Stranica 4 od 10 PrviPrvi ... 23456 ... ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 61 do 80 od 197

Tema: Da li je on manje muškarac, ako mu žena prva priđe?

  1. #61
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Da li je on manje muškarac, ako mu žena prva priđe?

    a kako se to primecuje roso?
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  2. #62
    Registrovani Član
    naki avatar
    Status : naki je odsutan
    Registrovan : Aug 2010
    Pol:
    Lokacija : ovde i tamo...
    Poruke : 7,434

    Početno Re: Da li je on manje muškarac, ako mu žena prva priđe?

    prst u oko?

  3. #63
    Registrovani Član
    Moonster avatar
    Status : Moonster je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Lokacija : Τάρταρος
    Poruke : 14,354
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Da li je on manje muškarac, ako mu žena prva priđe?



    Ovako možda
    Homo homini lupus est.
    The others have failed - Learn from them but do not follow

  4. #64
    Registrovani Član
    naki avatar
    Status : naki je odsutan
    Registrovan : Aug 2010
    Pol:
    Lokacija : ovde i tamo...
    Poruke : 7,434

    Početno Re: Da li je on manje muškarac, ako mu žena prva priđe?

    ili ovako?

  5. #65
    Registrovani Član
    Rosa avatar
    Status : Rosa je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Poruke : 12,185
    Tekstova u blogu : 21

    Početno Re: Da li je on manje muškarac, ako mu žena prva priđe?

    Pa čime god ali očajnički i zadnji potez koji žena može da uradi-je da ona sama pridje muškarcu...

    a sad odo da spavam ..

  6. #66
    Registrovani Član
    Moonster avatar
    Status : Moonster je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Lokacija : Τάρταρος
    Poruke : 14,354
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Da li je on manje muškarac, ako mu žena prva priđe?

    Citiraj Prvobitno napisano od Rosa Vidi poruku
    Pa čime god ali očajnički i zadnji potez koji žena može da radi-je da ona sama pridje muškarcu...

    a sad odo da spavam ..
    Grešiš,ali ok, laku noć Roso
    Homo homini lupus est.
    The others have failed - Learn from them but do not follow

  7. #67
    Registrovani Član
    naki avatar
    Status : naki je odsutan
    Registrovan : Aug 2010
    Pol:
    Lokacija : ovde i tamo...
    Poruke : 7,434

    Početno Re: Da li je on manje muškarac, ako mu žena prva priđe?

    Citiraj Prvobitno napisano od Rosa Vidi poruku
    Pa čime god ali očajnički i zadnji potez koji žena može da radi-je da ona sama pridje muškarcu...

    a sad odo da spavam ..
    nemo' tako roso...
    svako ima svoj izbor...
    nije na nama da osudjujemo...
    laku noc

  8. #68
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Da li je on manje muškarac, ako mu žena prva priđe?

    ja sebe ne smatram ocajnom zenom i ne vidim sta je tu lose da pridjem i zapocnem razgovor sa nekim ko mi se dopada, jos ako se ispostavi da smo na istoj talasnoj duzini, tim bolje...
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  9. #69
    Registrovani Član
    Rosa avatar
    Status : Rosa je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Poruke : 12,185
    Tekstova u blogu : 21

    Početno Re: Da li je on manje muškarac, ako mu žena prva priđe?

    A šta ako ja sada neću da budem ljiga i da vam se ulizujem pa vam kažem to je moj stav i moje mišljenje?


  10. #70
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Da li je on manje muškarac, ako mu žena prva priđe?

    sto bi se ti nekome ulizivala, ne razumem? i ja sam rekla svoje misljenje i stav, bez obzira da li se to nekome svidja ili ne, ja tako postupam i od toga ne odstupam, tako i ti..
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  11. #71
    Registrovani Član
    Moonster avatar
    Status : Moonster je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Lokacija : Τάρταρος
    Poruke : 14,354
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Da li je on manje muškarac, ako mu žena prva priđe?

    Citiraj Prvobitno napisano od Rosa Vidi poruku
    A šta ako ja sada neću da budem ljiga i da vam se ulizujem pa vam kažem to je moj stav i moje mišljenje?


    A ko priča o ulizivanju ?
    Otkuda to izvuče

    Naravno , pa svako ima pravo na svoj stav, svi smo mi individue za sebe, unikati, svako od nas.
    Radi se samo o tome što muškarci nisu toliko nepristupačni da im žena ne bi trebala, naravno ako to želi, sama prva prići.
    To je cela suština, tačnije žene same često blokiraju jako puno toga sa nekim predrasudama u vezi muškaraca.
    Nema šabloniziranih muškaraca, nema univerzalnog pravila primenjivog na sve muškarce.
    Homo homini lupus est.
    The others have failed - Learn from them but do not follow

  12. #72
    Banovina
    twm avatar
    Status : twm je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Poruke : 1,004

    Početno Re: Da li je on manje muškarac, ako mu žena prva priđe?

    Citiraj Prvobitno napisano od kojica Vidi poruku
    Dobro, možda sam malo preterala sa tom falinkom. Recimo da imaju razlog zašto
    ne prilaze i kakav god da je taj razlog, treba ga poštovati. Možda mu se ne sviđate
    ili je oženjen ili misli da ste previše iskvarene/neiskvarene za njega.. čak i u slučaju
    da mu se mnogo sviđate, pa od tremu ne prilazi i tada ga treba ostaviti na miru, jer
    će tako nesiguran u sebe samo probleme da vam pravi..

    i sad objasnite vi meni.. što žena da prilazi muškarcu?
    Citiraj Prvobitno napisano od twm Vidi poruku
    je l od sex with animals nema prave vajde
    Citiraj Prvobitno napisano od kojica Vidi poruku


    to iz iskustva?
    ybt ti ne znas sta pises, ni koga pitas

  13. #73
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Da li je on manje muškarac, ako mu žena prva priđe?

    Citiraj Prvobitno napisano od Moonster Vidi poruku


    Nekim stvarima koje sam ovde pročitao ima da se smejem još jako dugo vremena

    Toliko o priči o emancipaciji, ravnopravnosti polova, jednakosti, modernim vremenima i svim ostalim pričicama koje sam pročitao ovde
    U suštini ništa se nije promenilo niti će se izgleda promeniti ikada, srećom po nas

    Svaka čast onim malobrojnima koje imaju hrabrosti da prve priđu muškarcu, ali ipak neka razmisle, možda taj muškarac i nije muškarac
    Možda je..... ma znate već sami, po slobodnom izboru zamislite ostatak rečenice, već kako kome najviše odgovara
    ne radi se o hrabrosti.
    možda kod vas pali ta logika: a šta ako me odbije?

    ja hoću mužjaka, životinju, kontrolu, dominaciju, da mi priđe, da me dohvati, da me ščepa, da me zgromi, da me nauči da ga slušam i sve što uz to ide... nekoga ko ume i hoće da preuzme inicijativu.
    ako bih prišla prva, to bi ličilo na nespretno nabacivanje, nisam navalentna... i ne zaboravi da je muškarcimo samo taj jedan korak i predodređen polom.
    može taj da bude po svim standardima muškarac, ali ako mu ja prva priđem, tretiraću ga nadalje kao miša. ne ulazeći u to da li jeste, ili nije.

    emancipacijom mašu one koje pate od osećaja inferiornosti ili iskustvo nižeg ranga spam muškarca... ogorčene žene koje mrze sve muškarce, što zbog fizičke jačine, što zbog priznavanja većih sposobnosi ako pričamo o poslovima koji se nude jednima, koji drugima, što iz straha da će im neki ugroziti slobodu i žemska prava.
    mušarci i žene nikada neće biti ravnopravni i ne bi trebalo u nekim stvarima.

    termin 'muškarčina' asocira na primenu sile, na nekog drvodseču nabildovanog ega.
    zašto muškarac jednostavno ne može da bude muškarci? dešavalo se da priđem i uvek sam imala neki šugavi osećaj kao da mi je sva ženstvenost isčezla... na stranu što takvi i kasnje očekuju, bar većina da vodiš celu igru.

    većina žena ne ume da priđe mužjaku, ili da ga zavede, možda malo pući usta, isturi sise, zacrvrkuće... pod uslovom da ume da održi onu granicu gde se ne prelazi u vulgarno, jeftino nabaciavnje. a to retko koja ume, jer većina tih 'hrabrih' devojaka u glavi uzgaja trip da muškarci ne biraju i da im se na svaku koja pokaže iole intresovanja i mesa diže.

    postoji i drugi tip žena koje prve prilaze, to su predatorke, priđu, ulove, konzumiraju, ispljnu. sa takvima se ne zanoste, niste dovoljno muškarci da bi izdržali ili ih zadržali.

    a pazi, i one koje prilaze i one koje neprilaze tačno znaju šta hoće, samo im se metode rada razlikuju. i cilj je isti, ali kvalitet mužjaka nije.
    s tim što one koje ne prilaze dobijaju svu slatku pažnju i sitne laži koje ponekad trebaju i deluju simpatično.

    i još uvek mi nije jasno šta se podrazumeva pod 'prilaženjem'. ja znam samo za pristu 'oš se tucaš, neš se tucaš', što je potpuno ok pa i preći preko tih nekih principa.
    ne kontaš da žena želi da bude osvojena, mažena, pažena, tucana, kažnjena. ona zna šta hoće i ona neće sedeti skrštenih ruku, biće jasna na svaki način, ali mu ne mora prva prići.

    muškarci ih ohrabruju da preuzmu inicijativi, jer žena toga u sebi ima jako malo prirodno... a sve zarad zadovoljavanja nekih potreba... ili ega, možda?

  14. #74
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Da li je on manje muškarac, ako mu žena prva priđe?

    tako ja ovde ustavih da komplexi igraju glavnu ulogu.

  15. #75
    Registrovani Član
    Moonster avatar
    Status : Moonster je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Lokacija : Τάρταρος
    Poruke : 14,354
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Da li je on manje muškarac, ako mu žena prva priđe?

    Citiraj Prvobitno napisano od Vragolanka Vidi poruku
    ne radi se o hrabrosti.
    možda kod vas pali ta logika: a šta ako me odbije?

    ja hoću mužjaka, životinju, kontrolu, dominaciju, da mi priđe, da me dohvati, da me ščepa, da me zgromi, da me nauči da ga slušam i sve što uz to ide... nekoga ko ume i hoće da preuzme inicijativu.
    Nekoga ko drži uzde ?

    Citiraj Prvobitno napisano od Vragolanka Vidi poruku
    ako bih prišla prva, to bi ličilo na nespretno nabacivanje, nisam navalentna... i ne zaboravi da je muškarcimo samo taj jedan korak i predodređen polom.
    Svi koraci su uvek na muškarcima, zapravo, sve zavisi kako se stvari postave, a mogu se uvek postaviti tako da je baš sve u muškim rukama.

    Citiraj Prvobitno napisano od Vragolanka Vidi poruku
    može taj da bude po svim standardima muškarac, ali ako mu ja prva priđem, tretiraću ga nadalje kao miša. ne ulazeći u to da li jeste, ili nije.
    Kada te zgrabi ili zgromi, kako ti drago nijedan neće ulaziti u to kako ga ti ili bilo ko drugi posmatra.

    Citiraj Prvobitno napisano od Vragolanka Vidi poruku
    emancipacijom mašu one koje pate od osećaja inferiornosti ili iskustvo nižeg ranga spam muškarca... ogorčene žene koje mrze sve muškarce, što zbog fizičke jačine, što zbog priznavanja većih sposobnosi ako pričamo o poslovima koji se nude jednima, koji drugima, što iz straha da će im neki ugroziti slobodu i žemska prava.
    mušarci i žene nikada neće biti ravnopravni i ne bi trebalo u nekim stvarima.
    U svim stvarima, tu se slažemo

    Citiraj Prvobitno napisano od Vragolanka Vidi poruku
    termin 'muškarčina' asocira na primenu sile, na nekog drvodseču nabildovanog ega.
    zašto muškarac jednostavno ne može da bude muškarci? dešavalo se da priđem i uvek sam imala neki šugavi osećaj kao da mi je sva ženstvenost isčezla... na stranu što takvi i kasnje očekuju, bar većina da vodiš celu igru.
    Zato što žene pale "muškarčine", ne sve, ali veliku većinu po pravilu bez nekog jakog životnog iskustva, pale baš takvi, sve dok dokazivanje ega ne pređe neke druge granice fizičkog dokazivanja na ženi. Tada taj isti "muškarčina" ne valja, ali što su birale to su i dobile, takve ne treba nikada žaliti.

    Citiraj Prvobitno napisano od Vragolanka Vidi poruku
    većina žena ne ume da priđe mužjaku, ili da ga zavede, možda malo pući usta, isturi sise, zacrvrkuće... pod uslovom da ume da održi onu granicu gde se ne prelazi u vulgarno, jeftino nabaciavnje. a to retko koja ume, jer većina tih 'hrabrih' devojaka u glavi uzgaja trip da muškarci ne biraju i da im se na svaku koja pokaže iole intresovanja i mesa diže.
    Da, muškarci su: "mala deca", "idioti" ....itd., uglavnom bića bez mozga kojima je samo bitno da bilo koja ima sesi i nešto malo niže, pa da svaka prođe kod svakog muškarca, žive u snovima takve žene, ali ih ima, ne ide to tako uopšte

    Citiraj Prvobitno napisano od Vragolanka Vidi poruku
    postoji i drugi tip žena koje prve prilaze, to su predatorke, priđu, ulove, konzumiraju, ispljnu. sa takvima se ne zanoste, niste dovoljno muškarci da bi izdržali ili ih zadržali.
    Zavisi Vrago, ima i muškaraca koji ispljunu predatorke, sve zavisi na koga nalete, mada po pravilu znaju prepoznati pa uvek biraju slabije od sebe, da im ego ne bi bio doveden u pitanje

    Citiraj Prvobitno napisano od Vragolanka Vidi poruku
    a pazi, i one koje prilaze i one koje neprilaze tačno znaju šta hoće, samo im se metode rada razlikuju. i cilj je isti, ali kvalitet mužjaka nije.
    s tim što one koje ne prilaze dobijaju svu slatku pažnju i sitne laži koje ponekad trebaju i deluju simpatično.
    Da, kvalitet mužijaka nije isti, ali kako biraju tako im i bude

    Citiraj Prvobitno napisano od Vragolanka Vidi poruku
    i još uvek mi nije jasno šta se podrazumeva pod 'prilaženjem'. ja znam samo za pristu 'oš se tucaš, neš se tucaš', što je potpuno ok pa i preći preko tih nekih principa.
    ne kontaš da žena želi da bude osvojena, mažena, pažena, tucana, knjena. ona zna šta hoće i ona neće sedeti skrštenih ruku, biće jasna na svaki način, ali mu ne mora prva prići.

    mukarci ih ohrabruju da preuzmu inicijativi, jer žena toga u sebi ima jako malo prirodno... a sve zarad zadovoljavanja nekih potreba... ili ega, možda?
    Prilaženje Vrago ti je ono fino :"Hoćeš da vodimo ljubav ?", a direktan pristup je: "Skini se da se tucamo", samo mnoge ne vole direktan pristup, previše im je direktan, pa traže to "prilaženje". Bilo kako bilo, sve se završi uvek na isti način, na leđima raširenih nogu.
    Kontam ja Vrago i predobro da žene samo puno s..u po mnogim pitanjima, ubeđujući sebe u nešto drugo, a na kraju priče sve se svede na ovo što si ti i navela.
    Kod nekih je ego, kod nekih nije, zavisi Vrago.
    Homo homini lupus est.
    The others have failed - Learn from them but do not follow

  16. #76
    Registrovani Član
    mona avatar
    Status : mona je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 1,626
    Tekstova u blogu : 7

    Početno Re: Da li je on manje muškarac, ako mu žena prva priđe?

    Citiraj Prvobitno napisano od Sagacity Vidi poruku
    Da li je on manje muškarac, ako mu žena prva priđe?
    U stvari, da li muškarci koji očekuju inicijativu od žene i nisu baš neki muškarci? Ili su možda samo stidljivi?
    Da li su žene manje ženstvene, ako baš one preuzmu stvar u svoje ruke?
    Da li u tom slučaju muškarcu prođe kroz glavu ''vidi ovu, ova mora da je neka ''laka''..

    Šta mislite?
    1. jeste manje je muskarac...
    2 I nisu bas muskarci, ako su samo stidljivi i dalje nisu bas muskarci...


    3. nisu manje zenstvene...
    4. da, sta bi drugo...


  17. #77
    Registrovani Član
    mona avatar
    Status : mona je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 1,626
    Tekstova u blogu : 7

    Početno Re: Da li je on manje muškarac, ako mu žena prva priđe?

    Citiraj Prvobitno napisano od Moonster Vidi poruku
    Grešiš,ali ok, laku noć Roso
    gresi, bas je zabavno prici muskarcu

  18. #78
    Registrovani Član
    mona avatar
    Status : mona je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 1,626
    Tekstova u blogu : 7

    Početno Re: Da li je on manje muškarac, ako mu žena prva priđe?

    Citiraj Prvobitno napisano od Cruz Vidi poruku
    ja sebe ne smatram ocajnom zenom i ne vidim sta je tu lose da pridjem i zapocnem razgovor sa nekim ko mi se dopada, jos ako se ispostavi da smo na istoj talasnoj duzini, tim bolje...
    tako je

  19. #79
    Registrovani Član
    naki avatar
    Status : naki je odsutan
    Registrovan : Aug 2010
    Pol:
    Lokacija : ovde i tamo...
    Poruke : 7,434

    Početno Re: Da li je on manje muškarac, ako mu žena prva priđe?

    dakle, ako zena pridje muskarcu on automatski gubi testosteron? auuu

  20. #80
    Registrovani Član
    Moonster avatar
    Status : Moonster je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Lokacija : Τάρταρος
    Poruke : 14,354
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Da li je on manje muškarac, ako mu žena prva priđe?

    Citiraj Prvobitno napisano od Sagacity Vidi poruku
    Da li je on manje muškarac, ako mu žena prva priđe?
    U stvari, da li muškarci koji očekuju inicijativu od žene i nisu baš neki muškarci? Ili su možda samo stidljivi?
    Da li su žene manje ženstvene, ako baš one preuzmu stvar u svoje ruke?
    Da li u tom slučaju muškarcu prođe kroz glavu ''vidi ovu, ova mora da je neka ''laka''..

    Šta mislite?
    Ne, to je neverovatno zaostao stav, koji se samo na Balkanu i još nekim zabitima tipa Mongolije može sresti.
    Zavisi od žene i njenog shvatanja koncepta "muškarca". Ako neka želi da joj on prvi priđe, onda po njoj može biti bilo šta, papučar, pi.ka, šonja ... itd. U suštini to su problemi koje imaju samo žene sa predrasudama u svojoj glavi.
    Ne, uopšte ne moraju da budu manje ženstvene, sve zavisi kako žena zna ili ne zna da se postavi.
    Može biti izuzetno izazovna i intrigantna, a može i izgledati vulgarno i primitivno, to su već nijanse koje zavise od žene do žene, tačnije od njihovog umeća i rafiniranosti u takvim situacijama.
    Ne, nikada, ali ponovo to zavisi od same žene, mada delimično i od muškarca.
    Ako muškarac ima predrasude kao i žena, a to je da ako mu žena prva priđe ona je "laka" žena, onda je to u njegovoj glavi tako.
    Najbitniji je način na koji žena prilazi, ako prilazi na vulgaran način, onda će sigurno prva misao većine muškaraca biti da je u pitanju "laka" žena.
    Ako priđe na kulturan, nenametljiv, jednostavan način, sigurno niko od muškaraca neće imati niti takvu niti sličnu misao u svojoj glavi.
    Homo homini lupus est.
    The others have failed - Learn from them but do not follow

Stranica 4 od 10 PrviPrvi ... 23456 ... ZadnjaZadnja

Slične teme

  1. Muškarac i žena u fazama
    Od DaDole u forumu Ljubav & Seks
    Odgovora: 149
    Poslednja poruka: 21-09-2020, 11:39
  2. Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 26-07-2013, 13:38
  3. TEST: Razmišljate kao žena ili kao muškarac?
    Od Sarmica u forumu Ženski kutak
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 12-12-2011, 09:37
  4. Parovi varaju manje nego pre 30 godina
    Od kojica u forumu Ljubav & Seks
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 06-10-2011, 08:31
  5. Kuvarice, manje zbori...
    Od Feelgood u forumu Dom & Porodica
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 01-09-2009, 17:43

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •