Stranica 5 od 9 PrviPrvi ... 34567 ... ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 81 do 100 od 172

Tema: Sav taj Jet set

  1. #81
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Sav taj Jet set

    Pevač Robi Vilijams objavio je na svom zvaničnom sajtu da je njegova supruga Aida Fild trudna, i da očekuju svoje prvo dete.

    Član sastava "Take That" i njegova supruga Aida postaće roditelji, što je pevač potvrdio na svom sajtu.

    "Hej, drugari, čuvao sam tajnu od vas! Aida i ja ćemo postati mama i tata ove godine!", napisao je.

    Tridesetosmogodišnjak i njegova lepša polovina otako su se venčali u avgustu 2010. godine, nisu krili da žele porodicu.

    "Videli smo slike ultrazvuka i plakali… Gledali reklame sa bebama… I plakali. Soba za bebu je već spremna, zaljubljen sam u malu osobu koja raste u stomaku. Ne mogu da dočekam da budem tata! Opet plačem. Ona hoće fudbalski tim, ja hoću dvoje dece, dečaka i devojčicu", napisao je Robi.

    http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/3148...ac-po-prvi-put
    где си пошла с крмељиве очи

  2. #82
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Re: Sav taj Jet set

    Elton Džon i njegov partner planiraju drugo dete



    Elton Džon i Furniš već imaju sina Zaharija koga su dobili uz pomoć surogat majke na Božić 2010. godine, a sada navodno žele da mu ''poklone'' brata ili sestru do kraja ove godine.
    Dejvid i Elton nikada nisu krili da žele da prošire porodicu i veruju da je sada pravo vreme za drugo dete, rekao je neimenovani izvor "Dejli miroru".

    Elton Džon i Dejvid Furniš nikada nisu otkrili koji je od njih biološki otac deteta.
    - Mi nismo otkrili ko je biološki otac deteta. Gledamo ga svaki dan i on ima Eltonov nos i moje ruke. Nijednom od nas to nije bitno. Najvažnija stvar je da je on zdrav, srećan i voljen - rekao je ranije Furniš magazinu "OK".Elton Džon i Furniš već imaju sina Zaharija koga su dobili uz pomoć surogat majke na Božić 2010. godine, a sada navodno žele da mu ''poklone'' brata ili sestru do kraja ove godine.

    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

  3. #83
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Re: Sav taj Jet set

    Citiraj Prvobitno napisano od ljubičica Vidi poruku
    je li?
    ima i on godinica
    al retko privlacan muskarac
    meni se taj bred nikad nije sviđao
    nešto mi izgleda njanjavo, a ne volim takve muškarce
    ni on ni tom kruz
    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

  4. #84
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Sav taj Jet set

    Citiraj Prvobitno napisano od Sarmica Vidi poruku
    Elton Džon i njegov partner planiraju drugo dete
    ovo samo fekalno obrađenom neokresanom motkom treba tretirati
    где си пошла с крмељиве очи

  5. #85
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Re: Sav taj Jet set

    Citiraj Prvobitno napisano od Cruz Vidi poruku
    Kejt Midlton: Princ mi očajnički nedostaje

    Kejt Midlton je priznala da joj teško pada razdvojenost od supruga.






    Princ Vilijam se trenutno, kao pilot RAF-a, nalazi na Foklandskim ostrvima.

    Kejt Midlton je za to vreme sa kraljicom na turneji po Engleskoj povodom “dijamantskog jubileja”, odnosno 60 godina vladavine.

    Prilikom posete Lesteru Kejt je priznala: "Vilijam je dobro, ali mi očajnički nedostaje".

    Princu je ostalo još šest nedelja misije.

    Izvor: Blic Online

    Citiraj Prvobitno napisano od babsi Vidi poruku
    Jako sam se potresla sad, ovo mi je pokvarilo dan
    Evo Babac, da ti popravi dan

    Nakon mesec i po dana avijatičarskog treninga na Folklandskim ostrvima, princ Vilijam se konačno vratio u Veliku Britaniju. On će narednih nekoliko nedelja provesti van očiju javnosti sa svojom suprugom Kejt Midlton





    U okviru avijatičarske obuke, princ Vilijam je u februaru otputovao na Folklandska ostrva
    vreme Kejt Midlton je više puta izjavila da joj odsustvo muža nikako ne prija.
    Sada se princ vratio u Veliku Britaniju i par planira da provede koliko god je moguće vremena zajedno.
    - Princ će kratko biti slobodan, pre nego što se vrati svojim avijatičarskim dužnostima. On će taj period provesti u privatnosti sa vojvotkinjom - izjavio je portparol kraljevskog para za "E! Online".
    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

  6. #86
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Re: Sav taj Jet set

    Citiraj Prvobitno napisano od pričalica Vidi poruku
    ovo samo fekalno obrađenom neokresanom motkom treba tretirati
    :raz_114::raz_114:
    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

  7. #87
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Sav taj Jet set

    Alen Delon u bolnici u Parizu

    IZVOR: BETA

    Legenda francuskog filma, 76-godišnji Alen Delon primljen je u bolnicu u elitnom predgrađu Pariza, saznaje se iz krugova bliskih njegovim prijateljima.

    "Alen Delon se oseća veoma dobro. Kao i svaki čovek koji brine o svom zdravlju, on je otišao na ranije zakazane redovne preglede", rekla je njegova predstavnica za štampu.


    Ona je odbila da komentariše informacije objavljene na sajtu Purepeople.com gde je navedeno da je slavni glumac primljen u bolnicu zbog srčane aritmije.


    U "Američkoj bolnici" u predgrađu Neji nisu želeli da komentarišu te informacije.


    Rođen 8. novembra 1935. godine nedaleko od Pariza, Alen Delon je jedno od najvećih imena francuskog filma.


    Tokom pet decenija karijere snimio je stotinak filmova, među kojima su i neka remek-dela sedme umetnosti, "Roko i njegova braća" Lukina Viskontija, "Samuraj" i "Pandur" Žan-Pjer Melvila, "Gospodin Klajn" Džozefa Lozija, "Eklipsa" Mikelanđela Antonionija.
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  8. #88
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Sav taj Jet set

    Žarko Laušević dolazi u Srbiju?

    05. april 2012. 09:44 > 09:47

    Glumac, navodno, posle punih 14 godina dolazi u Beograd kako bi lično doneo rukopis nastavka romana "Godina prođe, dan nikad".

    Žarko Laušević planira da uskoro doputuje u Beograd kako bi lično predao rukopis nove knjige, odnosno nastavka najčitanijeg romana u istoriji domaćeg izdavaštva "Godina prođe, dan nikad".

    "Nakon što je predsednik Boris Tadić doneo odluku o njegovom pomilovanju, a ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić mu prošlog decembra u Njujorku uručio srpski pasoš, odlučio je da uskoro doputuje, kako bi izdavaču predao rukopis nove knjige", saznaje list "Kurir".

    Laušević je, u noći između 30. i 31. jula 1993. godine, u podgoričkom kafiću "Epl", ubio Dragora Pejovića (20) i Radovana Vučinića (19) i ranio Andriju Kažića. U obračunu je njegov brat Branimir ispalio jedan metak, koji nikoga nije pogodio. Osuđen je na 15 godina zatvora, a kaznu je izdržavao u Spužu i Požarevcu.

    Nakon što mi je Savezni sud ukinuo presudu, po ponovnom pretresu u februaru 1998. izrečena mu je kazna od četiri godine zatvora. Budući da je u tom trenutku već odležao četiri godine, pušten je na slobodu. Ubrzo potom se seli u Njujork.

    (MONDO)
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  9. #89
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Sav taj Jet set

    da malo udahne beogradski vazduh...razumem ga potpuno, što se toga tiče.
    где си пошла с крмељиве очи

  10. #90
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Sav taj Jet set

    da, nostalgija...
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  11. #91
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Re: Sav taj Jet set

    Andželina Žoli strahuje da će ostati bez usvojenog sina


    Biološka majka malog Paksa, dečaka iz Vijetnama kog je glumica Andželina Žoli usvojila 2007. godine, traži poništenje usvajenja i vraćanje mališana kući, piše "Nešenal Enkvajer".



    Pam Tu Dung (34), biološka majka usvojenog sina Andželine Žoli, bila je zavisnica od droge. Ona nikada nije potpisala papire o davanju Paksa na usvajanje, već su to uradili njeni roditelji. Ona sada želi svoje dete nazad, tvrdeći da je "čista" i sanja o danu kad će je Paks nazvati: "mama".

    Andželina Žoli u velikom je strahu, i pokušava na sve moguće načine da zadrži dečaka uz sebe.

    Holivudska lepotica i njen partner Bred Pit imaju šestoro dece, troje usvojene i troje biološke.

    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

  12. #92
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Sav taj Jet set

    Viktorija Bekam u sredu je proslavila svoj 38. rođendan, ali se umesto tortom častila velikim tanjirom voća.
    Britanska pevačica i dizajnerka očigledno je opsednuta svojom linijom, jer sebi nije dozvolila da se zasladi čak ni na rođendan.


    Ona se sa suprugom Dejvidom uputila na ručak u jedan restoran na Beverli Hilsu, gde je umesto očekivane torte sebe počastila velikim tanjirom voća, čiju je sliku okačila na svom Tviter profilu, te ispod nje napisala :"Rođendanski ručak! Prekrasan dan".

    http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/3180...mesto-uz-tortu
    где си пошла с крмељиве очи

  13. #93
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Sav taj Jet set

    Žarko Laušević piše drugu knjigu

    "Godina prođe, dan nikada" knjiga je Žarka Lauševića koja je izazvala veliki odjek u javnosti, dobila odlične kritike i prodata je u rekordnih 350.000 primeraka.


    Glumac, koji je u dobrovoljnom izgnanstvu u Americi već godinama, trenutno piše drugi deo ovog bestselera. U prvom delu opisao je svoj život pre i posle tragedije 1993, kada je nakon svađe u kafani u Podgorici ubio dve i ranio jednu osobu, zbog čega je osuđen na 13 godina zatvora.


    Drugi deo baviće se njegovim dolaskom u Ameriku i životom tamo, gde se u međuvremenu oženio, dobio dete i radio najrazličitije poslove kako bi spojio kraj s krajem.


    Nastavak autobiografije trebalo bi da se pojavi u oktobru, kada je glumac pozvan da se pojavi na beogradskom Sajmu knjiga, piše "Blic".


    (MONDO)
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  14. #94
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Sav taj Jet set

    ako sam se prešla da čitam prvu knjigu, ovde se neću preći
    где си пошла с крмељиве очи

  15. #95
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Sav taj Jet set

    ni mene preterano ne interesuje nastavak...
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  16. #96
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Sav taj Jet set

    ma, mene ne zanima 'opšte...taman da mi neko pokloni knjigu.
    где си пошла с крмељиве очи

  17. #97
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Sav taj Jet set

    Ko Anđelini kreira venčanicu?

    Vest o veridbi slavnog holivudskog para najviše je obradovala njihovu decu, a oni su se odmah dali "na posao" i kreirali mami venčanicu.
    Deca slavnog para nacrtala su mami Anđelini nekoliko skica venčanica, naravno onako kako bi oni želeli da njihova mama izgleda pred oltarom.


    Anđelini se ideja mališana dopala, pa je skice prosledila modnoj kući "Versaći" koja će po skicama klinaca izraditi venčanicu, piše američka štampa.


    Ali Medoks, Zahara, Paks i Šajlo (Vivijen i Noks su još mali) nisu se zaustavili na venčanici. Oni su, naime, mami dali i nekoliko predloga za svadbenu tortu, ali i za ukrase i dekoraciju na venčanju.


    Blago Anđelini, ona ne mora ni na šta da misli, njeno je samo da se uda.


    (MONDO)
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  18. #98
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,108

    Početno Re: Sav taj Jet set

    Bas danas citam o ovome u novinama i saznam da Andja ima i svog licnog juvelira Da li je moguce da se toliko pogube sa tim parama da rade i takve stvari? Bas su optereceni time sta ce se pricati o njima... ne razumem ja to

  19. #99
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Re: Sav taj Jet set

    Kate Middleton stavlja otrov na lice



    Kate Middleton nedavno je otkrila kraljevsku tajnu. Naime, lijepa princeza na lice stavlja otrov, kako bi održala prirodno rumenilo svojih obraza. A tajnu joj je otkrila suprugova pomajkaCamilla.
    Maska za lice koja sadrži pčelinji otrov steže mišiće lica i ono izgleda mladoliko i rumeno.
    Pomenuta maska je djelo terapeuta za ljepotu Deborah Mitchell. Camilla je masku prvi put dala Kate odmah nakon zaruka, a uskoro je maska postala sastavni dio njezina života.
    46-godišnja Deborah ima mnoge poznate klijente, među kojima su i Victoria Beckham, Gwyneth Paltrow te Kylie i Dannii Minogue.
    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

  20. #100
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Re: Sav taj Jet set

    Za Joksimovića poseban tretman u Azerbejdžanu



    Željko Joksimović pobrao je sve simpatije ovogodišnjeg domaćina za izbor pjesme Evrovizije.
    Azerbejdžan je za srbijanskog predstavnika pripremio specijalan tretman i svrstavaju ga među glavne favorite za pobjedu. Joksimović će dobiti specijalnu promociju pjesme ‘Nije ljubav stvar’ od domaćina Eurosonga.
    Izvršni producent ovogodišnjeg Eurosonga Adil Kerimli na sastanku šefova delegacija rekao mi je da, Azerbejdžan želi Evroviziju kakva je bila ona u Beogradu“, ističe Jelena Ilić, šefica srbijanske evrovizijske delegacije koja je boravila u Bakuu, gradu domaćinu na sastanku šefova delegacija svih zemalja učesnica.
    Ovogodišnje takmičenje biće održano u dvorani “The Baku Crystal Hall”, koja se specijalno za ovu priliku i gradi, a moći će da primi 23.000 gledalaca, prenosi Blic.
    Dvorana se nalazi na poluostrvu, okružena vodama Kaspijskog jezera, a prema onome što su šefovi delegacija sada mogli da vide, u pitanju je impozantan arhitektonski poduhvat.
    Inače, šuška se da će ovo biti najskuplja Evrovizija do sada, jer je budžet koji je zemlja domaćin izdvojila za organizaciju oko 50 miliona eura.
    Željko je već spremio nekoliko verzija numere “Nije ljubav stvar”, a napravio je i promotivne fotografije koje će pratiti njegov nastup. Uskoro bi trebao da bude otkriven i stajling koji za njega i nastup u Azerbejdžanu sprema Marija Tarlać, njegova stilistkinja.
    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

Stranica 5 od 9 PrviPrvi ... 34567 ... ZadnjaZadnja

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •