Stranica 7 od 9 PrviPrvi ... 56789 ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 121 do 140 od 172

Tema: Sav taj Jet set

  1. #121
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,108

    Početno Re: Sav taj Jet set

    :raz_114: vala da znas, ono je zena vanzemaljac

  2. #122
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Sav taj Jet set

    Sejdž Stalone, sin glumca Silvestera Stalonea, pronađen je mrtav u svojoj kući u Los Anđelesu, a istraga o uzrocima smrti je u toku. Sajt TMZ piše da je uzrok smrti predoziranje tabletama, a istražitelji ispituju da li je reč o samoubistvu ili nesrećnom slučaju. Sutra se nakon autopsije očekuje više informacija o uzrocima.


    Sejdž Stalone (desno), u društvu oca Silvestera i njegove devojke Dženifer Flevin (snimak iz 1996)

    Pomoćnik glavnog mrtvozornika za okrug Los Anđelesa Ed Vinter izjavio je da su prilikom istrage nađene bočice sa lekovima, ali nije mogao da kaže ni u kojoj količini ni koje vrste. Takođe nije rekao da li su lekovi izazvali smrt Sejdža Stalonea.


    Prema Vinterovim rečima, beživotnog Stalonea su juče popodne pronašli jedan čovek koji je radio za njega i jedan Staloneov rođak. Potom je u kuću stigla policija i potvrdila Staloneovu smrt.

    Nije pronađena nikakva poruka, koja bi ukazivala na eventualno samoubistvo, ali će istražitelji pregledati Staloneove zdravstvene kartone ali će tačan uzrok smrti znati tek za nekoliko sedmica, kad se obave toksikološka ispitivanja.

    Sajt TMZ prenosi reči jednog izvora koji kaže da je Sejdž Stalone već bio mrtav neko vreme kad su stigli bolničari.

    - Mislim da je već duže vreme bio mrtav kad je pronađen. Bolničari u slučaju smrti na licu mesta ostaju oko 45 minuta, ali su u ovom slučaju otišli za manje od pola sata - kaže ovaj izvor TMZ-a.

    Ubrzo posle objavljivanja vesti o Sejdžovoj smrti, oglasio se portparol njegovog oca, holivudske zvezde Silvestera Stalonea, koji je u trenutku nesreća bio na sajmu stripova u San Dijegu.

    - Silvester Stalone je skrhkan iznenadnim gubitkom sina Sejdža Stalonea. Mislima je uz Sejdžovu majku, Sašu. Sejdž je bio veoma talentovan i divan mladić. Ovaj gubitak će se osećati zauvek - rekla je Mišel Bega, portparolka glumca.

    Advokat Sejdža Stalonea Džordž Braunstin rekao je da je njegova smrt potpuni šok za sve koji su ga znali.

    - Bio je tako dobro raspoložen, radio je na velikom broju novih projakata. Planirao je i da se oženi. Potpuno sam slomljen. Bio je predivan, nežan čovek. Ovo je tragedija - rekao je Braunstin.

    Sejdž Stalone je bio najstarije dete Silvestera Stalonea, iz njegovog prvog braka sa Sašom Čak, s kojom je ima još jednog sina. Sejdž je igrao epizodne uloge u dva filma svog oca, "Rokiju 5" (1990) i filmu "Daylight" (1996).

    Džordž Braunstin kaže da je Sejdž bio veoma ponosan na svog oca, ali da je hteo da stvori svoje ime u svetu filma.

    Nakon razvoda njegovih roditelja, Sejdž je veći deo vremena provodio sa majkom. Zato je jedna scena iz filma "Roki 5" bila u velikoj meri autobiografska.

    - Kada sam u filmu vikao: "Nikad sa mnom nisi provodio vreme! Nikad nisi provodio vreme ni sa mojom majkom", to je bila istina - rekao je magazinu "Pipl" 1996. godine.

    izvor: www.blic.rs

    где си пошла с крмељиве очи

  3. #123
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Sav taj Jet set

    Vesna Vukelić Vendi je zahvaljući svojim estradnim filozofskim mislima dobila grupu na Fejsbuku pod nazivom "Vendijevski jezik".



    Ova grupa pobrojala je do sada više od 400 “termina i fraza” ove pevačice. Na sajtu Vukajlija za Vendijevski jezik se kaže sledeće: Vendijevski jezik je novostvoreni jezik iz grupe slovenskih jezika koji se zadnjih desetak godina intenzivno razija.


    Tvorac jezika je Vesna Vukelić Vendi, estradna diva i "intelektualni mag". Ovih dana Vesna je gostovala u jednoj televizijskoj emisiji, gde je ponovo briljirala u svom stilu, govoreći o univerzalnim stvarima kao što su crkva, vera, zdravlje itd.

    - Čovek bez vere nije čovek. I kad postave pitanje šta je to mudar čovek retko ko zna da da odgovor. Jer nije mudrost neko ko je satanista, ko može da zna i meru i cenu, a radi u kontrapravcu. Mudrost je spoznaja Boga, odnosno pravila božjih i samo takav čovek može u životu da uspe. To nema veze sa obrazovanje i sa znanjem, jer apostoli su bili ribari obični. Čovek se sastoji od duha, duše i tela, a duša traži hranu. Duševna hrana se jedino dobija u crkvi sa verom. Toliko bolesti ima u današnje vreme, a najveće opasnosti su prihijatri i psiholozi, oni su najveći demagozi. Nekada je čovek morao da se pričesti da bi mogao da se izleči. I ljudi traćkaju vreme kod raznih lekara a ne znaju da treba da se pričeste, jer će tad biti sigurni u svoje izlečenje - istakla je Vendi u TV emisiji.

    Top 20 izreka Vendijanskog jezika
    1) Androgino biće - žena sa muškim mozgom koje radi na struju i na baterije
    2) Baviti se pevanjem, pisanjem i nekim drugim tokovima znači baviti se umetnošću
    3) Blagi retard - nebitna osobina, ako neko vozi dobar auto
    4) Bavljenje javnim pozivom – put do udaje, tj. Unovčavanja
    5) Bulumenta - skup različitih stvari i događaja
    6) Demaskiranje ljudi - poenta svega, a čini se jezikom istine
    7) Čovek zarez – bezlična masa koja je samo privremeni element u nečijem životu
    8) Džibernizam – Beograđanka sa uzorima iz Kasidola i Žitorađe
    9) Filozofija - osnova bića i borba protiv monotonije
    10) Hua Mua – sinonim za mesto splavarsko diskotekačkog tipa, pozeraj i gubljenej vremena
    11) Kafana – mesto gde se mogu izučiti 3 fakulteta I steći životne mudrosti
    12) Kesa bez mesa- pevačica bez ikakve energije i sadržine
    13) Nisam pasivni recipijent verbalne perforacije karaktera - Nisam licemer
    14) Niskobazirani gmizavac- Nenačitana plitka osoba
    15) Patološko zaljubivanje - svako ko pokaže bilo kakav interes za vas - fatalno je zaljubljen
    16) Perorezom kroz prašumu – birati teži put ka uspehu
    17) Silovanje profesije – pevanje 15-20 godina bez ijednog fana
    18) Srećna okolnost – pod nebeskom kapom ima mesta i za ljudski otpad
    19) Šuplja, glupa, bez ijedne poročitane knjige, nabodena na štikle, sa majmunskim osmehom - prototip popularne pevačice
    20) Uslov br 1. - nevoženje GSP-om, ne mogu na isto mesto kurta, murta i Vendi

    izvor: www.blic.rs

    :raz_114::raz_114:
    где си пошла с крмељиве очи

  4. #124
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,384
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Sav taj Jet set

    da li je ovo moguće
    androgIno biće

  5. #125
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Re: Sav taj Jet set

    Novi dečko Demi Mur

    Glumica je u vezi sa 12 godina mlađim australijskim glumcem, piše američka štampa.



    Demi, koja je do juče bila očajna zbog veze njenog bivšeg muža Eštona Kučera i glumice Mile Kunis, više ne tuguje. Utehu je našla u zagrljaju mladog astralijskog glumca Martina Hendersona (37), piše "Njujork dejli njuz".

    Magazin "Life & Style"uslikao je glumicu proteklog vikenda i Konektikatu, u drušvu novog dečka. Par je na putovanju uživao u šetnjama i romantičnim večerama.

    "Bili su veoma prisni i veoma opušteni, uopšte im nije smetalo to što ih fotografišu", izjavio je jedan od očevidaca za "Njujork dejli njuz".

    Demi i Mertin su poslednje veče u Konektikatu proveli u jednom lokalnom restoranu gde su uživali uz jastoga i vino.


    mustra
    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

  6. #126
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Sav taj Jet set

    mona je malo dete za ovu
    где си пошла с крмељиве очи

  7. #127
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Sav taj Jet set

    Aktuelna turneja MDMA legendarne pevačice Madone nagoveštava sumrak njene karijere. Prvo je publika u Izraelu negodovala zbog striptiza, zatim su posetioci u Londonu napustili koncert, a poslednja kap u čaši bio je njen nastup u Parizu, na kom je publika zviždala i tražila da joj se vrati novac od karata.

    Madona je definitivno zrela za penziju, a ukoliko nastavi sa svojim sve dosadnijim mulimedijalnim plejbek turnejama, njen status pop ikone može biti ozbiljno urušen.

    - Madona nije više atrakcija kao što je bila osamdesetih i devedesetih, kada je imala čak trinaest velikih svetskih hitova. Zadnjih desetak godina izgleda da su je sustigle godine. Publika više ne želi da gleda njene koreografisane nastupe u kojima ona peva na plejbek. Međutim, ona i dalje pokušava da zaintrigira publiku pomoću seksepila. Takva vrsta nastupa više ne priliči njenim godinama, kao ni prikazivanje golih grudi. Madona definitivno mora da napravi pauzu i da dobro razmisli o svojoj budućnosti - rekao je rok kritičar i kulturolog Peca Popović.

    Slično razmišlja i Aleksandar Petrović iz “Ortodoks Keltsa”.

    - Madona me je zanimala do albuma “True Blue”, gde je zaista pevala i bavila se muzikom. Sve posle toga je za ignorisanje - kaže Aca Seltik.

    Pisac Mira Bobić Mojsilović smatra da je Madona žrtva mašinerije ideologa novog svetskog poretka.

    - Madona je u ime proklamatora novog svetskog poretka poslednje tri decenije uradila mnogo toga, od promovisanja crnomagijske mode do otvorenog seksa i golotinje u medijima. Sada joj ti isti mediji vraćaju jer je za njih postala prestara - objašnjava Mira Bobić Mojsilović.

    Kritičar rokenrola Petar Janjatović smatra da Madona još nije za penziju.
    - Madona je moja ispisnica i smatram da je još rano da se povlači. Nije to muzika koju mnogo volim, ali sam siguran da se od nje može očekivati još zanimljivih radova - ispričao je Janjatović.

    Madona je postala karikatura
    Pozorišni reditelj i kolumnista Gorčin Stojanović smatra da je Madona postala karikatura.
    - Madona je već desetak godina svoja karikatura. Vampirsko isisavanje energije kroz poljupce s mlađima ili grebanje o melodijske linije grupe ABBA više nije moguće. Ona prosto nije shvatila da se medijska slika sveta promenila i da je sada ponovo potrebno biti dobar pevač - smatra Gorčin.

    izvor:www.blic.rs
    где си пошла с крмељиве очи

  8. #128
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Sav taj Jet set

    Fudbaler Dejvid Bekam je strog u vaspitavanju dece, jer želi da izrastu u normalne, neiskvarene osobe. Dejvid i Viktorija svojim mališanima pokušavaju da usade vrednosti koje su naučili od svojih roditelja.

    - Moja deca su normalna zato što ih Viktorija i ja vaspitavamo u tradicionalnom britanskom maniru. Želimo da stoje na zemlji - izjavio je Dejvid Bekam za magazin "Esquire".

    Iako Bekamovi već desetak godina ne žive u Engleskoj, ne žele da se odreknu svojih korena.

    - Nikada neću zaboraviti odakle sam i gde su mi koreni, bez obzira na to gde živim. Ja sam Britanac i želim da moja deca budu vaspitana na britanski način - rekao je fudbaler.

    izvor: www.blic.rs
    где си пошла с крмељиве очи

  9. #129
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Re: Sav taj Jet set

    a u poluvremenu se vata sa tomicom
    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

  10. #130
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Re: Sav taj Jet set

    Venčanje Džesike Bil i Džastina Timberlejka krajem meseca

    Pevač Džastin Timberlejk i glumica Džesika Bil trebalo bi da se venčaju krajem meseca, prenose strani mediji. Par će, navodno, pred oltar stati u državi Montana.

    Iako je Džesika Bil nedavno izjavila da i dalje ne planira da se uda, portal "Celebuzz" objavio je informacije o njenom venčanju sa Džastinom Timberlejkom.


    Ceremonija će se, navodno, održati krajem ovog meseca, i to u saveznoj državi Montana. Lokacija koju je par odabrao sadrži luksuzni restoran i terene za golf.

    - Tamo su proveli odmor već nekoliko puta, kako tokom leta, tako i tokom zime. Apsolutno su zaljubljeni u lokaciju. Daleko je od buke i gužve Holivuda i prelepo je - rekao je neimenovani izvor.
    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

  11. #131
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Re: Sav taj Jet set

    Žan Klod Van Dam priznao aferu sa Kajli Minog

    Glumac Žan Klod Van Dam priznao je da je imao aferu s pevačicom Kajli Minog, rekavši da bi bio nenormalan da je propustio tu priliku.
    Zvezda akcionih filmova trenutno promoviše film ''Plaćenici 2'' (The Expendables 2) u kome igra sa Silvesterom Staloneom, Arnoldom Švarcenegerom i Brusom Vilisom.

    Pedesetjednogodišnji glumac rekao je za britanski ''Gardijan'' da su on i Minog imali aferu na Tajlandu 1994. godine tokom snimanja filma ''Street Fighter'' (Ulični borac).




    - Da. Ok. Da, da, da. To se desilo. Bio sam na Tajlandu i imali smo aferu. Sladak poljubac, predivno vođenje ljubavi - priznao je Van Dam nakon insistiranja novinara.


    - Bio bih nenormalan da sam propustio tu priliku, ona je tako divna i bila je svaki dan ispred mene sa prelepim osmehom, simpatična i veoma šarmantna. Poznavao sam Tajland veoma dobro, tako da sam joj pokazao moj Tajland. Ona je sjajna dama - rekao je glumac.


    Van Dam je sa velikim entuzijazmom pričao o borbi sa Staloneom u ''Plaćenicima 2''.

    - Fanovi žele da vide kako se Muhamed Ali bori sa Frejzerom prsa u prsa, tako da sam rekao Staloneu da smo mi dva gladijatora i mislim da će se gledaocima svideti.

    ''Plaćenici 2'' se očekuju na bioskopskim platnima od 16. avgusta.


    ja mislim da on masla
    šta bi ona s njim radila
    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

  12. #132
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Sav taj Jet set

    Tajanstveni ruski tajkun rezervisao je plažu na Sardiniji za proslavu rođendana, a svom omiljenom pevaču Stingu platio je čak 400.000 evra da dođe i otpeva mu nekoliko hitova.



    Za svoju žurku Rus je izdvojio milion i po evra. Najam plaže na kojoj će slaviti platio je 30.000 evra.


    S oko 200 gostiju zabavljaće se u šatoru dugom 25 metara u kojem će biti postavljene veštačke fontane. Ješće se jastozi i kavijar, a piti samo najfiniji šampanjac.

    izvor: www.blic.rs
    где си пошла с крмељиве очи

  13. #133
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Sav taj Jet set

    Surovi komentar dizajnera Karla Lagerfelda da je Pipi Midlton bolje da pokazuje samo zadnjicu umesto lice, užasno je potresao mlađu sestru britanske princeze Kejt.



    "Pipa je potpuno skrhana zbog surovih komentara Lagerfelda jer je oduvek imala visoko samopouzdanje kada je njen izgled u pitanju.Ona ne želi da mu uzvrati i da se tako uspusti u rat izjavama", kažu prijatelji bliski mlađoj Midltonovoj.


    Iako ju je komentar da ima mnogo bolje telo od lica veoma pogodio, Pipa je odlučila da će zadržati svoje dostojanstvo te da neće davati nikakve izjave u medijima i tako eventualno ponovo dati povoda Lagerfeldu na saspe još malo svog otrova.

    izvor: www.blic.rs
    где си пошла с крмељиве очи

  14. #134
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Sav taj Jet set

    Plata poznatog tok-šou voditelja Džeja Lenoa biće smanjena sa sadašnjih 30 na 20 miliona dolara godišnje, dok će oko 25 saradnika koji su radili u njegovoj emisiji "Kasno u noć" dobiti otkaz, u okviru smanjenja troškova En-Bi-Si televizije, javljaju američki mediji.



    Iako je njegov tok-šou među najgledanijim emisijama tog tipa na američkim televizijama, on, ipak, ne donosi zaradu, pošto se procenjuje da su finansijski rezultati na pozitivnoj nuli, piše "Los Anđeles Tajms".

    Leno je prihvatio smanjenje svoje godišnje zarade na 20 miliona dolara, da bi se spasila radna mesta njegovih saradnika u emisiji, ali će i pored toga jedan deo njih ostati bez posla.
    Nedeljni budžet za Lenoov šou "Kasno u noć" iznosio je 2,3 miliona dolara, dok će sada biti smanjen za 600 hiljada dolara.

    Pre tri godine, drugi poznati televizijski voditelj Dejvid Leterman, čiji se tok-šou emituje na Si-Bi-Es televiziji, takođe je pristao na smanjenje zarade, čija se visina sada procenjuje na oko 28 miliona dolara godišnje.

    izvor: www.blic.rs


    где си пошла с крмељиве очи

  15. #135
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Re: Sav taj Jet set



    Pevači koji hoće na „Pink“ ne smeju na druge televizije


    Pink” televizija je zvaničnim saopštenjem za medije upozorila pevače i TV lica, koja se pojavljuju u njihovim emisijama, da više ne mogu gostovati na programima drugih televizija.


    Aca Lukas kaže da će on i dalje nastupati tamo gde želi

    - Ekskluzivci “Pinka” od sada ne mogu da gostuju na programima drugih televizija. Svi pevači koji izdaju albume za “City records”, ali i oni koji računaju na podršku ružičaste televizije, ne mogu da gostuju u emisijama drugih programa sa nacionalnom pokrivenošću niti da daju izjave za njihove emisije. To se odnosi i na voditelje ove kuće - stoji u saopštenju “Pinka”.

    Direktor PR službe ove televizije Darko Popović kaže da oni slede svetski trend.

    - Sasvim je normalno da TV kuća koja 18 punih godina proizvodi lica, ili im daje veliki medijski prostor da održe popularnost, ima želju da ekskluzivnost njihove pojave zadrži za sebe. Mi smo čak bili najliberalniji i poslednji donosimo ovakvu odluku, jer je takav pristup najnormalniji svuda u svetu, pa i kod nas, gde već postoje TV kuće koje ograničavaju svoja lica i ekskluzivce svojih izdavačkih kuća, kada su gostovanja u drugim elektronskim medijima u pitanju. U novoj televizijskoj sezoni imaćemo preko 10 muzičkih emisija namenjenih pop ili folk muzici, što je svakako veći broj u odnosu na onaj koji nude sve druge televizije i to je dovoljan prostor - istakao je Popović.


    Pevači ne podržavaju ovakav stav „Pinka“, i smatraju da su ograničavanja ove vrste besmislena i u praksi teško primenjiva.


    - Ja nemam nikakav ugovor sa „Grandom“ i „Pinkom“ i mogu da nastupam gde god hoću - rekao je Šaban Šaulić, dok je Aca Lukas ostao bez komentara uz opasku da nije obavešten i da on može da nastupa gde poželi.


    Slobodni smo, u karantinu su
    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

  16. #136
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Sav taj Jet set

    Američka TV voditeljka Opra Vinfri najplaćenija je poznata ličnost na "Forbsovoj" listi, i to četvrtu godinu za redom i pored manjkavog uspega njene televizijske stanice.



    Vinfri možda nije uspešna sa svojom stanicom "OWN", ali njen udeo u emisijama "Dr. Fil", "Rejčel Rej" i "Dr.Oz šou" kao i u drugim medijskim proizvodima doneo joj je u periodu od maja 2011. do maja 2012. zaradu od 165 miliona dolara, prenosi "Forbs".

    Na drugom mestu je reditelj Majkl Bej koji je, zahvaljujući novom delu "Transformersa" u istom periodu zaradio 160 miliona dolara.

    Na trećem je Stiven Spilberg sa zaradom od 130 miliona dolara, potom slede Džeri Brukhajmer sa 115 miliona dolara zaradjenih zahvaljujući serijama i filmovima poput "Pirati sa Kariba 5". Na petom mestu je muzički producent Dr. Dre sa zaradom od 110 miliona dolara.

    Među prvih deset našli su se i glumac Tajler Peri, radio i TV voditelj Hauard Stern, pisac Džejms Paterson, producent Džordž Lukas i tv lice Sajmon Kaue.

    izvor: www.blic.rs

    где си пошла с крмељиве очи

  17. #137
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Sav taj Jet set

    Uprkos spekulacijama da je trudna i da je navodno venčanje sa Džastinom Teruom marketinški trik, Dženifer Aniston se ne oglašava u javnosti, ali njena majka potvrđuje kako je sve istina.



    Nedavno se verila, a prema pisanju medija, do kraja ove godine planira i da se uda u Meksiku. Džastin Teru (41) i Dženifer Aniston (43) navodno će dobiti i dete. Da je glumica trudna, bliskim prijateljima navodno se pohvalila njezina majka Nensi.


    - Nensi je rekla da je Dženifer trudna i da će se uskoro venčati za Džastina u Meksiku. Presrećna je zbog ovako lepih vijesti. Morala je da ih podeli sa nekim - tvrdi izvor i dodaje da Dženifer želi što pre da se venča i da ne želi da slike njenog venčanja izađu u medijima.

    Par je u vezi od maj 2011. godine.

    izvor: www.blic.rs
    где си пошла с крмељиве очи

  18. #138
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Sav taj Jet set

    Teniserka i košarkaš prekinuli ljubavnu vezu i već tri meseca nisu zajedno. Vujačić navodno potvrdio glasine



    NAJPOPULARNIJA svetska teniserka Marija Šarapova i košarkaš Saša Vujačić prekinuli su svoju ljubavnu vezu, piše La Gazzetta dello Sport.
    Vest je navodno potvrdio sam Vujačić, koji se nalazi u trening-kampu u Brunicu.
    Poverio se bliskim prijateljima koje je stekao u Udinama.
    Šarapova i Vujačić bili su vereni, a navodno nisu zajedno već tri meseca.

    izvor: www.novosti.rs
    где си пошла с крмељиве очи

  19. #139
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Re: Sav taj Jet set

    Porodila se Adrijana Lima

    J.O. | 13. 09. 2012. - 09:13h |

    Od kad su objavili da je Adrijana u drugom stanuju, košarkaš Marko Jarić i manekenka Adrijana Lima sve su obavili velom tajne i nisu želeli ništa da otkriju - ni pol, ni ime bebe, niti u kom je mesecu anđeo "Viktorija Sikreta". Međutim, lepa manekenka je sa celim svetom na Tviteru rano jutros podelila srećnu vest - rodila je ćerku Sijenu.

    Porodica Jarić od jutros je bogatija za još jednog člana




    - Marko i ja smo presrećni što smo uneli Sijenu u našu porodicu i Valentina jedva čeka da uđe u ulogu starije sestre, objavila je Adriana Lima srećnu vest na svom "Tviter" profilu.
    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

  20. #140
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Sav taj Jet set

    Najveća privatna jahta na svetu, 163 metra duga "Eclipse" ruskog oligarha Romana Abamoviča, uplovila je jutros u Boku Kotorsku, gde će do ponedeljka ostati na vezu u luksuznoj tivatskoj marini za mega jahte "Porto Montenegro".



    Jahta "Eclipse" ima čak 13.564 bruto-tone i veličine je manjeg kruzera, a njena vrednost procenjuje se na gotovo milijardu dolara.

    Toliko je, sa prvobitno procenjenih 330 miliona evra, narasla konačna cena njene izgradnje zbog ekstralusuznog opremanja unutrašnjosti jahte i specijalnih Abramovičevih zahteva koji sigurnosti i bezbednosti.

    Duga 163, široka 22 i sa gazom od 5,5 metara, ova jahta izgrađena je 2010. godine u Nemačkoj, u čuvenom brodogradilištu „Blohm&Voš”, pišu podgoričke "Vijesti".


    Jahta ima jedan glavni i 17 manjih super luksuznih apartmana, dva bazena, dve platforme za sletanje helikoptera, opremljena je mini podmornicom i posebnim poverljivim sistemom za suprostavljanje eventualnom napadu na protivbrodskim raketama.



    Deo oko Abramovičevog glavnog salona i njegovog ličnog apartmana na jahti je oklopljen, svi prozori na brodu su neprobojni, a jahta čak ima i poseban laserski sistem za zaslepljivanje objektiva fotografa koji bi iz daljine želeli “uhvatiti” neki događaj na palubi “Eclipsea”.

    Jahta može primiti maksimalno 36 putnika, o čijoj udobnosti i sigurnosti brine čak 70 članova posade. Pokreće je dizel-električni pogonski sistem sa 4 MTU motora i dva azipoda, s kojima može postići maksimalnu brzinu od 25 čvorova.


    Zbog njene enormne veličine, Abramovič često ima problema sa privezivanjem u poznatim svetskim marinama koje jednostavno nemaju adekvatne kapacitete da private jahtu veličine kruzera.


    Tako je krajem avgusta Abramovič morao sa “Eclipseom” da ostane na sidrištu ispred mondenskog francuskog nautičkog centra Antib, gde ruski oligarh ima vilu, zato što tamošnja marina, u kojoj se već nalazila upola manja jahta jednog saudijskog prince, nije imala prostora da na vez prihvati i “Eclipse”.


    Takvih problema nema u Tivtu, gde je "Porto Montenegro", nastao na temeljima vojnog brodogradilišta koje je opsluživalo velike ratne brodove, sa lakoćom prihvatio Abramovičevo milijardu dolara vredno ploveće čudo.

    http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/3425...ahtom-na-svetu

    где си пошла с крмељиве очи

Stranica 7 od 9 PrviPrvi ... 56789 ZadnjaZadnja

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •