not follow

  14. #54
    Registrovani Član
    Raisa avatar
    Status : Raisa je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Lokacija : Jer noc je ceo moj svet i ovaj grad vec znam napamet
    Poruke : 1,036

    Početno Re: egal

    Rastavljaj koliko hoces.
    ja znam sta mislim i sta sam htela reci,ono sto si me ili poogrenso razumeo ili mislis da zelim reci,to je drugo. Ali dobro,ja nikako ne uspem da me ljudi razumeju na pravilan nacin tako da je verovatno do mene

  15. #55
    Registrovani Član
    Raisa avatar
    Status : Raisa je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Lokacija : Jer noc je ceo moj svet i ovaj grad vec znam napamet
    Poruke : 1,036

    Početno Re: egal

    Mun,ucini mi uslugu i idi javi Vragolanki na chetu da vise ne vidim ni chat

  16. #56
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: egal

    banovali su i mene na četu...
    eno ti na temi, šta nije za javnost, imaš mejl, ako možeš da čitaš pp...

  17. #57
    Registrovani Član
    Moonster avatar
    Status : Moonster je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Lokacija : Τάρταρος
    Poruke : 14,354
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: egal

    Citiraj Prvobitno napisano od Raisa Vidi poruku
    Rastavljaj koliko hoces.
    ja znam sta mislim i sta sam htela reci,ono sto si me ili poogrenso razumeo ili mislis da zelim reci,to je drugo. Ali dobro,ja nikako ne uspem da me ljudi razumeju na pravilan nacin tako da je verovatno do mene
    E neću noćas da rastavljam ništa
    Nije do tebe, do mene je, sve rastavim na sastavne delove, a onda obično imam viška delova
    Homo homini lupus est.
    The others have failed - Learn from them but do not follow

  18. #58
    Registrovani Član
    ljubičica avatar
    Status : ljubičica je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Poruke : 1,156
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: egal

    Citiraj Prvobitno napisano od Moonster Vidi poruku
    Da je tako, a nije tako, ne bi ni postojale ljubavnice koje bi jako uspešno razbijale višedecenijske brakove sa kvalitetnim ženama sa kojima muškarci i decu imaju. Previše pojednostavljuješ, nisu sve ljubavnice takve da bi njihova "ljubav" iščezla kada bi se pred njih stavio realan život sa određenim muškarcem, nisu sve žene iz istih pobuda nekome ljubavnice, tu grešiš.
    Neka je ljubavnica samo radi novca, klasična sponzoruša, ali verovala ili ne, postoje sasvim stabilne žene koje da mogu i ako mogu, hladnokrno razbiju brak nekoj drugoj ženi, jer po njihovim procenama taj muškarac je kvalitet koje one zaslužuju a ne žena koja je u braku sa njim. Ima tu dosta nijasni, čak i previše, ovo što si navela je samo jako pojednostavljen prikaz situacije koja je često jako složenija.
    ok, ako prihvatimo postojeanje tim moralni spodoba kao razbijacica tih hvalitetnih brakova..
    mene zanima, gde su u toj prici ti muskarci?
    misim, jesu oni debili?
    maloumni?
    nezreli?
    ono kontam covek se zaljubi, odlepi, i to je sve ok.
    ali zreo muskarac nikad nikom nece dozvoliti da manipulise njime.
    ok, recimo da takvi muskarci i postoje.
    podlozni maipulaciji lukavih zenskih azdaja..
    ali onda nema kvaliteta prijatelju..samo debili..
    if you open your mind too much your brain will fall out

  19. #59
    Registrovani Član
    Moonster avatar
    Status : Moonster je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Lokacija : Τάρταρος
    Poruke : 14,354
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: egal

    Citiraj Prvobitno napisano od koto Vidi poruku
    ok, ako prihvatimo postojeanje tim moralni spodoba kao razbijacica tih hvalitetnih brakova..
    mene zanima, gde su u toj prici ti muskarci?
    misim, jesu oni debili?
    maloumni?
    nezreli?
    ono kontam covek se zaljubi, odlepi, i to je sve ok.
    ali zreo muskarac nikad nikom nece dozvoliti da manipulise njime.
    ok, recimo da takvi muskarci i postoje.
    podlozni maipulaciji lukavih zenskih azdaja..
    ali onda nema kvaliteta prijatelju..samo debili..
    Muškarci kao muškarci Koto, ne svi,ali ogromna većina njih, ako im se ukaže prilika, koriste je i ne žale.
    Nisu maloumni, nisu debili, ali vole imati i nešto sa strane, ako osete da mogu iliako tako stvari postave da ih nije briga za posledice.
    Žene mogu da biraju ili da se pomire sa tim ili da odu i to je to.
    U nekim slučajevima nema tu manipulacije, već samo želja da živiš onako kako želiš, bez ikakvih ograničenja u smislu veza.
    Svestan je savršeno o čemu se radi i savršeno ga nije briga, ni za ženu a kamoli za ljubavnicu.
    Neke žene to prihvate i nije ih briga za ljubavnice, imaju rezon tipa:"Bitno je samo da se na kraju uvek meni vrati" i slično.
    Neke ne prihvate,pa se razvedu i žive dalje.
    Homo homini lupus est.
    The others have failed - Learn from them but do not follow

  20. #60
    Registrovani Član
    ljubičica avatar
    Status : ljubičica je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Poruke : 1,156
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: egal

    au bre kume kako ti skaces sa teme na temu.
    kazes nesto, ja ti na to odgovorim, ti odes na nesto deseto.
    dakle, tvrdio si da ZENE-LJUBAVNICE rasturaju brakove
    sad kazes nesto drugo..
    nije tacno da su svi muskraci isti
    nije tacno da su sve zene iste
    kad ljudi znaju sta hoce, sta imaju, i sta im je vazno, NIKO sa strane ne moze ni da prismrdi.
    OD DOBRA NIKO NE BEZI!
    if you open your mind too much your brain will fall out

Stranica 3 od 5 PrviPrvi 12345 ZadnjaZadnja

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •